🪙معرفی نماد طلا در آلپاری – اسپرد طلا در آلپاری

09:11 11/08/2023 -

🪙آموزش معامله طلا در آلپاری – اسپرد طلا در الپاری

نماد طلا در فارکس یکی از پر طرفدار ترین نماد های این بازار معاملاتی بحساب می آید، این محبوبیت سبب شده تا بروکر های معتبر فارکس نیز بر آن شده تا با فراهم آوردن شرایط مناسب برای سرمایه گذاری به یکی از بهترین بروکر های طلا در فارکس تبدیل شوند.

بروکر آلپاری همانطور که در مقالات بررسی آن نیز اشاره شد همواره در پی بهبود شرایط معاملاتی خود بوده و انتخاب اول بسیاری از تریدر های فارکس در ایران نیز می باشد، به همین دلیل نیز در این مقاله علاوه بر بررسی نمادهای فلزات و مهمترین آن ها یعنی نماد طلا در آلپاری به شرایط معاملاتی هر یک بطور کامل پرداخته خواهد شد، با تاپ بروکر ایران همراه باشید.

افتتاح حساب در آلپاری

نماد طلا در آلپاری، نماد طلا در بروکر الپاری، نماد نقره در الپاری، اسپرد طلا در الپاری

پیش از آنکه به بررسی و معامله طلا در آلپاری در جدول زیر بصورت خلاصه اطلاعاتی درباره ی بروکر Alpari آورده شده است:

طلا در بروکر الپاری alpari irantopfxbroker icon 02
بروکر Alpari
🔥ثبت نام در بروکر الپاری
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، پشتیبانی فارکس ☎️تلگرام فارسی
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، راهنمای افتتاح حساب ❇️پیامرسان واتس اپ
🪙تعداد نماد فلزات 2 نماد طلا و نقره
📜اسپرد ثابت در فلزات ❌ ندارد
🚀شروع اسپرد فلزات از صفر پیپ
💰کارمزد معاملات 1.6 دلار به ازای هر لات

 

نماد های معاملاتی فلزات گرانبها در الپاری

نماد طلا و نقره در آلپاری بدون شک از شناخته شده ترین نماد ها در دسته بندی فلزات گرانبها در فارکس بحساب می آیند، به همین دلیل در این کارگزاری فارکس نیز این دسته بندی تنها به همین 2 نماد اصلی محدود شده است، که در ادامه با آن ها آشنا خواهیم شد.

نماد نقره و نماد طلا در بروکر الپاری هر دو در قالب معاملات اسپات و در تمام حساب های معاملاتی آلپاری ارائه میشوند.

 

▶️ویدئو آموزش معامله طلا در آلپاری

 

نماد نقره در الپاری

نماد نقره در آلپاری یا بطور کلی در فارکس را شاید نتوان به محبوبیت نماد طلا در فارکس دانست، اما همچنان در کنار نام آن همواره شنیده شده و برای معامله گران حرفه ای یکی از ابزار های اصلی برای کسب درامد دلاری بحساب می آید.

این نماد را میتوان با سمبل XAGUSD و یا Spot Silver USD در دسته بندی فلزات در سایت آلپاری و متاتریدر مشاهده و معامله نمود.

نماد نقره در الپاری همانطور که گفتیم در تمام حساب های آلپاری از جمله حساب های پم ارائه شده که با کمترین کارمزد با میانگین اسپرد 2 فرصت درامد زایی چه به عنوان تریدر و چه در قالب حساب های کپی تریدینگ در آلپاری را در اختیار کاربران خود قرار میدهد.

 

نماد طلا در آلپاری

نماد طلا در بروکر الپاری از دیگر نماد ها در دسته بندی فلزات است که کمتر نیاز به توضیح دارد، حجم بالای معاملات طلا در فارکس همواره از دلایل اصلی جذب شدن سرمایه گذاران به این نماد بحساب می آید.

نماد طلا در آلپاری و متاتریدر را میتوان با سمبل XAUUSD و یا Spot Gold USD برای مطالعه بیشتر و یا معامله در هر دو پلتفرم یافت.

یکی از ملاک های بررسی این نماد در بروکر ها مقادیر اسپرد ارائه شده و البته کارمزد معاملاتی آن میباشد، از این لحاظ اسپرد طلا در الپاری را نمیتوان کمترین مقدار در بازار دانست اما همچنان با میانگین اسپرد 13 پیپ در حساب های ECN یکی از گزینه های پیشنهادی با عنوان بهترین بروکر برای ترید طلا در فارکس بحساب می آید.

 

🔖نماد های معاملاتی آلپاری

اگر نماد طلا در آلپاری تنها یکی از نماد های مورد نظر برای معامله در آلپاری میباشد و تنوع نماد ها از ملاک های اصلی شما بحساب می آید، میتوان کارگزاری الپاری را از این لحاظ یکی از متنوع ترین بروکر ها بر خلاف تنوع پایین دسته بندی فلزات دانست.

