💸آموزش انتقال پول از تاپ چنج به وب مانی – شارژ وب مانی با تاپ چنج

12:30 23/05/2023 -

💸آموزش خرید و فروش دلار وبمانی در تاپ چنج

صرافی تاپ چنج وبمانی را بعنوان یکی از روش های اصلی خود در گذشته ارائه میکرد و همچنان نیز میتوان بهترین نرخ خرید وب مانی را در تاپ چنج مشاهده نمود اما اخیرا با تغییرات و شرایط بوجود آمده به دلیل افزایش کارمزد انتقال از وبمانی به تاپ چنج این روش نیز از دسترس خارج شده است.

در این مقاله قصد داریم تا علاوه بر آموزش شارژ حساب بروکر با وب مانی و تاپ چنج به روش های جایگزین آن برای معامله گرانی که قصد شارژ پاکت آپشن و ای سی ام بروکرز را با وب مانی دارند معرفی نماییم ، همچنین میتوانید برای مطالعه ی بیشتر به مقاله ی بررسی صرافی تاپ چنج نیز مراجعه نمایید.

آموزش شارژ حساب بروکر با وب مانی و تاپ چنج ، آموزش واریز برداشت وبمانی در تاپ چنج ، آموزش خرید و فروش دلار وبمانی در تاپ چنج

پیش از شروع بررسی صرافی تاپ چنج | TC Pay بهتر است تا به خلاصه ای از اطلاعات کلی از این بروکر بپردازیم :

تاپ چنج tcpay irantopfxbroker icon 02
صرافی TopChange
🚀بررسی صرافی تاپ چنج
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، پشتیبان تاپ چنج ☎️پشتیبان تلگرام
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، راهنمای TcPay ❇️پشتیبان واتس اپ
🚀حداقل واریز 💲1 دلار
🧨واریز وبمانی ❌ندارد
👤برداشت از وبمانی ❌ندارد
💸ووچر وبمانی ✅ دارد

 

انتقال وجه از وب مانی به سایت تاپ چنج

در گذشته کاربران برای انتقال از وب مانی به تاپ چنج یک کیف پول وبمانی در اختیار داشتند که بوسیله ی آن میتوانستند براحتی دلار وبمانی خود را به ابتدا به کیف پول انتقال داده و به وسیله ی تاپ چنج پول خود را برداشت نمایند .

با استفاده از این روش کاربران امکان برداشت از وب مانی در تاپ چنج را بصورت ریالی داشتند که در حال حاضر دیگر این امکان وجود ندارد و در صورتی که در آینده مجددا در دسترس قرار بگیرد در این مقاله به توضیحات تکمیلی آن خواهیم پرداخت .

شارژ آی سی ام بروکرز بصورت ریالی ، ️امکان شارژ آی سی ام بروکرز با تاپ چنج ، واریزی آی سی ام بروکرز از طریق تاپ چنج

افتتاح حساب بروکر ICM

 

آموزش شارژ حساب بروکر با وب مانی و تاپ چنج

همانطور که اشاره کردیم با محدودیت ها و افزایش کمیسیون انتقال وب مانی معامله گران با دشواری هایی مواجه گردیده اند ، عموما روش وبمانی بعنوان کابردی ترین روش های شارژ بروکر های فارکس مورد استفاده قرار میگیرفت و حذف آن بسیاری را دچار سردرگمی کرده است به همین دلیل ناچارا کاربران میبایست بدنبال روش های جایگزین وب مانی باشند تا در آینده اخبار بهتری در این باره دریافت نمایند .

 

جایگزین وب مانی در ایران چیست؟

یکی از بهترین روش های جایگزین وبمانی برای واریز و برداشت در بروکر های فارکس استفاده از روش پرفکت مانی میباشد ، که با توجه به قابلیت های مشابه وبمانی میتواند خلاء ایجاد شده را پر نماید .

همچنین میتوانید در صورتی که تمایل به شارژ حساب بروکر پاکت آپشن و آی سی ام بروکرز دارید از طریق تیم پشتیبانی تاپ بروکر ایران برای راهنمایی های بیشتر اقدام نمایید .

پشتیبانی فارسی الپاری ، پشتیبانی فارسی لایت فارکس ، پشتیبانی فارسی پاکت آپشن ، پشتیبانی آمارکتس ، تاپ بروکر ایران

برای تماس با مشاورین تاپ بروکر ایران بروی تلگرام و واتس اپ میتوانید از طریق لینک های زیر روش های جایگزین برای واریز و برداشت در بروکر های فارکس را دریافت نمایید.

تاپ چنج itfxb support telegram icon mki تاپ چنج itfxb support whatsapp icon mki

 

خرید ووچر وب مانی در تاپ چنج – قیمت وب مانی در تاپ چنج

علاوه بر محدود های اعمال شده کاربران همچنان میتوانند در صورت تمایل برای خرید و فروش وبمانی در تاپ چنج از طریق بخش ووچر تاپ چنج در مبالغ از پیش تعیین شده اقدام به خرید دلار وبمانی نمایند .

ووچر ها در واقع مشابه کارت های هدیه عمل کرده و تنها برای شارژ در یک مرحله در کیف پول وب مانی کاربران قابل استفاده میباشد ، همچنین بخاطر داشته باشید که برای خرید وب مانی از تاپ چنج میبایست مراحل احراز هویت تاپ چنج را کامل نموده باشید .

تاپ چنج itfxb052 topchange Irantopfxbrokers pic 05

 

تفاوت تاپ چنج با وب مانی

کیف پول وب مانی یک بستر برای خرید و فروش و ذخیره پول بصورت دیجیتال است که این امکان را به کاربران میدهد تا بدون قالب فیزیکی و عمدتا محدودیت های مالی جهانی سرمایه خود را انتقال دهند .

وب مانی توانسته با جذب اعتماد بسیاری از کاربران به یکی از روش های پیشنهادی واریز و برداشت در بروکر های فارکس و باینری آپشن نیز تبدیل گردد .

بر خلاف آن صرافی تاپ چنج همانطور که از نام آن مشخص است یک صرافی آنلاین است که بعنوان واسطه برای نقل و انتقال پول میان تریدر ها و بروکر ها فعالیت میکند که در مقاله ای مجزا به آن پرداخته ایم.

ورود به تاپ چنج ، آموزش تاپ چنج ، تاپ چنج ارز دیجیتال ، تاپ چنج ایران
در صورتی که قصد آشنایی بیشتر با صرافی تاپ چنج و خدمات این صرافی محبوب ایرانیان را دارید دعوت میکنیم از طریق لینک به مقاله ی آن مراجعه نمایید .

سوالات متداول

درج نظر