📊آیا آلپاری مارکت میکر است؟ – کارگزاری آلپاری مارکت میکر

14:11 05/12/2023 -

📊معاملات آلپاری مارکت میکر است؟ – حساب آلپاری مارکت میکر (DD)

بروکر های مارکت میکر در فارکس عموما با لحن منفی مورد خطاب قرار میگیرد. به همین دلیل نیز از جمله اولین جستجو ها مربوط به این موضوع است که آیا بروکر آلپاری در لیست بروکر های مارکت میکر قرار دارد یا خیر!؟

در این مقاله نیز قصد داریم تا مختصرا به پاسخ این سوال که “آیا آلپاری مارکت میکر است؟” بپردازیم. اگر شما نیز از جمله کاربرانی بوده که در بروکر آلپاری مارکت DD و ECN برای شما اهمیت داشته دعوت میکنیم تا انتهای این مقاله با تاپ بروکر ایران همراه باشید.

افتتاح حساب در آلپاری


آیا آلپاری مارکت میکر است؟، بروکر آلپاری مارکت میکر، کارگزاری آلپاری بازار ساز

پیش از آن که به پاسخ سوال “آیا آلپاری مارکت میکر است؟” بپردازیم، در جدول زیر بطور خلاصه اطلاعاتی درباره ی بروکر آلپاری آورده شده است:

بروکر آلپاری، لوگوی جدید آلپاری، بروکر Alpari
بروکر Alpari
🔥ثبت نام در بروکر الپاری
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، پشتیبانی آلپاری ☎️تلگرام فارسی
💲حداقل واریز حساب $1
💻پلتفرم معاملاتی متاتریدر 4 و 5
📊حساب DD ✅دارد
🚀حساب ECN ✅دارد

 

بروکر مارکت میکر چیست؟

پیش از هر چیز میبایست مقداری با بروکر مارکت میکر بیشتر آشنا شویم. بروکر های مارکت میکر با میز معاملاتی (DD) به بروکر هایی گفته میشود که بستری غیر مستقیم در اختیار تریدر ها بروی معامله در فارکس فراهم می کنند.

به زبان ساده در بروکرهای مارکت میکر کاربران در مقابل بروکر معاملات را اجرا می نمایند و همانند معاملات ECN و STP دستورات (Order) مستقیما در بازار اجرا نمیگردد. این نوع معامله در کنار مزایا، معایبی نیز دارد که در مقاله ای اختصاصی به آن ها پرداخته خواهد شد.

 

آیا آلپاری مارکت میکر است؟

حال که با معنی مارکت میکر آشنا شدیم نویت به سوال اصلی یعنی “آیا آلپاری مارکت میکر است؟” رسیده است. در پاسخ به این سوال میتوان گفت بله و خیر! زیرا در بروکر آلپاری هر دو نوع معامله [با میز معاملاتی (Dealing Desk) و و بدون میز معاملاتی (NDD)] از طریق حساب های معاملاتی آلپاری امکان پذیر است.

بنابر این در آلپاری مارکت و نحوه ی اجرای دستورات بسته به نوع حساب معاملاتی تغییر می نماید و به تبعیت از آن پاسخ به سوال بالا نیز تغییر می نماید.

افتتاح حساب در آلپاری

 

کدام حساب آلپاری مارکت میکر است؟

حال سوال جدیدی که پیش می آید مربوط به آن است که کدام حساب آلپاری مارکت میکر است؟ و کدام یک بدون میز معاملاتی امکان معامله در بازار فارکس را فراهم میکند. در ادامه بصورت خلاصه به هر یک از حساب ها اشاره خواهیم نمود و برای مطالعه بیشتر میتوانید از طریق لینک به حساب آلپاری مورد نظر خود مراجعه نمایید.

 

حساب های آلپاری مارکت میکر DD

حساب هایی که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم نمود در آلپاری مارکت میکر یا از طریق میز معاملاتی (DD) بحساب می آیند. اما به دلیل ویژگی های این بروکر، دستورات در این حساب ها بصورت لحظه ای به اجرا در می آید و تنها برای مدیریت اسپرد و پیشگیری از ضرر کاربران در زمان نوسانات معاملات در قالب مارکت میکر با میز معاملاتی اجرا میگردد.

همچنین در بروکر آلپاری مارکت (برخلاف دیگر بروکر های مارکت میکر) بیشتر به شکل معاملات NDD است و اسپرد ها نیز بصورت شناور در نظر گرفته شده است. به همین دلیل نیز بعنوان بهترین حساب آلپاری برای مبتدیان معرفی میشوند.

آیا آلپاری مارکت میکر است؟، بروکر آلپاری مارکت میکر، کارگزاری آلپاری بازار ساز
حساب های آلپاری مارکت میکر (با میز معاملاتی)

حساب های آلپاری که با عنوان «Instant Execution» مشخص شده اند، حساب هایی است که در آلپاری مارکت میکر اما با امکان معامله در بازار از سوی بروکر به اجرا در می آیند.

 

حساب های الپاری ای سی ان ECN

حساب های ECN آلپاری از جمله حساب هایی است که بصورت مستقیم معامله گران را به بازار فارکس متصل می نماید و اصطلاحا «Market Execution» میباشند؛ تکنولوژی و یا سیستم ECN امکان ارائه حساب های فارکس از جمله “حساب بدون اسپرد الپاری” و “حساب زیرو اسپرد الپاری” را فراهم می نماید.