در مقاله ای مجزا به معرفی و بررسی نماد های قابل معامله در آلپاری پرداخته ایم که پیشنهاد میکنیم پیش از ثبت نام و شروع معامله از طریق لینک به مطالعه مقاله مذکور پرداخته تا از انتخاب خود بطور کامل مطمئن شوید.

لیست نمادهای معاملاتی آلپاری ، شاخص سهام قابل معامله در آلپاری ، اسپرد نمادهای معاملاتی آلپاری

برای بررسی لیست نماد های معاملاتی آلپاری کافیست تا بروی لینک زیر کلیک نمایید.

نمادهای قابل معامله در بروکر آلپاری

 

بررسی اسپرد فلزات – اسپرد طلا در الپاری

برای معامله گرانی که قصد معامله طلا در آلپاری را بعنوان یکی از اصلی ترین نماد های مورد نظر خود دارند، مقادیر اسپرد همواره از اهمیت بالایی برخوردار است، به همین دلیل در این قسمت لازم دانستیم تا به بررسی مقادیر اسپرد فلزات و البته مهم ترین آن یعنی اسپرد طلا در آلپاری بپردازیم.

بهترین روش برای بررسی مقادیر اسپرد طلا در الپاری، مقایسه آن در قالب جدول در تمام حساب های معاملاتی میباشد که در جدول زیر به آن پرداخته ایم:

انواع حساب حساب نانو | Nano MT4 حساب استاندارد | Standard MT4 , MT5 حساب ای سی ان | ECN.MT4 حساب پرو ای سی ان |Pro.ECN.MT4 حساب ای سی ان |
ECN.MT5
🚀کمترین اسپرد 23 پیپ 23 پیپ 4 پیپ 0 پیپ 0 پیپ
💰میانگین اسپرد 50 پیپ 50 پیپ 33 پیپ 13 پیپ 13 پیپ
1کارمزد حساب بدون سواپ ❌ندارد 33 پیپ -15.1 -15.1 ❌ندارد
2سواپ شبانه ❌ندارد 7 7 7 ❌ندارد
⚡️کمیسیون ❌ندارد 1.6 دلار به ازای هر لات 1.6 دلار به ازای هر لات
📝لینک ثبت نام افتتاح حساب در آلپاری

1.کارمزد ها تنها برای معامله گرانی اعمال میشود که در حساب های اسلامی آلپاری به صورت روزانه به معامله طلا میپردازند.

2.این مقادیر تنها پس از باز بودن معاملات بیش از دوره مشخص شده برای حساب های بدون سواپ آلپاری اعمال میگردد.

 

بهترین حساب آلپاری برای معامله طلا

همانطور که در جدول بالا نیز به مقایسه حساب های آلپاری برای معاملات طلا پرداختیم، میتوان هم اکنون بهترین حساب را حساب ECN MT5 و Pro ECN دانست، اما این طور نیست و نمیتوان این معیار را برای تمام معامله گران در نظر گرفت.

اگر چه اسپرد طلا در حساب ECN میانگین و حداقل پایینی دارد اما از سوی دیگر هر دو حساب شامل کارمزد معاملاتی می باشند، همچنین در هر دو حساب کاربران میبایست حداقل 500 دلار برای افتتاح حساب واریز نمایند، بنابراین میتوان حساب ها را مناسب برای معامله طلا در آلپاری برای معامله گران  حرفه ای در نظر داشت.

از سوی دیگر به دلیل آن که در حساب ها اسپرد طلا در آلپاری همواره شناور است، بنابر این نمی توان با سرمایه پایین وارد این بازار شد و از سوی دیگر نیز میانگین اسپرد 50 پیپ نیز برای معامله طلا در آلپاری بشدت بالا بحساب می آید.

بطور خلاصه میتوان گفت که معامله طلا در آلپاری تنها مناسب معامله گران حرفه ای در نظر گرفته و اگر از جمله معامله گران کم تجربه بوده و یا قصد سرمایه گذاری بیش از 300 دلار در فارکس را ندارید، بهتر است از معامله طلا در الپاری اجتناب نمایید.

افتتاح حساب در آلپاری

 

حساب های طلا در آلپاری – Alpari Gold

یکی از اخباری که معامله گران ممکن است همچنان درباره نماد طلا در آلپاری با آن مواجه شوند، حساب طلا در الپاری یا Alpari.Gold است که اگر چه 10 سال از آن می گذرد و دیگر چنین حسابی از سوی بروکر ارائه نمیشود اما برای معامله گران جدید سوال بر انگیز است.

حساب طلا Alpari یکی از ویژگی هایی بوده که بروکر برای معامله گران در نظر گرفته تا با ارز پایه طلا بعنوان جایگزین دلار و یورو در حساب های خود برای سرمایه گذاری بهره مند شوند، اگر چه همانطور که گفتیم دیگر همچین قابلیتی ارائه نمیشود.

