🧮معرفی ماشین حساب فارکس الپاری – ماشین حساب آلپاری

12:27 20/09/2023 -

🧮بررسی انواع ماشین حساب آلپاری – ماشین حساب پیپ آلپاری

ماشین حساب بروکر الپاری یکی دیگر از ابزار ها و خدمات این بروکر معتبر فارکس برای تریدر ها بوده که با فراهم آوردن امکان محاسبه سود و زیان در فارکس در قالب یک ماشین حساب فارکس، فرصت ارزیابی دقیق تر یک معامله پیش از ورود به بازار را در اختیار معامله گران قرار میدهد.

در این مقاله از مجموعه مقالات معرفی و بررسی بروکر آلپاری، قصد داریم تا با نگاهی کلی بیشتر با ماشین حساب آلپاری و کاربرد آن در معاملات آشنا شویم، اگر شما نیز از جمله کاربران محاسبه گر فارکس میباشید، دعوت میکنیم تا انتهای مقاله با تاپ بروکر ایران همراه باشید.

افتتاح حساب در آلپاری

ماشین حساب آلپاری، ماشین حساب فارکس الپاری، ماشین حساب بروکر الپاری

پیش از پرداختن به ماشین حساب آلپاری بصورت خلاصه در قابل جدول زیر به برخی از ویژگی های آن پرداخته ایم:

ماشین حساب بروکر الپاری alpari irantopfxbroker icon 02
بروکر Alpari
🔥ثبت نام در بروکر الپاری
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، پشتیبان آلپاری ☎️تلگرام فارسی
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، راهنمای دمو آلپاری ❇️پشتیبان واتس اپ
📱برنامه موبایل ❌ ندارد
🧮محاسبه لوریج ❌ ندارد
🧮محاسبه کارمزد ✅ دارد
🧮محاسبه سواپ ❌ ندارد
🧮محاسبه تفاوت پیپ ❌ ندارد

 

ماشین حساب بروکر الپاری چیست؟

ماشین حساب فارکس آنلاین یکی از ابزار های تجزیه و تحلیل بازار است که با ویژگی ها و قابلیت های متفاوت در بروکر ها توسعه یافته و در اختیار تریدر ها قرار گرفته شده است، ماشین حساب آلپاری نیز نسخه ی شخصی سازی شده ی این بروکر بحساب می آید.

ماشین حساب بروکر الپاری بر خلاف آن چه در دیگر بروکر های رقیب خود در فارکس در نظر گرفته شده گزینه های محدود تری را در اختیار کاربران خود قرار داده که در ادامه به آن ها خواهیم پرداخت.

 

انواع ماشین حساب فارکس الپاری

بصورت کلی از سوی بروکر در قالب ماشین حساب آلپاری، 3 ماشین حساب معرفی شده که هر یک با ویژگی های مختص به خود و با دسترسی های متفاوت در اختیار کاربران قرار داده شده که در ادامه بطور مختصر بهر یک از آن ها خواهیم پرداخت.

آموزش حساب PAMM در بروکر آلپاری ، سرویس حساب های PAMM در بروکر آلپاری ، آموزش حساب پم آلپاری

افتتاح حساب در آلپاری

ماشین حساب آلپاری (تبدیل ارز ها)

اولین و ساده ترین ماشین حساب بروکر الپاری که بدون نیاز به ثبت نام نیز در اختیار کاربران قرار گرفته شده، مربوط به محاسبه نرخ تبدیل ارز های اصلی در مقابل یکدیگر است. همچنین لازم به ذکر است که دسترسی به ماشین حساب تبدیل ارز ها در آلپاری تنها در سایت انگلیسی زبان این بروکر در دسترس است.

ماشین حساب تبدیل ارز ها در آلپاری، ماشین حساب بروکر الپاری، ماشین حساب آلپاری
ماشین حساب آلپاری برای تبدیل ارز ها

برای ورود به بخش ماشین حساب آلپاری پس از ورود به سایت انگلیسی از نوار ابزار بالا گزینه ی Analysis و سپس Currency converter را انتخاب نمایید.

ماشین حساب بروکر الپاری itfxb303 alpari forex calculator irantopfxbrokers pic 03

 

ماشین حساب پیپ آلپاری

دیگر ماشین حساب فارکس الپاری که کارکردی به نسبت حرفه ای تر را در اختیار کاربران قرار میداد، به عنوان ماشین حساب محاسبه پیپ در فارکس طراحی شده بود که متاسفانه مدتی است که دسترسی به آن ها در تمام سایت های آلپاری مسدود شده است.

