💼آموزش افتتاح حساب پم آلپاری – نحوه کپی ترید در الپاری

13:51 30/03/2023 -

💼آموزش حساب پم آلپاری – آموزش کپی ترید در آلپاری

یکی از ویژگی های قابلیت های جداب بروکر آلپاری برای معامله گران امکان  سرمایه گذاری در حساب های pamm آلپاری رسیده است. این قابلیت با نام های دیگری از جمله کپی تریدینگ در آلپاری و حساب های مدیریتی آلپاری نیز شناخته میشود.

در این مقاله قصد داریم تا بصورت اختصاصی به بررسی حساب کپی ترید آلپاری بپردازیم. علاوه بر آن به نحوه افتتاح حساب پم آلپاری و در کنار آن آموزش کپی ترید در آلپاری برای معامله گران مشتاق به کسب درامد دلاری در فارکس بدون نیاز به معامله اشاره خواهیم داشت. اگر شما نیز قصد سرمایه گذاری در حساب پم الپاری را داشته تا انتهای مقاله با تاپ بروکر ایران همراه باشید.

افتتاح حساب در آلپاری

حساب پم آلپاری چیست، آموزش کپی تریدینگ در آلپاری، آموزش کپی ترید در آلپاری، ساخت حساب پم در الپاری

پیش از آن که به نحوه سرمایه گذاری در حساب پم آلپاری بپردازیم، در جدول زیر بطور خلاصه اطلاعاتی درباره ی بروکر آلپاری [Alpari] آورده شده است:

بروکر آلپاری، لوگوی جدید آلپاری، کارگزاری الپاری فارسی
بروکر Alpari
🔥ثبت نام در بروکر الپاری
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، پشتیبانی آلپاری ☎️تلگرام فارسی
🚀حداقل مبلغ افتتاح حساب 💲1 دلار
📊امکان افتتاح اکانت دمو ✅ دارد
💱معاملات فارکس ✅ دارد
💼حساب پم آلپاری ✅ دارد
🤖 کپی ترید آلپاری ✅ دارد
🧺سبد سرمایه گذاری ✅ دارد
🗣️سوشال ترید ❌ ندارد

 

حساب پم آلپاری چیست؟ – کپی ترید آلپاری

حساب پم در الپاری مشابه هر حساب پم در فارکس یکی از روش هاییست که معامله گران تنها با سرمایه گذاری و انتخاب مدیر حساب پم میتوانند به کسب درامد در فارکس بدون معامله مشغول شوند. این قابلیت تنها از طریق حساب پم آلپاری و  با فعالسازی کپی ترید در الپاری فراهم شده است.

سرمایه گذاری در حساب پم الپاری به جهت تسهیل روند معاملات در اختیار معامله گران قرار گرفته شده تا بتوانند با بهره گیری از استراتژی های تریدر های موفق فارکس و با ریسک پایین به معامله مشغول شوند. در حساب های پم آلپاری معامله گران با حداقل سرمایه در آلپاری معاملات خود را آغاز می نمایند و به واسطه ی آن میتوانند با مدیریت ریسک در بازار فارکس سود حاصله را بهبود بخشند.

حساب های مدیریتی فارکس حساب پم کپی ترید ، معرفی انواع حساب های مدیریتی فارکس ، بهترین حسابهای فارکس مدیریت شده

در صورتی که علاقه مند به سرمایه گذاری در حساب های کپی ترید فارکس میباشید به مقاله ی زیر مراجعه نمایید.

بهترین حساب پم فارکس

 

ویژگی ساخت حساب پم در الپاری

کپی ترید فارکس آلپاری همانطور که اشاره داشتم از نقاط قوت این بروکر فارکس بحساب می آید. به واسطه کپی ترید در آلپاری بسیاری از معامله گران کم تجربه قادر به کسب درامد و معامله گران حرفه ای قادر به مدیریت بهتر حساب های خود میباشند. از دیگر ویزگی های حساب پم در الپاری میتوان به امکان فعالسازی آن بر اساس تمام حساب های بروکر آلپاری اشاره داشت که در ادامه به آن پرداخته خواهد شد.

