⚠️آیا آلپاری کلاهبرداری است؟ – شایعه کلاهبرداری بروکر آلپاری

08:02 06/04/2023 -

⚠️آیا آلپاری کلاهبرداری است؟ – اعتبار بروکر آلپاری

کلاهبرداری فارکس از جمله مواردی است که در میان معامله گران، بخصوص درباره ی بروکر آلپاری مطرح میشود. به همین سبب انتخاب بروکر معتبر فارکس میتواند از اصلی ترین موارد در مسیر موفقیت در معاملات فارکس بحساب آید.

حال لازم دانستیم تا در این مقاله به پاسخ این سوال که “آیا آلپاری قابل اعتماد است؟” با بررسی کلاهبرداری بروکر آلپاری بپردازیم. همچنین مواردی از جمله اعتبار آلپاری و پس از آن رگوله بروکر آلپاری نیز برای اطمینان بیشتر مورد بررسی قرار خواهد گرفت، با تاپ بروکر ایران همراه باشید.

افتتاح حساب در آلپاری

آیا آلپاری کلاهبرداری است؟، کلاهبرداری بروکر آلپاری، بروکر آلپاری فارکس کلاهبرداری

پس از آن که به پاسخ “ایا الپاری کلاهبرداری است؟” بپردازیم، در قالب جدول زیر بصورت خلاصه برخی از اطلاعات کلی درباره بروکر Alpari گردآوری شده است:

بروکر آلپاری، لوگوی جدید آلپاری، بروکر Alpari
بروکر Alpari
🔥ثبت نام در بروکر الپاری
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، پشتیبانی آلپاری ☎️پشتیبان تلگرام
📜رگولاتوری ✅ دارد (CySec ,FSA)
⚠️سابقه کلاهبرداری ❌ ندارد
⏰سابقه فعالیت بیش از 23 سال (از 1998)
📝پشتیبانی از ایرانیان ✅ دارد

 

آیا سایت آلپاری معتبر است؟ – اعتبار آلپاری

در میان لیست معتبر ترین بروکر ها در بازار فارکس برای کاربران فارسی زبان میتوان همواره بروکر الپاری را در بالاترین رده ی آن مشاهده نمود و دلیل آن تنها و تنها سابقه بروکر آلپاری برای ایرانیان است. در جواب این سوال که “آیا بروکر آلپاری معتبر است؟” ، تنها میتوان به کارنامه این بروکر از سال 1998 تا به امروز اشاره نمود.

افتتاح حساب در آلپاری

در حالی که امروزه خبر محدودیت بروکر های فارکس برای ایرانیان یکی پس از دیگری منتشر میشود. بروکر آلپاری همچنان نام خود را در لیست محدود بروکر های فارکس در ایران نگاه داشته و نه تنها محدودیتی اعمال ننموده بلکه امکان معامله در ارزهای دیجیتال در الپاری و معاملات آپشن در آلپاری فیکس کانترکت نیز جزء جدید سرویس های ارائه شده در سایت جدید آلپاری بحساب می آید.

 

▶️ویدئو بررسی اعتبار و کلاهبرداری بروکر آلپاری

 

رگوله بروکر آلپاری

در اینجای مقاله کلاهبرداری آلپاری نوبت به بخش مورد توجه معامله گران ایرانی در فارکس یعنی رگوله بروکر آلپاری میرسد. قبل از هرچیز باید مجدد اشاره نمود که رگولاتوری در فارکس به منظور ایجاد اعتماد میان بروکر و معامله گران ایجاد شده است.

اما امروزه که از دید سازمان هایی که بروکر های فارکس را رگوله میکنند ارائه خدمات به ایرانیان غیر قانونیست بنابر این شعبات آفشور تنها قادر به ارائه خدمات به ایرانیان میباشند در مورد رگولاتوری آلپاری نیز همین موضوع صدق میکند به همین منظور بارها در مقالات مختلف اشاره نمودیم که اعتبار بروکر آلپاری موضوعی به مراتب پر اهمیت تر برای انتخاب معتبرترین بروکر فارکس در ایران است.

آیا سایت آلپاری معتبر است، رگوله بروکر آلپاری، اعتبار بروکر آلپاری
نمونه ای از رگوله بروکر آلپاری

در زیر اما به ذکر تمام  موارد رگوله آلپاری در شعبات مرکزی خواهیم پرداخت:

 • رگوله ی FSA (سنت وینسنت)
 • رگوله FINACOM
 • رگوله FSCA
 • رگولاتوری CySec
 • رگوله FSASVG
رگولاتوری های بالا تعدادی از رگوله آلپاری بوده که در طول سال های فعالیت بروکر، بر ان نظارت داشته و بر اعتبار بروکر آلپاری می افزودند!
رگولاتوری آلپاری، رگوله های الپاری، رگوله بروکر آلپاری، رگوله آلپاری

برای بررسی رگوله های آلپاری کافیست به مقاله ی زیر مراجعه نمایید.

