⚔️تفاوت دو بروکر باینری آپشن آلپاری و پاکت آپشن

08:49 14/04/2023 -

⚔️مقایسه آلپاری با پاکت آپشن در معاملات باینری آپشن

در اموزش الپاری باینری آپشن تا حدی با استراتژی معاملاتی و ویژگی هایی که در اختیار تریدر ها برای انجام معاملات باینری آپشن در بروکر آلپاری در نظر گرفته شده آشنا شدیم.

اما حال بهتر است برای تصمیم گیری بهتر سایت باینری آپشن آلپاری را با رقیب مستقیم خود در بازار ایران مقایسه کنیم و ویژگی های هر یک را در قالب یک مقاله مقایسه بروکر آلپاری و پاکت آپشن بررسی کنیم ، همچنین پیش از شروع مطالعه این مقاله از شما دعوت میکنیم تا برای آشنایی بیشتر به مقاله ی بررسی بروکر آلپاری نیز مراجعه نمایید .

افتتاح حساب در آلپاری

تفاوت دو بروکر باینری آپشن آلپاری و پاکت آپشن ، مقایسه آلپاری با پاکت آپشن ،بررسی و مقایسه بروکرهای باینری اپشن آلپاری و پاکت آپشن

در جدول زیر بطور خلاصه اطلاعاتی درباره ی بروکر آلپاری | Alpari آورده شده است :

ثبت نام الپاری ، الپاری فارسی ورود ، سایت الپاری بدون فیلتر
نام بروکر
🔥ثبت نام در بروکر الپاری
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، پشتیبان آلپاری ☎️تلگرام فارسی
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، راهنمای باینری آپشن ❇️پیامرسان واتس اپ
🚀حداقل مبلغ افتتاح حساب 💲1 دلار
امکان افتتاح اکانت دمو ✅ دارد
💰بیشترین میزان بازپرداخت 90%
⏰معاملات OTC باینری ✅ دارد
💫 معاملات باینری آپشن ✅ دارد
🧺کپی ترید باینری آپشن ❌ ندارد
🗣️سوشال ترید باینری آپشن ❌ ندارد
🚀بررسی بروکر آلپاری

 

تفاوت باینری آپشن و فارکس در چیست؟

پیش از ادامه بهتر است تا بطور خلاصه اشاره ای به فرق فارکس و باینری آپشن داشته باشیم ، اولین تفاوت اصلی این معاملات زمان و نحوه ی اجرای معاملات است .

معاملات باینری آپشن برخلاف فارکس در بازه ی زمانی محدود اجرا میگردد برای مثال در فارکس میتوان یک معامله را بطور طولانی مدت باز نگهداشت اما حداکثر زمان باینری آپشن بسته به بروکر انتخاب تا 4 ساعت است .

از سوی دیگر در فارکس شما یک دارایی را با دستور خرید کرده یا به فروش میرسانید اما در باینری آپشن شما تنها بروی حرکت نماد ها معامله می نمایید و پیش از باز کردن پوزیشن از میزان سود و ضرر معامله ی خود اطلاع دارید.

 

باینری آپشن آلپاری | Alpari Fix Contract

معاملات باینری آلپاری از دیگر معاملاتیست که در کنار معاملات ارزدیجیتال آلپاری و فارکس در اختیار معامله گران قرار گرفته است ، حساب آلپاری فیکس کانترکت از 65% تا 90% را به عنوان مقادیر بازگشت سرمایه یا سود معامله را در نماد های باینری فارکس و ارز دیجیتال در اختیار تریدر ها قرار داده است  .

برای بررسی بهتر پیشنهاد میکنیم تا از حساب دمو باینری آلپاری ویژگی های معاملاتی این بروکر را بررسی نمایید .

  • ویژگی های باینری آپشن یا Fix Contract در آلپاری

در زیر بطور خلاصه به ویژگی های برجسته معاملات باینری اپشن در الپاری خواهیم پرداخت :

–  حداقل واریز 1 دلار
–  بازگشت سرمایه تا 90 % (با بونوس)
– بیش از 40 نماد معاملاتی
– واریز و برداشت ریالی
– معامله با حساب دمو

اموزش الپاری باینری ، سایت آلپاری باینری آپشن ، معاملات باینری اپشن در الپاری ، باینری آپشن آلپاری

برای مطالعه بیشتر درباره ی بروکر باینری آپشن آلپای یا آلپاری فیکس کانترکت کافیست تا از طریق لینک زیر به مقاله مربوط با آن مراجعه نمایید.