✅مزایا کپی ترید آلپاری

 • ✅ساخت حساب پم در الپاری برای تمام حساب ها
 • ✅کسب درامد بدون معامله
 • ✅بهترین مدیران در رتبه بندی حساب پم آلپاری
 • ✅حداقل کپی ترید پایین
 • ✅کاهش ریسک معاملات فارکس

 

❌معایب کپی ترید در آلپاری

 • ❌اتکای بیش از حد سرمایه گذاران
 • ❌احتمال از دست رفتن سرمایه گذاری
 • ❌کسر کارمزد بسته به شرایط مدیر حساب پم

 

انواع حساب های پم آلپاری

همانطور که اشاره داشتیم حساب های پم آلپاری بدون محدودیت انواع حساب در بروکر آلپاری را برای کپی تریدینگ در اختیار سرمایه گذاران قرار میدهد. شرایط حساب پم آلپاری بر اساس حساب های اصلی در نظر گرفته شده که بطور کلی میتوان آن هارا به 4 دسته تقسیم نمود که هر برای استراتژی های معاملاتی مخصوصی طراحی شده اند.

 • حساب نانو mt4 در بروکر آلپاری
 • حساب استاندارد در بروکر آلپاری (متاتریدر 4 و 5)
 • حساب ECN در بروکر آلپاری (متاتریدر 4 و 5)
 • حساب Pro ECN mt4 در بروکر آلپاری

هر یک از این حساب ها شرایط و ویژگی های خود را داشته که ما در مقاله ای جدا به بررسی هر یک پرداخته ایم!

افتتاح حساب در آلپاری

 

مراحل حساب پم در الپاری

مشابه دیگر مقالات آموزش فارکس در تاپ بروکر ایران در این بخش نیز برای انتقال بهتر مطالب مربوط به آموزش کپی تریدینگ در آلپاری تمامی مراحل را طبق آنچه در ادامه بصورت گام به گام از نحوه سرمایه گذاری در حساب پم آلپاری مورد بررسی قرار خواهیم داد را در قالب تصویر گرداوری نموده ایم:

آموزش کپی تریدینگ در آلپاری، حساب های پم آلپاری، نحوه کپی ترید در آلپاری
مراحل افتتاح حساب پم آلپاری

 

آموزش ساخت حساب پم آلپاری

معامله گرانی که قصد کپی ترید در آلپاری را داشته میبایست ابتدا نسبت ساخت حساب پم در الپاری اقدام نمایند. این امکان تنها از طریق سرمایه گذاری در حساب پم الپاری که حساب مجزا از حساب های دیگر در این بروکر میباشد، امکان پذیر است. در ادامه به آموزش کامل ساخت حساب پم در الپاری خواهیم پرداخت.

افتتاح حساب در آلپاری

 

گام اول – ثبت نام در آلپاری

برای شروع سرمایه گذاری در حساب های پم یا مدیریتی در بروکر آلپاری، ابتدا میبایست نسبت به ورود به کابین شخصی آلپاری نمایید. در صورتی که پیش تر ثبت نام خود را انجام داده وارد حساب شده و یا با استفاده از لینک به آموزش افتتاح حساب در آلپاری مراجعه نمایید و سپس مطابق مراحل زیر پیش روید.

چگونه در آلپاری ثبت نام کنیم؟، آموزش ثبت نام آلپاری فارکس، آموزش ثبت نام در بروکر آلپاری، آموزش تصویری ثبت نام در آلپاری
برای مطالعه آموزش ثبت نام در بروکر آلپاری بروی لینک زیر کلیک نمایید.

 

گام دوم – ورود به حساب های پم آلپاری

در مرحله ی بعد از نحوه کپی ترید در آلپاری میبایست در کابین شخصی یا مای آلپاری گزینه ی “حساب های PAMM” [که در تصویر مشخص شده!] کلیک نمایید.

آموزش کپی تریدینگ در آلپاری، کپی ترید آلپاری، افتتاح حساب پم آلپاری
آموزش کپی تریدینگ در آلپاری

 

گام سوم – افتتاح حساب پم آلپاری

پس از ورود به صفحه ی زیر میبایست گزینه ی افتتاح حساب پم آلپاری را برای سرمایه گذاری در حساب pamm انتخاب نمایید.

