🚀بررسی کپی ترید در پاکت اپشن – سوشال ترید پاکت آپشن

08:21 25/05/2023 -

🚀معرفی کپی تریدینگ پاکت آپشن – کپی ترید پاکت اپشن

با داغ شدن بحث معامله در بازار های مالی، بسیاری از سرمایه گذاران با هدف کسب سود دلاری وارد این بازار شدند که اطلاعات کافی برای معامله در باینری آپشن ندارد. به همین منظور همانطور که در مقاله ی بررسی بروکر پاکت آپشن به آن اشاره کردیم، بخش سوشال ترید پاکت آپشن یا معاملات اجتماعی از سوی بروکر معرفی گردید.

در این مقاله قصد داریم تا علاوه بر بررسی پلتفرم سوشال ترید پاکت آپشن به نحوه ی کپی ترید پاکت آپشن و بهره مندی حداکثری از این ویژگی سودمند بپردازیم. اگر از جمله معامله گران باینری آپشن هستید که تجربه کافی نداشته و یا بدنبال مدیریت ریسک سرمایه خود هستید، دعوت میکنیم با تاپ بروکر ایران همراه باشید.

ثبت نام در پاکت آپشن

آموزش کپی ترید در پاکت اپشن ، معرفی کپی ترید در پاکت آپشن ، نحوه کپی تریدینگ در بروکر پاکت آپشن

پیش از پرداختن به مبحث کپی ترید پاکت آپشن PocketOption، خلاصه اطلاعاتی را در قالب جدول زیر گرداوری نموده ایم:


کپی ترید در پاکت اپشن irtfxb pocketoption icon png
بروکر PocketOption
🔥ثبت نام در پاکت اپشن
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، پشتیبانی پاکت آپشن ☎️پشتیبان تلگرام
🚀حداقل مبلغ افتتاح حساب 💲$50
💰بونوس واریز تا 100%
💱کپی تریدینگ ✅ دارد
🔖سوشال تریدینگ ❌ندارد
👤حداقل کپی ترید از 1 دلار
⭐امتیاز کپی ترید پاکت آپشن 3/4 از 5

 

کپی ترید در پاکت آپشن چیست؟

اگر در بازار های مالی تجربه و یا اطلاعاتی در این باره داشته باشید حتما با کپی تریدینگ در فارکس آشنایی دارید. این ویژگی محبوب به سرمایه گذاران این امکان را میدهد تا بر اساس معاملات یک معامله گر حرفه ای در حساب خود معاملات را تکرار نمایید؛ به عبارتی از معاملات آن ها تقلید کرده و سود معاملات باینری خود را افزایش دهید.

حال کپی تریدینگ پاکت آپشن تحت عنوان معاملات اجتماعی این فرصت را فراهم کرده تا این ویژگی جذاب را این بار در معاملات باینری آپشن تکرار نمود. در ادامه به آموزش قدم به قدم کپی تریدینگ در پاکت آپشن بصورت مفصل خواهیم پرداخت.

 

▶️ویدئو کپی تریدینگ پاکت آپشن

 

ویژگی های کپی ترید در پاکت آپشن

کپی ترید در باینری آپشن ازجمله قابلیت های جذاب معامله بحساب می آید که معامله گران به کمک آن میتوانند بدون نیاز به ترید به کسب درامد در پاکت آپشن مشغول شوند و یا با مدیریت سرمایه گذاری خود به عنوان بخشی از استراتژی های معاملاتی در پاکت آپشن، کپی ترید را نیز در کنار ترید به منظور حصول نتیجه ی بهتر دنبال نمایند.

پلتفرم کپی تریدینگ بروکر پاکت آپشن بدون شک از بهترین بستر برای کپی تریدر ها در باینری آپشن بحساب می آید. کپی ترید پاکت آپشن بدون هزینه این قابلیت را تنها از 1 دلار در اختیار سرمایه گذاران قرار میدهد.

 

✅مزایای کپی ترید پاکت اپشن

بطور کلی کپی تریدینگ در باینری آپشن یک ویژگی برای کاهش ریسک و بهبود معاملات است. عمدتا به معامله گران مبتدی که در حال حین یادگیری ترید در باینری آپشن میباشند، پیشنهاد میشود تا در این زمان نیز کسب سود داشته باشند.

معامله گران حرفه ای نیز از سوی دیگر از این ویژگی برای مدیریت ریسک معاملات استفاده میکنند، در هر زمان بتوانند با کنترل نسب سود و ضرر معاملات خود را در سمت مثبت نگاه دارند.

خلاصه مزایای کپی تریدینگ در بروکر پاکت آپشن

  • تقلید از بهترین معامله گران باینری آپشن
  • شروع کپی ترید از حداقل 1 دلار
  • مدیریت ریسک به سود
  • کسب درآمد حین یادگیری

 

❌معایب کپی ترید در پاکت آپشن

هیچ چیز در بازار های مالی بطور مطلق تلقی نمیشود به همین دلیل در کنار مزایا، معایب کپی تریدینگ پاکت آپشن را نیز پیش از شروع میبایست در نظر داشته باشیم.

