📊بهترین استراتژی باینری آپشن الپاری با اندیکاتور

11:54 24/08/2023 -

📊آموزش معامله با استراتژی باینری آپشن الپاری

استفاده از بهترین استراتژی های باینری آپشن یکی از راهکار هایی است که در بهبود سود معاملات تاثیر بسزایی، بویژه برای معامله گران کم تجربه دارد. معاملات باینری آپشن در آلپاری نیز یکی از مواردی است که به کمک یادگیری استراتژی ها میتواند روند بهبود یافته ای را به خود بگیرد.

در این مقاله نیز به جهت تکمیل مقالات بررسی بروکر آلپاری برای ایرانیان، این بار به سراغ بررسی و آموزش بهترین استراتژی باینری آپشن آلپاری آمده تا به کمک آن ها کاربران قادر باشند در این پلتفرم معاملاتی جدید به کسب سود بپردازند، با تاپ بروکر ایران همراه باشید.

افتتاح حساب در آلپاری

بهترین استراتژی باینری آپشن آلپاری، استراتژی های باینری آپشن آلپاری، استراتژی باینری آپشن الپاری

پیش از آن که به بهترین استراتژی باینری آپشن آلپاری بپردازیم در در جدول زیر به برخی از ویژگی های این پلتفرم اشاره شده است:

استراتژی باینری آپشن آلپاری alpari irantopfxbroker icon 02
بروکر Alpari
🔥ثبت نام در بروکر الپاری
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، پشتیبانی آلپاری ☎️تلگرام فارسی
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، راهنمای ربات فارکس ❇️پیامرسان واتس اپ
🚀حداقل مبلغ افتتاح حساب 💲1 دلار
📈امکان افتتاح اکانت دمو ✅ دارد
💰بیشترین میزان بازپرداخت 90%
📊تعداد اندیکاتور ها 6 اندیکاتور

 

استراتژی های باینری آپشن آلپاری چیست؟

استراتژی های معاملاتی در باینری آپشن فارغ از بروکری که در آن قصد معامله را دارید، به مجموعه ای ترکیب شده از 1 یا چند اندیکاتور و اسیلاتور گفته میشود که به کمک آن ها میتوان روند قیمت و حرکات بعدی را برای افزایش دقت بررسی نمود.

استراتژی باینری آپشن الپاری نیز بر اساس همین فاکتورها و با در نظر گرفتن مدت زمان معاملات، نماد های معاملاتی و پلتفرم مورد نظر  مناسب ترین ابزار و اندیکاتور ها به همراه نحوه ی استفاده دقیق از آن ها را در اختیار تریدر ها قرار میدهد.

 

ابزار های ایجاد استراتژی باینری آپشن الپاری

برای ساخت استراتژی باینری آپشن الپاری مشابه هر پلتفرم باینری آپشن دیگری نیاز به اندیکاتور های متفاوت است، اما بر خلاف بروکر های پاکت آپشن و یا کوتکس تنوع زیادی از بابت اندیکاتور های باینری آپشن در آلپاری در نظر گرفته نشده است.

به همین دلیل بهترین استراتژی باینری آپشن آلپاری نیز به همین نسبت تا زمانی که امکان استفاده از اندیکاتور و اسیلاتور های بیشتری امکان پذیر شود، محدود است، اندیکاتور های موجود را در زیر آورده ایم:

 • میانگین متحرک | EMA
 • باند های بولینگر | Bolinger Bands
 • پارابولیگ سار | Parabolic SAR
 • زیگ زاگ | ZigZag
 • شاخص قدرت نسبی | RSI
 • مکدی | MACD

 

🔖انجام معاملات باینری آپشن در بروکر آلپاری

پیش از آن که به ادامه مقاله بپردازید، پیشنهاد میکنیم تا برای تسلط بیشتر و درک بهتر نحوه ایجاد  استراتژی برای آلپاری در باینری آپشن، مقاله ی مربوط به آموزش فضای باینری آپشن بروکر آلپاری را مطالعه نمایید.

برای تریدر های قدیمی بروکر الپاری و همچنین معامله گران باینری آپشن که با پلتفرم های معاملاتی باینری در بروکر های دیگر آشنایی دارند محیط معاملاتی و البته نحوه ی اجرای معاملات باینری آپشن در آلپاری️ تفاوت فاحشی داشته که ممکن است مراحل آموزش را برای خوانندگان پیچیده و یا غیر ممکن نماید.

آموزش فضای باینری آپشن بروکر آلپاری، انجام معاملات باینری آپشن در بروکر آلپاری، آموزش معاملات باینری در بروکر آلپاری

برای مطالعه و آموزش فضای باینری آپشن بروکر آلپاری میتوانید بروی لینک زیر کلیک نمایید.