سرمایه گذاری در حساب پم الپاری، حساب پم آلپاری چیست، آموزش حساب پم آلپاری
آموزش حساب پم آلپاری

گام سوم – ساخت حساب پم در الپاری

در بخش بعد از ساخت حساب پم در الپاری در کابین نمایش داده شده میبایست از سربرگ «مدیریت سرمایه» حساب مورد نظر خود را انتخاب نمایید. پس از آن نیز گزینه ی افتتاح حساب را برای ایجاد “حساب پم در الپاری” کلیک نمایید.

نحوه کپی ترید در الپاری، حساب کپی ترید آلپاری، حساب های پم آلپاری
انواع حساب پم آلپاری چیست؟

 

گام چهارم – اطلاعات حساب پم آلپاری

پس از تکمیل مراحل بالا یک تصویر همراه با اطلاعات حساب پم آلپاری ساخته شده در اختیار معامله گران قرار خواهد گرفت.

حساب های پم آلپاری، نحوه کپی ترید در الپاری، آموزش کپی تریدینگ در آلپاری
آموزش افتتاح حساب پم آلپاری

 

آموزش حساب PAMM در بروکر آلپاری ، سرویس حساب های PAMM در بروکر آلپاری ، آموزش حساب پم آلپاری

افتتاح حساب در آلپاری

 

آموزش کپی تریدینگ در آلپاری

حال نوبت به موضوع اصلی یعنی آموزش کپی ترید در آلپاری رسیده است. پس از تکمیل مراحل ساخت حساب پم در الپاری میتوانید برای «سرمایه گذاری در حساب پم آلپاری» مراحل زیر را به صورت گام بهگام دنبال نمایید:

 

گام اول – رتبه بندی حساب پم الپاری

در اولین قدم از نحوه کپی ترید در الپاری معامله گران میبایست از میان مدیران حساب پم آلپاری مناسب ترین مدیر را بسته به شرایط و مبلغ سرمایه گذاری انتخاب نمایند. شرایط حساب پم آلپاری بسته به مدیر یا مدیران حساب متفاوت است و هر مدیر با میزان ریسک، کارمزد و حداقل سرمایه کپی ترید آلپاری مختص به خود معامله می نمایند.

برای بررسی و انتخاب بهترین مدیر حساب پم برای کپی ترید در آلپاری میتوانید از سربرگ “سرمایه گذاری“، گزینه ی “رتبه بندی های PAMM” را انتخاب نمایید. در این بخش میتوانید از طریق لیست برترین مدیران حساب الپاری بر اساس معیار های خود هر مدیر را مورد بررسی و مقایسه قرار دهید و مدیر مورد خود را نشان کرده تا بتوانید در آینده هر یک را به سادگی مشاهده کرده و از بخش دسترسی سریع به پروفایل آن ها مراجعه نمایید.

حساب های پم بروکر آمارکتس ، رتبه های برتر مدیران استراتژی آلپاری ، حساب pamm الپاری
رتبه بندی حساب پم آلپاری

 

حساب سرمایه گذاری بروکر آلپاری، رتبه بندی حساب پم آلپاری، بهترین مدیر پم الپاری

🔖بهترین مدیر پم آلپاری

برای مطالعه بیشتر درباره ی رتبه بندی حساب پم آلپاری و انتخاب بهترین مدیر حساب پم در آلپاری به مقاله ی زیر مراجعه نمایید.
رتبه بندی حساب پم آلپاری

 

گام دوم – کپی ترید در آلپاری

پس از بررسی های انجام شده و انتخاب بهترین مدیر حساب پم در الپاری نوبت به سرمایه گذاری می رسد. در این مرحله ابتدا میبایست به صفحه ی مدیر حساب وارد شده و برای شروع کپی تریدینگ در آلپاری گزینه ی مشخص شده را انتخاب نمایید.

آموزش کپی ترید در آلپاری ، سرمایه گذاری در حساب pamm ،حساب های پم الپاری ، سرمایه گذاری در آلپاری
آموزش نحوه کپی ترید در آلپاری

 

گام سوم – تنظیمات کپی ترید فارکس آلپاری

در آخرین گام از آموزش کپی ترید در آلپاری کافیست تا در صفحه ی زیر درصد اختصاص داده شده برای کپی ترید را به همراه مبلغ مورد نظر وارد نمایید. پس از انتخاب حساب تجاری آلپاری برای انتقال وجه بروی گزینه ی سرمایه گذاری کلیک نمایید.

alpari پم ، حساب های پم الپاری ، اموزش حساب پم الپاری ، آموزش کپی تریدینگ در آلپاری
تنظیمات حساب کپی ترید آلپاری

در همین صفحه میتوانید عملکرد مدیر حساب PAMM خود را مشاهده نمایید و در صورت رضایت اقدام به تغییر شرایط حساب یا تخصیص مبالغ بالاتر در آلپاری کپی تریدینگ نمایید.