اصلی ترین آن اعتماد به یک معامله گر برای مدیریت سرمایه شماست که در صورتی که انتخاب شما اشتباه از آن در بیاید باعث افزایش خطر از دست رفتن سرمایه باشد. از سوی دیگر معامله گرانی که تنها به کپی ترید در پاکت آپشن اتکا میکنند فرصت کسب تجربه را دست میدهند.

خلاصه معایب کپی تریدینگ در بروکر پاکت آپشن

  • خطر از دست رفتن سرمایه
  • عدم داشتن کنترل بروی معاملات
  • بهتر است تا با سرمایه مناسب فعالیت کرد

کپی ترید در پاکت اپشن ، معامله با ربات سیگنال دهی پاکت آپشن ، استراتژی رایگان ربات پاکت آپشن

ثبت نام در پاکت آپشن

نحوه کپی ترید در پاکت اپشن

برای شروع کپی ترید بروکر پاکت آپشن میبایست، علاوه بر تکمیل ثبت نام در پاکت آپشن و احراز هویت واریز اولیه خود را نیز انجام دهید و سپس از کابین شخصی پاکت آپشن گزینه ی معاملات اجتماعی و یا Social Trading را انتخاب نمایید.

آموزش ثبت نام در پاکت آپشن

گام اول – ورود به پلتفرم کپی ترید

پس از تکمیل ثبت نام و ورود به کابین شخصی پاکت آپشن، کافیست تا با انتخاب بروی گزینه ی مشخص شده در تصویر و شمایل معاملات اجتماعی برای شروع اقدام نمایید.

آموزش کپی ترید در پاکت اپشن، معرفی کپی ترید در پاکت آپشن، نحوه کپی تریدینگ در بروکر پاکت آپشن
آموزش کپی ترید در پاکت اپشن

 

گام دوم – بررسی پروفایل معامله گران

در این مرحله پس از انتخاب معامله گر برتر پاکت آپشن مورد نظر خود میتوانید برای نمایش اطلاعات و جزئیات بیشتر بروی هر یک کلیک نمایید. همچنین بصورت خلاصه مختصری از پیشینه معاملاتی تریدر ها را ملاحظه نمایید.

شروع کپی ترید بروکر پاکت آپشن ، آموزش کپی ترید در پاکت اپشن ، نحوه کپی تریدینگ در بروکر پاکت آپشن

 

گام سوم – تنظیمات کپی ترید

در صفحه ی نمایش داده شده اطلاعات کاملی از معاملات باینری آپشن هر معامله گر در اختیار شما قرار میگیرد تا بر اساس آن ها در بازه های زمانی مختلف عملکرد هر یک را بررسی نمایید.

حال اگر معامله گر مورد نظر خود را برای کپی ترید در پاکت آپشن پیدا نمودید اگر قصد دارید تا بیشتر آن را مورد بررسی قرار دهید میتوانید گزینه ی دنبال کردن را برای پیگیری عملکرد روزانه آن ها انتخاب نمایید و در غیر این صورت بروی کپی کلیک کنید.

شروع کپی ترید بروکر پاکت آپشن، آموزش کپی ترید در پاکت اپشن، نحوه کپی تریدینگ در بروکر پاکت آپشن
نحوه کپی تریدینگ در بروکر پاکت آپشن

در بخش نمایش داده شده شما به تنظیمات کپی تریدینگ در بروکر پاکت آپشن دسترسی پیدا میکنید. از این بخش میتوانید مقدار مورد نظر برای کپی از معامله گران را به شکل درصد تعیین کرده و مقدار توقف معامله را نیز برای پیشگیری از ضرر بیشتر تعیین نمایید.

برای مثال اگر معامله گر مورد نظر یک معامله با حجم 100 دلار باز نماید شما بر اساس درصد وارد کرده از این حجم در بازار شریک میشوید. در ردیف دوم شما حداقل و حداکثر را تعیین میکنید که در این بازه معاملات در حساب شما کپی خواهند شد.

 

🔖آموزش کپی تریدینگ پاکت آپشن

در بالا بطور خلاصه سعی داشتیم تا با نحوه کپی ترید در پاکت آپشن و مراحل اجرای آن آشنا شویم اما به دلیل اهمیت بالای آن و البته به خواست مخاطبین تاپ بروکر ایران در مقاله ای اختصاصی تنها به آموزش کپی ترید در پاکت اپشن و موارد مرتبط با آن پرداختیم. پیشنهاد میکنیم پیش از سرمایه گذاری در حساب های کپی ترید باینری در پاکت آپشن به مطالعه آن بپردازید.

