📈معرفی انواع حساب های آلپاری – انواع حساب های آلپاری

13:07 06/04/2023 -

📈معرفی انواع حساب معاملاتی در الپاری – انواع حساب فارکس آلپاری

انواع حسابهای بروکر آلپاری میتوان در مواردی هم از نقاط قوت این بروکر و در شرایطی از ویژگی های منفی آن بحساب آید، دلیل آن نیز تنوع بالای ارائه شده برای معامله گرانیست که با هر سطح تجربه و سرمایه قصد سرمایه گذاری در فارکس را دارند، که میتواند باعث سردرگمی معامله گران شود.

در این مقاله قصد داریم تا در تکمیل مقاله ی بررسی بروکر آلپاری بیشتر با انواع حساب های آلپاری آشنا شده و ویژگی های هر یک را مورد بررسی قرار دهیم، تا کاربران قادر باشند، بهترین حساب بروکر آلپاری را که از هر لحاظ مناسب استراتژی های معاملاتی ایشان میباشد، برای شروع معاملات فارکس در یکی از بهترین بروکر ها برای ایرانیان انتخاب نمایند.

افتتاح حساب در آلپاری

انواع حساب بروکر آلپاری ، افتتاح حساب واقعی در آلپاری ، حساب دمو در آلپاری

پیش از آن که به انواع حساب های آلپاری بپردازیم، در جدول زیر بطور خلاصه اطلاعاتی درباره ی بروکر Alpari آورده شده است:

حساب آلپاری alpari irantopfxbroker icon 02
بروکر Alpari
🔥ثبت نام در بروکر الپاری
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، پشتیبان آلپاری ☎️تلگرام فارسی
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، راهنمای ثبت نام آلپاری ❇️پیامرسان واتس اپ
📊امکان افتتاح اکانت دمو ✅ دارد
💵حساب سنتی ✅ دارد
🕋 حساب بدون سواپ ✅ دارد
🚀حساب بدون اسپرد ✅ دارد
💼حساب کپی ترید ✅ دارد

 

حساب آلپاری چیست؟ – حساب شخصی آلپاری

حساب های معاملاتی آلپاری این امکان را در اختیار تریدر های الپاری قرار میدهد تا با هر سطح از تجربه ی معاملاتی بروی پلتفرم های فارکس متاتریدر 4 یا 5  و یا از طریق اپلیکیشن آلپاری موبایل با اسپرد و لوریج های متغیر به معامله بپردازند.

بروکر آلپاری برای معامله گران حرفه ای کمترین اسپرد ها را که نزدیک به صفر است در حساب های ECN یا حساب بدون اسپرد الپاری در نظر گرفته است، معامله گران مبتدی فارکس نیز مورد توجه بروکر های آلپاری قرار گرفته و حساب نانو آلپاری بهترین انتخاب برای شروع فارکس بحساب می آید که در ادامه به هر یک خواهیم پرداخت.

 

لیست انواع حساب آلپاری

معامله گرانی که قصد افتتاح حساب واقعی در بروکر آلپاری داشته با چند حساب که هر یک شرایط ویژه ای را در خود جای داده مواجه میشوند که در این بخش قصد داریم به ویژگی انواع حساب آلپاری و این که هر کدام برای چه نوع معامله گری مناسب است خواهیم پرداخت:

 

💵حساب نانو آلپاری – حساب سنتی آلپاری

حساب نانو آلپاری چیست؟ این حساب یکی از پرطرفدار ترین حساب های آلپاری است، که با نام حساب میکرو الپاری نیز شناخته میشود.

در آلپاری حساب سنتی با حداقل واریز 1 دلار و اسپرد معاملاتی ثابت با دسترسی به لوریج آلپاری این امکان را در اختیار معامله گران مبتدی قرار میدهد تا با کمترین سرمایه گذاری و ریسک از دست رفتن سرمایه تجربات معاملاتی خود را در یک محیط معاملاتی واقعی افزایش دهند.

