💼رتبه بندی حساب پم آلپاری – بهترین مدیر پم آلپاری

08:15 26/08/2023 -

💼بهترین حساب کپی ترید در آلپاری – 4 مدیر حساب برتر در الپاری

امکان معامله با کپی ترید در آلپاری به این منظور در بروکر آلپاری در نظر گرفته شده تا تریدر ها با انتخاب مدیر حساب حرفه ای کپی تریدینگ بدون نیاز به معامله فرصت کسب درامد دلاری را داشته باشند، که بطور مفصل به آن ها پرداختیم.

اما این ویژگی تنها در صورتی امکان پذیر است که بهترین مدیر حساب پم آلپاری را برای حساب خود انتخاب نمایید، در این مقاله قصد داریم تا علاوه بر معرفی بهترین حساب کپی ترید آلپاری، با ملاک های انتخاب آن ها آشنا شویم، با تاپ بروکر ایران همراه باشید.

افتتاح حساب در آلپاری

حساب سرمایه گذاری بروکر آلپاری، رتبه بندی حساب پم آلپاری، بهترین مدیر پم الپاری

در جدول زیر بطور خلاصه اطلاعاتی درباره ی حساب پم آلپاری کپی تریدینگ گردآوری شده است:

کپی ترید آلپاری alpari irantopfxbroker icon 02
بروکر Alpari
🔥ثبت نام در بروکر الپاری
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، پشتیبان آلپاری ☎️تلگرام فارسی
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، راهنمای حساب پم ❇️پشتیبان واتس اپ
🚀حداقل مبلغ افتتاح حساب 💲1 دلار
امکان افتتاح اکانت دمو ✅ دارد
💱معاملات فارکس ✅ دارد
💼حساب های پم ✅ دارد
🤖 کپی ترید ✅ دارد
🧺سبد سرمایه گذاری ✅ دارد
🗣️سوشال ترید ❌ ندارد

 

کپی تریدینگ و سرمایه گذاری در حساب های پم آلپاری

همانطور که اشاره داشتیم در این مقاله بطور اختصاصی به رتبه بندی حساب پم آلپاری و انتخاب بهترین مدیر کپی ترید در آلپاری خواهیم پرداخت، در صورتی که اطلاعی در رابطه با آنکه حساب پم آلپاری چیست؟ ندارید، پیشنهاد میکنیم پیش از ادامه مقاله به صفحه ی اختصاصی در این باره به منظور درک بهترین مطالب مراجعه نمایید.

بهترین مدیر سرویس PAMM آلپاری ، آموزش حساب پم آلپاری ، افتتاح و فعال سازی حساب PAMM ، حساب pamm الپاری چیست

برای مطالعه و آشنایی با حساب پم در آلپاری (حساب‌ PAMM ) میتوانید از طریق لینک زیر مقاله ی مربوط به آن را مطالعه نمایید.

حساب پم آلپاری چیست؟

 

ملاک های انتخاب مدیریت حساب های پم در آلپاری

در سایت بروکر بخشی با عنوان رتبه بندی حساب پم آلپاری در نظر گرفته شده تا بتوان تمام مدیران حساب را بر اساس معیار های معاملاتی انتخاب نمود که در ادامه آن را مورد بررسی قرار میدهیم.

اما در این فیلتر ها امکاناتی در نظر گرفته شده که بسته به شرایط و استراتژی های مدیر حساب سرمایه گذاری بروکر آلپاری آن ها را از یکدیگر متمایز مینماید، این ویژگی ها میتواند مقدار ریسک پذیری مدیران، مقدار سرمایه تحت مدیریت آن ها و  نماد های پر معامله آن ها باشد.

افتتاح حساب در آلپاری

نماد های معاملاتی

تریدر های حرفه ای در فارکس بسته به تجربه معاملاتی همواره بروی چند ارز بصورت متمرکز فعالیت مینمایند، مدیر پم الپاری نیز از هیمن قاعده تبعیت میکند و برای آن دسته از معامله گران که نماد های معاملاتی از اهمیت بالایی برخوردار است، امکان بررسی مدیران از لحاظ ممکن شده است.

