📈بررسی انواع حساب بروکر آلپاری – انواع حساب های آلپاری

13:07 06/04/2023 -

📈انواع حساب معاملاتی در الپاری – انواع حساب بروکر آلپاری

انواع حسابهای بروکر آلپاری را میتوان در مواردی هم از نقاط قوت این بروکر و در شرایطی از ویژگی های منفی آن دانست. دلیل آن نیز تنوع بالای حساب آلپاری ارائه شده برای معامله گرانیست که با هر سطح تجربه و سرمایه قصد سرمایه گذاری در فارکس را دارند که میتواند باعث سردرگمی معامله گران شود.

در این مقاله قصد داریم تا در تکمیل مقاله ی بررسی بروکر آلپاری بیشتر با انواع حساب های آلپاری آشنا شده و ویژگی های هر یک را مورد بررسی قرار دهیم. پس از مطالعه این مقاله درباره ی «انواع حساب در آلپاری» کاربران قادر خواهند بود تا بهترین حساب بروکر آلپاری را که از هر لحاظ مناسب استراتژی های معاملاتی ایشان میباشد، برای شروع معاملات فارکس در یکی از بهترین بروکر ها برای ایرانیان انتخاب نمایند. با تاپ بروکر ایران همراه باشید.

افتتاح حساب در آلپاری

انواع حساب آلپاری، حساب آلپاری چیست، انواع حساب معاملاتی آلپاری، انواع حساب فارکس آلپاری

پیش از آن که به انواع حساب بروکر آلپاری بپردازیم، در جدول زیر بطور خلاصه اطلاعاتی درباره ی بروکر Alpari آورده شده است:

بروکر آلپاری، لوگوی جدید آلپاری، بروکر Alpari
بروکر Alpari
🔥ثبت نام در بروکر الپاری
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، پشتیبانی آلپاری ☎️تلگرام فارسی
📊امکان افتتاح اکانت دمو ✅ دارد
💵حساب سنتی ✅ دارد
🕋 حساب بدون سواپ ✅ دارد
🚀حساب بدون اسپرد ✅ دارد
💼حساب کپی ترید ✅ دارد

 

حساب آلپاری چیست؟ – حساب شخصی آلپاری

حساب های معاملاتی آلپاری این امکان را در اختیار تریدر های الپاری قرار میدهد تا با هر سطح از تجربه ی معاملاتی بروی پلتفرم های فارکس متاتریدر 4 یا 5  و یا از طریق اپلیکیشن آلپاری موبایل با اسپرد و لوریج های متغیر به معامله بپردازند.

حساب های آلپاری برای معامله گران حرفه ای کمترین اسپرد ها را که نزدیک به صفر است در حساب های ECN یا حساب بدون اسپرد الپاری در نظر گرفته است. معامله گران مبتدی فارکس نیز در انواع حساب معاملاتی آلپاری از قدم نیافتاده و حساب نانو آلپاری بهترین انتخاب برای شروع فارکس بحساب می آید که در ادامه به هر یک از انواع حساب در آلپاری خواهیم پرداخت.

 

▶️ویدئو بررسی انواع حساب در آلپاری

به دلیل تنوع بالای انواع حساب بروکر آلپاری و اهمیت انتخاب بهترین حساب آلپاری در قالب فایل ویدئویی به بررسی انواع حساب معاملاتی آلپاری پرداخته ایم. جهت مشاهده فیلم انواع حساب های آلپاری بروی تصویر کلیک نمایید.

 

انواع حساب معاملاتی آلپاری

معامله گرانی که قصد افتتاح حساب واقعی در بروکر آلپاری داشته با چند حساب های مختلف آلپاری که هر یک شرایط ویژه ای را در خود جای داده مواجه میشوند. در این بخش قصد داریم به ویژگی انواع حساب آلپاری و این که هر کدام برای چه نوع معامله گری مناسب است، خواهیم پرداخت:

 

💵حساب نانو آلپاری – حساب سنتی آلپاری

از میان انواع حساب های آلپاری همانطور که اشاره داشتیم، حسابی برای معامله گران مبتدی در نظر گرفته شده است. “حساب نانو آلپاری چیست؟” این حساب یکی از پرطرفدار ترین انواع حساب فارکس آلپاری است که با نام حساب میکرو الپاری نیز شناخته میشود.