در صورتی که در آینده مجددا امکان استفاده از ماشین حساب پیپ آلپاری میسر شود، در همین مقاله به بررسی و نحوه ی استفاده از آن خواهیم پرداخت.

 

ماشین حساب ریسک الپاری

ماشین حساب محاسبه ریسک فارکس از جمله ابزار کاربردی در فارکس بحساب می آید که به کمک آن میتوان پیش از ورود به معامله از مقادیر احتمالی سود و زیان آگاه باشید، محاسبه ریسک معامله در آلپاری از طریق پلاگین جدید برنامه اتوچارتیست (Autochartist) در متاتریدر در دسترس قرار داده شده است.

 

استفاده از ماشین حساب آلپاری در متاتریدر

برای استفاده از ماشین حساب آلپاری برای مدیریت ریسک ابتدا وارد متاتریدر آلپاری خود شده سپس مطابق تصویر پایین ابتدا از بخش Navigator، سربرگ اندیکاتور ها را انتخاب سپس گزینه ی Autochartist_Risk_Calculator را انتخاب نمایید.

استفاده از ماشین حساب آلپاری در متاتریدر، ماشین حساب فارکس الپاری، ماشین حساب پیپ آلپاری
ماشین حساب اتوچارتیست در متاتریدر

پس از نمایش ماشین حساب محاسبه ریسک به ریوارد در متاتریدر، مقادیر لازم از جمله قیمت باز و بسته شدن معامله، مقدار پیپ در نظر گرفته شده را وارد کرده و بروی گزینه ی محاسبه کلیک نمایید.

 

ماشین حساب کارمزد الپاری

اخرین ماشین حساب فارکس الپاری که تنها از طریق کابین مای آلپاری در دسترس میباشد مربوط به محاسبه کارمزد انتقال وجه به حساب و یا از روش انتقال حساب به حساب در آلپاری است، با استفاده از این ماشین حساب میتوان میزان کارمزد را در تمام روش های واریز و برداشت در بروکر الپاری محاسبه نمود.

افتتاح حساب در آلپاری

استفاده از ماشین حساب کارمزد بروکر آلپاری

برای دسترسی به ماشین حساب آلپاری میبایست ثبت نام در آلپاری را تکمیل کرده و سپس وارد حساب کاربردی خود شوید، پس از آن از نوار ابزار سمت راست گزینه ی محاسبه کارمزد و نرخ های تبدیل را انتخاب کرده تا به بخش ماشین حساب هدایت شوید.

ماشین حساب فارکس الپاری، ماشین حساب کارمزد بروکر آلپاری،ماشین حساب بروکر الپاری

پس ورود به ماشین حساب بروکر الپاری میتوانید نوع انتخاب، روش های واریز و برداشت را بهمراه مبلغ انتقالی مورد نظر خود را وارد کرده و در آخر بروی گزینه ی محاسبه کارمزد کلیک نمایید.

ماشین حساب فارکس الپاری، ماشین حساب کارمزد بروکر آلپاری،ماشین حساب بروکر الپاری

✅نظر تخصصی تاپ بروکر ایران

ماشین حساب بروکر الپاری در مقابل دیگر ماشین حساب های فارکس و بخصوص ماشین حساب لایت فارکس قابلیت های زیادی را در اختیار کاربران قرار نداده و تنها به چند ابزار خلاصه شده است، تنها میتوان ماشین حساب آلپاری در متاتریدر را کاربردی دانست زیرا میتوان از آن برای محاسبه ریسک معامله استفاده نمود.

سوالات متداول

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب پیشنهادی
📜نماد شاخص نزدک در الپاری - نزدک در آلپاری چیست؟
🆚تفاوت حساب استاندارد و ecn آلپاری - مقایسه حساب کلاسیک و ecn آلپاری
📜بررسی رگوله بروکر آلپاری - رگوله های الپاری کدام اند؟
✅بررسی مزایا و معایب بروکر آلپاری - مزایای بروکر آلپاری چیست؟
جدیدترین مطالب
📜نماد شاخص نزدک در الپاری - نزدک در آلپاری چیست؟
📊بهترین استراتژی بدون اندیکاتور - لیست استراتژی بدون اندیکاتور فارکس
📈آموزش اکسپرت نویسی در متاتریدر - نحوه اکسپرت نویسی متاتریدر
📊استراتژی باند بولینگر در فارکس - استراتژی فارکس با اندیکاتور بولینگر باند
💻اموزش صفر تا صد متاتریدر 4 - آموزش متاتریدر 4 فارکس