📜آموزش نماد نزدک در بروکر ویندزور – شاخص نزدک در بروکر ویندزور

12:30 25/03/2024 -

📜بررسی شاخص نزدک در بروکر ویندزور – آموزش نماد نزدک در ویندزور

نماد نزدک در بروکر ویندزور از جمله نماد های محبوب برای ترید در فارکس است. شاخص نزدک در بروکر ویندزور فرصت معامله در شاخص های [nasdaq 100] بعنوان با ارزش ترین سهام در بازار های مالی را فراهم می نماید.

در این مقاله قصد داریم تا مفصلا به آموزش نماد نزدک در بروکر ویندزور، نحوه ی اصافه نمودن به متاتریدر و معامله با این شاخص بپردازیم. چنانچه شما نیز از جمله معامله گرانی بوده که به ترید نماد نزدک در ویندزور علاقه مند بوده با تاپ بروکر ایران همراه باشید.

افتتاح حساب بروکر ویندزور

 نماد نزدک در ویندزور، نماد نزدک در بروکر ویندزور، شاخص نزدک در بروکر ویندزور

پیش از آن که به شاخص نزدک در بروکر ویندزور، در جدول زیر بطور خلاصه اطلاعاتی درباره ی نماد نزدک در ویندزور آورده شده است:

بررسی بروکر ویندزور ، شارژ بروکر ویندزور با تاپ چنج ، نحوه واریز و برداشت در بروکر ویندزور ، نحوه واریز و برداشت در بروکر ویندزور
بروکر Windsor
🔥ثبت نام در بروکر ویندزور
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، پشتیبانی ویندزور ☎️پشتیبان تلگرام
🪙حداقل واریز اولیه $50
📜اسپرد نماد نزدک در ویندزور از 2 پیپ (شناور)
🥇کمیسیون نماد نزدک در ویندزور 8 دلار (حساب زیرو)
📝افتتاح حساب برای ایرانیان ✅ دارد

 

نماد نزدک در ویندزور چیست؟

شاخص نزدک در بروکر ویندزور یکی از مطرح ترین شاخص ها بین معامله گرانی که در بازار فارکس ترید می کنند و با علامت اختصاری “NASDAQ”  نشان داده می شود. البته نماد نزدک در ویندزور را با “US100cash” نشان می دهند. همچنین نماد نزدک بروکر ویندزور در دسته معاملات cfd قرار گرفته است و در هر دو حساب زیرو و پرایم بروکر ویندزور می توان آن را مشاهده کرد.

نماد نزدک در بروکر ویندزور به عنوان یکی از بزرگ ترین شاخص ها در بازار بورس و سهام آمریکا است، چرا که بیش از 100 شرکت مطرح همانند مایکروسافت، اپل، کوکاکولا و…. زیر مجموعه این شاخص ارزشمند می باشد.

نماد نزدک در فارکس چیست؟، nas100 چیست؟، نماد شاخص نزدک در فارکس، علامت اختصاری نزدک در فارکس، سهام نزدک در فارکس

برای مطالعه بیشتر درباره ی نزدک در فارکس پیش از معامله نماد نزدک در بروکر ویندزور کافیست بروی لینک زیر کلیک نمایید.

نماد نزدک در فارکس

 

شرایط معاملاتی نماد نزدک در بروکر ویندزور

معامله شاخص نزدک در بروکر ویندزور در متاتریدر 4 انجام می شود، در معاملات اسپات نماد نزدک را با علامت اختصاری “US100cash” و در معاملات سی دی اف با “US100” نشان می دهند.

لازم به ذکر است که هر دو حساب بروکر امکان معامله با نماد نزدک در بروکر ویندزور را در اختیار تریدر ها قرار میدهد. البته، اگر تازه وارد عرصه ترید کردن شده اید و هنوز مبتدی هستید به شما پیشنهاد می کنیم از حساب دمو ویندزور استفاده کنید.