افتتاح حساب در آلپاری

حساب سنتی آلپاری نماد های فارکس و فلزات را تنها برای معامله در پلتفرم متاتریدر 4 آلپاری در نظر گرفته است و در صورتی که قصد معامله ی ارزدیجیتال در الپاری را دارید میبایست از دیگر حساب ها استفاده نمایید.

ویژگی های حساب Nano MT4 الپاری

 • حداقل واریز 1 دلار
 • حداکثر لوریج 1:500
 • نمایش موجودی به سنت
 • معامله در 33 جفت ارز فارکس و 2 نماد فلزات
 • بدون کمیسیون

 

🔖حساب سنتی آلپاری چیست؟

یکی از پر طرفدار ترین حساب های معاملاتی آلپاری، حساب سِنتی یا نانو در آلپاری است که بدون حداقل حساب همانطور که اشاره شد امکان سرمایه گذاری را در اختیار تریدر هایی قرار میدهد که قصد شروع فارکس را دارند.

شرایط معاملاتی حساب سنتی آلپاری یکی از قابل توجه ترین امکانات را بر اساس اسپرد، نماد های معاملاتی و البته حداقل واریز اولیه در مقایسه با حساب های سنتی فارکس در دیگر بروکر ها را در خود جای داده که میتوانید به مقاله اختصاصی در این باره نسبت به مطالعه ی آن ها اقدام نمایید.

نحوه افتتاح حساب سنتی در آلپاری ، حساب نانو آلپاری ، ویژگی های حساب سنتی در بروکر آلپاری

برای مطالعه بیشتر با آنکه حساب سنتی آلپاری چیست و ویژگی های حساب سنتی در بروکر آلپاری کافیست تا بروی لینک زیر کلیک نمایید.

بررسی حساب سنتی بروکر آلپاری

 

💵حساب استاندارد آلپاری در متاتریدر 4 و 5

یکی دیگر از انواع حساب در آلپاری، حساب استاندارد آلپاری است که امکانات بیشتری را در مقایسه با حساب نانو آلپاری در اختیار معامله گران قرار میدهد و عمدتا برای معامله گرانیست که به دنبال تجربه ی جدی تری در بازار های فارکس می باشند.

حساب استاندارد بروکر آلپاری بروی 2 پلتفرم متاتریدر 4 و متاتریدر 5 ارائه میشود که مبلغ حداقل شارژ حساب آلپاری در آن ها متفاوت از هم میباشد.

 

حساب استاندارد آلپاری Standard MT4

حساب استاندارد متاتریدر 4 آلپاری که از نام آن مشخص است تنها در این پلتفرم قابل معامله است و معامله در نماد های فارکس و فلزات با 1:1000 و با اسپرد ثابت با پرداخت تنها 20 $ در نظر گرفته شده است.

ویژگی های حساب Standard MT4 الپاری

 • حداقل واریز 20 دلار
 • حداکثر لوریج 1:1000
 • نمایش موجودی به دلار
 • معامله در 33 جفت ارز فارکس و 2 نماد فلزات
 • بدون کمیسیون

 

حساب استاندارد آلپاری Standard MT5

حساب استاندارد متاتریدر 5 آلپاری نسخه ی حرفه ای تر این حساب است که با حفظ شرایط کلی و تنها با تغییر حداقل واریز اولیه از 20 دلار به 100 دلار، اسپرد های شناور و امکان معامله در ارزهای دیجیتال آلپاری شرایط معامله را بهبود میبخشد.