در آلپاری حساب سنتی با حداقل واریز 1 دلار و اسپرد معاملاتی ثابت با دسترسی به لوریج آلپاری این امکان را در اختیار معامله گران مبتدی قرار میدهد تا با کمترین سرمایه گذاری و ریسک از دست رفتن سرمایه تجربات معاملاتی خود را در یک محیط معاملاتی واقعی افزایش دهند.

افتتاح حساب در آلپاری

حساب سنتی آلپاری نماد های فارکس و فلزات را تنها برای معامله در پلتفرم متاتریدر 4 آلپاری در نظر گرفته است و در صورتی که قصد معامله ی ارزدیجیتال در الپاری را دارید میبایست از دیگر حساب ها استفاده نمایید.

ویژگی های حساب Nano MT4 الپاری

 • حداقل واریز 1 دلار
 • حداکثر لوریج 1:500
 • نمایش موجودی به سنت
 • معامله در 33 جفت ارز فارکس و 2 نماد فلزات
 • بدون کمیسیون

 

🔖حساب سنتی آلپاری چیست؟

یکی از پر طرفدار ترین حساب های معاملاتی آلپاری، حساب سِنتی یا نانو در آلپاری است که بدون حداقل حساب همانطور که اشاره شد امکان سرمایه گذاری را در اختیار تریدر هایی قرار میدهد که قصد شروع فارکس را دارند.

شرایط معاملاتی حساب سنتی آلپاری یکی از قابل توجه ترین امکانات را بر اساس اسپرد، نماد های معاملاتی و البته حداقل واریز اولیه در مقایسه با حساب های سنتی فارکس در دیگر بروکر ها را در خود جای داده که میتوانید به مقاله اختصاصی در این باره نسبت به مطالعه ی آن ها اقدام نمایید.

نحوه افتتاح حساب سنتی در آلپاری ، حساب نانو آلپاری ، ویژگی های حساب سنتی در بروکر آلپاری

برای مطالعه بیشتر با آنکه حساب سنتی آلپاری چیست و ویژگی های حساب سنتی در بروکر آلپاری کافیست تا بروی لینک زیر کلیک نمایید.

حساب سنتی بروکر آلپاری

 

💵حساب استاندارد آلپاری در متاتریدر 4 و 5

یکی دیگر از انواع حساب فارکس آلپاری، “حساب استاندارد آلپاری” است که امکانات بیشتری را در مقایسه با حساب نانو آلپاری در اختیار معامله گران قرار میدهد و عمدتا برای معامله گرانیست که به دنبال تجربه ی جدی تری در بازار های فارکس می باشند.

حساب استاندارد بروکر آلپاری مانند دیگر انواع حساب آلپاری بروی 2 پلتفرم متاتریدر 4 و متاتریدر 5 ارائه میشود که مبلغ حداقل شارژ حساب آلپاری در آن ها متفاوت از هم میباشد.

 

حساب استاندارد آلپاری Standard MT4

حساب استاندارد متاتریدر 4 آلپاری که از نام آن مشخص است تنها در این پلتفرم قابل معامله است و معامله در نماد های فارکس و فلزات با 1:1000 و با اسپرد ثابت با پرداخت تنها 20$ در نظر گرفته شده است.

ویژگی های حساب Standard MT4 الپاری
 • حداقل واریز 20 دلار
 • حداکثر لوریج 1:1000
 • نمایش موجودی به دلار
 • معامله در 33 جفت ارز فارکس و 2 نماد فلزات
 • بدون کمیسیون

 

حساب استاندارد آلپاری Standard MT5

حساب استاندارد متاتریدر 5 آلپاری نسخه ی حرفه ای تر این حساب است که با حفظ شرایط کلی و تنها با تغییر حداقل واریز اولیه از 20 دلار به 100 دلار، اسپرد های شناور و امکان معامله در ارزهای دیجیتال آلپاری شرایط معامله را بهبود میبخشد.