جدول مشخصات شاخص نزدک در بروکر ویندزور
معرفی مشخصات
شاخص داوجونز US100cash
انواع حساب قابل معامله پرایم و زیرو
حداقل حجم سفارش 0.01 لات
ارز قابل معامله USD
انواع بازار اسپات، فیوچرز، فارکس
ساعت معامله 1:00 تا 23:30
روز معاملات دوشنبه تا جمعه
حداکثر حجم سفارش 20 لات
اندازه قرارداد 10
نوع قرارداد CFD
افتتاح حساب بروکر ویندزور

 

اسپرد و کمیسیون شاخص نزدک در بروکر ویندزور

همانطور که اشاره داشتیم شاخص نزدک در بروکر ویندزور در قالب معاملات CFD و Spot در هر 2 حساب های ویندزور امکان پذیر شده است. بنابر این برای بررسی اسپرد و کمیسیون نماد نزدک در بروکر ویندزور میبایست هر دو نوع معامله را بررسی نمود که در جدول زیر به آن پرداخته شده است:

جدول اسپرد و کمیسیون نماد نزدک در ویندزور
نوع معاملات معاملات نقدی (Spot) معاملات سی اف دی (CFD)
شرایط معاملاتی اسپرد کمیسیون اسپرد کمیسیون
📊حساب پرایم از 1.6 پیپ ❌ندارد از 0.75 پیپ ❌ندارد
📊حساب زیرو از 1.6 پیپ 8 دلار از 0.75 پیپ 8 دلار

همانطور که مشاهده می کنید میزان اسپرد به صورت شناور است و اسپرد در معاملات CDF نسبت به اسپات کمتر می باشد. کمیسیون در بروکر ویندزور به صورت ثابت و $8 برای معامله گران هنگام باز کردن سفارش جدید در نظر گرفته شده است.

 

آموزش معامله نماد نزدک در ویندزور

حال که با جزئیات شاخص نزدک در بروکر ویندزور آشنا شدیم، نوبت به آن رسیده تا به آموزش نماد نزدک در ویندزور بپردازیم. برای معامله با نماد نزدک در بروکر ویندزور کافیست مطابق مراحل زیر پیشروید:

آموزش ثبت نام در ویندزور بروکر

 

گام اول – افتتاح حساب در ویندزور

قبل از اینکه نماد نزدک در بروکر ویندزور پیدا کنید، باید در Windsor ثبت نام خود را به طور کامل انجام دهید و بعد حساب حقیقی یا دمو بسازید. سپس پلتفرم معاملاتی متاریدر 4 را دانلود نمایید و اطلاعات کاربری که برای شما ایمیل می شود را وارد کنید.

افتتاح حساب در بروکر ویندزور، آموزش افتتاح حساب ویندزور، آموزش افتتاح حساب در بروکر ویندزور

برای مشاهده نحوه افتتاح حساب در بروکر ویندزور بروی لینک زیر کلیک نمایید.

آموزش افتتاح حساب ویندزور

 

گام دوم – اضافه نمودن نماد نزدک در بروکر ویندزور

در مرحله ی بعد از آموزش معامله با نماد نزدک در بروکر ویندزور میبایست نماد “USCash100” را به متاتریدر 4 ویندزور اضافه نمایید. برای این کار ابتدا در قسمت نوار ابزار بالایی متاتریدر خود برروی قسمت “view” کلیک کنید و سپس گزینه “Symbols” را باز نمایید.

پس از آن مشابه تصویر زیر نماد نزدک در ویندزور را با سمبل “USCash100” را در بخش اسپات و CFD به متاتریدر خود اضافه نمایید.

نماد نزدک در ویندزور، نماد نزدک در بروکر ویندزور، شاخص نزدک در بروکر ویندزور
انتخاب نماد متاتریدر 4 ویندزور

 

گام سوم – معامله با شاخص نزدک در بروکر ویندزور

در آخرین مرحله از معامله شاخص نزدک در بروکر ویندزور کافیست تا پس از اعمال استراتژی نزدک در فارکس معامله خود را اجرا نمایید.

