📶سیگنال کریپتو چیست؟ – سیگنال ارز دیجیتال به زبان ساده

10:10 08/06/2024 -

📶سیگنال ارز دیجیتال چیست؟ – آشنایی با سیگنال کریپتو کارنسی

پس از افزایش محبوبیت بازار ارزهای دیجیتال، همانند سیگنال در فارکس بسیاری کانال ها و سایت ها به ارائه سیگنال کریپتو کارنسی مشغول گردیدند. افزایش کانال سیگنال ارز دیجیتال ایرانی و خارجی، علم به آن که “سیگنال کریپتو چیست؟” و چه مزایا و معایبی را با خود بهمراه داشته حائز اهمیت می نماید.

در این مقاله ابتدا به پاسخ سوال “سیگنال ارز دیجیتال چیست؟” خواهیم پرداخت. پس از آن نیز مختصر اشاراتی نحوه خواندن سیگنال ارز دیجیتال و آن که استفاده از سیگنال ارزدیجیتال برای چه تریدر هایی مناسب است! خواهیم داشت، با تاپ بروکر ایران همراه باشید.

سیگنال های ارز دیجیتال چیست، سیگنال کریپتو چیست، سیگنال ارز دیجیتال چیست؟

 

سیگنال ارز دیجیتال چیست؟

سیگنال کریپتو کارنسی یکی از ابزار هایی است که به منظور صرفه جویی در زمان و بهبود دقت معاملات در نقاط مناسب سیگنال برای خرید ارز دیجیتال را در اختیار تریدر ها قرار میدهد. با استفاده از سیگنال کریپتو رایگان یا اشتراکی معامله گران کم تجربه نیز میتوانند فرصت خرید و فروش ارز های دیجیتال را داشته باشند.

بیشمار کانال سیگنال ارز دیجیتال ایرانی و البته کانال سیگنال ارز دیجیتال خارجی در حوضه ی ارائه سیگنال کریپتو فعالیت می نمایند. هر یک از ربات سیگنال دهی ارزدیجیتال بر اساس معیار ها و الگوریتم های مخصوص به خود بازار را نظارت می نمایند. از رایج ترین و بهترین سیگنال کریپتو میتوان به موارد زیر اشاره داشت:

 • ربات سیگنال ارز دیجیتال
 • کانال سیگنال ارز دیجیتال
 • سایت سیگنال ارز دیجیتال
 • برنامه سیگنال ارز دیجیتال
 • هوش مصنوعی برای سیگنال ارز دیجیتال

 

ویژگی های سیگنال کریپتو کارنسی

یکی از روش های «موفقیت در بازار ارز دیجیتال» و داشتن معاملات بهتر خرید و فروش یا معامله با سیگنال کریپتو کارنسی است. سیگنال های ارز دیجیتال به شما کمک می کند تا با روند بازار حرکت کنید و از تغییرات آن عقب نمانید.

بهترین کانال های سیگنال کریپتو کارنسی ها از طریق ابزار های خودکار مانند ربات هوش مصنوعی سیگنال ارز دیجیتال یا از طریق تحلیل تکنیکال به دست می آید و به شما کمک می کند تا بهترین ارز ها را برای خرید و فروش انتخاب کنید. برای درک بهتر مزایا و معایب سیگنال های کریپتو کارنسی در ادامه مختصر اشاره ای به این موارد داشته ایم:

✅مزایا سیگنال ارز دیجیتال

 • ✅دریافت ربات سیگنال ارز دیجیتال رایگان
 • ✅دریافت سیگنال ارز دیجیتال تلگرام
 • ✅بهبود دقت معامله در بازار ارز دیجیتال
 • ✅افزایش مدیریت ریسک در ارز دیجیتال
 • ✅تنوع بالای کانال و سایت های سیگنال ارز دیجیتال

 

❌معایب سیگنال ارز دیجیتال

 • ❌اعتبار پایین سیگنال های رایگان ارز دیجیتال
 • ❌نیاز به خرید اشتراک سیگنال ارز دیجیتال
 • ❌استفاده از هوش مصنوعی برای ترید ارز دیجیتال
 • ❌احتمال کلاهبرداری سیگنال کریپتو

 

سیگنال ارز دیجیتال برای چه کسانی مناسب است؟

سیگنال خرید و فروش ارز دیجیتال معمولا از طرف معامله گران حرفه ای و کارشناسان این حوزه ارائه می شوند و در واقع توصیه این افراد به معامله گران مبتدی هستند. سیگنال های کریپتو کارنسی به شما می گویند که کدام ارز را کی و چرا خریداری کنید.