حساب سرمایه گذاری بروکر آلپاری، رتبه بندی حساب پم آلپاری، بهترین مدیر پم الپاری
نماد های معاملاتی مدیران حساب آلپاری

از طریق بخش ابزار های معاملاتی، در صفحه ی مدیر حساب پم آلپاری و سربرگ سرمایه میتوان در نسبت سرمایه گذاری در 9 تا از نماد های معاملاتی که بیشترین ترید بروی آن ها انجام شده را در بازه زمانی های چند ماهه مشاهده و بررسی نمود.

 

بازده معاملاتی در نماد ها

بخش مربوط به بازده دارایی که در سربرگ مقایسه بازده قرار داده شده، این امکان را به سرمایه گذاران داده تا با مقایسه مبلغ سرمایه گذاری بصورت حدودی مقدار سود کسب شده از سوی مدیر را در صورت سرمایه گذاری در بازه های 1 ماه تا 1 سال  گذشته و بر اساس پر درامد ترین نماد ها بررسی نمایند.

حساب سرمایه گذاری بروکر آلپاری، رتبه بندی حساب پم آلپاری، بهترین مدیر پم الپاری
بازده معاملاتی مدیر حساب پم آلپاری

برای مثال در تصویر بالا در صورتی که ما 2500 دلار را در سال گذشته سرمایه گذاری می نمودیم، فرصت افزایش سرمایه تا 4000 دلار در مجموع و 94 دلار تنها از معامله نفت با این مدیر حساب را داشتیم.

آموزش حساب PAMM در بروکر آلپاری ، سرویس حساب های PAMM در بروکر آلپاری ، آموزش حساب پم آلپاری

افتتاح حساب در آلپاری

 

سطح ریسک معاملاتی

در حساب سرمایه گذاری بروکر آلپاری، سرمایه کاربران و سود و ضرر ایشان تنها به استراتژی های مدیران حساب بستگی دارد، برخی از مدیران معامله با ریسک بالا و به اصطلاح هیجانی را به منظور کسب سود بیشتر در نظر میگیرند.

از سوی دیگر اما برخی دیگر از مدیران نیز بازده ی کم و معاملات کم ریسک تر را گزینه ی بهتری برای کسب درامد می دانند، به همین سبب سرمایه گذاران نیز میتوانند بر اساس ریسک معاملات نسبت به انتخاب مدیران اقدام نمایند.

حساب سرمایه گذاری بروکر آلپاری، ریسک حساب پم آلپاری، ریسک مدیر پم الپاری

همانطور که در تصویر بالا مشخص شده در کنار نام هر مدیر حساب پم آلپاری با عنوان ریسک 5 صاعقه قرار داده شده که هر چه تعداد صاعقه ها بیشتر باشد، ریسک معاملات مدیر حساب نیز بالا تر است، مقادیر ریسک مدیر پم آلپاری به شرح زیر است :

🔢سطح ریسک 💥درصد ریسک ⚡نحوه نمایش
1️⃣سطح 1 از 0 تا 1%
2️⃣سطح 2 از 1 تا 3% ⚡⚡
3️⃣سطح 3 از 3 تا 5% ⚡⚡⚡
4️⃣سطح 4 از 5 تا 7% ⚡⚡⚡⚡
5️⃣سطح 5 از 7% به بالا ⚡⚡⚡⚡⚡

 

کارمزد مدیر کپی ترید در آلپاری

حساب کپی ترید آلپاری نیز مانند حساب های دیگر بسته به استراتژی های تعیین شده از سوی مدیران حساب مقادیری با عنوان، حداقل سرمایه‌گذاری در حساب‌های پم دارد، از سوی دیگر برای کپی معاملات نیز سرمایه گذاران میبایست مقادیری را بعنوان کارمزد حساب‌های پم پرداخت نمایند.

کارمزد حساب‌های پم، حداقل سرمایه‌گذاری در حساب‌های پم، هزینه کپی ترید در آلپاری

برای مشاهده مقادیر حداقل کپی ترید و کارمزد حساب‌های پم میتوانید پس از ورود به صفحه ی مدیر از سربرگ “شرایط سرمایه گذاری در حساب PAMM” در بخشی مشابه تصویر بالا مقادیر مربوط به کمیسیون که با افزایش سرمایه گذاری کاهش میبابد را مشاهده نمایید.

