🔰آموزش ترید باینری آپشن – ترید Binary Options

20:30 01/07/2024 -

🔰راهنمای ترید باینری آپشن – تریدینگ باینری آپشن

ترید باینری آپشن یکی از مهم ترین مباحث در حوزه آموزش باینری آپشن است که به افراد امکان می ‌دهد با استفاده از دانش و تجربه خود، درآمد قابل توجهی را به دست آورند. این روش تجارت الکترونیکی که بر اساس پیش ‌بینی قیمت ارز، سهام، کالا و موارد دیگر استوار است.

برای شروع تریدینگ باینری آپشن، اولین قدم برای آموزش خود، یادگیری مفاهیم پایه و اصول این حوزه است. همچنین، تمرین و تجربه عملی نیز بسیار مهم است. بهتر است با مقدمات آشنا شوید و سپس با تحلیل بازار و روندهای قیمت‌ها آشنا شوید پس همراه تاپ بروکر ایران باشید.

ترید باینری آپشن، آموزش ترید باینری آپشن، ترید در باینری آپشن

پیش از آنکه به پاسخ سوال “ترید باینری آپشن چیست؟” بپردازیم، در جدول زیر تعدادی از بهترین بروکر های باینری آپشن آورده شده است:

نام بروکر لینک ثبت نام
معاملات باینری آپشن چیست؟ irtfxb pocketoption icon png
بروکر PocketOption
🚀بروکر پاکت آپشن
quotex چیست ، quotex بروکر ، بروکر کوتکس
بروکر Quotex
🚀بروکر کوتکس
معاملات باینری آپشن چیست؟ irtfxb olymptrade icon png
بروکر OlympTrade
🚀بروکر الیمپ ترید
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، پشتیبان فارسی ☎️پیامرسان تلگرام

 

ترید باینری آپشن چیست؟

باینری آپشن (Binary Options)، یک روش معاملاتی نوین است که توسط تریدرهای بازارهای مالی استفاده شده و در زبان فارسی با نام‌ های گزینه ‌های باینری یا گزینه ‌های دودویی شناخته می ‌شود.

آلپاری، به عنوان یکی از بروکرهای پیشرو، نیز ترید باینری آپشن را پشتیبانی می ‌کند. در ترید باینری آپشن، تریدر با ایجاد یک قرارداد باینری، کالای مورد نظر را بر اساس یک قیمت از پیش تعیین شده در بازه زمانی مشخص، خریداری یا به فروش می ‌رساند. این روش ترید باینری آپشن ساده و سریع است و ترید باینری آپشن به صورت صفر و یکی بدون وجود هیچ حد وسطی انجام می ‌شود.

 

مهم ترین ویژگی های ترید باینری آپشن

روش ترید در باینری آپشن دارای ویژگی های مهمی است که می تواند در معاملات به شما کمک نماید و موجب کسب سود گردد، مهم‌ ترین ویژگی‌ های ترید باینری آپشن عبارتند از:

 • استفاده آسانی دارد.
 • میزان سود یا زیان از قبل مشخص خواهد بود.
 • زمان انقضا معامله از پیش توسط تریدر تعیین می ‌شود.
 • طیف مختلفی از ابزارها در دسترس است.
 • نمی‌توان از اهرم در آن استفاده کرد.

 

مزایا و معایب ترید باینری آپشن

با اینکه ترید باینری آپشن مزایای زیادی دارد، اما همچنین ریسک‌ های خود را نیز دارد. قبل از ورود به آن، توصیه می‌ شود که مزایا و خطرات ترید باینری آپشن آن را به طور کامل بررسی کنید:

جدول مزایا و معایب ترید باینری آپشن
✅مزایا ترید باینری آپشن ❌معایب ترید باینری آپشن
✅ارائه برنامه آموزشی ❌عدم وجود رگولاتوری و مقررات مناسب
✅امکان کسب سود تا 90٪ ❌میزان سود ثابت
✅پشتیبانی شبانه روزی از کاربران ریسک بالای از دست دادن کل مبلغ معامله
✅پشتیبانی از کاربران فارسی زبان ❌کوتاه مدت بودن معاملات
✅امکان شروع معامله با سرمایه کم ❌محدودیت در تحلیل بازار
✅پشتیبانی از روش های واریز و برداشت ریالی ❌تعیین زمان
✅دسترسی و کاربری آسان
✅نمادهای معاملاتی متنوع
✅بازگشت سود بالا و سریع

 

آموزش معاملات باینری آپشن به زبان ساده!