در صورتی که از جمله معامله گران برنامه پاکت آپشن میباشید نیز میتوانید آموزش مربوط به نحوه کپی ترید در برنامه پاکت اپشن را با مراجعه به مقاله ی زیر مشاهده نمایید.

آموزش کپی ترید در پاکت اپشن، آموزش کپی تریدینگ پاکت آپشن، نحوه کپی ترید در پاکت آپشن

جهت مراجعه به مقاله ی مربوط به نحوه کپی ترید پاکت آپشن بروی لینک زیر کلیک نمایید.

آموزش کپی ترید در پاکت اپشن

 

بهترین معامله گر کپی ترید در پاکت آپشن

در بخش فیلتر های سوشال ترید پاکت آپشن 3 دسته بندی برای بهبود جستجو در نظر گرفته شده است. این قابلیت به کاربران این امکان را میدهد تا بهترین معامله گر باینری آپشن در 24 ساعت گذشته، تمام دوران معامله و 100 معامله گر برتر پاکت آپشن را مورد بررسی قرار دهند.

افتتاح حساب پاکت آپشن

در این بخش همچین میتوانید به اطلاعاتی نظیر لیست معامله گرانی که از شما کپی میکنند و افرادی که معاملات شما را دنبال مینمایند نیز دسترسی داشته باشید.

شروع کپی ترید بروکر پاکت آپشن ، آموزش کپی ترید در پاکت اپشن ، نحوه کپی تریدینگ در بروکر پاکت آپشن

برای آنکه انتخاب بهتری داشته باشیم بهتر است، تا معامله گران را ابتدا بر اساس تعداد معامله و سپس درصد سود آوری معاملات بررسی نمایید.

شروع کپی ترید بروکر پاکت آپشن، آموزش کپی ترید در پاکت اپشن، نحوه کپی تریدینگ در بروکر پاکت آپشن
آموزش کپی ترید در پاکت اپشن

حفظ درصد بالاتر در معاملات بیشتر یکی از معیار های اصلی برای انتخاب بهترین معامله گر کپی ترید در پاکت آپشن میباشد. با این حال بهتر است، ابتدا برای مدتی هر یک از معامله گران مد نظر خود را دنبال نمایید و پس از بررسی بیشتر در شرایط لحظه ای به آن ها اعتماد نمایید.

 

✅نظر تخصصی تاپ بروکر ایران

همانطور که در مقاله به آن اشاره داشتیم، پلتفرم کپی ترید پاکت آپشن یکی از بهترین گزینه ها به منظور کسب درامد دلاری باینری آپشن است که به منظور سهولت بیشتر و البته افزایش دقت معاملات سرمایه گذاران در نظر گرفته شده و در ساده ترین ساختار ممکن این ویژگی را در اختیار کاربران قرار داده است.

به عنوان یک متخصص در حوضه معاملات در بازار های مالی برای معامله گرانی که به ما به منظور کسب درآمد از باینری آپشن مراجعه می نمایند. پاکت آپشن را به عنوان مناسبترین گزینه پیشنهاد مینماییم، اگر شما نیز از جمله این کاربران میباشید دعوت میکنیم تا برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی نحوه کپی ترید در پاکت اپشن با تیم مشاورین در ارتباط باشید.

پشتیبانی فارسی الپاری ، پشتیبانی فارسی لایت فارکس ، پشتیبانی فارسی پاکت آپشن ، پشتیبانی آمارکتس ، تاپ بروکر ایران

برای ارتباط با مشاورین در جهت کپی تریدینگ در بروکر پاکت آپشن میتوانید از طریق پیامرسان های زیر به مشاورین تاپ بروکر ایران، نماینده بروکر پاکت آپشن در ایران مراجعه نمایید.

کپی ترید در پاکت اپشن itfxb support telegram icon mki

سوالات متداول

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب پیشنهادی
🚩آشنایی با قوانین بروکر پاکت آپشن - مهمترین قوانین پاکت آپشن
📱ربات پاکت اپشن مخصوص گوشی - نرم افزار سیگنال پاکت آپشن
🤖آموزش نصب ربات پاکت آپشن – نصب ربات ترید پاکت آپشن
🪙آموزش شارژ حساب پاکت آپشن با نوبیتکس - واریز به پاکت آپشن با نوبیتکس
جدیدترین مطالب
🏦معرفی صرافی های ارز دیجیتال خارجی - لیست صرافی های ارز دیجیتال خارجی بدون تحریم
💱بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی - بهترین صرافی ایرانی برای خرید و فروش ارز دیجیتال
📈معرفی اندیکاتور سیگنال دهی ارز‌ دیجیتال - اندیکاتور سیگنال ارز‌ دیجیتال چیست؟
📅بهترین تقویم اقتصادی ارز دیجیتال - تقویم اقتصادی کریپتو
📊بررسی تکنیک اسکالپ در فارکس - تکنیک scalp در فارکس