ویژگی های حساب Standard MT4 الپاری
 • حداقل واریز 100 دلار
 • حداکثر لوریج 1:1000
 • نمایش موجودی به دلار
 • معامله در 33 جفت ارز فارکس و 2 نماد فلزات
 • 22 رمز ارز
 • بدون کمیسیون
 • اسپرد شناور

 

🔖حساب استاندارد آلپاری چیست؟

یک از انواع حساب در بروکر آلپاری که بعنوان انتخاب مناسب برای کاربرانی که مقداری تجربه معاملاتی در فارکس کسب نموده اند تا معاملات خود را به ارز پایه دلار ارتقا داده و جدی تر به کسب درامد در فارکس مشغول شوند، حساب استاندارد آلپاری است که بصورت خلاصه به برخی از ویژگی های آن ها پرداخته ایم.

اما اگر تمایل به سرمایه گذاری و افتتاح حساب استاندارد (standard) بروکر آلپاری را دارید، پیشنهاد میکنیم تا به مقاله ی اختصاصی در این باره مراجعه نموده تا با کسب اطلاعات جامع نسبت اسپرد حساب استاندارد آلپاری و دیگر شرایط معاملاتی در این حساب اقدام به سرمایه گذاری نمایید.

حساب استاندارد آلپاری ، حساب استاندارد در بروکر آلپاری ، حساب Standard متاتریدر 4 یا 5 در آلپاری

برای مطالعه و آشنایی بیشتر با حساب استاندارد mt4 در بروکر آلپاری و نسخه ی متاتریدر 5 این حساب در الپاری کافیست تا از طریق لینک به صفحه ی مورد نظر مراجعه نمایید.

حساب استاندارد در آلپاری

 

💵حساب ای سی ان آلپاری – حساب ECN آلپاری

برای آن که بدانیم حساب ecn آلپاری چیست؟ باید بطور خلاصه گفت که اگر دنبال معاملات حرفه ای در فارکس میباشید یا از جمله معامله گران با تجربه میباشید از میان انواع حساب بروکر آلپاریحساب ای سی ان آلپاری “بهترین گزینه برای شماست.

حساب ecn آلپاری نیز مانند دیگر انواع حساب آلپاری بروی متاتریدر 4 و متاتریدر 5 ارائه میشود اما شرایط آنها یکسان است و در هردوی آن ها امکان معاملات رمز ارز آلپاری و شاخص ها افزوده شده اما حداقل حساب تا 300$ افزایش یافته تا با لوریج 1:3000 بدون پرداخت کمیسیون در آن به معاملات در فارکس مشغول شوید.

ویژگی های حساب ecn آلپاری

 • حداقل واریز 300 دلار
 • حداکثر لوریج 1:3000
 • نمایش موجودی به دلار
 • اسپرد شناور
 • معامله در 33 جفت ارز فارکس و 2 نماد فلزات
 • ارزهای دیجیتال و شاخص ها
 • بدون کمیسیون

حساب pro ecn الپاری ،حساب Pro ECN mt4 در بروکر آلپاری ، کمترین اسپرد آلپاری

افتتاح حساب در آلپاری

 

💵حساب پرو ای سی ان آلپاری – حساب Pro ECN آلپاری

برای معامله گرانی که در میانانواع حساب معاملاتی آلپاری دنبال یک حساب خاص میباشند، حساب پرو ecn الپاری برای این دسته در نظر گرفته شده است. در این حساب آلپاری با واریز 500 دلار، با اسپرد صفر اما با پرداخت 1.6 دلار به ازای هر لات معامله شرایط ویژه ای در اختیار تریدر های حرفه ای آلپاری قرار گرفته شده است.

