⚖️بررسی و آموزش تغییر لوریج در آلپاری

09:28 11/04/2023 -

آموزش تصویری نحوه تغییر اهرم آلپاری

استفاده از اهرم در بروکر آلپاری، یکی از ویژگی های اصلی و مورد استفاده برای تریدر های و بخصوص افرادی که قصد معامله با حساب های ecn آلپاری را دارند میباشد. البته معامله با لوریج در فارکس با ریسک هایی همراه میباشد و یا میتواند به فرصت مناسبی برای کسب درامد در فارکس تبدیل شود. به همین سو، معامله گران اغلب به دنبال تغییر لوریج حساب در آلپاری میباشند.

در این مقاله نیز در ادامه ی بررسی بروکر آلپاری نوبت به نحوه ی تغییر لوریج بروکر آلپاری و مقدار آن در حساب های معاملاتی این بروکر رسیده است. از شما دعوت میکنیم تا انتهای این بروکر با تاپ بروکر ایران همراه باشید.

اهرم در بروکر آلپاری ، بررسی و آموزش تغییر لوریج در آلپاری ، آموزش تصویری نحوه تغییر اهرم آلپاری

در جدول زیر به خلاصه ای از ویژگی های بروکر آلپاری پرداخته ایم:

ثبت نام الپاری ، الپاری فارسی ورود ، سایت الپاری بدون فیلتر
نام بروکر
بررسی بروکر آلپاری
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، پشتیبان آلپاری تلگرام فارسی
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، دریافت ریبیت آلپاری پشتیبان واتس اپ
امکان افتتاح اکانت دمو ✅ دارد
⏰حداکثر لوریج آلپاری 1:3000
💫حداقل لوریج آلپاری 1:20
🧺 امکان ثبت نام ایرانیان ✅ دارد
ثبت نام در آلپاری

 

لوریج در آلپاری چیست؟

لوریج در فارکس ابزاریست که به وسیله ی آن، معامله گران قادر میباشند با چند برابر حجم معاملات خود به خرید و فروش بپردازند. این مبلغ در واقع بصورت قرض از سوی بروکر در اختیار معامله گران قرار میگیرد.

لوریج بروکر آلپاری نیز این فرصت را در حساب های خود فراهم آورده، تا با حداکثر 1 به 3000 از اهرم در معاملات خود بهره ببرند. اهرم آلپاری بسته به نوع حساب معاملاتی متغییر بوده، همچنین استفاده از لورج آلپاری تنها در شعبه های آفشور امکان پذیر است (به ایرانیان خدمات میدهد).

لوریج به دلیل آن که از جمله ریسک های معامله در بازار فارکس بحساب می آید، از سوی رگولاتوری های اروپایی با محدودیت همراه میباشد.

 

مقدار لوریج در حساب های آلپاری

حال نوبت به آن رسیده تا در انواع حساب آلپاری، مقدار لوریج را بررسی نمایید. تا پیش از تغییر لوریج یا انتخاب حساب معاملاتی آلپاری، مناسب ترین گزینه را برای شروع معاملات انتخاب نمایید. همانطور که گفتیم حداکثر لوریج آلپاری 1:3000 در نظر گرفته شده، اما در ادامه مقدار لوریج در آلپاری در تمام حساب های معاملاتی آورده ایم:

  • حساب نانو آلپاری

حساب سنت آلپاری تنها با 1 دلار واریز اولیه امکان معامله با لوریج ثابت 1:500 را برای معامله گران در نظر گرفته است، همانظور که گفتیم امکان تغییر لوریج در آلپاری برای این حساب امکان پذیر نمیباشد.

 

  • حساب استاندارد آلپاری

در این حساب آلپاری لوریج بصورت شناور تا 1:1000 در نظر گرفته شده، که با ارز پایه دلار با واریز حداقل 100 دلار بدون پرداخت کارمزد به معامله بپردازند.

 

  • حساب ECN آلپاری

حساب حرفه ای آلپاری بالاترین لوریج را بطور شناور تا 1:3000 ارائه میکند. اما حداقل واریز آلپاری تا 500 دلار افزایش داشته است، در مقابل معامله با کمترین اسپرد از ویژگی های اصلی این حساب است.

 

  • حساب Pro ECN آلپاری

حداکثر لوریج حساب Pro ECN آلپاری که در متاتریدر 4 ارائه میشود، نیز حداکثر لوریج 1:3000 را در نظر گرفته است.

 

چگونه بهترین لوریج در فارکس را انتخاب کنیم؟

انتخاب بهترین لوریج آلپاری یکی از مسائلیست که برای معامله گران ایجاد سوال میکند، زیرا همانقدر که معامله با لوریج 3000 برابری میتواند وسوسه کننده باشد. اما همانقدر میتواند ریسک معاملات فارکس را تا حد زیادی افزایش دهد.