ویژگی های حساب Standard MT4 الپاری

 • حداقل واریز 100 دلار
 • حداکثر لوریج 1:1000
 • نمایش موجودی به دلار
 • معامله در 33 جفت ارز فارکس و 2 نماد فلزات
 • 22 رمز ارز
 • بدون کمیسیون
 • اسپرد شناور

 

🔖حساب استاندارد آلپاری چیست؟

یک از انواع حساب در بروکر آلپاری که بعنوان انتخاب مناسب برای کاربرانی که مقداری تجربه معاملاتی در فارکس کسب نموده اند تا معاملات خود را به ارز پایه دلار ارتقا داده و جدی تر به کسب درامد در فارکس مشغول شوند، حساب استاندارد آلپاری است که بصورت خلاصه به برخی از ویژگی های آن ها پرداخته ایم.

اما اگر تمایل به سرمایه گذاری و افتتاح حساب استاندارد (standard) بروکر آلپاری را دارید، پیشنهاد میکنیم تا به مقاله ی اختصاصی در این باره مراجعه نموده تا با کسب اطلاعات جامع نسبت اسپرد حساب استاندارد آلپاری و دیگر شرایط معاملاتی در این حساب اقدام به سرمایه گذاری نمایید.

حساب استاندارد آلپاری ، حساب استاندارد در بروکر آلپاری ، حساب Standard متاتریدر 4 یا 5 در آلپاری

برای مطالعه و آشنایی بیشتر با حساب استاندارد mt4 در بروکر آلپاری و نسخه ی متاتریدر 5 این حساب در الپاری کافیست تا از طریق لینک به صفحه ی مورد نظر مراجعه نمایید.

بررسی حساب استاندارد در آلپاری

 

 

💵حساب ECN آلپاری – MT4,MT5

برای آن که بدانیم حساب ecn آلپاری چیست؟ باید بطور خلاصه گفت که  اگر دنبال معاملات حرفه ای در فارکس میباشید یا از جمله معامله گران با تجربه میباشید این بهترین گزینه برای شماست.

حساب ecn آلپاری نیز بروی متاتریدر 4 و متاتریدر 5 ارائه میشود اما شرایط آنها یکسان است و در هردوی آن ها امکان معاملات رمز ارز آلپاری و شاخص ها افزوده شده اما حداقل حساب تا 300 $ افزایش یافته تا با لوریج 1:3000 بدون پرداخت کمیسیون در آن به معاملات در فارکس مشغول شوید.

ویژگی های حساب ecn آلپاری

 • حداقل واریز 300 دلار
 • حداکثر لوریج 1:3000
 • نمایش موجودی به دلار
 • اسپرد شناور
 • معامله در 33 جفت ارز فارکس و 2 نماد فلزات
 • ارزهای دیجیتال و شاخص ها
 • بدون کمیسیون

حساب pro ecn الپاری ،حساب Pro ECN mt4 در بروکر آلپاری ، کمترین اسپرد آلپاری

افتتاح حساب در آلپاری

 

💵حساب Pro ECN آلپاری – MT4

حساب پرو ecn الپاری تنها برای معامله گران خاص در نظر گرفته شده است و با واریز 500 دلار با اسپرد صفر اما با پرداخت 1.6 دلار به ازای هر لات معامله شرایط ویژه ای را در اختیار تریدر های حرفه ای آلپاری قرار میدهد.

ویژگی های حساب pro ecn آلپاری

 • حداقل واریز 500 دلار
 • حداکثر لوریج 1:3000
 • نمایش موجودی به دلار
 • اسپرد شناور از صفر
 • معامله در 33 جفت ارز فارکس و 2 نماد فلزات
 • ارزهای دیجیتال، شاخص ها و CFDها
 • 6 دلار به ازای هر لات معامله

 

🔖حساب ecn آلپاری چیست؟

حساب ecn و pro ecn در بروکر آلپاری از جمله حساب بدون اسپرد الپاری بحساب می آیند و اغلب همانطور که در بالا نیز به آن اشاره داشتیم از سوی تریدر های حرفه ای فارکس مورد استفاده قرار میگیرد. اما ویژگی ها و قابلیت های هر یک به دلیل اهمیت بالای آن ها در این مقاله جای نمیگیرد.