ویژگی های حساب pro ecn آلپاری

 • حداقل واریز 500 دلار
 • حداکثر لوریج 1:3000
 • نمایش موجودی به دلار
 • اسپرد شناور از صفر
 • معامله در 33 جفت ارز فارکس و 2 نماد فلزات
 • ارزهای دیجیتال، شاخص ها و CFDها
 • 6 دلار به ازای هر لات معامله

 

🔖حساب ecn آلپاری چیست؟

حساب ecn و pro ecn در بروکر آلپاری از جمله حساب بدون اسپرد الپاری بحساب می آیند و اغلب همانطور که در بالا نیز به آن اشاره داشتیم از سوی تریدر های حرفه ای فارکس مورد استفاده قرار میگیرد. اما ویژگی ها و قابلیت های هر یک از این حساب های آلپاری به دلیل اهمیت بالای آن ها در این مقاله جای نمیگیرد.

به همین دلیل در مقاله ای مجزا به بررسی حساب ها و آموزش افتتاح حساب ecn آلپاری پرداخته ایم که پیشنهاد میکنیم در صورتی که تمایل به معامله و سرمایه گذاری در فارکس و کسب درامد با کمترین اسپرد آلپاری را دارید، پیش از هر چیز به مقاله ی مذکور مراجعه نمایید.

حساب pro ecn آلپاری ، حساب ecn آلپاری چیست؟ ، ویژگی های حساب ECN و پرو ecn آلپاری

برای مطالعه بیشتر درباره حساب ecn آلپاری [حساب اسپرد صفر آلپاری] کافیست بروی لینک زیر کلیک نمایید.

حساب ECN آلپاری

 

🕋حساب اسلامی آلپاری – سواپ فری آلپاری

در میان انواع حساب فارکس آلپاری معامله گران مسلمان و بعضا معامله گران حرفه ای نیز در نظر گرفته شده اند. حساب بدون بهره شبانه در آلپاری از جمله قابلتی است که بروی انواع حساب معاملاتی آلپاری برای تریدر هایی که قصد سرمایه گذاری های طولانی مدت را داشته در دسترس است.

با حذف سواپ در آلپاری با حفظ ویژگی های معاملاتی میتوان انواع حساب آلپاری را به حساب اسلامی تبدیل نمود.

سواپ فری در آلپاری ، سواپ فری آلپاری چیست؟‌ ، حساب اسلامی آلپاری

افتتاح حساب در آلپاری

از موارد قابل ذکر آن است که حساب بدون سواپ آلپاری تنها در متاتریدر 4 معامله قابل معامله میباشد و در این حساب آلپاری بجای پرداخت سواپ آلپاری 3 دلار کمیسیون به ازای هر لات معامله از کاربران کسر میگردد.

 

🔖شرایط حساب اسلامی در آلپاری

برای مطالعه بیشتر درباره ی ویژگی ها و البته شرایط حساب بدون سواپ آلپاری کافیست تا از طریق لینک زیر به مقاله ی اختصاصی در این باره در صورتی که قصد معامله بلند مدت در فارکس الپاری را دارید، مراجعه نمایید.

در این مقاله همچنین نرخ سواپ آلپاری یا نرخ بهره شبانه و آموزش ساخت ساخت حساب بدون سواپ آلپاری پرداخته شده که دعوت میکنیم تا به مطالعه این مقاله بپردازید.

حساب آلپاری itfxb107 alpari swap free account irantopfxbrokers pic 01

در صورتی که قصد آشنایی با حساب اسلامی الپاری و نحوه حذف سواپ در آلپاری کافیست بروی لینک زیر کلیک نمایید.

حساب اسلامی آلپاری

 

 

📈حساب دمو آلپاری – Alpari Demo

حساب دمو در آلپاری امکان معامله ی آزمایشی در تمام حساب های الپاری که در بالا به هر یک پرداخته شد، فراهم میکند تا پیش از سرمایه گذاری بتوان با ساخت حساب دمو آلپاری و معامله در هر یک مناسب ترین گزینه را برای سرمایه گذاری در فارکس انتخاب نمود.