هر چه لوریج در فارکس افزایش یابد، تغییرات بازار تاثیر بیشتری بروی معاملات دارد. به همین منظور میتوان انتخاب بهترین لوریج در آلپاری را بسته به میزان سرمایه ی معاملاتی هر تریدر دانست.

  • بهترین لوریج برای 100 دلار
    برای مدیریت ریسک معاملات فارکس بهتر است تا مقدار لوریج معاملاتی خود را بسته به استراتژی معاملاتی و حجم سرمایه گذاری خود انتخاب نمایید. برای مثال در صورتی که قصد معامله در فارکس با 100 دلار بهتر است، مارجین آلپاری از 1:100 تجاوز نکند. زیرا در صورتی که معاملات شما خلاف جهت پیش بینی شده پیشرود، نهایتا معامله ی شما مارجین کال شود.
پشتیبانی فارسی الپاری ، پشتیبانی فارسی لایت فارکس ، پشتیبانی فارسی پاکت آپشن ، پشتیبانی آمارکتس ، تاپ بروکر ایران

برای دریافت کش بک و ریبیت آلپاری از طریق تیم پشتیبانی فارسی زبان فارکس با تاپ بروکر ایران در تماس باشید.

لوریج در آلپاری itfxb support telegram icon mki لوریج در آلپاری itfxb support whatsapp icon mki

 

آموزش تغییر لوریج حساب در آلپاری

یکی از مسائلی که معامله گران آلپاری به دنبال آن میباشند، این است که “چگونه می توان لوریج را کاهش داد؟”. به همین منظور در ادامه ما به تغییر اهرم در این بروکر خواهیم پرداخت، با استفاده از این راهنمایی میتوان نسبت به کاهش لوریج اقدام نموده، یا با استفاده از آن از لوریج بزرگ تر در بروکر آلپاری بهره مند شوید.

برای شروع ابتدا وارد کابین شخصی آلپاری خود شوید، سپس در بخش حساب شخصی من که در تصویر مشخص شده، حساب مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

چگونه می توان لوریج را کاهش داد؟ ، آموزش تغییر لوریج حساب در آلپاری ، تغییر اهرم آلپاری

در نوار باز شده میبایست بروی گزینه ی بررسی حساب کلیک کنید.

چگونه می توان لوریج را کاهش داد؟ ، آموزش تغییر لوریج حساب در آلپاری ، تغییر اهرم آلپاری

در ادامه جزئیات حساب آلپاری برای کاربران نمایان میشود، که میتوان با انتخاب گزینه ی تغییر لوریج که در تصویر مشخص شده، تغییر لوریج در الپاری را ادامه دهید.

چگونه می توان لوریج را کاهش داد؟ ، آموزش تغییر لوریج حساب در آلپاری ، تغییر اهرم آلپاری

در آخر میتوانید لوریج را کاهش داده و یا آن را افزایش دهید. این مورد تنها به استراتژی های معاملاتی تریدر های آلپاری بستگی داشته، که پس از انتخاب گزینه ی مناسب رمز پلتفرم تجاری خود را وارد و گزینه ی تغییر را انتخاب نمایید.

چگونه می توان لوریج را کاهش داد؟ ، آموزش تغییر لوریج حساب در آلپاری ، تغییر اهرم آلپاری

 

کال مارجین آلپاری و اهمیت آن در فارکس

در این مقاله به ریسک های معامله با لوریج بالا در آلپاری، و نتیجه ی آن که به کال مارجین ختم میشود، اشاره شد. به همین دلیل بطور خلاصه به آنکه “کال مارجین چیست” خواهیم پرداخت.

کال مارجین در فارکس به معنی درصدی معین شده از نسبت ضرر معامله به کل حجم سرمایه ی معامله گران گفته میشود. زمانی که معامله گران با لوریج بزرگ تر در بروکر آلپاری معامله ای را باز میکنند، در واقع با چند صد برابر از حجم اصلی خود وارد بازار میشوند.

در صورتی که این پوزیشن منفی شده و در ضرر قرار بگیرد، نسبت ضرر به کل سرمایه نیز به همان نسبت افزایش پیدا میکند. بنابر این نهایتا ضرر به نسبت کل سرمایه تریدر رسیده و حساب مارجین کال و یا بسته میشود. به همین دلیل بسیاری از معامله گران تصمیم به تغییر لوریج در آلپاری گرفته، تا به طمع سود بیشتر نهایتا کل سرمایه خود را از دست ندهند.

آموزش کامل بروکر آلپاری ، بررسی بروکر آلپاری ، کارگزاری آلپاری فارکس ، ثبت نام Alpari

در صورت تمایل به ثبت نام در بروکر آلپاری، میتوانید از طریق لینک زیر به مقاله ی معرفی و بررسی بروکر آلپاری در تاپ بروکر ایران مراجعه نمایید.

بررسی بروکر آلپاری ثبت نام در آلپاری

سوالات متداول

درج نظر