📊بررسی پلتفرم معاملاتی حساب باینری آپشن بروکر آلپاری – فیکس کانترکت در آلپاری

13:04 22/08/2023 -

📊نحوه ی انجام معاملات باینری آپشن در بروکر آلپاری

بروکر باینری آپشن آلپاری یکی از ویژگی های جدید این بروکر معتبر فارکس است که بطور مفصل در مقالات مربوط به بررسی بروکر آلپاری به آن نیز اشاره داشتیم، در این مقاله اما قصد داریم تا بیشتر با معاملات باینری آپشن در آلپاری️ و نحوه ی اجرای آن ها آشنا شویم.

برای آموزش کار با پلتفرم باینری آپشن در بروکر آلپاری نیاز به زمان زیادی نیست، زیرا بروکر الپاری نیز از ساختار مشابهی با تمام پلتفرم های باینری آپشن الگو برداری نموده و اگر با این معاملات آشنایی دارید به سادگی میتوانید به معامله بپردازید اما در غیر این صورت پیشنهاد میکنیم تا انتهای مقاله با تاپ بروکر ایران همراه باشید.

افتتاح حساب در آلپاری

آموزش فضای باینری آپشن بروکر آلپاری، انجام معاملات باینری آپشن در بروکر آلپاری، آموزش معاملات باینری در بروکر آلپاری

پیش از آن که به انجام معاملات باینری آپشن در بروکر آلپاری بپردازیم در در جدول زیر به اختصار به ویژگی های این پلتفرم اشاره شده است:

باینری در بروکر آلپاری alpari irantopfxbroker icon 02
بروکر Alpari
🔥ثبت نام در بروکر الپاری
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، پشتیبانی آلپاری ☎️تلگرام فارسی
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، راهنمای ربات فارکس ❇️پیامرسان واتس اپ
🚀حداقل مبلغ افتتاح حساب 💲1 دلار
امکان افتتاح اکانت دمو ✅ دارد
💰بیشترین میزان بازپرداخت 90%
⏰معاملات OTC باینری ✅ دارد

 

بررسی پلتفرم معاملاتی حساب باینری آپشن بروکر آلپاری

پیش از آن که به آموزش معاملات باینری در بروکر آلپاری بپردازیم لازم دانستیم تا مختصری با این پلتفرم آشنا شویم، معاملات باینری آپشن در فارکس بیشتر به دلیل سرعت بالای اجرای معاملات و سود های از پیش تعیین شده در میان تریدر ها محبوبیت دارد.

معاملات باینری آپشن در آلپاری️ نیز به واسطه ی سابقه بالای بروکر آلپاری در ایران و جهان سبب شده تا بسیاری از کابران این بروکر و حتی دیگر سرمایه گذاران نیز برای معاملات باینری اپشن در بروکر الپاری به آن مراجعه نمایند.

 

🔖آشنایی با بروکر باینری آپشن آلپاری

در مقاله ای مجزا به معرفی و بررسی پلتفرم باینری آپشن در آلپاری پرداخته ایم، تا معامله گران بتوانند بیشتر با ویژگی های این بروکر آشنا شده و با مقایسه ویژگی های آلپاری با دیگر بروکر های باینری آپشن با آگاهی کامل نسبت سرمایه گذاری اقدام نمایند.

همچنین در این مقاله مقالات مربوط آموزش باینری آپشن بروکر آلپاری نیز آورده شده و پس از مطالعه ی آن با صفر تا صد باینری آپشن آلپاری اشنا خواهید شد، برای مراجعه به مقاله ی مذکور پس از انتخاب لینک به صفحه ی مربوط هدایت خواهید شد.

اموزش الپاری باینری ، سایت آلپاری باینری آپشن ، معاملات باینری اپشن در الپاری ، باینری آپشن آلپاری

برای مطالعه آموزش کامل باینری آپشن بروکر آلپاری بروی لینک زیر کلیک نمایید.