آلپاری حساب دمو را بدون محدودیت زمانی بروی پلتفرم متاتریدر آلپاری ارائه میکند، همچنین در صورتی که موجودی آن صفر شد میتوان اقدام به شارژ حساب دمو آلپاری نمایید و معاملات خود را ادامه دهید.

افتتاح حساب در آلپاری

 

🔖شرایط معاملات در حساب‌های آموزشی آلپاری

برای اشنایی بیشتر با آموزش افتتاح حساب دمو در آلپاری و شرایط معامله در آن میتوانید به مقاله ای اختصاصی درباره ی معرفی حساب دمو بروکر آلپاری مراجعه نمایید.

در این مقاله علاوه بر بررسی حساب دمو الپاری، به شارژ حساب دمو آلپاری و نحوه اتصال حساب به متاتریدر 4 و 5 پرداخته ایم که در صورتی که تمایل به این دسته از معاملات داشته، موارد را مطالعه نموده و در صورت سوالات بیشتر از طریق بخش نظرات با تاپ بروکر ایران در ارتباط باشید.

افتتاح حساب دمو الپاری ، ساخت حساب دمو آلپاری ، حساب دموی آلپاری

برای هدایت به مقاله ی مربوط به آنکه حساب دمو آلپاری چیست؟ و موارد مرتبط با آن کافیست بروی لینک زیر کلیک نمایید.

معرفی حساب دمو بروکر آلپاری

 

💼حساب pamm الپاری – کپی تریدینگ آلپاری

حساب کپی ترید آلپاری که با نام حساب پم آلپاری نیز در میان معامله گران شناخته میشود، یکی از بهترین روش های سرمایه گذاری در فارکس بدون معامله است که تنها با سپردن سرمایه به یک مدیر حساب آلپاری بدون نیاز به معامله به کسب درامد مشغول شوید.

همانطور که در اموزش حساب پم الپاری به آن پرداختیم، این حساب بیشتر مورد توجه معامله گران کم تجربه فارکس است که به اندازه ی کافی تجربه برای معامله موفق در فارکس ندارند. اگر چه معامله گران حرفه ای فارکس نیز برای مدیریت سرمایه خود از حساب های مدیریتی پم آلپاری بهره میبرند.

 

🔖آموزش افتتاح حساب پم آلپاری

سرمایه گذاری در حساب های pamm آلپاری یکی از ویژگی های مثبت این بروکر فارکس به حساب می آید که خود بروکر نیز بروی آن سرمایه گذاری ویژه ای نموده است. برای کسب اطلاع بیشتر درباره ی نحوه کپی ترید در الپاری و ایجاد حساب پم آلپاری کپی تریدینگ کافیست تا از طریق لینک زیر به مقاله ی اختصاصی در این باره مراجعه نمایید.

بهترین مدیر سرویس PAMM آلپاری ، آموزش حساب پم آلپاری ، افتتاح و فعال سازی حساب PAMM ، حساب pamm الپاری چیست

برای بررسی حساب پم آلپاری (سرویس PAMM) کافیست بروی لینک زیر کلیک نمایید.

سرمایه گذاری حساب پم آلپاری

 

بهترین حساب در بروکر آلپاری کدام است؟

حال که به طور مختصر با هر یک از انواع حساب در آلپاری آشنا شدیم. یکی از پر تکرار ترین سوالات یعنی “تفاوت حساب های آلپاری” پیش می آید که معامله گران را در انتخاب مناسب ترین گزینه مردد می سازد.

تفاوت حساب های استاندارد و ecn آلپاری از اصلی ترین گزینه های مورد بررسی کاربران آن هم به واسطه شرایط نسبتا مشابه آن ها میباشد که به در مقاله ای مجزا به بررسی و مقایسه انواع حساب در بروکر آلپاری و آنکه هر یک مناسب چه تریدری میباشد پرداخته ایم.

 

🔖مقایسه حساب های آلپاری

اگر شما نیز از جمله سرمایه گذارانی میباشید که نمیدانید کدام حساب الپاری مناسب تر برای استراتژی های معاملاتی و شرایط شما میباشد. کافیست تا به مطالعه ی مقاله ی مقایسه حساب های آلپاری به جهت انتخاب بهترین حساب آلپاری بسته به نیاز های خود بپردازید.