به همین دلیل در مقاله ای مجزا به بررسی حساب ها و آموزش افتتاح حساب ecn آلپاری پرداخته ایم که پیشنهاد میکنیم در صورتی که تمایل به معامله و سرمایه گذاری در فارکس و کسب درامد با کمترین اسپرد آلپاری را دارید، پیش از هر چیز به مقاله ی مذکور مراجعه نمایید.

حساب pro ecn آلپاری ، حساب ecn آلپاری چیست؟ ، ویژگی های حساب ECN و پرو ecn آلپاری

برای مطالعه بیشتر درباره ی حساب اسپرد صفر آلپاری کافیست بروی لینک زیر کلیک نمایید.

حساب ECN و Pro ECN آلپاری

 

🕋حساب اسلامی آلپاری – سواپ فری آلپاری

معامله گران مسلمان و بعضا معامله گران حرفه ای که قصد سرمایه گذاری های طولانی مدت دارند از جمله افرادی هستند که به دنبال حذف سواپ در آلپاری میباشند.

سواپ فری در آلپاری ، سواپ فری آلپاری چیست؟‌ ، حساب اسلامی آلپاری

افتتاح حساب در آلپاری

به همین منظور از سوی بروکر حساب بدون سواپ آلپاری برای آنان در نظر گرفته شده است اما تنها میتوان در آلپاری حساب اسلامی را در متاتریدر 4 معامله نمود و بجای پرداخت سواپ آلپاری 3 دلار کمیسیون به ازای هر لات معامله از کاربران کسر میکنند.

 

🔖شرایط حساب اسلامی در آلپاری

برای مطالعه بیشتر درباره ی ویژگی ها و البته شرایط حساب بدون سواپ آلپاری کافیست تا از طریق لینک زیر به مقاله ی اختصاصی در این باره در صورتی که قصد معامله بلند مدت در فارکس الپاری را دارید، مراجعه نمایید.

در این مقاله همچنین نرخ سواپ آلپاری یا نرخ بهره شبانه و آموزش ساخت ساخت حساب بدون سواپ آلپاری پرداخته شده که دعوت میکنیم تا به مطالعه این مقاله بپردازید.

حساب آلپاری itfxb107 alpari swap free account irantopfxbrokers pic 01

در صورتی که قصد آشنایی با حساب اسلامی الپاری و نحوه حذف سواپ در آلپاری کافیست بروی لینک زیر کلیک نمایید.

نحوه سواپ فری کردن حساب آلپاری

 

 

📈حساب دمو آلپاری – Alpari Demo

حساب دمو در آلپاری امکان معامله ی آزمایشی در تمام حساب های الپاری که در بالا به هر یک پرداخته شد، فراهم میکند تا پیش از سرمایه گذاری بتوان با ساخت حساب دمو آلپاری و معامله در هر یک مناسب ترین گزینه را برای سرمایه گذاری در فارکس انتخاب نمود.

آلپاری حساب دمو را بدون محدودیت زمانی بروی پلتفرم متاتریدر آلپاری ارائه میکند، همچنین در صورتی که موجودی آن صفر شد میتوان اقدام به شارژ حساب دمو آلپاری نمایید و معاملات خود را ادامه دهید.

افتتاح حساب در آلپاری

 

🔖شرایط معاملات در حساب‌های آموزشی آلپاری

برای اشنایی بیشتر با آموزش افتتاح حساب دمو در آلپاری و شرایط معامله در آن میتوانید به مقاله ای اختصاصی درباره ی معرفی حساب دمو بروکر آلپاری مراجعه نمایید.

در این مقاله علاوه بر بررسی حساب دمو الپاری، به شارژ حساب دمو آلپاری و نحوه اتصال حساب به متاتریدر 4 و 5 پرداخته ایم که در صورتی که تمایل به این دسته از معاملات داشته، موارد را مطالعه نموده و در صورت سوالات بیشتر از طریق بخش نظرات با تاپ بروکر ایران در ارتباط باشید.