آموزش باینری آپشن آلپاری

 

نحوه ورود به باینری اپشن الپاری

برای دسترسی به پلتفرم باینری آپشن آلپاری میبایست از طریق کابین شخصی آلپاری اقدام نمایید بنابر این اگر از پیش حساب معاملاتی دارید میتوانید تا از آن برای ورود به پلتفرم باینری آلپاری نیز استفاده نمایید، و در غیر این صورت میبایست از طریق لینک زیر اقدام به ثبت نام در باینری اپشن الپاری نمایید.

افتتاح حساب در آلپاری

پس از ورود به کابین آلپاری، میتوانید مشابه تصویر از طریق گزینه ی ورود به پلتفرم Fix-ContractsTrader و یا نوار ابزار پایین صفحه به بخش باینری آپشن آلپاری وارد شوید.

 فضای باینری آپشن بروکر آلپاری ، معاملات باینری آلپاری ، کابین شخصی آلپاری ،ورود به پلتفرم Fix-ContractsTrader

در مراحل آموزش معاملات باینری در بروکر آلپاری بهتر است تا از حساب دمو باینری آپشن آلپاری استفاده نمایید.

 

آموزش فضای باینری آپشن بروکر آلپاری

بصورت کلی پلتفرم باینری آپشن آلپاری به 3 بخش تقسیم شده که در تصویر زیر به هر یک اشاره شده است، بخش مربوط به اجرای معاملات باینری که در ادامه نیز به آن خواهیم پرداخت به مبالغ معامله و اجرای معاملات اختصاص داده شده است.

فضای باینری آپشن بروکر آلپاری ، کابین شخصی آلپاری ، دانلود برنامه alpari fix-contracts

در بالای چارت تنظیمات مربوط به نماد های معاملاتی و تام فریم معاملات است و در سمت راست نیز میتوان تمام نماد ها را بهمراه قیمت لحظه ای و مقدار بازپرداخت هر یک مشاهده نمود.

در قالب سایت نیز میتوانید به تنظیمات کلی پلتفرم از جمله انتخاب حساب باینری آپشن آلپاری و توضیحات مربوط به انواع روش های اجرای معامله در کنار سیگنال های باینری آلپاری دسترسی داشته باشید.

آلپاری فیکس کانترکت ، fix contract alpari چیست ، بروکر آلپاری باینری آپشن

افتتاح حساب در آلپاری

 

روش های اجرای معاملات باینری در بروکر آلپاری

یکی از مزایای قابل توجه در معاملات باینری آپشن در آلپاری️ امکان بار گیری روش های متفاوت برای اجرای معاملات و البته کسب درامد از این پلتفرم معاملاتی است که به جهت تکمیل آموزش فضای باینری آپشن بروکر آلپاری میبایست تا به هر یک بطور مختصر بپردازیم.

اجرای معاملات باینری در بروکر آلپاری، انجام معاملات باینری آپشن در بروکر آلپاری، معاملات باینری آپشن در آلپاری️

 

قرار داد اختیار خرید/فروش

یکی از روش های اجرای سنتی معاملات که برای معاملات باینری آپشن در بروکر آلپاری نیز در نظر گرفته شده روش کال و پوت (Call & Put) است که بر اساس آن تریدر ها پیشبینی می نمایند که نماد مورد نظرشان در مدت زمان مشخصی در آینده از قیمت کنونی خود بالاتر و یا پایین تر خواهد بود.

اجرای معاملات باینری در بروکر آلپاری، انجام معاملات باینری آپشن در بروکر آلپاری، معاملات باینری آپشن در آلپاری️

برای مثال در تصویر بالا که از سایت آلپاری برداشته شده میتوان مشاهده نمود که در ساعت 3 معامله بصورت کال اجرا شده و بر اساس پیشبینی قیمت نماد در 1 ساعت آینده میبایست بالاتر از قیمت 119.088 باشد تا معامله با سود بسته شود، که همینطور نیز بوده است.

 

معامله باینری تاچ | Touch

معاملات تاچ در باینری آپشن به این صورت است که در زمان اجرای معامله میبایست نقطه ی مشخصی را در نظر داشته باشید و در مدت زمان معیین در صورتی که قیمت نماد با آن برخورد داشته باشد، میتوان معامله را موفق و البته سودمند دانست.