رگوله بروکر آلپاری

 

موارد مشکوک به کلاهبرداری آلپاری

همانطور که اشاره داشتیم اعتبار بروکر آلپاری بیشتر به واسطه ی سابقه ی فعالیت بروکر آلپاری در ایران بدست آمده است. به همین دلیل بررسی مواردی که از سوی کاربران با عنوان «کلاهبرداری بروکر آلپاری» مطرح شده، لازم است.

در ادامه قابل توجه ترین مواردی که ممکن است اعتبار بروکر آلپاری را زیر سوال ببرد، را مورد بررسی قرار خواهیم داد:

بروکر آلپاری فارسی ، افتتاح حساب بروکر آلپاری ، بهترین بروکر فارکس برای ایرانیانافتتاح حساب در آلپاری

بروکر آلپاری ورشکست شد!

ورشکستگی آلپاری موضوعیست که چند سالیست از سوی دیگر رقبا و مقاله نویسان برای تضعیف اعتبار آلپاری در ایران مورد استفاده قرار میگیرد. بروکر معتبر آلپاری در ایران سالهاست که در حال ارائه خدمات میباشد و همانطور که با کمی جستجو میتوان دانست، بروکر های فارکس شعبات متعددی را برای ارائه خدمات به معامله گران سراسر دنیا در نظر گرفته اند.

شعبه انگلستان آلپاری نیز به دلیل شرایط بوجود آمده در سال 2015 و سقوط ارز فرانک سوئیس [CHF] به ناچار دچار شرایطی شد که پس از بازپرداخت تمامی ضرر معامله گران خود به فعالیت این شعبه پایان داد و به «پنجشنبه سیاه» معروف شد.

بر این اساس میتوان دانست که بروکر آلپاری فارکس کلاهبرداری نبوده و این موضوع تنها تاثیر بر یک شعبه داشته و پس از آن همواره کارگزاری آلپاری رو به پیشرفت بوده و در شعبات دیگر به ویژه شعبه بروکر آلپاری برای ایرانیان خدمات خود را به مراتب بهبود بخشیده است.

ورشکستگی آلپاری، بروکر آلپاری ورشکست شد، ورشکست شدن الپاری

برای مطالعه بیشتر در رابطه با آن که “آیا آلپاری ورشکست شده است؟” کافیست تا بروی لینک زیر کلیک نمایید.

ورشکستگی آلپاری

 

کندل سازی آلپاری

از دیگر مواردی که تصاویر و ویدئو های آن درباره ی کلاهبرداری بروکر آلپاری منتشر شده، کندل سازی و همگام نبودن قیمت با بازار جهانی است. برای رفع این ابهام نیاز به اندک علم در رابطه با بازار های فارکس است.

هر بروکر بر اساس سیستم قیمت گذاری و نحوه اتصال به بازار [OTC و STP] شرایط مختص به خود [البته پیرو روند بازار] را داشته و اندک اختلاف قیمت موضوعی است که در بروکر آلپاری و بسیاری دیگر از بروکر ها رخ میدهد.

 

دزدی بروکر آلپاری

یکی دیگر ار موارد بحث برانگیر که در پی آن بسیاری از کاربران این سوال که “آیا آلپاری قابل اعتماد است؟” را مطرح نمودند، مربوط به خبر دزدی از بروکر الپاری بود. این خبر که در سال 2021 منتشر شد، تصویری را نشان داده که تعدادی از اطلاعت کاربران در این بروکر به سرقت رفته است.

پس از انتشار این خبر نیز بروکر با رد این خبر سرقت اطلاعات مشتریان را شایعه دانسته و اعلام نمود که اطلاعات منتشر شده با مشتریان فعال در بروکر همخوانی ندارد.

 

پشتیبانی بروکر آلپاری

آخرین مبحث مورد بررسی در رابطه با آنکه “آلپاری کلاهبرداری است با خیر!” مربوط به بحث پشتیبانی آلپاری است. پشتیبانی عموما آخرین راهکار کاربران برای رفع مشکلات احتمالی در حین کار در بروکر است، به همین جهت نیز بسیار حائز اهمیت است.

پشتیبانی بروکر آلپاری ضمن ارائه خدمات به زبان فارسی و امکان ارتباط از طریق چت زنده در حال خدمت رسانی به کاربران این بروکر میباشد که پیش تر در مقاله ای بصورت اختصاصی به آن پرداخته ایم.

رفع مشکل اتصال به بروکر آلپاری در متاتریدر ، رفع مشکل ورود به سایت بروکر آلپاری ، تماس با پشتیبانی آلپاری فارسی

جهت مطالعه بیشتر درباره ی پشتیبانی آلپاری از طریق سایت و نحوه ارتباط با پشتیبانی فارسی آلپاری کافیست به مقاله ی زیر مراجعه نمایید.

