📌بروکر ویندزور کجاست؟ – بروکر ویندزور مال کدام کشور است؟

16:50 31/01/2024 -

📌بروکر ویندزور در کدام کشور است؟ – بروکر ویندزور کجاست؟

بروکر ویندزور [Windsor] از جمله بهترین بروکر های فارکس در ایران است که بیش از 3 دهه به معامله گران فارکس خدمات رسانی می نماید. ویندزور بروکر برای خدمات رسانی بهتر دفاتر متعددی را به ثبت رسانده است. به همین دلیل نیز بسیاری از معامله گران برای تایید اعتبار این بروکر با این سوال که “بروکر ویندزور مال کدام کشور است؟” مواجه خواهند شد.

بررسی آنکه بروکر ویندزور کجاست؟ و آدرس دفتر ویندزور که از آن خدمات رسانی و امکان افتتاح حساب در ویندزور برای ایرانیان امکان پذیر شده از موارد پر طرفدار بحساب می آید. در این مقاله نیز قصد داریم تا با هم به بررسی آن که بروکر ویندزور در کدام کشور است و کدام یک از شعبات آن رگوله شده بپردازیم، با تاپ بروکر ایران همراه باشید.

افتتاح حساب بروکر ویندزور

بروکر ویندزور کجاست؟، بروکر ویندزور در کدام کشور است؟، بروکر ویندزور مال کدام کشور است؟، آدرس دفتر ویندزور

پیش از آن که به کمیسیون بروکر ویندزور بپردازیم، در جدول زیر به خلاصه موارد مربوط به کارمزد بروکر ویندزور اشاره شده است:

بررسی بروکر ویندزور ، شارژ بروکر ویندزور با تاپ چنج ، نحوه واریز و برداشت در بروکر ویندزور ، نحوه واریز و برداشت در بروکر ویندزور
بروکر Windsor
🔥ثبت نام در بروکر ویندزور
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، پشتیبانی ویندزور در تلگرام ☎️پشتیبان تلگرام
📝افتتاح حساب برای ایرانیان ✅دارد
📈شروع فعالیت از 1998
📃رگوله ویندزور CySec
🏦دفتر اصلی بروکر ویندزور قبرس

 

درباره بروکر ویندزور

ویندزور بروکرز یکی از قدیمی ترین و معتبر ترین بروکر های فارکس در دنیاست که از سال ۱۹۸۸ میلادی فعالیت خود را آغاز کرده است. این شرکت در ابتدا به عنوان یک تجارت خانوادگی توسط نیکلاس ابوآیتا تأسیس شد و پس از دریافت مجوز لازم از بانک مرکزی قبرس، فعالیت رسمی خود را در سال ۱۹۸۸ آغاز نمود.

طی سال های بعد، ویندزور بروکرز به تدریج گسترش پیدا کرد و در سال ۲۰۰۱ امکان معامله آنلاین را برای مشتریان فراهم ساخت. در سال ۲۰۰۴ نیز موفق به دریافت مجوز رسمی از CySEC در آدرس دفتر ویندزور در قبرس شد که نشان دهنده موفقیت و پیشرفت این شرکت بوده است.

امروزه ویندزور بروکرز با بیش از ۳۵ سال سابقه فعالیت موفق، یکی از بزرگ ترین و معتبر ترین کارگزاری های ارائه دهنده خدمات معاملاتی در بازار های مالی به شمار می رود که طیف وسیعی از ابزار های معاملاتی را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.

 

دفتر اصلی بروکر ویندزور در کدام کشور است؟

همانطور که اشاره داشتیم فعالیت این بروکر در قبرس آغاز شده و بیشترین رگوله های این بروکر نیز به آدرس دفتر ویندزور در این کشور به ثبت رسیده است. بنابر این در پاسخ به این سوال که “بروکر ویندزور مال کدام کشور است؟” میتوان گفت «قبرس» مرکز فعالیست این بروکر فارکس میباشد.

بروکر ویندزور کجاست؟، بروکر ویندزور در کدام کشور است؟، بروکر ویندزور مال کدام کشور است؟، آدرس دفتر ویندزور
دفتر مرکزی ویندزور در قبرس

دفتر مرکزی ویندزور بروکرز در شهر لیماسول کشور قبرس واقع شده است. این شرکت یک ساختمان 5 طبقه مستقل در این شهر دارد که به عنوان دفتر اصلی آن محسوب می شود.

آدرس دفتر ویندزور در قبرس جنوبی

قبرس، لیموسال 4003، مساجیتونیا، طبقه سوم ویندزور، بیزنس سنتر، شماره 53

Spyrou Kyprianou 53, Windsor Business Center, 3rd Floor, Mesa Geitonia, 4003 Limassol, Cyprus

 

دفاتر بروکر ویندزور کجاست؟

علاوه بر دفتر مرکزی بروکر ویندزور، این بروکر برای دریافت مجوزهای لازم و ارائه سرویس به مشتریان بین المللی از جمله ایرانی ها، شعبه هایی در کشورهای اردن، بلیز و سیشل نیز دارد که البته از اعتبار پایین تری برخوردار هستند.