اجرای معاملات باینری در بروکر آلپاری، انجام معاملات باینری آپشن در بروکر آلپاری، معاملات باینری آپشن در آلپاری️

در صورتی که قیمت نماد تا اتمام زمان معامله با نقطه ی مورد نظر برخورد نداشته باشد و یا به همان نسبت از قیمتی که در زمان معامله بوده در جهت مخالف حرکت کند معامله با ضرر بسته خواهد شد.

 

معامله رنج باینری آپشن | Range

معاملات رنج یکی از جذاب ترین و البته پر سود ترین روش های معاملات باینری آپشن در آلپاری است که در صورتی که به درستی روند معاملات را پیشبینی نموده میتوانید تا 100% سود دریافت کنید، برای اجرای این نوع معاملات در زمان اجرا میباید یک محدوده برای قیمت در مدت زمان مشخص پیشبینی نمایید.

اجرای معاملات باینری در بروکر آلپاری، انجام معاملات باینری آپشن در بروکر آلپاری، معاملات باینری آپشن در آلپاری️

برای مثال در نماد بالا پیشبینی تریدر ها حرکت قیمت از 1.3012 تا 1.3027 است و در صورتی که در 5 دقیقه آینده قیمت از این محدوده ها تجاوز نکند، معامله با سود بسته خواهد شد.

 

معامله اسپرد | Spread

معاملات اسپرد در باینری آپشن آلپاری بر خلاف نام آن ربطی به اسپرد نماد ها ندارد و تنها میبایست تا در مدت زمان معینی پیشبینی کنید که قیمت نماد از نقطه ی مورد نظر شما عبور نخواهد نمود تا معامله موفقیت آمیز باشد.

اجرای معاملات باینری در بروکر آلپاری، انجام معاملات باینری آپشن در بروکر آلپاری، معاملات باینری آپشن در آلپاری️

 

معاملات اکسپرس  | Express

معاملات اکسپرس در باینری آپشن یکی از پر هیجان ترین و در عین حال پرسود ترین گزینه ها بحساب می آید زیرا در این معاملات میبایست قیمت 3 نماد را همزمان پیشبینی کرده و در صورتی که هر 3 درست باشد سود حاصل شده مضرب بازپرداخت هر 3 معامله است.

اجرای معاملات باینری در بروکر آلپاری، انجام معاملات باینری آپشن در بروکر آلپاری، معاملات باینری آپشن در آلپاری️

اما در غیر این صورت تمام سرمایه اختصاص داده شده از سوی تریدر ها برای اجرای معامله از بین خواهد رفت.

 

معاملات توربو | Trubo

آخرین روش برای انجام معاملات باینری آپشن در بروکر آلپاری که بدون شک از سخترین آنها بحساب می آید، روش توربو است که در این روش کاربران برای کسب سود میبایست در مدت زمان مشخص 5 نقطه که قیمت از آن ها گذر خواهد نمود را پیشبینی نمایند.

اجرای معاملات باینری در بروکر آلپاری، انجام معاملات باینری آپشن در بروکر آلپاری، معاملات باینری آپشن در آلپاری️

برای مثال در تصویر بالا 5 نقطه در نظر گرفته شده و در صورتی که در این زمان قیمت نماد از هر 5 نقطه گذر کند معامله با موفقیت بسته و سود آن در حساب لحاظ خواهد شد.

 

آموزش کار با پلتفرم باینری آپشن در بروکر آلپاری

حال که با نحوه ورود به پلتفرم باینری آپشن در بروکر آلپاری و انواع روش های اجرای معاملات در آن آشنا شدیم نوبت به آن رسیده که از اطلاعات خود برای انجام معاملات باینری آپشن در بروکر آلپاری استفاده نماییم.

اجرای معاملات را در ادامه بصورت گام به گام برای درک بهتر توضیح خواهیم داد.

گام اول – انتخاب نماد معاملاتی

معاملات باینری آپشن به بازپرداخت های بالای خود معروف هستند، بنابر این ابتدا میبایست نماد مورد نظر را از نوار ابزار سمت راست صفحه بسته به مقادیر سود آن ها انتخاب نماییم.