 

نشان مدیران حساب الپاری

نشان‌های افتخار حساب PAMM معیار های است که در قالب نشان در صورت تکمیل چالش های در نظر گرفته شده بروکر به مدیران تعلق میگیرد، این نشان ها در صفحه ی مربوط به بررسی مدیر پم آلپاری نمایش داده میشود.

بررسی مدیر پم آلپاری، نشان مدیران حساب الپاری، نشان‌های افتخار حساب PAMM

هر چه مدیر حساب فعالیت بیشتر و طبق استاندارد های بروکر را داشته باشد به طبع نشان های بیشتری را کسب خواهد نمود و بر اعتبار خود می افزاید. برای آشنایی با توضیحات هر یک از نماد ها میتوانید نشانه ی موس خود را بروی هر یک نگاه داشته تا اطلاعات مربوط نمایش داده شود.

افتتاح حساب در آلپاری

در جدول زیر توضیحات مربوط به نشان مدیران حساب PAMM الپاری را که در سایت بروکر آلپاری آورده شده را برای تکمیل موضوع آورده ایم.

کپی ترید آلپاری itfxb287 alpari best pamm manager ranking pic 02 کپی ترید آلپاری itfxb287 alpari best pamm manager ranking pic 07

 

رتبه بندی حساب پم آلپاری – مدیر pamm آلپاری

حال که با تمام موارد پر اهمیت برای کپی ترید در آلپاری آشنا شدیم، نوبت به موضوع اصلی یعنی رتبه بندی حساب پم آلپاری رسیده است، در این بروکر توجه ویژه ی برای حساب های کپی تریدینگ در نظر گرفته شده و کاربران میتوانند با دقت بالا مناسب ترین مدیر را انتخاب نمایند.

افتتاح حساب در آلپاری

برای دسترسی به بخش “رتبه بندی حساب های PAMM” میبایست ابتدا سربرگ سرمایه گذاری را انتخاب کرده، سپس بروی گزینه ی رتبه بندی کلیک کرده تا به صفحه ای مشابه تصویر زیر هدایت شوید.

حساب های پم بروکر آمارکتس ، رتبه های برتر مدیران استراتژی آلپاری ، حساب pamm الپاری

در این صفحه که مربوط به رتبه بندی حساب های PAMM آلپاری است میتوان مدیران برتر را  بر اساس بازده کل، مدت زمان فعالیت، موجودی تحت مدیریت و تعداد سرمایه گذاران فعال هر یک رتبه بندی و مشاهده نمود.

 

بررسی و مقایسه بهترین مدیر پم آلپاری

یکی از قابلیت هایی که به شدت استفاده از ان پیشنهاد میشود، استفاده از گزینه ی فیلتر برای دسته بندی آن دسته از مدیران حساب است که شرایط و استراتژی های معاملاتی آن ها با شرایط مدنظر شما بیشتر تطابق دارد.

حساب pamm الپاری چیست ، اموزش حساب پم الپاری ،حساب pamm الپاری

برای رتبه بندی حساب پم آلپاری بر اساس معیار های خود کافیست تا گزینه ی فیلتر را در بالا سمت چپ لیست مدیران انتخاب کرده و به کمک 11 معیار در نظر گرفته شده به بررسی تریدر ها بپردازید.

نکته پیشنهادی: فاکتور هایی نظیر بازده متوسط، تعداد سرمایه گذاران فعال و مدت زمان فعالیت از بهترین ملاک های بررسی مدیران بحساب می آید.

 

4 مدیر پم برتر آلپاری به پیشنهاد تاپ بروکر ایران

یکی از سرویس ها و خدمات تاپ بروکر ایران برای مشتریان خود راهنمایی تریدر ها برای شروع  یک سرمایه گذاری مطمئن و سودمند در بازار های فارکس است، در بروکر آلپاری نیز به واسطه ی همکاری طولانی مدت همواره بر فعالیت تمام مدیران حساب نظارت داشته تا با بررسی های انجام شده بهترین انتخاب را در اختیار کاربران قرار دهیم.