 

▶️فیلم آموزش کپی ترید در آلپاری

به دلیل محبوبت بالا و درخواست های متعدد کاربران تاپ بروکر ایران بر آن شدیم تا بعنوان تسهیل روند سرمایه گذاری در حساب پم الپاری، موارد مربوط به نحوه کپی ترید در الپاری را در قالب آموزش ویدئویی نیز در اختیار معامله گران قرار دهیم.

برای مشاهده ویدئو آموزش حساب پم آلپاری (آموزش کپی ترید در آلپاری) بروی تصویر کلیک نمایید.

 

✅نظر کارشناسان تاپ بروکر ایران

در این مقاله سعی داشتیم تا علاوه بر آموزش کپی تریدینگ در آلپاری به ساخت و نحوه سرمایه گذاری در حساب پم آلپاری بصورت کامل بپردازیم. بطور کلی کپی ترید در الپاری یکی از ویژگی های محبوب این بروکر معتبر فارکس است که در مقایسه با دیگر بروکر ها نیز شرایط حساب پم آلپاری مناسب تر بحساب می آید.

بنابر این میتوان حساب پم آلپاری را در میان بهترین بروکر برای کپی تریدینگ برای معامله گرانی که قصد سرمایه گذاری و کسب درامد بدون معامله را داشته بحساب آورد.

سوالات متداول

 • بدون ثبت نام میتوان کپی ترید فارکس آلپاری را فعال نمود؟

  خیر، برای بهره مندی از حساب های مدیریتی فارکس در آلپاری میبایست به کمک آموزش ثبت نام در بروکر آلپاری مراحل افتتاح حساب و احراز هویت را تکمیل نموده سپس اقدام به انتخاب حساب مدیریتی پم آلپاری نمایید.

  📝آموزش ثبت نام در آلپاری

 • چگونه نوع حساب PAMM در آلپاری را تغییر داد؟

  کاربران میتوانند تا از طریق کابین شخصی Alpari اقدام به تغییر حساب پم خود نمایند. همچنین برای جلوگیری از بروز مشکلات در بروکر آلپاری میتوانید از طریق پشتیبانی فارسی آلپاری بروی پیامرسان تلگرام با استفاده از شماره کابین در الپاری حساب خود را تغییر دهید.

  ☎️پشتیبانی آلپاری در تلگرام

 • بهترین سیستم کپی تریدینگ و سرمایه گذاری در حساب های پم آلپاری کدام است؟

  برای انتخاب بهترین مدیر حساب پم آلپاری میتوانید به بخش رتبه بندی حساب پم الپاری مراجعه نمایید و یا از طریق مشاورین ما برای افتتاح و فعال سازی حساب PAMM بروکر آلپاری خود اقدام نمایید.

  💼رتبه بندی حساب پم آلپاری

 • نحوه سرمایه گذاری در حساب پم آلپاری چگونه است؟

  برای کپی ترید در آلپاری کاربران میبایست ابتدا اقدام به ساخت حساب پم در الپاری نموده سپس با انتخاب بهترین مدیر حساب و اختصاص سرمایه مورد نظر به ایشان سرمایه گذاری در حساب پم الپاری را آغاز نمایند.

   

   

 • تفاوت کپی ترید در آلپاری با حساب پم در الپاری چیست؟

  کپی تریدینگ در آلپاری قابلیتی است که امکان کسب درامد بدون معامله را برای سرمایه گذاران فراهم می آورد. این سرمایه گذاری از طریق افتتاح حساب پم آلپاری امکان پذیر میباشد.

 • مراحل ساخت حساب پم در الپاری چگونه است؟

  نحوه کپی ترید در آلپاری از طریق افتتاح حساب پم آلپاری امکان پذیر خواهد بود. برای ساخت حساب پم در الپاری نیز کاربران کافیست پس از تکمیل مراحل ثبت نام و احراز هویت در آلپاری در بخش مربوط به حساب PAMM اقدام به افتتاح حساب مورد نظر خود نمایند.