آموزش کار با پلتفرم باینری آپشن در بروکر آلپاری، آموزش معاملات باینری در بروکر آلپاری، انجام معاملات باینری آپشن در بروکر آلپاری

 

گام دوم – تعیین مدت زمان معامله باینری

مدت زمان انقضا از رکن های اصلی برای ترید در باینری بحساب می آید، بسته به استراتژی معاملاتی هر چه مدت زمان معامله کمتر باشد ریسک معامله نیز به همان نسبت به دلیل نوسانات ناگهانی افزایش خواهد داشت.

آموزش کار با پلتفرم باینری آپشن در بروکر آلپاری، آموزش معاملات باینری در بروکر آلپاری، انجام معاملات باینری آپشن در بروکر آلپاری

در معاملات باینری آپشن در آلپاری️ میتوان از 30 ثانیه 1 روز برای ترید مشخص نمود.

 

گام سوم – تجزیه و تحلیل بازار برای معامله

در این بخش میبایست به کمک اندیکاتور ها و اسیلاتور های ارائه شده در پلتفرم باینری آلپاری استراتژی مورد نظر خود را اجرا و بر اساس آن اقدام به اجرای معاملات نمایید.

آموزش کار با پلتفرم باینری آپشن در بروکر آلپاری، آموزش معاملات باینری در بروکر آلپاری، انجام معاملات باینری آپشن در بروکر آلپاری

به دلیل محدود بودن اندیکاتور ها، در اجرای بهترین استراتژی باینری آپشن الپاری نیز ممکن است با مقداری محدودیت مواجه شوید.

 

گام چهارم – اجرای معامله باینری در آلپاری

در آخرین گام پس از انجام تمام مراحل پیشین نوبت به انجام معاملات باینری آپشن در بروکر آلپاری رسیده است، برای این کار میبایست ابتدا مبلغ مورد نظر خود را وارد کرده و در آخر بروی گزینه ی خرید یا فروش کلیک کرده سپس گزینه ی تایید را انتخاب کنید.

آموزش باینری آپشن آلپاری ،صفحه ی باینری آپشن آلپاری ، ورود به باینری اپشن الپاری ، باینری آپشن در آلپاری

برای تسریع اجرای معاملات همچنین میتوانید گزینه ی معامله با یک کلیک را فعال کرده تا بدون نیاز به تایید پس از انتخاب خرید یا فروش معامله اجرا گردد.

 

✅نظر تخصصی تاپ بروکر ایران

در قالب جمع بندی پس از تکمیل بررسی پلتفرم معاملاتی حساب باینری آپشن بروکر آلپاری میتوان ابتدا آن را یکی از ویژگی های نوآورانه در بروکر های فارکس دانست، زیرا در کمتر بروکری امکان اجرای این دسته از معاملات در نظر گرفته شده است.

اما از سوی دیگر انجام معاملات باینری آپشن در بروکر آلپاری را نمیتوان انتخاب اول برای سرمایه گذاری دانست زیرا علاوه بر محدود بودن ابزار های تحلیل و تکنیکال در مقایسه با بروکر پاکت آپشن و یا بروکر کوتکس مقادیر بازپرداخت نیز رقابتی بحساب نمی آید.

سوالات متداول

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب پیشنهادی
☎️تماس با پشتیبانی آلپاری فارسی - ارتباط با پشتیبانی آلپاری در ایران
🗣️نظرات درباره بروکر آلپاری برای ایرانیان - بروکر آلپاری خوبه؟
📜نماد شاخص نزدک در الپاری - نزدک در آلپاری چیست؟
🆚تفاوت حساب استاندارد و ecn آلپاری - مقایسه حساب کلاسیک و ecn آلپاری
جدیدترین مطالب
🏦معرفی صرافی های ارز دیجیتال خارجی - لیست صرافی های ارز دیجیتال خارجی بدون تحریم
💱بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی - بهترین صرافی ایرانی برای خرید و فروش ارز دیجیتال
📈معرفی اندیکاتور سیگنال دهی ارز‌ دیجیتال - اندیکاتور سیگنال ارز‌ دیجیتال چیست؟
📅بهترین تقویم اقتصادی ارز دیجیتال - تقویم اقتصادی کریپتو
📊بررسی تکنیک اسکالپ در فارکس - تکنیک scalp در فارکس