🤖آموزش کار با ربات پاکت آپشن – ربات رایگان پاکت آپشن

10:11 18/05/2023 -

🤖بررسی ربات پاکت آپشن – کار با ربات پاکت آپشن

بروکر پاکت آپشن را میتوان به دلایل متعددی که در معرفی بروکر پاکت آپشن به آن ها اشاره کردیم بهترین بروکر باینری آپشن برای ایرانیان دانست. یکی از این دلایل امکان کسب درامد خودکار در پاکت آپشن با ربات های باینری آپشن این بروکر است که روند و دقت معامله باینری آپشن را بهبود میبخشد.

به همین دلیل در این مقاله قصد داریم تا به نحوه فعالسازی استراتژی رایگان ربات پاکت آپشن بپردازیم و برخی از بهترین تنظیمات ربات پاکت اپشن را برای معاملات بررسی نماییم. اگر به معامله با ربات پاکت آپشن علاقه مند میباشید تا انتهای این مقاله با تاپ بروکر ایران همراه باشید.

افتتاح حساب پاکت اپشن

ربات تریدر پاکت آپشن ، آموزش کار با ربات پاکت آپشن ، دانلود رایگان ربات پاکت آپشن

پیش از آنکه به بررسی ربات پاکت آپشن بپردازیم، لازم دانسته تا به خلاصه ای از اطلاعات کلی از این بروکر بپردازیم:

ربات پاکت آپشن irtfxb pocketoption icon png
بروکر PocketOption
🔥افتتاح حساب پاکت اپشن
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، پشتیبانی پاکت آپشن ☎️پشتیبان تلگرام
💲حداقل مبلغ افتتاح حساب $50
⭐بونوس واریز تا 100%
💱سیگنال های معاملاتی ✅دارد
🔖ربات معاملاتی ✅ دارد
👤کپی تریدینگ ✅ دارد
🥇 امتیاز 4.7/5

 

ربات پاکت آپشن چیست؟

ربات باینری آپشن برای کاربرانی طراحی شده که زمان و یا اطلاعات کافی برای معامله ندارند. برای این دسته از معامله گران، ربات های ترید پاکت اپشن در قالب های مختلف طراحی شده که فرصت کسب درامد از باینری آپشن را در اختیار سرمایه گذاران قرار میدهد.

ربات های باینری آپشن به نحوی طراحی شده اند تا بر اساس نوع آن ها بهترین استراتژی پاکت آپشن را برای معاملات در نظر بگیرند و در بخش سیگنال پاکت آپشن پر سود ترین آن را در اختیار معامله گران در قالب سوشال ترید [کپی تریدینگ پاکت آپشن] ارائه دهند.

ثبت نام در پاکت آپشن ، آموزش و نحوه ثبت نام افتتاح حساب در بروکر پاکت آپشن ، آموزش ثبت نام سریع و رایگان در پاکت آپشن

برای استفاده از ربات پاکت آپشن میبایست مراحل ثبت نام پاکت آپشن را تکمیل نمایید.

آموزش ثبت نام در پاکت آپشن

 

انواع استراتژی ربات پاکت آپشن

ربات های پاکت آپشن به 3 دسته بندی کلی تقسیم میشود؛ دسته ی اول از ربات pocket option با همکاری Wisy طراحی شده است و مبنای آن نیز بر اساس نوسانات و پیوت پوینت طراحی شده است.

افتتاح حساب پاکت اپشن

دیگر ربات این بروکر از طریق دانلود افزونه ربات پاکت بروی گوگل کروم برای معاملات خودکار بطور غیر رسمی ارائه میشود. محبوب ترین آن ها نیز ربات سیگنال دهی پاکت آپشن است که بطور مفصل در ادامه به آن ها خواهیم پرداخت.