 

دفتر بروکر ویندزور در اردن

کشور اردن یکی از رگوله های معتبر در بازار های مالی این حوضه را دارا میباشد. به همین دلیل نیز ویندزور بروکر برای دریافت رگوله JSC نسبت به افتتاح شرکت در این کشور اقدام نمود.

بروکر ویندزور کجاست؟، بروکر ویندزور در کدام کشور است؟، بروکر ویندزور مال کدام کشور است؟، آدرس دفتر ویندزور
آدرس دفتر ویندزور در اردن
آدرس دفتر ویندزور در Jordan

اردن، عمان، خیابان زهران، برج عمار، بلوک الف، طبقه سوم، شماره 198

198 Zahran Street Emmar Towers block A, 3rd Floor, Amman, Jordan

 

دفتر بروکر ویندزور در بلیز

از دیگر دفاتر به ثبت رسیده در بروکر ویندزور در کشور بلیز است. آدرس دفتر ویندزور در بلیز برای دریافت مجوز و رگولاتوری FSC میباشد و بسیاری از فعالیت های این شعبه در دامنه BZ صورت میگیرد.

آدرس دفتر ویندزور در Bleiz

بلیز، شهر بلیز، یونیت 204، خیابان باراک، طبقه دوم، شماره 35

35 Barrack Road, 2nd Floor, Unit 204, Belize City, Belize

 

رگولاتوری های ویندزور بروکرز از کدام کشور ها است؟

بروکر ویندزور تحت نظارت چندین رگولاتوری از کشور های مختلف فعالیت می کند که مهم ترین آن ها عبارتند از:

  • رگوله ویندزور در قبرس [CySec]
    اولین و معتبر ترین رگولاتوری ویندزور، کمیسیون اوراق بهادار قبرس (CySEC) است. این نهاد با نام Windsor Brokers Ltd در قبرس به ثبت رسیده و مجوز لازم را دریافت کرده است. البته این مجوز مختص مشتریان اروپایی است.
  • رگوله بروکر ویندزور در اردن [JSC]
    دومین رگولاتوری مهم ویندزور، کمیسیون اوراق بهادار اردن (JSC) است. این شرکت با نام تجاری Seldon Investment Limited Co در اردن و با شماره «1265» به ثبت رسیده و فعالیت می کند.
  • رگوله ویندزور در شعب آفشور
    علاوه بر دو مورد فوق، ویندزور بروکرز مجوز هایی هم از کشورهای بلیز، سیشل و کنیا دریافت کرده است که البته اعتبار پایین تری نسبت به دو رگولاتوری اول دارند.

به طور کلی می توان گفت ویندزور یکی از بروکر های باسابقه و معتبر در دنیا محسوب می شود که تحت نظارت چندین رگولاتوری معتبر بین المللی فعالیت می کند. حضور طولانی مدت این شرکت و کسب مجوز های لازم، نشان دهنده حسن شهرت و اعتبار آن در بازارهای مالی است.

 

✅نظر کارشناسان تاپ بروکر ایران

ویندزور بروکرز یک شرکت با سابقه و معتبر در زمینه ارائه خدمات معاملاتی در بازارهای مالی به شمار می رود. آدرس دفتر ویندزور در کشور قبرس از سال 1988 به ثبت رسیده و تا کنون نیز با مرکزیت این دفتر فعالیت خود را ادامه داده است. طی سالیان متمادی موفق به کسب مجوز ها و تأییدیه های لازم از رگولاتور های معتبری همچون CySEC شده است.

هم اکنون دفتر مرکزی ویندزور بروکرز در کشور قبرس واقع است و این شرکت علاوه بر دفتر مرکزی، شعباتی در کشور های اردن، بلیز و سیشل نیز دارد. بنابراین با توجه به سابقه طولانی و کسب مجوز از مراجع معتبر، ویندزور بروکرز یکی از بروکر های قابل اعتماد و مورد تأیید در سطح بین الملل به حساب می آید.

سوالات متداول

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب پیشنهادی
💻معرفی پلتفرم معاملاتی ویندزور - انواع پلتفرم ویندزور
🗣️نظرات در مورد بروکر ویندزور برای ایرانیان - بروکر ویندزور نظرات
📲آموزش اپلیکیشن ویندزور - دانلود برنامه ویندزور بروکرز
📊مقایسه اسپرد بروکر ویندزور - اسپرد های بروکر ویندزور
جدیدترین مطالب
💲معرفی نماد شاخص دلار در تریدینگ ویو - چارت دلار در تریدینگ ویو
🛢️معرفی نماد نفت در تریدینگ ویو - نمودار نماد نفت خام در تریدینگ ویو
💻آموزش نماد نزدک در متاتریدر - نماد شاخص نزدک در متاتریدر 4
📝آموزش افتتاح حساب واقعی فارکس - چگونه باید در فارکس حساب باز کنیم؟
📑آموزش معامله در فارکس - چگونه از ایران در فارکس معامله کنیم؟