همچنین تعدادی از بهترین کانال سیگنال کریپتو کارنسی ها زمان فروش ارز ها را نیز برای شما مشخص می کنند؛ بنابراین سیگنال ارز دیجیتال برای افرادی مناسب هستند که تازه فعالیت در بازار رمز ارز ها را آغاز کرده اند.

افراد مبتدی باید “آموزش سیگنال ارز دیجیتال” و “نحوه خواندن سیگنال ارز دیجیتال” را نیز دریافت کنند. اگر شما هم فردی مبتدی هستید در ابتدا باید یاد بگیرید که چگونه سیگنال دریافت کنید و سپس وارد بازار شده و به انجام معامله بپردازید.

 

بهترین سیگنال ارز دیجیتال

همانطور که اشاره داشتیم یکی از نقاط قوت و ضعف سیگنال ارز دیجیتال تنوع بالای آن ها میباشد. بدون شک هر تریدر بدنبال بهترین سیگنال کریپتو کارنسی برای معامله میباشد و تمام منابع ارائه کننده ی این سیگنال ها مدعی بوده که بهترین سایت یا بهترین کانال سیگنال ارز دیجیتال در بازار میباشد.

که به طبع نمیتوان این ادعا را اثبات و به همه آن ها اعتماد کرد. زیرا حتی در بهترین سیگنال های ارز دیجیتال نیز امکان ضرر وجود دارد و هیچ مرجع نمیتواند تضمین 100% برای دریافت سیگنال خرید و فروش ارز دیجیتال بدهد!

برای انتخاب بهترین کانال سیگنال کریپتو و دریافت سیگنال های معتبر باید به منابع مطمئن مراجعه کنید. در ادامه مختصرا به تعدادی از معتبر ترین کانال سیگنال ارز دیجیتال اشاره داشته ایم:

 

بهترین کانال سیگنال کریپتو کارنسی (اشتراکی)

خرید اشتراک سیگنال ارز دیجیتال یکی از روش هایی است که برای دریافت سیگنال های معتبر ارز دیجیتال امکان پذیر است. اگر چه که پرداخت هزینه و خرید سیگنال کریپتو اعتبار آن ها را به صورت ۱۰۰% تایید نمی کند، اما تاحدودی می تواند در ارسال به اعضا، پشتیبانی و… مطمئن تر باشد.

همچنین برخی از کانال و سایت سیگنال برای خرید ارز دیجیتال امکانات بیشتری را هم به شما ارائه می دهند. مثلا شما می توانید از تحلیل تکنیکال، آموزش، استراتژی های معاملاتی و… آن ها هم استفاده کنید. در ادامه به چند منبع و کانال بعنوان بهترین سایت های سیگنال ارز دیجیتال اشاره خواهیم داشت:

 • سایت سیگنال کوین کد کپ (CoinCodeCap)
 • کانال تلگرام بیت کوین بولتس (Bitcoin Bullets)
 • کانال تلگرام کریپتو اینر سرکل (Crypto Inner Circle)
 • کانال تلگرام فت پیگ سیگنالز (Fat Pig Signals)
 • سایت سیگنالز بلو (Signals Blue)

 

بهترین کانال سیگنال ارز دیجیتال رایگان

عنوان بهترین کانال سیگنال رایگان ارز دیجیتال به معنای این نیست که منبع مربوطه کلاهبردار است و نمی توان به سیگنال خرید و فروش ارز دیجیتال رایگان اعتماد کرد. گروه ها و کانال سیگنال کریپتو رایگان زیادی وجود دارند که می توانند به شما سیگنال ارز دیجیتال ارائه دهند.