ربات پاکت آپشن، انواع استراتژی ربات پاکت آپشن، ربات pocket option
مشاهده ی ربات های پاکت آپشن

 

ربات تریدر پاکت آپشن | WisyVolatility

همانطور که از نام آن میتوان حدس زد الگوریتم معاملاتی ربات پاکت آپشن که با نام [Wisy Volatility Pocket] معرفی میشود بر اساس سیگنال های دریافت شده از نوسانات ناگهانی بازار طراحی شده است.

2 نوار بالا و پایین محدوده ی حرکت نماد را مشخص مینماید و زمانی که چارت قیمت از محدوده خارج میشود یک سیگنال خرید و یا فروش برای ربات صادر میشود که ربات ترید در پاکت آپشن را بر اساس آن اعمال مینماید.

 

اولین ربات هوشمند پاکت آپشن | WisyPivot

این ربات باینری آپشن در پاکت آپشن را میتوان ربات «WisyPivotPocket» دانست که بر اساس اندیکاتور های پیوت پوینت، باند های بولینگر و RSI بازار را تحلیل کرده و در نقاطی که  اشباع خرید یا فروش صادر میشود. ربات پاکت اپشن بصورت خودکار قیمت “ورود و خروج” را تعیین و معامله را اجرا مینماید.

ربات پیوت پاکت را میتوان از “موفق ترین ربات های باینری آپشن” بر اساس نتایج ربات پاکت آپشن در مقابل دیگر ربات های رسمی و غیر رسمی باینری اپشن دانست.

افتتاح حساب پاکت اپشن

 

ربات سیگنال دهی پاکت آپشن

بدون شک میتوان بهترین ربات سیگنال باینری آپشن را ربات سیگنال پاکت آپشن دانست که ویژگی های بخصوص آن را نمیتوان در این مقاله جای داد. در صورتی که به معامله با سیگنال های پاکت آپشن علاقه دارید پیشنهاد میکنیم تا به مقاله ی مربوط به ربات تلگرام پاکت آپشن مراجعه نمایید.

ربات سیگنال دهی پاکت آپشن، ربات تلگرام پاکت آپشن، ربات پاکت اپشن مخصوص گوشی
محیط ربات سیگنال دهی پاکت آپشن

 

🔖ربات پاکت آپشن مخصوص گوشی

ربات سیگنال دهی پاکت آپشن یا “ربات پاکت آپشن مخصوص گوشی” از جمله ربات هایی است که بهترین سیگنال باینری آپشن را با قابلیت شخصی سازی و ترید مستقیم در اختیار معامله گران قرار میدهد.

در مقاله ای مجزا به کانال سیگنال باینری آپشن و نحوه ی اجرای ربات پرداخته ایم. علاوه بر آن تنظیمات ربات پاکت اپشن برای دریافت دقیق ترین سیگنال باینری اپشن را نیز مورد بررسی قرار داده ایم که پیشنهاد میکنیم به مطالعه آن بپردازید.

آموزش کار با ربات تلگرام پاکت آپشن ، ربات تلگرام پاکت آپشن ، تغییر تنظیمات ربات پاکت اپشن برای تلگرام

 برای مطالعه نحوه ی اجرای ربات پاکت اپشن مخصوص گوشی کافیست بروی لینک زیر کلیک نمایید.

کانال سیگنال پاکت آپشن

 

ربات کروم پاکت آپشن

ربات رایگان پاکت آپشن بروی افزونه گوگل کروم یک ربات غیر رسمی است که معامله گران از طریق آن میتوانند با تنظیمات دلخواه خود بصورت خودکار در باینری آپشن به معامله بپردازند. برای دانلود ربات پاکت اپشن میتوانید از بخش مربوط به ربات پاکت آپشن افزونه را بروی مرورگر گوگل کروم خود فعال نمایید.

 

کپی ترید در پاکت اپشن ، معامله با ربات سیگنال دهی پاکت آپشن ، استراتژی رایگان ربات پاکت آپشن

افتتاح حساب پاکت اپشن

 

ربات پاکت اپشن مخصوص گوشی اندروید و IOS

در حال حاضر توسعه دهنگان این کارگزار باینری برنامه ای تحت عنوان ربات پاکت اپشن مخصوص گوشی منتشر نکرده است. تمام ربات ها بجز ربات سیگنال پاکت آپشن [که به ربات پاکت آپشن مخصوص گوشی معروف است] بروی کامپیوتر های شخصی در دسترس میباشند.