در این مقاله به طور مفصل به مقایسه تفاوت حساب ها در آلپاری در مقابل یکدیگر پرداخته ایم و پیشنهاد میکنیم تا پیش از آنکه اقدام به افتتاح حساب معاملاتی در آلپاری نمایید به آن مراجعه نمایید.

انواع حساب معاملاتی آلپاری ، فرق حساب های الپاری ، تفاوت حساب های آلپاری

برای مقایسه آنکه کدام حساب آلپاری بهتر است؟ و انتخاب بهترین حساب معاملاتی در آلپاری بروی لینک زیر کلیک نمایید.

مقایسه حساب های آلپاری

 

آموزش افتتاح حساب واقعی در آلپاری

حال که با انواع حساب در بروکر آلپاری آشنا شدیم قدم آخر مربوط به افتتاح حساب در آلپاری و شروع فارکس با بهترین حساب در بروکر آلپاری مناسب برای معاملات کاربران میباشد. به دلیل سوال و مراجعه ی متعدد درباره ی آن که “چگونه در آلپاری حساب باز کنیم؟” به مراحل افتتاح حساب در بروکر الپاری در مقاله ای اختصاصی پرداخته شده است.

چنانچه قصد افتتاح حساب را دارید از طریق لینک به مقاله ی آموزش افتتاح حساب در الپاری مراجعه نمایید.

آموزش افتتاح حساب در بروکر آلپاری، افتتاح حساب واقعی در بروکر آلپاری، افتتاح حساب واقعی در آلپاری

برای مراجعه به صفحه ی نحوه افتتاح حساب در بروکر آلپاری کافیست از طریق لینک زیر اقدام نمایید.

آموزش افتتاح حساب در بروکر آلپاری

 

آموزش نحوه ی حذف حساب در آلپاری

از دیگر مواردی که در این مقاله لازم دانستیم تا بطور مختصر به آن اشاره نماییم، حذف حساب الپاری است که اغلب کاربران به دلیل انتخاب حساب اشتباه و یا نامناسب بنا بر نیاز های خود به دنبال آن میباشند.

در صورتی که شما نیز پس از مطالعه این مقاله قصد حذف حساب تجاری در آلپاری را به هر دلیل دارید، باید گفت که نمیتوان این کار را بصورت مستقیم از کابین شخصی آلپاری امکان پذیر نمیباشد و میبایست از طریق ارتباط با پشتیبانی فارسی آلپاری نسبت به حذف حساب الپاری خود اقدام نمایید.

نحوه حذف اکانت آلپاری ، حذف حساب PAMM در آلپاری ، حذف حساب دمو آلپاری

برای مطالعه بیشتر با روش های حل این موضوع میتوانید به مقاله ی مربوط به حذف حساب آلپاری مراجعه نمایید.

نحوه حذف حساب در الپاری

 

 

✅نظر تخصصی تاپ بروکر ایران

همانطور که بار ها نیز به آن اشاره شده، آلپاری یکی از قدیمی ترین بروکر های فارکس به حساب می آید و این سابقه و کسب تجربه، تاثیر مشهودی در توسعه انواع حساب در بروکر آلپاری بجای گذاشته به نحوی که هر معامله گر با هر استراتژی میتواند بهترین حساب آلپاری را مناسب خود برای سرمایه گذاری انتخاب نماید.

در این مقاله تا حدودی با انواع حساب در آلپاری و ویژگی های هر یک آشنا شدیم. اما اگر همچنان در انتخاب حساب مورد نظر خود شک داشته و نیاز به بررسی بیشتر و درک تفاوت حساب های آلپاری دارید میتوانید به مقاله ی مقایسه حساب های آلپاری مراجعه نمایید.