اگر به تازگی می خواهید معاملات باینری آپشن را شروع کنید و قصد دارید اقدام به آموزش باینری آپشن کنید بهتر است با سرمایه کمی وارد معاملات شوید. در حالت استاندارد، معمولا معامله گران مبتدی با 1 تا 5% از سرمایه خود؛ به ترید باینری آپشن می پردازند.

بنابراین این مقدار برای شروع مناسب هستند. با دنبال کردن استراتژی های ترید در باینری آپشن زیر می توانید با موفقیت به انجام معاملات باینری آپشن بپردازید:

 

انتخاب نماد معاملاتی در ترید باینری آپشن

در ابتدای ترید باینری آپشن، تمرکز خود را بر روی یک نماد معاملاتی قرار دهید و بازار و نوسان ‌های آن را به خوبی درک کنید. جفت ارزهایی مثل “EUR/USD” یا نمادهای محبوب مثل طلا و نفت، به دلیل نقدینگی بالا، می ‌توانند فرصت ‌های معاملاتی بیشتر و بهتری را فراهم کنند.

 

پیدا کردن استراتژی سودآور در ترید باینری آپشن

شما می‌توانید بر اساس ترندهای صعودی و نزولی بازار ترید کنید. همچنین، می ‌توانید الگوهای بازار را شناسایی کرده و بر اساس آنها ترید کنید. همچنین، می ‌توانید بهترین اندیکاتورها مانند اسیلاتورها، باندهای بولینگر، میانگین متحرک و… را برای نیازهای خود پیدا کنید. شما می ‌توانید حساب ‌های دمو و ابزارهای مختلف را بدون ریسک تست کرده و یک استراتژی سودآور و مطمئن برای خود پیدا کنید.

 

تعیین قیمت و تاریخ انقضا قراردادها در ترید باینری آپشن

در بازار قراردادهای باینری آپشن با تاریخ انقضاهای مختلفی مانند 5 دقیقه، 20 دقیقه، 2 ساعت، روزانه و هفتگی در دسترس هستند. شما می ‌توانید بر اساس استراتژی و سبک معاملاتی خود، قرارداد مناسب در ترید باینری آپشن را انتخاب کنید.

انتخاب قیمت استرایک بسیار مهم است و نتیجه معامله را برای شما تعیین می ‌کند. شما باید قیمتی را انتخاب کنید که فکر می‌ کنید نماد قادر به رسیدن به آن در زمان مشخصی است.

 

ورود به معامله باینری آپشن

در این مرحله از ترید باینری آپشن شما باید پارامترهای ترید را انتخاب کنید. به عنوان مثال، می ‌توانید تصمیم بگیرید که آیا می ‌خواهید خرید یا فروش را انجام دهید. همچنین، شما می ‌توانید از دستور حد یا دستور بازار برای اجرای استراتژی خود استفاده کنید.

در ادامه، باید حجم معاملات باینری آپشن خود را مشخص کنید. بهتر است در ابتدا با سرمایه کمتری وارد معاملات شوید. در نهایت، با کلیک بر روی گزینه ‘Place Order’ وارد معامله خواهید شد.

 

پایان معامله

اکنون شما می‌ توانید منتظر بمانید تا تاریخ انقضا به پایان برسد و نتیجه معامله مشخص شود. همچنین، می توانید انتخاب کنید که قبل از پایان تاریخ انقضا، معاملات باینری آپشن خود را ببندید. اگر فکر می ‌کنید بازار به طرف مخالف انتظار شما حرکت می ‌کند یا ممکن است در نهایت تغییر جهت دهد، می ‌توانید از معامله خارج شده و ضرر خود را محدود کنید یا به سود کمتری رضایت بدهید.

