🏦بررسی رگوله آرون گروپس – آرون گروپس رگوله شده است؟

07:27 12/04/2024 -

🏦رگوله آرون گروپس برای ایرانیان – قوانین و مجوز ارون گروپ

یکی از موارد پر اهمیت در بررسی بروکر آرون گروپس یا هر بروکر دیگر بررسی مجوز ها و رگوله آرون گروپس است. بررسی رگوله های فارکس میتواند بر اعتبار بروکر ها بیافزاید و از رخ دادن مواردی نظیر کلاهبرداری بروکر آرون گروپس پیشگیری نماید.

در این مقاله قصد داریم تا به این سوال که “آیا آرون گروپس رگوله شده است؟” پاسخ دهیم. به همین دلیل تمامی موارد مربوط به رگوله آرون گروپس را مورد بررسی قرار خواهیم داد، با تاپ بروکر ایران همراه باشید.

بررسی رگوله بروکر آرون گروپس، رگوله آرون گروپس، بروکر آرون گروپس رگوله است؟، رگوله ارون گروپ

پیش از آن که به رگوله آرون گروپس بپردازیم، در جدول زیر بطور خلاصه اطلاعاتی درباره ی بروکر AaronGroups آورده شده است:

بروکر آرون ورود ، پشتیبانی آرون گروپس ، آموزش بروکر آرون گروپس
بروکر Aaron Groups
🔥ثبت نام در آرون گروپس
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، پشتیبانی آرون گروپس ☎️پشتیبان تلگرام
🪙حداقل واریز اولیه $1
📜سابقه کلاهبرداری آرون گروپس ❌ ندارد
🥇رگوله آرون گروپس جزایر مارشال
📝افتتاح حساب برای ایرانیان ✅ دارد

 

درباره ی بروکر آرون گروپس

پیش از آن که به رگوله آرون گروپس بپردازیم، لازم است مقداری با بروکر AaronGroups آشنا شویم. بروکر آرون گروپس یکی از تازه نفس ها در زمینه بروکر های بازار سرمایه فارکس است. حدود ۴ سال از شروع فعالیت های این بروکر می گذرد و در این زمان کوتاه نیز توانسته است توجهات زیادی را به سمت خود جلب کند.

این بروکر با ارائه ۴ نوع حساب معاملاتی از جمله حساب های استاندارد، نانو، وی آی پی (VIP) و نقدی سعی در رفاه هر چه بیشتر مشتریان خود داشته اند. هر چه تنوع انواع حساب در بروکر بالاتر باشد دست کاربران در انتخاب با توجه به شرایط خود بازتر است.

اموزش ثبت نام ارون گروپس

 

بروکر آرون گروپس معتبر است؟

برای اطمینان حاصل کردن از قانونی و معتبر بودن یک بروکر راه های متفاوتی وجود دارد که مهم ترین آن بررسی رگوله آرون گروپس است.

رگوله آرون گروپس و دیگر بروکر های فارکس از طرف نهاد های نظارت مالی به معامله گران داده می شوند و نشان از شفافیت عملکرد مالی بروکر دارند.

نهاد های نظارتی اعتا کننده رگوله قوانین سفت و سختی را برای بروکر ها تعیین می کنند که فعالیت مالی آن ها را به طور کامل کنترل می کند. اگر چه بسیاری از این موارد از کاربران ایرانی پشتیبانی نکرده و همواره «اعتبار بروکر آرون گروپس» از درجه اهمیت بالاتری نسبت به «رگوله آرون گروپس» برخوردار است!

کلاهبرداری آرون گروپس، آیا بروکر آرون معتبر است؟، اعتبار بروکر آرون گروپس، کلاهبرداری بروکر آرون گروپس
برای بررسی اعتبار بروکر آرون گروپس به مقاله ی زیر مراجعه نمایید.

 

رگوله آرون گروپس برای ایرانیان

آرون گروپس با نام تجاری آرون مارکت (Aaron Markets LTD) تحت قوانین رگوله جزایر مارشال با شماره پروانه 118046 قرار داشت. در حال حاضر تنها رگوله آرون گروپس نیز همین مجوز است که تاریخ انقضای آن در سال 2023 بوده است و طبق شواهد بروکر اقدانی برای تمدید رگوله خود انجام نداده است.

طبق بررسی های انجام شده سایت این بروکر در لحظه نوشتن این مقاله غیر قابل دسترس است و دچار مشکلاتی شده است! بروکر آرون گروپس در بین کارگزاری های فعال این حوزه پایین ترین کارمزد (Commission) و اسپرد (Spread) را دریافت می کند که باعث جذب مشتری های زیادی شده است. با توجه به شبهات موجود در رابطه با اعتبار و رگوله آرون گروپس لازم است شما قبل از انتخاب این بروکر به طور کامل تمام جوانب آن را بررسی کنید.

بررسی رگوله بروکر آرون گروپس، رگوله آرون گروپس، بروکر آرون گروپس رگوله است؟، رگوله ارون گروپ
لیست مجوز ها و رگوله آرون گروپس

 

رگوله آرون گروپس در قبرس

از دیگر مجوز های قابل ذکر درباره ی رگوله آرون گروپس مربوط به دفتر اصلی بروکر AaronGrops است. دفتر این بروکر با آدرس کشور قبرس فعالیت می کند که میتوان احتمال دریافت رگوله CySec را به لیست رگوله آرون گروپس در آینده دانست.

 

✅نظر کارشناسان تاپ بروکر ایران

به دلیل سابقه ی پایین بروکر AaronGroups نمیتوان تنها بر رگوله آرون گروپس برای بررسی معتبر بودن آرون گروپس استناد نمود. اگرچه نداشتن رگوله آرون گروپس به منزله نبود نهاد نظارتی بر فعالیت های مالی بروکر است و با توجه به سابقه بسیار کم این بروکر نگرانی هایی را برای افراد به وجود آورده است.

توصیه می‌ شود پیش از هرگونه همکاری با این بروکر، تحقیقات لازم در مورد رگوله آرون گروپس و اعتبار بروکر آرون گروپس آن صورت گیرد تا بتوان تصمیم مناسبی برای استفاده از خدمات آن اتخاذ کرد.

سوالات متداول

درج نظر