📊بهترین استراتژی معاملاتی ارز دیجیتال – بهترین استراتژی های ترید کریپتو

10:31 09/06/2024 -

📊انواع استراتژی معاملاتی ارز دیجیتال – بهترین استراتژی کریپتو کارنسی

استفاده از بهترین استراتژی ارز دیجیتال یکی از اصولی ترین راه های موفقیت در ارز دیجیتال بحساب می آید. طبیعتا تنوع بالای انواع استراتژی معاملاتی ارز دیجیتال انتخاب مناسبترین و بهترین استراژی کریپتو را برای تریدر های حرفه ای آسان و برای تریدر های مبتدی همانند انتخاب بهترین صرافی ارزدیجیتال بسیار دشوار میسازد!

به همین دلیل نیز آموزش استراتژی های ارز دیجیتال به امری حیاتی برای انتخاب «بهترین استراتژی معاملاتی ارز دیجیتال» تبدیل میگردد. در این مقاله قصد داریم تا مفصلا به تعدادی از بهترین استراژی کریپتو کارنسی و ویژگی های آن ها بپردازیم، با تاپ بروکر ایران همراه باشید.

بهترین استراتژی ارز دیجیتال، بهترین استراتژی خرید ارز دیجیتال، بهترین استراتژی معاملاتی ارز دیجیتال، بهترین استراتژی های معاملاتی ارز دیجیتال

 

استراتژی در ارز دیجیتال چیست؟

اگر می‌ خواهید در دنیای پر ریسک معاملات ارز دیجیتال موفق باشید و معاملات خوبی انجام دهید، به تجربه و دانش ارزدیجیتال، یک پلتفرم معاملاتی معتبر و قوی ترین استراتژی ارز دیجیتال نیاز خواهید داشت. استراتژی معاملاتی کریپتو در بازار ارز های دیجیتال واقعا مهم هستند و شما برای این که بتوانید سود خوبی از این بازار به دست بیاورید همیشه باید از “بهترین استراتژی ارز دیجیتال” در معاملات خود کمک بگیرید.

معاملات کریپتو هم مانند معامله در سایر بازار های مالی باید به صورت استراتژیک انجام شود تا ریسک به حداقل کاهش پیدا کند. انواع استراتژی معاملاتی ارز دیجیتال فرصت مناسبی را برای انتخاب بهترین استراتژی معاملاتی ارز دیجیتال برای هر سطح از معامله گران در بازار ارز های دیجیتال فراهم نموده است.

 

ویژگی های معامله با استراتژی معاملاتی کریپتو

استراتژی ترید کریپتو کارنسی یا بطور کلی استراتژی معاملاتی عضوی جدا نشدنی از معاملات بحساب می آید. اگر چه همواره روش هایی برای دور زدن نیاز به آموزش استراتژی های ترید ارز دیجیتال ارائه شده اما در نهایت هیچ تریدر حرفه ای نمیتواند منکر اهمیت بکارگیری بهترین استراتژی خرید ارز دیجیتال شود.

در ادامه مختصرا به تعدادی از ویژگی های استراتژی مناسب ارز دیجیتال اشاره خواهیم داشت:

 • بهبود مدیریت ریسک در بازار ارز دیجیتال
 • ایجاد دید وسیع تر برای درک نوسانات بازار ارز دیجیتال
 • انتخاب بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری
 • درک عوامل موثر بر قیمت ارز دیجیتال و ایجاد استراتژی ترید کریپتو بر اساس آن
 • کسب درآمد با ارز دیجیتال به روش اصولی
 • نیاز به درک و آموزش استراتژی های ترید ارز دیجیتال

 

انواع استراتژی معاملاتی ارز دیجیتال

همانطور که اشاره داشتیم استراتژی معاملاتی کریپتو تنوع بالایی را در اختیار تریدر ها قرار میدهد. انتخاب بهترین استراتژی معاملاتی ارز دیجیتال همواره از موارد پر چالش تلقی میشود.