آیا آلپاری مارکت میکر است؟، بروکر آلپاری مارکت میکر، کارگزاری آلپاری بازار ساز
حساب های ای سی ان آلپاری (بدون میز معاملاتی)

حساب های ECN شناخته شده ترین انواع حساب های بدون میز معاملاتی در بروکر های NDD میباشند. در آلپاری نیز حساب های ECN در بخش مربوط به روش اجرای معامله با عنوان Market Execution (اجرای مستقیم در بازار فارکس) مشخص شده اند.

حساب pro ecn آلپاری ، حساب ecn آلپاری چیست؟ ، ویژگی های حساب ECN و پرو ecn آلپاری

برای مطالعه بیشتر و آشنایی با شرایط حساب ای سی ان الپاری کافیست بروی لینک زیر کلیک نمایید.

حساب ecn آلپاری

 

کدام حساب آلپاری بهتر است؟

همانطور که در پاسخ به “آیا آلپاری مارکت میکر است؟” نیز اشاره شد، نمیتوان آلپاری را به دلیل ویژگی های معاملاتی و ارائه حساب های ECN مارکت میکر یا بازار ساز دانست. بنابر این با حذف این فاکتور برای انتخاب بهترین حساب آلپاری تنها شرایط و استراتژی های معاملاتی در فارکس معیار قرار میگیرند.

 

🔖انواع حساب های معاملاتی آلپاری

برای انتخاب بهترین نوع حساب در آلپاری، پیشنهاد تاپ بروکر ایران مطالعه مقاله ی اختصاصی در این باره و سپس انتخاب مناسب ترین گزینه برای معامله فارکس در آلپاری است. در این مقاله به بررسی و مقایسه حساب های آلپاری پرداخته شده که پس از مطالعه این مقاله بهتر میتوان نسبت به انتخاب آن اقدام نمود.

انواع حساب بروکر آلپاری ، افتتاح حساب واقعی در آلپاری ، حساب دمو در آلپاری

برای مطالعه و آشنایی با انواع حساب های معاملاتی آلپاری بروی لینک زیر کلیک نمایید.

انواع حساب های فارکس در آلپاری

 

✅نظر کارشناسان تاپ بروکر ایران

در انتها و در قالب جمع بندی حال میتوان با آسودگی خاطر گفت که “بله، آلپاری مارکت میکر است!” اما با ارائه حساب های ECN آلپاری بستری برای هر دسته از معامله گران را فراهم آورده است.

بنابر این چنانچه قصد معامله مطمئن به دور از نوسانات ناگهانی بازار را داشته و اگر از دسته تریدر های حرفه ای فارکس میباشید که بدنبال نوسان گیری و معامله مستقیم در بازار فارکس میباشید؛ بروکر آلپاری یک حساب برای شما در نظر گرفته است.

سوالات متداول

 • بروکرهای مارکت میکر کلاهبردار هستند؟

  خیر، نمیتوان تمام بروکر های مارکت میکر را کلاهبرداری دانست! با افزایش رقابت در میان بروکر های فارکس به تدریج بروکر های مارکت میکر نیز سیاست های خود را تغییر داده و با ارائه سیستمی ترکیبی از معاملات با میز معاملاتی و بدون میز معاملاتی دسترسی تریدر ها به یازار فارکس را بهبود بخشیده اند.

  🔥ثبت نام در بروکر الپاری

 • تفاوت instant Execution و market Execution در الپاری چیست؟

  حساب های معاملاتی فارکس که به حساب آلپاری مارکت میکر (DD) شناخته میشوند با عنوان instant Execution و حساب های ای سی ان آلپاری که بدون میز معاملاتی بوده market Execution میباشند.

  📝افتتاح حساب در آلپاری

 • آیا آلپاری مارکت میکر است؟

  بله، بروکر الپاری مارکت میکر است! اما در کنار این حساب ها، با ارائه حساب های ECN آلپاری امکان دسترسی مستقیم و بدون میز معاملاتی (NDD) به بازار فارکس را در اختیار تریدر ها قرار داده است.

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب پیشنهادی
🆚مقایسه بروکر ارانته با آلپاری - کدام بهتر است ارانته یا الپاری؟
🗓️تقویم اقتصادی آلپاری چیست؟ - آموزش تقویم اقتصادی فارکس الپاری
📊معامله با نماد دکس در آلپاری - آشنایی با نماد GER40 در آلپاری
📈نحوه خرید سهام تسلا در آلپاری - اشنایی با نماد تسلا در آلپاری
جدیدترین مطالب
📊نحوه معامله با استراتژی ایچیموکو در باینری آپشن
🛢️بهترین بروکر نفت در فارکس - بهترین بروکر برای معاملات نفت در فارکس
📊آموزش استراتژی پرایس اکشن باینری آپشن - معامله با پرایس اکشن باینری اپشن
🧮نحوه محاسبه سود و زیان در فارکس - محاسبه حد سود و ضرر در فارکس
🛢️آشنایی با شاخص نفت در فارکس - نماد نفت در فارکس چیست؟