در ادامه نیز 4 تا از بهترین مدیران پم آلپاری را که فعالیت آن ها به مدت طولانی در حال بررسی از سوی تیم متخصصین ما بوده را در اختیار شما عزیزان قرار خواهیم داد:

افتتاح حساب در آلپاری

 

💼حساب جم مستر Gemmaster | ریسک پایین

اولین مدیر پم آلپاری که در لیست ما قرار دارد نه به واسطه ی رتبه بندی بلکه از لحاظ ریسک پایین و سابقه ی 10 ساله ی فعالیت این مدیر است که توانسته با میانگین سود های ماهیانه ی مثبت متخصصین و البته مشتریان تاپ بروکر ایران در بروکر آلپاری را راضی از سود خود نگاه دارد.

مدیر پم آلپاری، حساب جم مستر Gemmaster، رتبه بندی حساب های PAMM
صفحه ی مدیر حساب پم جم مستر Gemmaster
این حساب بیشتر به عنوان بهترین حساب کپی ترید آلپاری برای کاربرانی است که بدنبال سود قابل قبول اما با ریسک پایین میباشند.

برای بررسی بهتر مدیر حساب جم مستر در آلپاری، موارد مهم آن را در زیر بصورت خلاصه گرداوری نمود ایم:

💼نام مدیر حساب Gemmaster
🎖️رتبه بندی حساب پم آلپاری 4
⚡میزان ریسک ⚡⚡| سطح دو
🕛مدت زمان فعالیت 10 سال
بازده کل 43،977 درصد
کارمزد و کمیسیون 20 تا 35 درصد
حداقل میزان سرمایه 50 دلار
نماد های پر معامله نا مشخص
📝لینک افتتاح حساب ثبت نام در آلپاری

 

💼حساب دریم جاب DreamJob | ریسک پایین

دیگر گزینه ی پیشنهادی برای مدیر پم آلپاری است که در نگاه اول در رتبه بندی حساب پم آلپاری مقام بالایی را ندارد، اما به دلیل ریسک پایین خود توانسته سود قابل قبولی را در مدت زمان حدود 2 سال فعالیت خود به عنوان مدیر کپی ترید در آلپاری بدست آورد.

مدیر پم آلپاری، حساب دریم جاب DreamJob، رتبه بندی حساب های PAMM
صفحه ی مدیر حساب پم دریم جاب DreamJob

این حساب بیشتر به عنوان بهترین حساب کپی ترید آلپاری برای کاربرانی است که بدنبال سود قابل قبول اما با ریسک پایین میباشند.

برای بررسی بهتر مدیر حساب دریم جاب در آلپاری، موارد مهم آن را در زیر بصورت خلاصه گرداوری نمود ایم:

💼نام مدیر حساب DreamJob
🎖️رتبه بندی حساب پم آلپاری 161
⚡میزان ریسک ⚡⚡| سطح دو
🕛مدت زمان فعالیت 1 سال و 9 ماه
بازده کل 125 درصد
کارمزد و کمیسیون 40 تا 50 درصد
حداقل میزان سرمایه 50 دلار
نماد های پر معامله نا مشخص
📝لینک افتتاح حساب ثبت نام در آلپاری

 

💼حساب مکس گیم MaxGame | ریسک متوسط

حساب مدیر پم آلپاری مکس گیم یکی از پر طرفدار ترین مدیران حساب است که همواره سود های مثبت را در معاملات خود حفظ کرده و نشان همیشه سبز را نیز به همین واسطه کسب نموده است، این مدیر کپی تریدر در آلپاری با ریسک متوسط و بیشتر بر اساس مووینگ اوریج معاملات خود را دنبال میکند.

مدیر پم آلپاری، حساب مکس گیم MaxGame، رتبه بندی حساب های PAMM
صفحه ی مدیر حساب پم مکس گیم MaxGame
این حساب بیشتر به عنوان بهترین حساب کپی ترید آلپاری برای کاربرانی است که بدنبال کسب سود متوسط با ریسک متوسط میباشند.