اما پس از آشنایی با انواع استراتژی معاملاتی ارز دیجیتال میتوان نام های آشنایی که در قالب استراتژی فارکس و باینری آپشن نیز مورد استفاده قرار گرفته دید. از رایج ترین انواع استراتژی های کریپتو که تنها به این بازار اختصاص نداشته و در بازار های دیگر نیز بکارگرفته شده میتوان به موارد زیر اشاره داشت:

 • استراتژی اسکالپ ارز دیجیتال
 • استراتژی فیوچرز ارز دیجیتال
 • استراتژی کوتاه مدت ارز دیجیتال
 • استراتژی بلند مدت ارز دیجیتال
 • استراتژی نوسان گیری ارز دیجیتال

 

بهترین استراتژی های معاملاتی ارز دیجیتال

حال که با اصول اهمیت استراتژی برای کریپتوکارنسی آشنا شدیم، نوبت به آن رسیده تا با بهترین استراتژی های معاملاتی ارز دیجیتال آشنا شویم. استراتژی ترید ارز دیجیتال یک رویکرد ساختار یافته و روشمند است که معامله گران از آن برای انجام معاملاتی پر سود تر و هدفمند استفاده می کنند.

استراتژی کریپتو می توانند به شما در تعیین زمان خرید و فروش، نقاط حد سود و حد ضرر و… کمک کنند. انواع استراتژی ترید ارز دیجیتال و ویژگی های هر یک مختص به سبک معاملاتی است بنابر این استراتژی مناسب ارز دیجیتال برای هر تریدر بسته به تجربه، دانش و سرمایه متفاوت خواهد بود.

در ادامه بهترین استراتژی های معاملاتی ارز دیجیتال را به همراه مزایا و معایب هر یک مورد بررسی قرار خواهیم داد:

 1. استراتژی رنج تریدینگ در ارزدیجیتال
 2. استراتژی HFT ارز دیجیتال
 3. استراتژی هولد ارز دیجیتال
 4. استراتژی آربیتراژ در ارز دیجیتال
 5. استراتژی میانگین هزینه دلاری
 6. استراتژی اسکالپ ارز دیجیتال
 7. استراتژی نوسانگیری ارزدیجیتال
 8. استراتژی بلند مدت ارز دیجیتال
 9. استراتژی ترید روزانه ارز دیجیتال

 

استراتژی رنج تریدینگ در ارزدیجیتال (Range Trading)

استراتژی Range trading از جمله انواع استراتژی ترید ارز دیجیتال است که در بازار های مالی مختلف استفاده می شود. در این استراتژی برای کریپتو تریدر ها می توانند از نوسانات قیمت در یک محدوده تعریف شده یا به اصطلاح “رنج زدن در ارز دیجیتال” سود به دست بیاورند.

این استراتژی ارز دیجیتال از طریق شاخص های فنی مانند سطوح حمایت و مقاومت، باند های بولینگر یا میانگین متحرک برای شناسایی محدوده نوسان استفاده می کند. استراتژی رنج تریدینگ برای دارایی هایی مناسب است که معمولا نوسان کمتری دارند.

 

مزایا و معایب استراتژی رنج ارز دیجیتال

حتی بهترین استراتژی ترید ارز دیجیتال نیز یک سری مزایا و معایب دارد که میبایست پیش از اجرا در نظر گرفته شود. در ادامه به مزایا و معایب استراتژی تریدینگ رنج در کریپتو می پردازیم:

جدول مزایا و معایب استراتژی رنج ارز دیجیتال
✅مزایای رنج تریدینگ ❌معایب رنج تریدینگ
سود های سریع سود کمتر
ریسک کمتر تصمیم گیری در زمان کوتاه
استفاده از تمام موقعیت ها و فرصت های سود آور سخت بودن تعیین نقاط ورود و خروج

 

استراتژی HFT در ارزدیجیتال

استراتژی معاملات با فرکانس بالا (High-Frequency Trading) از جمله استراتژی های کریپتو بسیار پیچیده است که طی آن تعداد زیادی معامله در زمان کوتاهی انجام می گیرند. استراتژی HFT بعنوان یک “استراتژی کوتاه مدت ارز دیجیتال” شناخته می شود و از داده های سریع و الگوریتم های پیشرفته برای دریافت سود از تفاوت های جزئی قیمت در بازار ارز های دیجیتال استفاده می کند.