در ادامه به تعدادی از منابع کانال سیگنال ارز دیجیتال رایگان تلگرام اشاره خواهیم داشت:

 • Fed Russian Insiders
 • Wolf of Trading
 • Binance Signals
 • Crypto Whale Pumps

 

چگونه از سیگنال ارزدیجیتال استفاده کنیم؟

نحوه خواندن سیگنال ارز دیجیتال یکی از مواردی است پیش از دریافت سیگنال ارز دیجیتال میبایست از آن اطلاع داشته باشید. اغلب سایت ها و کانال سیگنال دهی ارز دیجیتال از یک ساختار کلی برای تسهیل روند معاملاتی استفاده می نماید.

در ادامه و در قالب تصویر به آموزش استفاده از سیگنال ارز دیجیتال تلگرام بعنوان یکی از رایج ترین روش سیگنال گیری در ارز دیجیتال خواهیم پرداخت. همانطور که در تصویر مشاهده می نمایید سیگنال کریپتو بصورت نقاط قیمتی و یا بهمراه تحلیل منتشر میشود.

برای استفاده از سیگنال خرید و فروش ارز دیجیتال کافیست تا اطلاعات زیر را در صرافی مورد نظر خود وارد کرده و سیگنال را اجرا نمایید:

 1. نوع رمز ارز
 2. قیمت ورود به بازار
 3. میزان لوریج معاملاتی
 4. انتخاب قیمت هدف برای بستن معامله (TP)
 5. انتخاب قیمت توقف ضرر (SL)
آموزش استفاده از سیگنال ارز دیجیتال تلگرام، چگونه از سیگنال ارزدیجیتال استفاده کنیم؟، استفاده از سیگنال خرید و فروش ارز دیجیتال
آموزش کنیم؟، استفاده از سیگنال خرید و فروش ارز دیجیتال

 

نکات مهم در سیگنال خرید و فروش ارز دیجیتال

همان طور که اشاره داشتیم، کانال سیگنال ارز دیجیتال بیشتر مورد توجه تریدر های مبتدی که به دنبال سیگنال کریپتو هستند، میباشد. اما افراد حرفه ای هم گاهی از سیگنالهای ارز دیجیتال برای بهبود مدیریت سرمایه در ارز دیجیتال کمک می گیرند.

در روش استفاده از سیگنال ارز دیجیتال یک سری نکات مهم وجود دارد که باید به آن ها توجه داشته باشید. در ادامه این نکات را برای شما آورده ایم:

 • دریافت سیگنال را کانال معتبر سیگنال ارز دیجیتال؛
 • قبل از خرید سیگنال کریپتو حتما خودتان هم آن را بررسی کنید تا نسبت به آن مطمئن تر شوید؛
 • اگر دانش تحلیل بازار ارز دیجیتال را ندارید، حتما از یک فرد متخصص در مورد سیگنال دریافتی راهنمایی بگیرید؛
 • نحوه خواندن سیگنال ارز دیجیتال را به صورت حرفه ای یاد بگیرید؛
 • در هنگام خواندن سیگنال های ارز دیجیتال دقت کنید تا در معامله مرتکب اشتباه شوید.

 

✅نظر کارشناسان تاپ بروکر ایران

سیگنال برای ارز دیجیتال یکی از راه های موفقیت در ارز دیجیتال است که از طرف تریدر های حرفه ای و کارشناسان این بازار مطرح می شوند. استفاده از سیگنال ارز دیجیتال معمولا برای افراد مبتدی جهت شروع کار در بازار ارز دیجیتال پیشنهاد میشود.

اگر چه سیگنال کریپتو کارنسی فرصت خوبی برای کسب درامد فراهم می نماید. اما نمیبایست تا از نکات مهمی نظیر انتخاب معتبر ترین کانال سیگنال ارز دیجیتال و دریافت موارد مربوط به آموزش خواندن سیگنال ارز دیجیتال غافل شد.