افتتاح حساب دمو الپاری ، ساخت حساب دمو آلپاری ، حساب دموی آلپاری

برای هدایت به مقاله ی مربوط به آنکه حساب دمو آلپاری چیست؟ و موارد مرتبط با آن کافیست بروی لینک زیر کلیک نمایید.

معرفی حساب دمو بروکر آلپاری

 

💼حساب pamm الپاری – کپی تریدینگ آلپاری

حساب کپی ترید آلپاری که با نام حساب پم آلپاری نیز در میان معامله گران شناخته میشود، یکی از بهترین روش های سرمایه گذاری در فارکس بدون معامله است که تنها با سپردن سرمایه به یک مدیر حساب آلپاری بدون نیاز به معامله به کسب درامد مشغول شوید.

همانطور که در اموزش حساب پم الپاری به آن پرداختیم، این حساب بیشتر مورد توجه معامله گران کم تجربه فارکس است که به اندازه ی کافی تجربه برای معامله موفق در فارکس ندارند، اگر چه معامله گران حرفه ای فارکس نیز برای مدیریت سرمایه خود از حساب های مدیریتی پم آلپاری بهره میبرند.

 

🔖آموزش افتتاح حساب پم آلپاری

سرمایه گذاری در حساب های pamm آلپاری یکی از ویژگی های مثبت این بروکر فارکس به حساب می آید که خود بروکر نیز بروی آن سرمایه گذاری ویژه ای نموده است.

برای کسب اطلاع بیشتر درباره ی نحوه کپی ترید در الپاری و ایجاد حساب پم آلپاری کپی تریدینگ کافیست تا از طریق لینک زیر به مقاله ی اختصاصی در این باره مراجعه نمایید.

بهترین مدیر سرویس PAMM آلپاری ، آموزش حساب پم آلپاری ، افتتاح و فعال سازی حساب PAMM ، حساب pamm الپاری چیست

برای بررسی حساب پم آلپاری (سرویس PAMM) کافیست بروی لینک زیر کلیک نمایید.

سرمایه گذاری حساب پم آلپاری

 

بهترین حساب در بروکر آلپاری کدام است؟

حال که به طور مختصر با هر یک از انواع حساب در آلپاری آشنا شدیم، یکی از پر تکرار ترین سوالات یعنی “تفاوت حساب های آلپاری” پیش می آید که معامله گران را در انتخاب مناسب ترین گزینه مردد می سازد.

تفاوت حساب های استاندارد و ecn آلپاری از اصلی ترین گزینه های مورد بررسی کاربران آن هم به واسطه شرایط نسبتا مشابه آن ها میباشد که به در مقاله ای مجزا به بررسی و مقایسه انواع حساب در بروکر آلپاری و آنکه هر یک مناسب چه تریدری میباشد پرداخته ایم.

 

🔖مقایسه حساب های آلپاری

اگر شما نیز از جمله سرمایه گذارانی میباشید که نمیدانید کدام حساب الپاری مناسب تر برای استراتژی های معاملاتی و شرایط شما میباشد، کافیست تا به مطالعه ی بهترین نوع حساب الپاری بسته به نیاز های خود بپردازید.

در این مقاله به طور مفصل به مقایسه حساب تجاری الپاری در مقابل یکدیگر پرداخته ایم و پیشنهاد میکنیم تا پیش از آنکه اقدام به افتتاح حساب معاملاتی در آلپاری نمایید به آن مراجعه نمایید.

انواع حساب معاملاتی آلپاری ، فرق حساب های الپاری ، تفاوت حساب های آلپاری

برای مقایسه و انتخاب بهترین حساب معاملاتی در آلپاری بروی لینک زیر کلیک نمایید.