 • شرایط حساب پم آلپاری چیست؟

  پیش از افتتاح حساب پم آلپاری یکی از مواردی که میبایست مورد بررسی قرار گیرد، شرایط حساب پم آلپاری است. هر مدیر حساب برای حساب کپی ترید آلپاری شرایطی از جمله حداقل سرمایه گذاری و کمیسیون متغییر تعیین می نماید که بسته به استراتژی های آن ها تعیین میگردد.

 • مدارک لازم برای ساخت حساب پم در الپاری چیست؟

  برای حساب کپی ترید در الپاری کاربران تنها میبایست ثبت نام در آلپاری را تکمیل نمایند. پس از آن میتوانند بدون نیاز به ارائه مدارک اقدام به افتتاح حساب پم آلپاری نموده و از این طریق به سرمایه گذاری در حساب پم الپاری مشغول گردند.

   

 • مراحل کپی ترید در آلپاری چیست؟

  کاربرانی که قصد افتتاح حساب پم آلپاری و در پی آن معامله با کپی ترید در الپاری را داشته میبایست مطابق راهنمایی های زیر پیشروند:

  1. ثبت نام در آلپاری
  2. افتتاح حساب پم آلپاری
  3. انتخاب مدیر بر اساس رتبه بندی حساب پم آلپاری
  4. تنظیمات کپی ترید الپاری
  5. آغاز سرمایه گذاری در حساب پم الپاری

نظرات (7)
کاظم باقری
25/01/2024 16:41

عالی بود

پاسخ
فریبا
20/01/2024 20:27

آیا تا به حال لیست برترین مدیران حساب الپاری تشکیل شده؟ کجا میتونیم به لیست برترین مدیران حساب الپاری دسترسی داشته باشیم؟

پاسخ
محمد حسین حسینی
07/03/2024 18:30

با سلام، میتوانید بهترین مدیران حساب پم برای کپی ترید آلپاری را در مقاله ی زیر مشاهده نمایید:
رتبه بندی حساب پم آلپاری

یحیی
20/01/2024 20:25

لطف کنید بگید ساخت حساب پم در الپاری چطوری انجام میشه؟ باید چیکار کنیم تا بتونیم به ساخت حساب پم در الپاری بدون هیچ مشکلی و دردسری بپردازیم؟

پاسخ
محمد حسین حسینی
01/03/2024 16:15

با سلام، برای راهنمایی های بیشتر درباره ی افتتاح حساب پم آلپاری میتوانید به ویدئو آموزش حساب pamm آلپاری مراجعه نمایید.

بهار
20/01/2024 20:23

درسته که میگن معامله گران تنها با سرمایه گذاری و انتخاب مدیر حساب پم میتوانند به کسب درامد در فارکس بدون معامله مشغول شوند؟ یا فقط یک حرف بی اساس هستش؟

پاسخ
محمد حسین حسینی
22/02/2024 16:04

با سلام
خیر، سرمایه گذاری در حساب پم آلپاری یا فعالسازی کپی ترید در آلپاری یکی از روش هایی است که کاربران میتوانند از آن برای کسب درامد با ریسک کمتر استفاده نمایند!

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب پیشنهادی
🗣️نظرات درباره بروکر آلپاری برای ایرانیان - بروکر آلپاری خوبه؟
📜نماد شاخص نزدک در الپاری - نزدک در آلپاری چیست؟
🆚تفاوت حساب استاندارد و ecn آلپاری - مقایسه حساب کلاسیک و ecn آلپاری
📜بررسی رگوله بروکر آلپاری - رگوله های الپاری کدام اند؟
جدیدترین مطالب
📊استراتژی نوسان گیری با اندیکاتور atr - استراتژی atr در فارکس
💰حساب پراپ لایت فارکس چیست؟ - بررسی حساب پراپ بروکر لایت فارکس
📈بهترین اندیکاتور برای نوسان گیری فارکس - لیست بهترین اندیکاتور نوسانگیری
🗣️نظرات درباره بروکر آلپاری برای ایرانیان - بروکر آلپاری خوبه؟
💻آموزش متاتریدر ۵ فارکس - آموزش کامل متاتریدر 5