این استراتژی ترید کریپتو به معامله ‌گران اجازه می ‌دهد تا به تغییرات بازار سریع واکنش نشان دهند. این معامله گران می توانند سود قابل توجهی را در حالی که چندین دارایی و بازار را مدیریت می‌ کنند به دست بیاورند.

این استراتژی بعنوان یکی از بهترین استراتژی خرید ارز دیجیتال برای تریدر های حرفه ای در نظر گرفته شده که با ارائه مداوم قیمت های پیشنهادی و درخواستی به نقدینگی بازار کمک می کند.

 

مزایا و معایب استراتژی HFT کریپتو

یکی دیگر از استراتژی های پویای ارز دیجیتال استراتژی معامله با فرکانس بالا است که آن هم مزایا و معایب خود را دارد. در جدول زیر به این مزایا و معایب اشاره می کنیم:

جدول مزایا و معایب استراتژی HFT کریپتو
✅مزایای معامله با فرکانس بالا ❌معایب معامله با فرکانس بالا
افزایش نقدینگی بازار نوسان زیاد
اسپرد پایین نیاز به تصمیم گیری در زمان کوتاه
سود کوچک در زمان کم ریسک بالا

 

استراتژی هولد ارز دیجیتال (HODL Trading)

استراتژی HODL یکی از بهترین استراتژی ترید ارز دیجیتال و البته از محبوب ترین آن ها بحساب می آید. روش هولد ارز دیجیتال از استراتژی های بلندمدت ارز دیجیتال است. کسانی که از این استراتژی استفاده می کنند و رمز ارز های خود را برای زمان طولانی نگه می دارند به HODLers شهرت دارند.

هدف استراتژی ترید کریپتو با سبد هولد ارز دیجیتال به حداقل رساندن قرار گرفتن در معرض ریسک و نوسانات بازار است. این استراتژی مناسب ارز دیجیتال برای افرادی جذاب است که به دنبال سرمایه گذاری منفعل تر و صبورانه تر هستند و اعتقاد دارند که نگه داری طولانی مدت ارز های دیجیتال منجر به سود بیشتر می شود.

 

مزایا و معایب استراتژی هولد ارز دیجیتال

استراتژی هولد ارز دیجیتال هم یکی از استراتژی های محبوب در بازار ارز های دیجیتال است. این استراتژی هم مزایا و معایبی دارد که در جدول زیر آن ها را برای شما آورده ایم:

جدول مزایا و معایب استراتژی هولد ارز دیجیتال
✅مزایای استراتژی هولد ❌معایب استراتژی هولد
امکان دریافت سود بیشتر از دست دادن سود های کوچک و متعدد
ریسک کمتر احتمال افزایش نوسان و ریسک در طولانی مدت
عدم نیاز به مدیریت دارایی ها

 

استراتژی آربیتراژ در ارز دیجیتال

استراتژی معاملاتی آربیتراژ ارز دیجیتال یکی دیگر از گزینه های لیست بهترین استراتژی معاملاتی ارز دیجیتال است. معامله گران با این استراتژی کریپتو بر روی اختلاف قیمت یک دارایی در بازار ها یا مبادلات مختلف سرمایه گذاری می کنند.

معامله‌گران دارایی را در بازاری که قیمت آن پایین ‌تر است می‌ خرند و همزمان آن را در بازاری که قیمت بالاتری دارد می‌ فروشند. به این ترتیب می توانید بدون ریسک سود دریافت کنید.