نماد نزدک در ویندزور، نماد نزدک در بروکر ویندزور، شاخص نزدک در بروکر ویندزور
اضافه نمودن نماد نزدک در بروکر ویندزور

 

بهترین زمان برای معامله نزدک در ویندزور

تاکنون توانستیم نماد نزدک در بروکر ویندزور پیدا کنیم و برروی سیستم خود اجرا نماییم. اما این سوال برای همه معامله گرانی که در بازار های مالی فعالیت می کنند، مطرح است.

چه زمانی برروی نماد نزدک معامله کنیم؟ در پاسخ به این سوال باید بگویم که بستگی به استراتژی معاملاتی و زمان روزانه شما دارد. اما بهترین زمان ساعت کار نزدک در فارکس، حین آغاز فعالیت بازار بورس آمریکا می باشد که در بازار فارکس به آن سشن معاملاتی نیویورک می گویند.

در این ساعت حجم نقدینگی زیاد است، در نتیجه شاهد نوسانات بسیار زیادی در این ساعات خواهیم بود. معامله گران خبره ای که مدت های طولانی در این بازار فعالیت می کنند از این موقعیت برای معامله با شاخص نزدک در بروکر ویندزور به خوبی استفاده کرده و سود های خوبی بدست می آورند.

 

آیا ویندزور برای معامله NASDAQ مناسب است؟

اگر معامله گر حرفه ای نیستید بدانید که شاخص نزدک در بروکر ویندزور پرنوسان و پرریسک است و اگر تجربه کافی نداشته باشید نه تنها در بروکر ویندزور بلکه در همه کارگزاری ها با شکست مواجه خواهید شد.

همانطور که گفته شد اگر قصد انجام معامله نماد نزدک در بروکر ویندزور را دارید بهتر است، از نماد نزدک ویندزور در معاملات cfd استفاده کنید. چرا که میزان اسپرد در آن از 0.75 پیپ آغاز می شود و تنها با پرداخت $8 کمیسیون می توانید سفارش جدید باز نمایید.

در مقایسه با سایر کارگزاری هایی که در بازار فارکس فعالیت می کنند، ویندزور بروکر تعداد حساب های معامالاتی کمتری دارد. علاوه بر این، اسپرد و کمیسیون از سایر بروکر های دیگر اندکی بیشتر است.

 

✅نظر کارشناسان تاپ بروکر ایران

در این مقاله به بررسی نماد نزدک در بروکر ویندزور پرداختیم. امروزه این شاخص مهم نه تنها بر روی بازار سهام و بورس آمریکا اثر می گذارد، بلکه روی بازار های جهانی تاثیر گذار است. در نتیجه شاهد نوسانات شدید قیمتی روی سایرنماد های دیگر در بازار فارکس هستیم.

بنابراین، اگر مبتدی هستید و یا اینکه به دنبال ریسک کردن در این بازار پر نوسان نیستید، به شما پیشنهاد می کنیم در ارتباط با شاخص نزدک در بروکر ویندزور تحقیقات بیشتری انجام دهید و یا اینکه از نماد های دیگر را مورد برسی قرار دهید.

سوالات متداول

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب پیشنهادی
💲مشخصات شاخص دلار در بروکر ویندزور - ‫ شاخص دلار در ویندزور بروکرز (Windsor)
💻معرفی پلتفرم معاملاتی ویندزور - انواع پلتفرم ویندزور
🗣️نظرات در مورد بروکر ویندزور برای ایرانیان - بروکر ویندزور نظرات
📲آموزش اپلیکیشن ویندزور - دانلود برنامه ویندزور بروکرز
جدیدترین مطالب
📉معرفی اندیکاتور باینری آپشن - بهترین اندیکاتور برای باینری آپشن
💢ریسک کپی ترید کلاهبرداری - کلاهبرداری کپی تریدینگ چگونه است؟
©آیا کپی ترید خوب است یا خیر؟ - بررسی کپی ترید
🏦معرفی صرافی های ارز دیجیتال خارجی - لیست صرافی های ارز دیجیتال خارجی بدون تحریم
💱بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی - بهترین صرافی ایرانی برای خرید و فروش ارز دیجیتال