اما میتوان با دانلود برنامه سیگنال و تحلیل پاکت آپشن بروی اندروید و IOS از سیگنال های ارائه شده در برنامه برای معاملات بهره ببرند.

 

نحوه نصب ربات پاکت آپشن

نصب و تنظیمات استراتژی رایگان ربات پاکت آپشن به نحوی طراحی شده تا معامله گران در کمترین زمان ممکن آن را دانلود و بروی حساب معاملاتی پاکت آپشن خود فعال نمایند. برای دانلود ربات های رسمی پاکت آپشن کافیست تا گزینه ی دانلود ربات پاکت آپشن را انتخاب نمایید تا به صفحه ی ربات ها منتقل شوید.

افتتاح حساب پاکت اپشن

ربات های رسمی پاکت آپشن ، تنظیمات استراتژی رایگان ربات پاکت آپشن ، آموزش نصب ربات پاکت آپشن
آموزش نصب ربات پاکت آپشن

برای ربات سیگنال پاکت آپشن نیز با انتخاب گزینه ی فعال کردن به کانال تلگرام پاکت آپشن منقل خواهید شد و با اتصال آن به حساب خود میتوانید از معاملات خودکار باینری بهره مند شوید .

سیگنال پاکت آپشن ، ربات سیگنال پاکت آپشن ، کانال تلگرام پاکت آپشن

آخرین گزینه نیز ربات ترید پاکت آپشن با افزونه یا extensions گوگل کروم است که برای این کار نیز با انتخاب گزینه ی دانلود از طریق بخش افزونه ها ان را نصب نمایید و با انتخاب استراتژی مورد نظر خود معاملات را آغاز نمایید.

بهترین استراتژی ربات پاکت آپشن ، انواع استراتژی ربات پاکت آپشن ، ربات تریدر پاکت آپشن

 

🔖آموزش نصب ربات ترید پاکت آپشن

ربات پاکت آپشن همانطور که تا به اینجای مقاله نیز به آن اشاره شد از ویژگی های بحساب می آید که بروکر پاکت آپشن را به بهترین بروکر باینری آپشن تبدیل نموده است. در بالا نیز بصورت خلاصه به نحوه ی اجرای ربات تریدر پاکت آپشن پرداختیم.

در مقاله ای بطور اختصاصی اما به اموزش نصب ربات پاکت آپشن پرداخته ایم که پیشنهاد میکنیم در صورتی که تمایل به نصب ربات ترید پاکت آپشن و کسب درامد از طریق ربات باینری آپشن را داشته به آن مراجعه نمایید.

نحوه نصب ربات پاکت آپشن، آموزش نصب ربات پاکت آپشن، نصب ربات های پاکت آپشن موبایل و ویندوز

 برای مطالعه و آموزش نصب ربات ترید پاکت آپشن کافیست بروی لینک زیر کلیک نمایید.

آموزش نصب ربات پاکت آپشن

 

بهترین استراتژی ربات پاکت آپشن

بعنوان حسن ختام این مقاله لازم دانستیم تا در قالب یک جمع بندی درمورد معاملات خودکار در باینری آپشن به این موضوع اشاره کنیم که اگر از جمله این دسته معامله گران میباشید، میتوانید بجای خرید ربات پاکت آپشن از استراتژی های رایگان این بروکر استفاده نمایید.

پشتیبانی فارسی الپاری ، پشتیبانی فارسی لایت فارکس ، پشتیبانی فارسی پاکت آپشن ، پشتیبانی آمارکتس ، تاپ بروکر ایران

برای دریافت بهترین استراتژی برای ربات پاکت آپشن و نحوه ی اجرای تنظیمات ربات پاکت اپشن میتوانید از طریق پیامرسان های زیر با تیم پشتیبانی پاکت آپشن در ایران در ارتباط باشید.