 

مزایا و معایب استراتژی آربیتراژ در ارزهای دیجیتال

استراتژی آربیتراژ هم یکی دیگر از استراتژی های پرطرفدار بازار ارز های دیجیتال است. این استراتژی هم خوبی ها و بدی هایی دارد که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم:

جدول مزایا و معایب آربیتراژ در ارز دیجیتال
✅مزایای استراتژی آربیتراژ ❌معایب استراتژی آربیتراژ
ریسک بسیار پایین امکان اجرا در تعداد زیادی از معاملات
سود خوب نیاز به سرمایه بالا

 

استراتژی میانگین هزینه دلاری ارز دیجیتال

استراتژی میانگین هزینه دلاری (Dollar-cost Averaging) یکی از انواع استراتژی معاملاتی ارز دیجیتال است که در آن معامله گران به طور مداوم مقدار مشخصی از پول را در یک دارایی یا سبد سرمایه گذاری خاص در فواصل زمانی از پیش تعیین شده، معمولا طبق یک برنامه زمانی ثابت و با صرف نظر از شرایط بازار یا قیمت فعلی دارایی، سرمایه گذاری می کنند.

این امر تاثیر نوسانات بازار بر هزینه کل خرید دارایی را به حداقل می رساند. بعنوان یکی از بهترین استراتژی ارز دیجیتال، استراتژی Dollar-cost Averaging به سرمایه‌گذاران کمک می ‌کند تا به تدریج دارایی‌ ها را جمع ‌آوری کنند و به طور بالقوه از رشد بلندمدت سرمایه‌گذاری انتخابی خود بهره ببرند.

 

مزایا و معایب استراتژی میانگین هزینه دلاری ارز دیجیتال

استراتژی میانگین هزینه دلاری هم یکی دیگر از استراتژی مناسب ارز دیجیتال است که مزایا و معایبی هم دارد. در جدول زیر به این موارد اشاره می کنیم:

جدول مزایا و معایب استراتژی میانگین هزینه دلاری ارز دیجیتال
✅مزایای استراتژی میانگین دلار ❌معایب استراتژی میانگین دلار
ریسک پایین کاهش سود در برخی شرایط
امکان دریافت سود بیشتر
افزایش تعداد معاملات موفق

 

استراتژی اسکالپ ارز دیجیتال

از ساده ترین استراتژی اسکالپ ارز دیجیتال تا حرفه ای ترین آن همراه در لیست بهترین استراتژی های معاملاتی ارز دیجیتال قرار می گیرند. استراتژی معاملاتی اسکالپینگ ارز دیجیتال یکی دیگر از دسته ی استراتژی کوتاه مدت ارز دیجیتال بحساب می آید.

استراتژی اسکالپ کریپتو برای معامله گرانی مناسب است که با هدف کسب سود از نوسانات قیمتی کوچک و کوتاه مدت در دارایی هایی مانند سهام، ارز یا ارز دیجیتال سرمایه گذاری می کنند.

اسکالپر ها معاملات سریع متعددی را در طول یک جلسه معاملاتی انجام می دهند و از حداقل تفاوت قیمتی برای کسب سود استفاده می کنند. برای موفقیت در معاملات با این استراتژی باید قدرت تصمیم گیری سریع، مدیریت ریسک دقیق و درک عمیق پویایی بازار را به دست بیاورید.

مزایا و معایب استراتژی اسکالپ ارز دیجیتال

استراتژی اسکالپ کریپتو هم با این که یکی از استراتژی های پرطرفدار در بازار ارز های دیجیتال است، مزایا و معایبی هم دارد. در ادامه این موارد را برای شما بیان می کنیم:

جدول مزایا و معایب استراتژی اسکالپ ارز دیجیتال
✅مزایای استراتژی اسکالپینگ ❌معایب استراتژی اسکالپینگ
کاهش ریسک نیاز به آموزش
سود لحظه ای امکان کاهش سود
مدیریت سرمایه

 

استراتژی نوسان گیری ارز دیجیتال

یکی دیگر از بهترین استراتژی های معاملاتی ارز دیجیتال، استراتژی سویینگ (Swing Trading) یا استراتژی نوسان گیری ارز دیجیتال است. این استراتژی کوتاه مدت است و معمولا از شاخص های فنی، الگو های نمودار و احساسات بازار برای شناسایی نقاط ورود و خروج استفاده می کند.