باینری آپشن آلپاری چیست؟ ثبت نام در بروکر الپاری

 

بروکر پاکت آپشن | PocketOption

بروکر پاکت آپشن ، یک بروکر تخصصی باینری آپشن بحساب می آید و ویژگی های ویژه ای را نیز به همین سبب در اختیار معامله گران خود قرار میدهد ، از جمله ی آن ها امکان معامله در بیش از 150 نماد معاملات دودویی با بازگشت تا 98 % و اندیکاتور های پیشرفته ای را در این پلتفرم را میتوان ذکر نمود که فرصت مناسبی را برای کسب درامد از باینری آپشن ارائه میکند .

  • ویژگی‌های پاکت آپشن

از جمله خصوصیات معاملاتی بروکر پاکت آپشن میتوان به موارد زیر اشاره نمود :

– حداقل واریز 50 دلار
– بازگشت سرمایه تا 98 %
– بیش از 150 نماد معاملاتی
– کپی ترید و سوشال ترید
– واریز و برداشت ریالی
– بونوس واریز اولیه
– مسابقات پاکت آپشن

کپی ترید در پاکت اپشن ، معامله با ربات سیگنال دهی پاکت آپشن ، استراتژی رایگان ربات پاکت آپشن

ثبت نام در پاکت اپشن

 

استراتژی 5 دقیقه باینری آپشن در آلپاری و پاکت آپشن

برای درک بهتر تفاوت معاملات باینری در آلپاری و پاکت آپشن تصمیم داریم تا با استفاده از بهترین استراتژی باینری آپشن آلپاری و پاکت آپشن در شرایط مشابه هر دو بروکر را مورد بررسی قرار دهیم.

نماد معاملاتی مورد نظر را یورو به دلار آمریکا در بازه ی زمانی 2 دقیقه در نظر گرفتیم ،  همانطور که میتوان مشاهده نمود حداقل زمان معامله در باینری آلپاری از 2 دقیقه است در حالی که در بروکر پاکت آپشن از 5 ثانیه است.

مقایسه پاکت آپشن با آلپاری ، تفاوت دو بروکر باینری آپشن آلپاری و پاکت آپشن ، مقایسه آلپاری با پاکت آپشن ،بررسی و مقایسه بروکرهای باینری اپشن آلپاری و پاکت آپشن

از دیگر تفاوت هایی که میبایست به آن اشاره نمود امکان تحلیل معاملات با اندیکاتور حرفه ای پاکت آپشن است که تاثیر بسزایی در نتیجه ی معاملات باینری آپشن کاربران دارد .

مقایسه پاکت آپشن با آلپاری ، تفاوت دو بروکر باینری آپشن آلپاری و پاکت آپشن ، مقایسه آلپاری با پاکت آپشن ،بررسی و مقایسه بروکرهای باینری اپشن آلپاری و پاکت آپشن

همچنین سود حاصل از معامله یورو به دلار در آلپاری 60 % و در پاکت آپشن 76% است ، اگر چه این امکان در معاملات OTC تا 92% نیز افزایش پیدا میکند .

 

مقایسه باینری آپشن آلپاری با پاکت آپشن

در آخر مقایسه معاملات باینری آلپاری و پاکت آپشن میبایست به موارد برتری هر یک اشاره نمود در مورد باینری اپشن در الپاری میبایست به سابقه ی طولانی مدت این بروکر در خدمات رسانی به ایرانیان ، سهولت احراز هویت و ثبت نام ایرانیان در آلپاری در کنار امکان واریز و برداشت ریالی اشاره نمود که حالا معامله گران علاوه بر معامله در نماد های فارکس و ارز دیجیتال به معامله در آلپاری فیکس کانترکت نیز مشغول شوند

اگر چه که برای رقابت بهتر آلپاری در میان بهترین بروکر های باینری آپشن نیاز به پیشرفت دارد ، اما در مقابل بروکر پاکت آپشن در طول 7 سال فعالیت خود موفق شده تمام مشکلات خود را برطرف و یک بستر حرفه ای برای معاملات باینری آپشن را در اختیار معامله گران قرار دهد که میتوان آن را شماره 1 بروکر های باینری دانست .

بازپرداخت های بالا ، تنوع نماد های معاملاتی امکان ثبت نام ایرانیان در پاکت آپشن و پلتفرم معاملاتی حرفه ای در کنار بسیاری ویژگی های دیگر در حال حاضر بروکر پاکت آپشن را به عنوان گزینه ی بهتری در مقایسه بروکرهای باینری اپشن آلپاری و پاکت آپشن معرفی نماید.

آموزش کامل بروکر آلپاری ، بررسی بروکر آلپاری ، کارگزاری آلپاری فارکس ، ثبت نام Alpari

در صورت تمایل به معامله در باینری آپشن آلپاری دارید میتوانید از طریق لینک زیر به مقاله ی معرفی و بررسی بروکر آلپاری در تاپ بروکر ایران مراجعه نمایید .

بررسی بروکر آلپاری ثبت نام در بروکر الپاری

سوالات متداول

درج نظر