مقایسه حساب های آلپاری

 

آموزش افتتاح حساب واقعی در آلپاری

حال که با انواع حساب در بروکر آلپاری آشنا شدیم قدم آخر مربوط به افتتاح حساب در آلپاری و شروع فارکس با بهترین حساب در بروکر آلپاری مناسب برای معاملات کاربران میباشد.

پرداختن به مراحل افتتاح حساب در بروکر الپاری از موضوع و ظرفیت این مقاله خارج بوده، به همین دلیل میتوانید چنانچه قصد افتتاح حساب را دارید از طریق لینک به مقاله ی آموزش افتتاح حساب در الپاری مراجعه نمایید.

آموزش افتتاح حساب در بروکر آلپاری، افتتاح حساب واقعی در بروکر آلپاری، افتتاح حساب واقعی در آلپاری

برای مراجعه به صفحه ی نحوه افتتاح حساب در بروکر آلپاری کافیست از طریق لینک زیر اقدام نمایید.

آموزش افتتاح حساب در بروکر آلپاری

 

آموزش نحوه ی حذف حساب در آلپاری

از دیگر مواردی که در این مقاله لازم دانستیم تا بطور مختصر به آن اشاره نماییم، حذف حساب الپاری است که اغلب کاربران به دلیل انتخاب حساب اشتباه و یا نامناسب بنا بر نیاز های خود به دنبال آن میباشند.

در صورتی که شما نیز پس از مطالعه این مقاله قصد حذف حساب تجاری در آلپاری را به هر دلیل دارید، باید گفت که نمیتوان این کار را بصورت مستقیم از کابین شخصی آلپاری امکان پذیر نمیباشد و میبایست از طریق ارتباط با پشتیبانی فارسی آلپاری نسبت به حذف حساب الپاری خود اقدام نمایید.

نحوه حذف اکانت آلپاری ، حذف حساب PAMM در آلپاری ، حذف حساب دمو آلپاری

برای مطالعه بیشتر با روش های حل این موضوع میتوانید به مقاله ی مربوط به حذف حساب آلپاری مراجعه نمایید.

راهنمای حذف حساب آلپاری

 

 

✅نظر تخصصی تاپ بروکر ایران

همانطور که بار ها نیز به آن اشاره شده، آلپاری یکی از قدیمی ترین بروکر های فارکس به حساب می آید و این سابقه و کسب تجربه، تاثیر مشهودی در توسعه انواع حساب در بروکر آلپاری بجای گذاشته به نحوی که هر معامله گر با هر استراتژی میتواند یک حساب را مناسب خود برای سرمایه گذاری انتخاب نماید.

در این مقاله تا حدودی با انواع حساب در آلپاری و ویژگی های هر یک آشنا شدیم، اما اگر همچنان در انتخاب حساب مورد نظر خود شک داشته و نیاز به بررسی بیشتر و درک تفاوت حساب های آلپاری دارید میتوانید به مقاله ی مقایسه حساب های آلپاری مراجعه نمایید.

سوالات متداول

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب پیشنهادی
⛽نحوه معامله گاز در آلپاری - نماد گاز در بروکر آلپاری
📈شاخص داوجونز در آلپاری - نماد داوجونز در بروکر آلپاری
💵آموزش واریز ریالی به حساب آلپاری - نحوه شارژ ریالی آلپاری
🪙آموزش شارژ حساب آلپاری با نوبیتکس - واریز تتر از نوبیتکس به آلپاری
جدیدترین مطالب
⛽نحوه معامله گاز در آلپاری - نماد گاز در بروکر آلپاری
📈شاخص داوجونز در آلپاری - نماد داوجونز در بروکر آلپاری
💵آموزش واریز ریالی به حساب آلپاری - نحوه شارژ ریالی آلپاری
🪙آموزش شارژ حساب آلپاری با نوبیتکس - واریز تتر از نوبیتکس به آلپاری
🆚فرق حساب شخصی و تجاری در آلپاری