سوالات متداول

 • بهترین حساب آلپاری برای شروع فارکس کدام است؟

  انواع حساب بروکر آلپاری برای هر معامله گر یک حساب در نظر گرفته است، معامله گران مبتدی فارکس بیشتر در حساب های زیر اقدام به سرمایه گذاری مینمایند:

  • حساب نانو آلپاری
  • حساب استاندارد در آلپاری

  🔥ثبت نام در بروکر الپاری

 • چگونه حساب الپاری را حذف کنیم؟

  برای حذف حساب تجاری در آلپاری، تنها میتوان از طریق پشتیبانی فارسی آلپاری امکان پذیر است و برای این کار میتوانید از طریق پیامرسان تلگرام با تاپ بروکر ایران، نماینده آلپاری در ایران در ارتباط باشید.

  نحوه حذف حساب در الپاری

 • انواع حساب معاملاتی آلپاری چیست؟

  معامله گرانی که قصد افتتاح حساب در آلپاری را داشته میتوانند به حساب های مختلف آلپاری بسته به استراتژی معاملاتی خود دسترسی داشته باشند. انواع حساب در آلپاری شامل موارد زیر میباشد:

  • حساب نانو آلپاری
  • حساب استاندارد آلپاری
  • حساب ای سی ان آلپاری
  • حساب پرو ای سی ان آلپاری
  • حساب دمو آلپاری
 • تفاوت حساب شخصی و تجاری در آلپاری چیست؟

  انواع حساب های آلپاری تنها به حساب معاملاتی آلپاری محدود نمیشود. در کنار این حساب ها که با عنوان حساب تجاری آلپاری شناخته میشود حساب دیگری نیز با عنوان حساب شخصی آلپاری در نظر گرفته شده است که در مقاله ی اختصاصی به تفاوت حساب شخصی و تجاری در آلپاری پرداخته شده است.

  🆚تفاوت حساب شخصی و تجاری در آلپاری

 • کدام حساب آلپاری بهتر است؟

  هر یک از انواع حساب بروکر آلپاری با هدف خاصی برای هر معامله گر طراحی شده است بنابر این میبایست پیش از انتخاب از میان انواع حساب معاملاتی آلپاری به مقایسه ویژگی های هر یک بپردازید. برای مطالعه مقاله ی اختصاصی درباره ی مقایسه حساب های آلپاری بروی لینک زیر کلیک نمایید.

  🆚مقایسه حساب های آلپاری

 • حساب آلپاری چیست؟

  حساب های آلپاری بستری با ویژگی های مختص به خود میباشند که فرصت معامله در فارکس آلپاری را در اختیار سرمایه گذاران قرار میدهد. انواع حساب های آلپاری ترکیبی از حساب های STP است تا بهترین شرایط معاملاتی را در قالب حساب فارکس آلپاری فراهم آورد.

 • بهترین حساب آلپاری برای معامله حرفه ای در فارکس کدام است؟

  در میان انواع حساب بروکر آلپاری حساب های ECN آلپاری عمدتا برای معامله گران حرفه ای طراحی شده است. در این حساب ها کمترین اسپرد فارکس البته در ازای پرداخت کمیسیون در نظر گرفته شده است.

  📊حساب ECN آلپاری

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب پیشنهادی
🆚تفاوت حساب استاندارد و ecn آلپاری - مقایسه حساب کلاسیک و ecn آلپاری
📜بررسی رگوله بروکر آلپاری - رگوله های الپاری کدام اند؟
✅بررسی مزایا و معایب بروکر آلپاری - مزایای بروکر آلپاری چیست؟
💲نماد dxy در آلپاری چیست؟ - آموزش نماد شاخص دلار در آلپاری
جدیدترین مطالب
📊آموزش استراتژی استوکاستیک - استراتژی مووینگ اوریج و استوکاستیک
🤖ربات معاملاتی فارکس چیست؟ - آشنایی با ربات معامله گر در فارکس
📜بهترین بروکر برای معامله داوجونز - ویژگی های بهترین بروکر برای داوجونز 
🧮آموزش کار با ماشین حساب فارکس - نحوه کار با ماشین حساب فارکس
📊استراتژی یک دقیقه ای فارکس - استراتژی تایم فریم 1 دقیقه در فارکس