آموزش کامل باینری آپشن بروکر آلپاری

 

بهترین استراتژی باینری آپشن آلپاری با اندیکاتور رایگان

حال نوبت به معرفی بهترین استراتژی باینری آپشن الپاری رسیده است، در ادامه به تعدادی از این استراتژی ها که پیچیدگی پایین و البته دقت بالاتری را دارا میباشد، اشاره داشتیم.

در نظر داشته باشید که در صورتی که در هر مرحله از ایجاد و معامله با استراتژی آلپاری باینری آپشن با سوال یا مشکلی مواجه شدید میتوانید از بخش نظرات در همین مقاله و یا از طریق پشتیبانی تاپ بروکر ایران مورد خود را با متخصصین ما مطرح نمایید.

افتتاح حساب در آلپاری

 

استراتژی باینری آپشن الپاری با مکدی و rsi

از قابل اعتماد ترین و البته ساده ترین اندیکاتور ها برای ایجاد استراتژی های باینری آپشن آلپاری با دقت بالا میتوان به اندیکاتور های مکدی و میانگین قدرت نسبی اشاره داشت که در تمام پلتفرم ها نیز در نظر گرفته شده است.

 

اندیکاتور ها و تنظیمات مورد نیاز

برای اضافه نمودن اندیکاتور ها میبایست از بخش مربوط به آن گزینه های MACD و Relative Strength Index را انتخاب نمایید، سپس بر اساس بازه های زیر هر یک را تنظیم کنید.

 • اندیکاتور مکدی (12،26)
 • اندیکاتور RSI (14)

 

نحوه اجرای استراتژی

پس از آن که اندیکاتور های مربوط به استراتژی را اعمال نمایید، نوبت به انجام تجزیه و تحلیل بازار بر اساس استراتژی و در آخر اجرای معاملات میرسد، همانطور که در تصویر زیر نیز میتوان مشاهده نمود در بخش پایین چارت اندیکاتور ها بر اساس تنظیمات مربوط اضافه گردیده است.

 

بهترین استراتژی باینری آپشن آلپاری، استراتژی های باینری آپشن آلپاری، استراتژی باینری آپشن الپاری

به کمک اندیکاتور های مکدی و RSI میتوان نقاط اشباع خرید و اشباع فروش را مشاهده نمود که بدنبال آن میتوان شاهد تغییر روند بازار بود، برای مثال در نماد بالا اندیکاتور RSI را با خط چین بنفش را داشته که در حال تکمیل یک تغییر روند به دلیل اشباع فروش در محدوده 0 تا 70 اندیکاتور خود  قرار دارد.

در کنار آن نیز میتوان اندیکاتور مکدی را در نقطه ای بالاتر از خط میانی صفر مشاهده نمود که در حال شروع روند نزولی خود میباشد، بعد از آن که روند RSI نیز این سیگنال فروش را در کندل بعدی تکمیل نماید، میتوان پیرو آن اقدام به فروش یا PUT نمود.

آلپاری فیکس کانترکت ، fix contract alpari چیست ، بروکر آلپاری باینری آپشن

افتتاح حساب در آلپاری

 

استراتژی باینری آپشن الپاری با مکدی، زیگ زاگ و باندهای بولینگر

این استراتژی باینری آپشن الپاری مقداری پیچیده تر از قبلی بوده و با ترکیب بهترین اندیکاتور های حال حاضر این پلتفرم میتواند دقت معاملات و البته تعدد آن را نیز بالا ببرد.

باند های بولینگر محدود حرکتی قیمت را بسته به دقت آن مشخص کرده و ترکیب آن با اندیکاتور های زیگ زیاگ برای تعیین نقاط حمایت و مقاومت در کنار اندیکاتور مکدی این امکان را به کاربران میدهد تا بدون آن که منتظر نقاط اشباع بازار باشند، جهت بازار را تشخیص دهند.

 

اندیکاتور ها و تنظیمات مورد نیاز

تنظیمات اندیکاتور ها بر اساس دقت بالا و تاخیر پایین تعیین شده است و عملکرد آن بیشتر برای استراتژی باینری آپشن الپاری در بازه زمانی های کوتاه مدت بهبود یافته است، در صورتی که تمایل به استفاده از این استراتژی در بازه های بیش از 1 ساعت را دارید میتوانید اعداد زیر را افزایش دهید.

 • اندیکاتور مکدی (12،26)
 • اندیکاتور زیگ زاگ (3،5،12)
 • باند های بولینگر (2،20)

 

نحوه اجرای استراتژی

پس از آن که اندیکاتور ها را اضافه نمودید، میتوانید اندیکاتور مکدی را در پایین و 2 اندیکاتور زیگ زاگ را رنگ زرد و باند های بولینگر را همانند یک کمربند در میسر حرکت قیمت در بخش بالایی مشاهده نمایید.

