🆚فرق حساب شخصی و تجاری در آلپاری

19:31 23/11/2023 -

🆚تفاوت حساب شخصی و تجاری در آلپاری

انواع حساب های بروکر آلپاری از مواردی است به عنوان نقاط قوت در بروکر آلپاری از آن یاد میشود. اما این تنوع تنها به حساب های معاملاتی ختم نمیشود. حساب شخصی آلپاری و حساب های تجاری از دیگر مواردی است که میتواند در روند معاملات فارکس تاثیر گذار باشد.

در این مقاله قصد داریم تا بصورت تخصصی به “تفاوت حساب شخصی و تجاری در آلپاری” بطور کامل بپردازیم. اگر بدنبال حساب شخصی آلپاری مناسب با شرایط معاملاتی خود میباشد، دعوت میکنیم تا انتهای این مقاله با تاپ بروکر ایران همراه باشید.

افتتاح حساب در آلپاری

تفاوت حساب شخصی و تجاری در آلپاری، فرق حساب شخصی و تجاری در آلپاری، حساب تجاری یا حساب شخصی آلپاری

پیش آنکه به تفاوت حساب شخصی و تجاری در آلپاری بپردازیم، در جدول زیر بطور خلاصه به اطلاعات کلی در این باره پرداخته شده است:

بروکر آلپاری، لوگوی جدید آلپاری، بروکر Alpari
بروکر Alpari
🔥ثبت نام در بروکر الپاری
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، پشتیبانی آلپاری ☎️تلگرام فارسی
💵حداقل افتتاح حساب $1
🚀حساب دمو آلپاری ✅ دارد
⏰حساب پم (کپی ترید) ✅ دارد
👤احراز هویت برای ایرانیان ✅ دارد

 

انواع حساب معاملاتی آلپاری

پیش از آن که به فرق حساب شخصی و تجاری در آلپاری بپردازیم، لازم است تا با انواع حساب های آلپاری بیشتر آشنا شویم. در ادامه ابتدا مختصر به «حساب شخصی آلپاری» و «حساب تجاری آلپاری» خواهیم پرداخت.

حساب شخصی آلپاری چیست؟

حساب شخصی آلپاری حسابی است که هر کاربر پس از آنکه مراحل ثبت نام در آلپاری را تکمیل نماید در اختیار خواهد داشت. این حساب ها تنها قابلیت ذخیره سرمایه را بر اساس ارز های پایه [دلار و یورو] را داشته و کاربران میتوانند مبالغ مورد نظر را به حساب معاملاتی آلپاری خود انتقال دهند.

تفاوت حساب شخصی و تجاری در آلپاری، فرق حساب شخصی و تجاری در آلپاری، حساب تجاری یا حساب شخصی آلپاری
حساب شخصی آلپاری

برای دسترسی به حساب شخصی آلپاری کافیست تا پس از طی نمودن مراحل ثبت نام و ورود به کابین آلپاری در بخش “حساب شخصی” حساب مربوط با ارز پایه مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

آموزش ثبت نام در آلپاری

 

حساب تجاری آلپاری چیست؟

حال که با حساب شخصی آلپاری آشنا شدیم، نوبت به حساب تجاری یا حساب معاملاتی آلپاری رسیده است. اولین مورد از تفاوت حساب شخصی و تجاری در آلپاری را میتوان آن دانست که برای دسترسی به این حساب ها کاربران میبایست مراحل افتتاح حساب آلپاری را تکمیل کرده و به انتخاب خود یک حساب را انتخاب نمایند.

تفاوت حساب شخصی و تجاری در آلپاری، فرق حساب شخصی و تجاری در آلپاری، حساب تجاری یا حساب شخصی آلپاری
حساب تجاری آلپاری

در این حساب ها کاربران قادر به معامله در فارکس و البته فعال سازی حساب پم آلپاری [برای کپی ترید در بروکر آلپاری] خواهند بود.

انواع حساب آلپاری

 

تفاوت حساب شخصی و تجاری در آلپاری

همانطور که در بالا نیز به اصلی ترین فرق حساب شخصی و تجاری در آلپاری اشاره داشتیم، قابلیت معامله را میتوان از واضح ترین این موارد دانست. در ادامه اما میتوان از امکان حذف حساب معاملاتی آلپاری بر خلاف حساب تجاری نیز اشاره داشت.

در جدول زیر به ویژگی های کلی و مقایسه تفاوت حساب شخصی و تجاری در آلپاری بصورت خلاصه اشاره شده است:

جدول فرق حساب شخصی و تجاری در آلپاری

حساب شخصی آلپاری حساب تجاری آلپاری
عدم امکان حذف حساب امکان حذف حساب
عدم امکان معامله امکان معامله
ایجاد با ثبت نام در آلپاری ایجاد با افتتاح حساب در آلپاری
حساب با ارز پایه دلار و یورو تنوع بالای حساب معاملاتی و پم

 

✅نظر کارشناسان تاپ بروکر ایران

بصورت کلی و در قالب جمع بندی همانطور که در این مقاله نیز بارها به آن اشاره داشتیم، از اصلی ترین موارد تفاوت حساب شخصی و تجاری در آلپاری را میتوان قابلیت معامله و بکارگیری تنوع بالای حساب های معاملاتی در حساب تجاری آلپاری دانست.

سوالات متداول

درج نظر