 

آموزش معامله طلا در الپاری

تا به اینجای مقاله با تمام مواردی که برای بررسی و ویژگی های معامله با نماد نقره و طلا در الپاری آشنا شدیم، حال نوبت به آن رسیده که آموزش معامله نماد طلا در متاتریدر آلپاری بپزدازیم، به طبع برای این کار میبایست ابتدا اقدام به افتتاح حساب و شارژ حساب خود نمایید، سپس مراحل زیر را دنبال نمایید.

افتتاح حساب در آلپاری

مرحله اول – اتصال حساب آلپاری به متاتریدر

برای شروع پس از افتتاح حساب از طریق پلتفرم تحت وب آلپاری (متاتریدر 4) و یا نسخه ی نصبی وارد متاتریدر خود شوید، و اطلاعات حساب خود را بهمراه سرور حساب خود وارد کرده و بروی گزینه ی مشخص شده کلیک نمایید.

معامله طلا در الپاری، اتصال حساب آلپاری به متاتریدر، ترید طلا در متاتریدر آلپاری

 

مرحله دوم – اضافه نمودن نماد طلا

در مرحله ی بعد برای معامله طلا در آلپاری میبایست نماد XAUUSD را در متاتریدر اضافه نمایید، برای این کار کافیست تا بروی گزینه ی Symbols کلیک کرده و در بخش نمایش داده شده نماد Gold Spot را انتخاب نمایید.

معامله طلا در الپاری، اتصال حساب آلپاری به متاتریدر، ترید طلا در متاتریدر آلپاری

 

مرحله سوم – اجرای معاملات طلا

در آخرین مرحله نیز با کلیک بروی نماد طلا در متاتریدر چارت معاملاتی را باز کرده و پس از تعیین جزئیات معامله از جمله مقدار سود و استاپ لاس گزینه ی مربوط به خرید یا فروش را انتخاب نمایید.

معامله طلا در الپاری، اتصال حساب آلپاری به متاتریدر، ترید طلا در متاتریدر آلپاری

 

✅نماد طلا در بروکر الپاری نظر تخصصی تاپ بروکر ایران

بطور کلی در این مقاله با تمام موارد پر اهمیت در باره ی معامله طلا در آلپاری آشنا شدیم، و در بخش حساب ها نیز به مناسب ترین حساب های آلپاری برای ترید طلا اشاره داشتیم که در قالب یک خلاصه مجدد در این بخش نیز به آن اشاره خواهیم داشت.

معامله طلا در آلپاری به دلیل شرایط معاملاتی آن از جمله اسپرد پایین تنها در حساب های ECN که نیازمند سرمایه اولیه بیش از 300 دلار میباشد، این گزینه و مزایای آن را تنها در دسترس معامله گران حرفه ای و البته با سرمایه بالا قرار داده است.

بنابر این اگر از جمله معامله گران کم تجربه و تریدر هایی که با ریسک کم در فارکس به معامله میپردازند بحساب می آیید پیشنهاد میکنیم برای انتخاب مناسب ترین حساب به مقاله ی زیر مراجعه نمایید.

 

🔖بهترین بروکر های طلا در فارکس

در مقاله ای که به آن اشاره داشتیم،  به بررسی بهترین بروکر های طلا در فارکس پرداخته شده و هر بروکر را بر اساس شرایط معاملاتی آن ها مورد بررسی و البته مقایسه قرار داده ایم تا معامله گران بسته به حداقل واریز اولیه، اسپرد معاملات و البته کارمزد های کسر شده نسبت به سرمایه گذاری اقدام نمایند.

بهترین بروکر برای معاملات طلا در بازار فارکس ، بهترین بروکر فارکس برای ترید طلا ، بهترین بروکر برای معاملات طلا

برای مطالعه بیشتر و انتخاب بهترین بروکر برای معاملات طلا در ایران کافیست تا از طریق لینک زیر به صفحه ی مربوط مراجعه نمایید.

بهترین بروکر فارکس برای ترید طلا

سوالات متداول

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب پیشنهادی
🗣️نظرات درباره بروکر آلپاری برای ایرانیان - بروکر آلپاری خوبه؟
📜نماد شاخص نزدک در الپاری - نزدک در آلپاری چیست؟
🆚تفاوت حساب استاندارد و ecn آلپاری - مقایسه حساب کلاسیک و ecn آلپاری
📜بررسی رگوله بروکر آلپاری - رگوله های الپاری کدام اند؟
جدیدترین مطالب
💰حساب پراپ لایت فارکس چیست؟ - بررسی حساب پراپ بروکر لایت فارکس
📈بهترین اندیکاتور برای نوسان گیری فارکس - لیست بهترین اندیکاتور نوسانگیری
🗣️نظرات درباره بروکر آلپاری برای ایرانیان - بروکر آلپاری خوبه؟
💻آموزش متاتریدر ۵ فارکس - آموزش کامل متاتریدر 5
📊استراتژی با وین ریت 100 درصد - استراتژی وین ریت 100% فارکس