هدف این استراتژی کریپتو سود بردن از حرکات قیمت در طول روز الی هفته است، به جای این که بر روی دقیقه یا ساعت معامله کند. معامله گران Swing از ابزار هایی مانند میانگین متحرک، RSI، مکدی و فیبوناچی برای انجام معاملات خود استفاده می کنند.

 

مزایا و معایب استراتژی سووینگ ارزدیجیتال

استراتژی نوسان گیری ارز دیجیتال علارقم آن که یکی از بهترین استراتژی ترید ارز دیجیتال است اما مزایا و معایبی دارد که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم:

جدول مزایا و معایب استراتژی نوسان گیری ارز دیجیتال
✅مزایای استراتژی نوسان گیری ارز دیجیتال
❌معایب استراتژی نوسان گیری ارز دیجیتال
انعطاف پذیری بیشتر ریسک بالا
سود آوری بالا نیاز به یادگیری تحلیل بازار
عدم نیاز به تمرکز بر روی بازار سود کوتاه مدت

 

استراتژی بلند مدت ارزدیجیتال

استراتژی معامله بلند مدت یکی دیگر از انواع استراتژی ترید ارز دیجیتال است و در آن فعالان بازار موقعیت خود را در ارز های دیجیتال از چند ماه تا چند سال حفظ می کنند.

استراتژی ترید کریپتو در بلند مدت بر تجزیه و تحلیل متمرکز است. معامله ‌گران می ‌توانند ترکیبی از شاخص‌ های تکنیکال و بنیادی را برای مشخص کردن نقاط ورود و خروج بهینه، سرمایه‌گذاری بر روند قیمت ‌ها یا کاتالیزور های اقتصاد کلان برای افزایش طولانی مدت قیمت به کار گیرند.

مزایا و معایب استراتژی بلند مدت ارزدیجیتال

استراتژی معامله بلند مدت هم یکی دیگر از روش های معامله در بازار ارز های دیجیتال است. این استراتژی شامل مزایا و معایب زیر می شود:

جدول مزایا و معایب استراتژی بلند مدت ارزدیجیتال
✅مزایای استراتژی معامله بلند مدت ❌معایب استراتژی معامله بلند مدت
افزایش سود از دست دادن سود های کوتاه مدت
عدم نیاز به آموزش دشوار بودن پیش بینی بازار برای بلند مدت
عدم نیاز به مدیریت بازار و دارایی ها احتمال افزایش ریسک و از دست دادن سرمایه در طول زمان

 

استراتژی ترید روزانه ارز دیجیتال

استراتژی ترید روزانه ارز دیجیتال از جمله بهترین استراتژی ارز دیجیتال است که شامل خرید و فروش رمز ارز در همان روز می شود تا بتوانید در کوتاه مدت سود به دست بیاورید. هدف معامله گران روزانه این است که از تغییرات قیمت یک دارایی در طول یک روز سود به دست بیاورند.