 

مدیریت ریسک ترید باینری آپشن

اگر اغلب با چنین ترید باینری آپشن سر و کار دارید، بسیاری از شرکت ‌های بروکر درصد سود بیشتری به شما پرداخت می ‌کنند زیرا سطح ریسک بیشتری دارد. اکثر کارگزاران ابزارهای معاملاتی گسترده ‌ای را ارائه می ‌دهند. در این قسمت، ابزارها و منابع آموزش ترید باینری آپشن را معرفی خواهیم کرد:

 • ابزار CALL/PUT:
  هنگام استفاده از این ابزار، باید به درستی پیش ‌بینی کنید که آیا قیمت در مدت ‌زمان مشخص افزایش یا کاهش خواهد یافت. در صورتی که پس از اتمام زمان ترید باینری آپشن، قیمت به سمت پیش ‌بینی شما حرکت کند، به سود خواهید رسید، اما اگر قیمت بازار در مقابل پیش ‌بینی شما باشد، نه تنها سودی کسب نخواهید کرد، بلکه سرمایه شما نیز به صفر می‌رسد.
 • ابزار Touch:
  معامله ‌گر در ترید باینری آپشن پیش ‌بینی می ‌کند که آیا قیمت یک سهم به قیمت مشخص شده توسط بروکر خواهد رسید یا خیر. به این معنی که قیمت باید سطح مشخص شده را لمس کند یا به آن برسد. در این حالت، یک تماس کوچک با قیمت تعیین شده توسط بروکر کافی است.
 • ابزار Range:
  در حین استفاده از این ابزار در ترید باینری آپشن قیمت باید در محدوده‌ ای که توسط معامله‌گر تعیین شده است باقی بماند. برای کسب سود، معامله‌گر باید محدوده ‌ای از قیمت را مشخص کند که در آن قیمت از حداقل و حداکثر مقادیر مشخص شده خارج نشود.
 • ابزار Spread:
  در حین استفاده از این ابزار در ترید باینری آپشن پیش ‌بینی قیمت بالاتر یا پایین ‌تر از مقدار فعلی یک علامت، کافی نیست و باید مقدار دقیق آن را مشخص کنید. استفاده از این ابزار ریسک بیشتری دارد، زیرا پیش ‌بینی دقیق این نوع داده‌ها ممکن است بسیار پیچیده‌تر از این باشد که فقط نشان دهد آیا قیمت بالا می‌رود یا خیر.

 

✅نظر کارشناسان تاپ بروکر ایران

آموزش ترید باینری آپشن می ‌تواند برای هر کسی که علاقه‌مند به یادگیری و استفاده از روش ‌های مالی جدید است، بسیار مفید و کاربردی باشد. ب

ا توجه به پتانسیل بالای درآمد زایی و امکانات فراوان در دسترس، ترید در باینری آپشن به هر فرد امکان می ‌دهد تا به طور مستقل، درآمد قابل توجهی را به دست آورد. با یادگیری و تمرین استراتژی های ترید باینری آپشن می‌توانید به طور مستقل درآمد خود را تأمین کنید.

سوالات متداول

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب پیشنهادی
🚀بررسی باینری آپشن بدون فیلتر - بروکرهای باینری آپشن بدون فیلتر
💹آموزش حساب دمو باینری آپشن - افتتاح حساب دمو باینری آپشن
🔎آموزش تحلیل تکنیکال باینری آپشن - تحلیل باینری آپشن
📊معرفی انواع معاملات باینری آپشن - انواع معامله باینری آپشن چیست؟
جدیدترین مطالب
🏦معرفی صرافی های ارز دیجیتال خارجی - لیست صرافی های ارز دیجیتال خارجی بدون تحریم
💱بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی - بهترین صرافی ایرانی برای خرید و فروش ارز دیجیتال
📈معرفی اندیکاتور سیگنال دهی ارز‌ دیجیتال - اندیکاتور سیگنال ارز‌ دیجیتال چیست؟
📅بهترین تقویم اقتصادی ارز دیجیتال - تقویم اقتصادی کریپتو
📊بررسی تکنیک اسکالپ در فارکس - تکنیک scalp در فارکس