بهترین استراتژی باینری آپشن آلپاری، استراتژی های باینری آپشن آلپاری، استراتژی باینری آپشن الپاری

همانطور که در مثال بالا نیز میتوان ملاحضه نمود یورو به دلار در کف قیمتی خود قرار دارد که آن را میتوان به کمک خط اندیکاتور زیگزاگ و کف قیمتی باند های بولینگز نیز مشاهده نمود، برای تایید سیگنال خرید میتوان به اندیکاتور مکدی اشاره نمود.

اندیکاتور مکدی نیز با تغییر جهت خود به روند صعودی میتواند یک سیگنال خرید نسبتا بلند مدت را تایید نماید.

 

استراتژی باینری آپشن الپاری موبایل

همانطور که اشاره داشتیم ایجاد بهترین استراتژی باینری آپشن آلپاری به دلیل محدود بودن تعداد اندیکاتور ها، تریدر ها با مقداری مشکل مواجه میباشند، این موضوع در پلتفرم فیک کانترکت آلپاری، که برنامه موبایل باینری آپشن آلپاری بحساب می آید، تشدید میشود.

به همین دلیل یک استراتژی ساده با تنها 2 اندیکاتور مووینگ اوریج و باند های بولینگر که در آموزش بالا با کارکرد آن آشنا شدیم، در نظر گرفته تا تریدر ها از طریق اپلیکیشن Alpari Fix-Contracts قادر به تحلیل و اجرای معاملات خود باشند.

افتتاح حساب در آلپاری

 

استراتژی باینری آلپاری با MA و بولینگر بند

از آنجایی که در پلتفرم آلپاری فیکس کانترکت نه اندیکاتور های متعددی در نظر گرفته شده و نه امکان شخصی سازی آن ها وجود دارد، نهایتا مستقیم به نحوه ی استفاده از استراتژی باینری آپشن الپاری فیکس کانترکت خواهیم پرداخت.

بهترین استراتژی باینری آپشن آلپاری، استراتژی های باینری آپشن آلپاری، استراتژی باینری آپشن الپاری

پس از اجرای اندیکاتور ها میتوان به کمک باند های بولینگر حرکت بعدی نماد را پیشبینی نمود، برای مثال در تصویر بالا، قیمت به محدوده خط میانی و مووینگ لوریج نزدیک شده و با حمایت های اعمال شده مجدد به سمت خط بالایی این اندیکاتور هدایت شده که نقطه ی مناسبی برای معاملات کال بحساب می آید.

 

✅نظر اختصاصی تاپ بروکر ایران

به عنوان یک متخصص در بازار های فارکس و باینری آپشن که تجربه ی قابل قبولی در معامله در بهترین بروکر های باینری آپشن را داشته، بهترین استراتژی باینری آپشن الپاری با اندیکاتور را تنها در قالب نسخه تحت وب پیشنهاد میکنیم.

همچنین میتوانید با مطالعه ی مقاله ی اختصاصی تاپ بروکر ایران در رابطه با بهترین استراتژی های باینری آپشن با انواع استراتژی ها در تایم فریم های مختلف آشنا شوید، که در این مقاله به دلیل محدودیت های موجود امکان پرداختن به آن ها وجود نداشت.

استراتژی باینری آپشن رایگان ، استراتژی معاملاتی باینری آپشن ، بهترین استراتژی و اندیکاتور باینری آپشن

جهت یادگیری و اجرای معامله با استراتژی باینری آپشن با 90 درصد موفقیت بروی لینک زیر کلیک نمایید.

آموزش استراتژی باینری آپشن

سوالات متداول

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب پیشنهادی
📜نماد شاخص نزدک در الپاری - نزدک در آلپاری چیست؟
🆚تفاوت حساب استاندارد و ecn آلپاری - مقایسه حساب کلاسیک و ecn آلپاری
📜بررسی رگوله بروکر آلپاری - رگوله های الپاری کدام اند؟
✅بررسی مزایا و معایب بروکر آلپاری - مزایای بروکر آلپاری چیست؟
جدیدترین مطالب
📊استراتژی با وین ریت 100 درصد - استراتژی وین ریت 100% فارکس
📜نماد شاخص نزدک در الپاری - نزدک در آلپاری چیست؟
📊بهترین استراتژی بدون اندیکاتور - لیست استراتژی بدون اندیکاتور فارکس
📈آموزش اکسپرت نویسی در متاتریدر - نحوه اکسپرت نویسی متاتریدر
📊استراتژی باند بولینگر در فارکس - استراتژی فارکس با اندیکاتور بولینگر باند