 

مزایا و معایب استراتژی ترید روزانه ارز دیجیتال

دی تریدینگ یا استراتژی ترید روزانه ارز دیجیتال هم یک استراتژی معاملاتی است که مزایا و معایب خود را دارد. در ادامه این موارد را برای شما آورده ایم:

جدول مزایا و معایب استراتژی ترید روزانه ارز دیجیتال
✅مزایای استراتژی معامله بلند مدت ❌معایب استراتژی معامله بلند مدت
دریافت سود لحظه ای نیاز به یادگیری
نداشتن ریسک و استرس در بلند مدت سود کم
افزایش ریسک به دلیل تصمیم گیری سریع در خرید و فروش ارز ها

 

نکات مهم در انتخاب بهترین استراتژی ارز دیجیتال

برای این که بتوانید بهترین استراژی کریپتو یا استراتژی مناسب ارز دیجیتال برای شرایط معاملاتی خود پیدا نمایید باید به نکات مهم در آموزش استراتژی های ارز دیجیتال و نحوه استفاده از آنها توجه داشته باشید. در ادامه به نکات مهم در آموزش استراتژی های ترید ارز دیجیتال اشاره خواهیم داشت:

 • تجزیه و تحلیل بازار ارردیجیتال:
  قبل از انتخاب بهترین استراتژی ترید ارز دیجیتال حتما درباره آن تحقیق و کنید. این کار باعث می شود تا پس از انتخاب استراتژی پشیمان نشوید. شما می توانید در مورد استراتژی کریپتو مورد نظر خود از افراد متخصص و حرفه ای در زمینه ارز های دیجیتال بپرسید و این استراتژی را در معاملات دمو به کار ببرید.
 • مشخص کردن اهداف معامله ارزدیجیتال:
  مشخص کنید که از خرید و فروش ارز های دیجیتال چه هدفی دارید. داشتن هدف به شما کمک می کند تا بهترین استراتژی ارز دیجیتال را انتخاب کنید. همچنین ممکن است برخی از استراتژی ها با هدف شما همخوانی بیشتری داشته باشند. مثلا اگر بخواهید در مدت زمان کوتاه سود به دست بیاورید، استراتژی اسکالپ ارزدیجیتال می تواند برای شما مناسب تر باشد.
 • نظارت و رصد تغییرات قیمت:
  همیشه بازار ارز های دیجیتال را رصد کنید و شرایط آن را در نظر بگیرید. این کار به شناخت روند های بازار و انتخاب بهترین استراتژی خرید ارز دیجیتال کمک می کند. اگر بازار نوسانی باشد می توانید از استراتژی های کوتاه مدت برای نوسان گیری استفاده کنید.

 

✅نظر کارشناسان تاپ بروکر ایران

آموزش استراتژی های ترید ارز دیجیتال و اطلاع کامل از انواع استراتژی ترید ارز دیجیتال این فرصت را در اختیار تریدر ها قرار داده تا اولین قدم در راه موفقیت در بازار ارز دیجیتال را بر دارند.

انتخاب بهترین استراتژی خرید ارز دیجیتال به شما کمک می کند تا بتوانید معاملات بهتری را در این بازار انجام دهید. بازار ارز های دیجیتال یک بازار پر ریسک است و بنابراین اگر روش معامله در این بازار را ندانید ممکن است متحمل ضررهای سنگین شوید.

در این مقاله تعدادی از بهترین استراتژی های معاملاتی ارز دیجیتال مانند هولد، رنج تریدینگ، دی تریدینگ و… را مورد بررسی قرار دادیم. هر یک از بهترین استراژی کریپتو بسته به ویژگی های خود امکان داشتن معاملات بهتر را فراهم می نماید.

سوالات متداول

 • استراتژی در ارز دیجیتال چیست؟

  استراتژی های معاملاتی ارز دیجیتال به زبان ساده دانش و ابزاری تشکیل شده از روش ها و تکنیک های مختلف برای داشتن معاملات بهتر و موفقیت در بازار ارز دیجیتال است.

 • ویژگی های بهترین استراتژی معاملاتی ارز دیجیتال چیست؟

  انواع استراتژی معاملاتی ارز دیجیتال بسته به شرایط سرمایه گذاری تریدر ها خوبی ها و بدی های خود را دارد. بنابر این انتخاب بهترین استراتژی ارز دیجیتال برای هر شخص متفاوت خواهد بود.