همچنین در انتخاب بهترین کانال سیگنال ارز دیجیتال رایگان یا اشتراکی از مراجعی مانند تراست پایلوت و فارکس پیش آرمی برای بررسی اعتبار کانال سیگنال کریپتو استفاده نمایید!

سوالات متداول

 • سیگنال های ارز دیجیتال چیست؟

  منظور از سیگنال در ارز دیجیتال منابع و مراجهی است که با تحلیل بازار از طریق الگوریتم ها و یا ربات سیگنال کریپتو نقاط مناسب برای خرید و فروش ارز های دیجیتال را در اختیار معامله گران قرار میدهد.

 • مزایای سیگنال دهی ارز دیجیتال چیست؟

  بخش عمده مزایای سیگنال ترید ارز دیجیتال برای معامله گران امکان کاهش ریسک و بهبود مدیریت سرمایه ارز دیجیتال است. از سیگنال کریپتو کارنسی همچنین بعنوان یکی از روش های موفقیت در بازار ارز دیجیتال یاد میشود!

 • معایب استفاده از سیگنال ارز دیجیتال چیست؟

  از جمله ایرادات بزرگ در رابطه با کانال های سیگنال ارز دیجیتال، میتوان به استفاده منابع از ربات هوش مصنوعی سیگنال ارز دیجیتال اشاره نمود که در نتیجه ی آن احتمال دریافت سیگنال های اشتباه افزایش میبابد.

 • انواع سیگنال برای ارز دیجیتال کدام است؟

  انواع سیگنال ارز دیجیتال تنوع بالایی را در اختیار معامله گران قرار میدهد. از جمله رایج ترین منابع مربوط به بهترین سیگنال کریپتو میتوان به موارد زیر اشاره داشت:

  • کانال تلگرام سیگنال کریپتو
  • سایت های سیگنال ارز دیجیتال
  • ربات سیگنال دهی ارز دیجیتال
  • برنامه سیگنال دهی ارز دیجیتال
 • نحوه خواندن سیگنال ارز دیجیتال در تلگرام چگونه است؟

  اغلب کانال تلگرامی سیگنال ارز دیجیتال از یک ساختار یکسان بهره میبرند. هر سیگنال ارز دیجیتال تلگرام شامل موارد زیر است که با وارد کردن داده ها در بخش مربوط به معاملات صرافی خود میتوانید آن را اجرا نمایید:

  1. نوع رمز ارز
  2. قیمت ورود به بازار
  3. میزان لوریج معاملاتی
  4. انتخاب قیمت هدف برای بستن معامله (TP)
  5. انتخاب قیمت توقف ضرر (SL)

   

نظرات (2)
شیرزاد
09/06/2024 10:50

سلام کانالی معرفی می کنید برای اسکلپ بیت کوین؟

پاسخ
محمد حسین حسینی
10/06/2024 16:06

با سلام، بزودی کانال سیگنال تاپ بروکر ایران در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب پیشنهادی
📶بهترین کانال سیگنال ارز دیجیتال خارجی - کانال vip سیگنال ارز دیجیتال
📊بهترین استراتژی معاملاتی ارز دیجیتال - بهترین استراتژی های ترید کریپتو
📶بهترین کانال سیگنال ارز دیجیتال رایگان - کانال تلگرامی سیگنال رایگان ارز دیجیتال
📶سیگنال کریپتو چیست؟ - سیگنال ارز دیجیتال به زبان ساده
جدیدترین مطالب
💲معرفی نماد شاخص دلار در تریدینگ ویو - چارت دلار در تریدینگ ویو
🛢️معرفی نماد نفت در تریدینگ ویو - نمودار نماد نفت خام در تریدینگ ویو
💻آموزش نماد نزدک در متاتریدر - نماد شاخص نزدک در متاتریدر 4
📝آموزش افتتاح حساب واقعی فارکس - چگونه باید در فارکس حساب باز کنیم؟
📑آموزش معامله در فارکس - چگونه از ایران در فارکس معامله کنیم؟