برای بررسی بهتر مدیر حساب MaxGame در آلپاری، موارد مهم آن را در زیر بصورت خلاصه گرداوری نمود ایم:

💼نام مدیر حساب MaxGame
🎖️رتبه بندی حساب پم آلپاری 44
⚡میزان ریسک ⚡⚡⚡| سطح سه
🕛مدت زمان فعالیت 1 سال و 8 ماه
بازده کل 569 درصد
کارمزد و کمیسیون 41 تا 48 درصد
حداقل میزان سرمایه 50 دلار
نماد های پر معامله AUDCAD
📝لینک افتتاح حساب ثبت نام در آلپاری

 

💼حساب موریاتی Moriarti | ریسک بالا

بدون شک یکی از بهترین حساب کپی ترید آلپاری، که عنوان مدیر حساب PAMM افسانه‌ای Moriarti در الپاری را نیز کسب نموده، با بازده کلی 680 هزار درصدی در حدود 9 سال فعالیت این مدیر حساب توانسته مقام اول در رتبه بندی حساب پم آلپاری را با فاصله کسب نماید.

مدیر پم آلپاری، حساب مکس گیم MaxGamer، رتبه بندی حساب های PAMM
صفحه ی مدیر حساب پم موریاتی Moriarti
این حساب بیشتر به عنوان بهترین حساب کپی ترید آلپاری برای کاربرانی است که ریسک بالا و مستمر را برای کسب سود بالا در نظر دارند.

برای بررسی بهتر مدیر حساب Moriarti در آلپاری، موارد مهم آن را در زیر بصورت خلاصه گرداوری نمود ایم:

💼نام مدیر حساب MaxGame
🎖️رتبه بندی حساب پم آلپاری 1
⚡میزان ریسک ⚡⚡⚡⚡| سطح چهار
🕛مدت زمان فعالیت 8 سال و 8 ماه
بازده کل 680،000 درصد
کارمزد و کمیسیون 20 تا 40 درصد
حداقل میزان سرمایه 50 دلار
نماد های پر معامله GBPUSD، EURUSD، XAUUSD
📝لینک افتتاح حساب ثبت نام در آلپاری

 

🔖آموزش حساب PAMM در بروکر آلپاری

در صورتی که بر اساس توضیحاتی که تا به اینجا مطالعه نمودید، موفق به انتخاب مناسبترین مدیر حساب سرمایه گذاری بروکر آلپاری شده اید، و قصد افتتاح حساب پم آلپاری را دارید میتوانید آموزش های مربوط به آن را در مقاله ی اختصاصی آموزش ساخت حساب پم آلپاری مطالعه نمایید..

برای مطالعه نحوه افتتاح حساب پم آلپاری میتوانید از طریق لینک زیر به مقاله ی اختصاصی در این باره مراجعه نمایید.

 

✅نظر تخصصی تاپ بروکر ایران

در این مقاله سعی داشتیم تا با پرداختن به معیار های مهم برای شروع سرمایه گذاری با کپی ترید در آلپاری علاوه بر معرفی بهترین حساب کپی ترید آلپاری، اطلاعات لازم را در اختیار مخاطبین قرار دهیم.

اما در قالب جمع بندی لازم دانستیم تا این موضوع را مجدد یادآوری کرده که سرمایه گذاری با کپی تریدینگ فارغ از شرایط حساب پم آلپاری، نمیتواند به عنوان منبع اصلی درامد زایی در فارکس در نظر گرفته شود و بهتر است تا همزمان با تقسیم سرمایه گذاری میان حساب های کپی ترید در آلپاری و یا دیگر بروکر های فارکس خود نیز به یادگیری فارکس مشغول شوید.

سوالات متداول

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب پیشنهادی
📜نماد شاخص نزدک در الپاری - نزدک در آلپاری چیست؟
🆚تفاوت حساب استاندارد و ecn آلپاری - مقایسه حساب کلاسیک و ecn آلپاری
📜بررسی رگوله بروکر آلپاری - رگوله های الپاری کدام اند؟
✅بررسی مزایا و معایب بروکر آلپاری - مزایای بروکر آلپاری چیست؟
جدیدترین مطالب
📜نماد شاخص نزدک در الپاری - نزدک در آلپاری چیست؟
📊بهترین استراتژی بدون اندیکاتور - لیست استراتژی بدون اندیکاتور فارکس
📈آموزش اکسپرت نویسی در متاتریدر - نحوه اکسپرت نویسی متاتریدر
📊استراتژی باند بولینگر در فارکس - استراتژی فارکس با اندیکاتور بولینگر باند
💻اموزش صفر تا صد متاتریدر 4 - آموزش متاتریدر 4 فارکس