ربات پاکت آپشن itfxb support telegram icon mki

 

✅نظر کارشناسان تاپ بروکر ایران

در این مقاله سعی داشته تا به آموزش نصب ربات پاکت آپشن برای معامله گران بپردازیم. ربات تریدر پاکت آپشن برای معامله گران با هر سطح از تجربه امکان کسب درامد دلاری بدون ترید را فراهم می کند.

نصب ربات ترید پاکت آپشن بروی تمام پلتفرم ها در نظر گرفته شده است. همچنین ذکر این مورد ضروری است که هیچگاه نمیتوان از ربات پاکت اپشن یا هر ربات باینری آپشن دیگری انتظار سود 100% را داشت و همواره حفظ جوانب احتیاط میتواند به موفقیت در بازار های مالی کمک بسزایی نماید.

سوالات متداول

نظرات (8)
یحیی
22/01/2024 18:33

از کجا میتونیم برنامه سیگنال و تحلیل پاکت آپشن بروی اندروید و رو دانلود کنیم؟ لطفا برای IOS هم بگید

پاسخ
محمد حسین حسینی
07/03/2024 18:35

با سلام، متاسفانه در حال حاضر سیگنال های پاکت آپشن برای IOS ارائه نمی شود، بنابر این بهترین روش دریافت سیگنال ها از طریق کانال سیگنال پاکت آپشن در تلگرام است.
کانال سیگنال پاکت آپشن

سارا
22/01/2024 18:31

لطفا در مورد ربات pocket option که با همکاری Wisy طراحی شده است بیشتر توضیح دهید.

پاسخ
محمد حسین حسینی
24/02/2024 17:00

با سلام، همکاری این بروکر با ربات Wisy به اتمام رسیده و دیگر در لیست ربات پاکت آپشن در دسترس نمیباشد.

سالار
22/01/2024 18:30

به نظر شما واقعا ربات باینری آپشن فرصت کسب درامد از باینری آپشن رو در اختیار سرمایه گذاران قرار میده یا نه؟

پاسخ
محمد حسین حسینی
21/03/2024 15:46

با سلام، ربات باینری آپشن یکی از روش هایی است که میتواند به کمک سرمایه گذاران بیاید، اما نمیتوان تمام سرمایه خود را به ربات معامله گر باینری آپشن اختصاص دهید!

محمدرضا
17/07/2023 12:53

ربات پاکت اپشن مخصوص گوشی برای ای او اس هم هست ؟

پاسخ
محمد حسین حسینی
17/07/2023 12:55

کانال سیگنال باینری آپشن در پاکت آپشن بروی کانال تلگرام در اختیار معامله گران قرار میگیرد بنابر این فارغ از سیستم عامل میتوان از ربات سیگنال پاکت آپشن در معاملات خود بهره مند شوید.

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب پیشنهادی
🚩آشنایی با قوانین بروکر پاکت آپشن - مهمترین قوانین پاکت آپشن
📱ربات پاکت اپشن مخصوص گوشی - نرم افزار سیگنال پاکت آپشن
🤖آموزش نصب ربات پاکت آپشن – نصب ربات ترید پاکت آپشن
🪙آموزش شارژ حساب پاکت آپشن با نوبیتکس - واریز به پاکت آپشن با نوبیتکس
جدیدترین مطالب
📜نماد شاخص نزدک در الپاری - نزدک در آلپاری چیست؟
📊بهترین استراتژی بدون اندیکاتور - لیست استراتژی بدون اندیکاتور فارکس
📈آموزش اکسپرت نویسی در متاتریدر - نحوه اکسپرت نویسی متاتریدر
📊استراتژی باند بولینگر در فارکس - استراتژی فارکس با اندیکاتور بولینگر باند
💻اموزش صفر تا صد متاتریدر 4 - آموزش متاتریدر 4 فارکس