 • محبوب ترین انواع استراتژی معاملاتی ارز دیجیتال کدام اند؟

  از قابل توجه ترین انواع استراتژی ترید ارز دیجیتال از دید کاربران میتوان به استراتژی های کریپتو زیر اشاره داشت:

  • استراتژی اسکالپ ارز دیجیتال
  • استراتژی فیوچرز ارز دیجیتال
  • استراتژی کوتاه مدت ارز دیجیتال
  • استراتژی بلند مدت ارز دیجیتال
  • استراتژی نوسان گیری ارز دیجیتال
 • ریسک استراتژی معاملاتی کریپتو چیست؟

  بهترین استراتژی ترید ارز دیجیتال یکی از پر چالش ترین موارد است. زیرا نیاز به تجربه و آموزش استراتژی های ارز دیجیتال دارد. در صورت اشتباه در انتخاب استراتژی مناسب ارز دیجیتال احتمال اشتباه و ضرر افزایش میباید.

 • روش انتخاب بهترین استراتژی ارز دیجیتال چیست؟

  برای انتخاب بهترین استراتژی معاملاتی کریپتو باید به شرایط بازار، میزان دانش خود و همچنین میزان سرمایه تان توجه کنید.

 • بهترین استراتژی های معاملاتی ارز دیجیتال کدام اند؟

  از جمله بهترین استراتژی معاملاتی ارز دیجیتال میتوان از استراتژی های زیر نام برد:

  1. استراتژی رنج تریدینگ در ارزدیجیتال
  2. استراتژی HFT ارز دیجیتال
  3. استراتژی هولد ارز دیجیتال
  4. استراتژی آربیتراژ در ارز دیجیتال
  5. استراتژی میانگین هزینه دلاری
  6. استراتژی اسکالپ ارز دیجیتال
  7. استراتژی نوسانگیری ارزدیجیتال
  8. استراتژی بلند مدت ارز دیجیتال
  9. استراتژی ترید روزانه ارز دیجیتال
نظرات (4)
امیر پاشا
10/06/2024 08:58

چجوری میشه ریسک معاملات با این استراتژی را کاهش داد؟

پاسخ
محمد حسین حسینی
10/06/2024 16:04

برای کاهش ریسک و در واقع مدیریت ریسک در بازار ارز دیجیتال بهتر است هر استراتژی را ابتدا در حساب دمو آزمایش کرده و سپس با سرمایه کم شروع به اجرای استراتژی معاملاتی ارز دیجیتال مناسب خود نمایید.

اکبر
09/06/2024 10:48

سلام ایا این استراتزی را در صرافی ها هم میشه استفاده کرد؟

پاسخ
محمد حسین حسینی
10/06/2024 16:07

با سلام، بله استراتژی های ترید کریپو بررسی شده برای این بازار در نظر گرفته شده است.

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب پیشنهادی
📶بهترین کانال سیگنال ارز دیجیتال خارجی - کانال vip سیگنال ارز دیجیتال
📊بهترین استراتژی معاملاتی ارز دیجیتال - بهترین استراتژی های ترید کریپتو
📶بهترین کانال سیگنال ارز دیجیتال رایگان - کانال تلگرامی سیگنال رایگان ارز دیجیتال
📶سیگنال کریپتو چیست؟ - سیگنال ارز دیجیتال به زبان ساده
جدیدترین مطالب
💲معرفی نماد شاخص دلار در تریدینگ ویو - چارت دلار در تریدینگ ویو
🛢️معرفی نماد نفت در تریدینگ ویو - نمودار نماد نفت خام در تریدینگ ویو
💻آموزش نماد نزدک در متاتریدر - نماد شاخص نزدک در متاتریدر 4
📝آموزش افتتاح حساب واقعی فارکس - چگونه باید در فارکس حساب باز کنیم؟
📑آموزش معامله در فارکس - چگونه از ایران در فارکس معامله کنیم؟