پشتیبانی بروکر آلپاری

نظرات کاربران بروکر آلپاری

در آخر برای اطمینان خاطر از اعتبار بروکر آلپاری، قصد داریم تا به سراغ یکی از محبوب ترین سایت های اعتبار سنجی در میان بروکر های فارکس یعنی [Forex Peace Army] برویم.

آیا سایت آلپاری معتبر است، رگوله بروکر آلپاری، اعتبار بروکر آلپاری
بررسی کلاهبرداری بروکر آلپاری در FPA

در صفحه ی مربوط به اعتبار الپاری با توجه به تمام نظرات کاربران، بروکر آلپاری موفق به کسب نمره [2/5 از 5] در مجموع بیش از 2400 رای شده است. همچنین رای در رابطه با کلاهبرداری بروکر آلپاری دیده نمیشود.

 

✅نظر کارشناسان تاپ بروکر ایران

در این مقاله سعی داشتیم تا به بررسی تمامی موارد مشکوک بر کلاهبرداری بروکر آلپاری بپردازیم. در آخر و در قالب جمع بندی میتوان در پاسخ به سوال “بروکر آلپاری معتبر است؟” جواب را مثبت دانست. بر اساس اعتبار و سابقه بروکر آلپاری میتوان آن را از معتبر ترین بروکر های فارکس در ایران دانست.

سوالات متداول

 • ایا الپاری کلاهبرداری است؟

  کلاهبرداری آلپاری موضوعی است که درباره ی بروکر معتبر آلپاری واقعیت نداشته و سابقه ی طولانی مدت و خدمات رسانی به ایرانیان خلاف آن را ثابت نموده است. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی بروکر آلپاری میتوانید از طریق پیامرسان های تیم پشتیبانی فارسی آلپاری بروی تلگرام ارتباط برقرار نمایید.

  ☎️پشتیبانی آلپاری در تلگرام

   

 • آیا آلپاری معتبر است؟

  در بررسی های انجام شده درباره بروکر آلپاری کلاهبرداری یا موارد مشابه آن تا به اثبات نرسیده است و وب سایت ها برای تخریب این بروکر دست به نوشتن مطالبی از این قبیل میزنند. بدون شک میتوان بروکر آلپاری را از بهترین بروکر های فارکس برای ایرانیان دانست.

  🔥افتتاح حساب در آلپاری

 • آیا آلپاری رگوله است؟

  رگولاتوری بروکر آلپاری در شعب مختلف، متفاوت است. اما رگوله آلپاری برای ایرانیان به دلیل شرایط خاص، در شعب آفشور در نظر گرفته شده و شامل رگوله FINACOM میباشد.

 • احتمال قطع همکاری Alpari با ایرانیان وجود دارد؟

  قطع همکاری آلپاری مشابه اتفاقی که از سوی بروکر هات فارکس و بروکر فارکس تایم پیش آمد غیر محتمل میباشد. زیرا همواره فعالیت بروکر آلپاری در ایران از اهمیت بالایی برای این بروکر و معامله گران ایرانی برخوردار است.

   

 • آیا آلپاری کلاهبرداری است؟

  خیر، اگر چه گزارش و نظراتی از سوی کاربران در سطح وب در باره ی کلاهبرداری آلپاری منتشر میشود. اما عدم اثبات آن در کنار سابقه و اعتبار بروکر آلپاری در ایران خلاف این موضوع را ثابت میکند.

 • آیا سایت آلپاری معتبر است؟

  بله، سایت آلپاری با توجه به سابقه بیش از 25 سال، پشتیبانی فارسی آلپاری، امکان ثبت نام در الپاری برای ایرانیان و بسیاری ویژگی های دیگر این بروکر را در میان بروکر های معتبر فارکس قرار میدهد.

  📝ثبت نام در بروکر الپاری

   

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب پیشنهادی
🗣️نظرات درباره بروکر آلپاری برای ایرانیان - بروکر آلپاری خوبه؟
📜نماد شاخص نزدک در الپاری - نزدک در آلپاری چیست؟
🆚تفاوت حساب استاندارد و ecn آلپاری - مقایسه حساب کلاسیک و ecn آلپاری
📜بررسی رگوله بروکر آلپاری - رگوله های الپاری کدام اند؟
جدیدترین مطالب
💰حساب پراپ لایت فارکس چیست؟ - بررسی حساب پراپ بروکر لایت فارکس
📈بهترین اندیکاتور برای نوسان گیری فارکس - لیست بهترین اندیکاتور نوسانگیری
🗣️نظرات درباره بروکر آلپاری برای ایرانیان - بروکر آلپاری خوبه؟
💻آموزش متاتریدر ۵ فارکس - آموزش کامل متاتریدر 5
📊استراتژی با وین ریت 100 درصد - استراتژی وین ریت 100% فارکس