👮بررسی اعتبار اکسپرت آپشن – ایا اکسپرت اپشن معتبر است؟

09:07 07/10/2023 -

👮آیا اکسپرت آپشن کلاهبرداری است؟ – رگولاتوری بروکر اکسپرت اپشن

“ایا اکسپرت اپشن معتبر است؟” این سوالی است پر تکرار برای هر سرمایه گذار که قصد ورود به بازار باینری آپشن را دارد. بررسی اعتبار بروکر ها امری حیاتی برای حفظ سرمایه و پیشگیری از رویداد های ناگوار بعدی است؛ در این مقاله نیز قصد داریم تا علاوه بر سوال بالا بررسی اعتبار اکسپرت آپشن را نیز در اختیار مخاطبان قرار دهیم.

علاوه بر آن در ادامه مقالات بررسی بروکر اکسپرت آپشن قصد داریم نگاه کلی تری را به رگوله ExpertOption و تجربه کاربران در این بروکر باینری آپشن داشته باشیم. پس از دریافتن آن که «آیا اکسپرت آپشن کلاهبرداری است؟ یا خیر!» فرصت سرمایه گذاری در آن را نیز مورد بررسی قرار دهیم، با تاپ بروکر ایران همراه باشید.

ثبت نام در اکسپرت آپشن

ایا اکسپرت اپشن معتبر است؟، آیا اکسپرت آپشن کلاهبرداری است؟، اعتبار اکسپرت آپشن

برای درک بیشتر و درک بهتر بررسی اعتبار و آنکه اکسپرت آپشن کلاهبرداری است؟ یا خیر، بهتر است تا به خلاصه ای از اطلاعات کلی از این بروکر بپردازیم:

ایا اکسپرت اپشن معتبر است؟ irtfxb expert icon png
بروکر ExpertOption
🔥ثبت نام در اکسپرت آپشن
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، پشتیبانی اکسپرت آپشن ☎️پشتیبان تلگرام
بیشترین بازپرداخت تا 95%
💲حداقل مبلغ افتتاح حساب $10
🔖 رگولاتوری ✅ دارد (SVGFSA)
👤سابقه کلاهبرداری ❌ ندارد
🥇 امتیاز 4.7/5

 

آیا اکسپرت آپشن کلاهبرداری است؟

خیر! پاسخ این سوال را میتوان صریح و سریع در یک کلمه داد. اعتبار بروکر اکسپرت آپشن و تجربه ی کاربران تا کنون به هیچ گونه موارد مشکوک به کلاهبرداری ختم نشده است؛ بروکر اکسپرت آپشن در میان بروکر های باینری از قدیمی ترین این کارگزاری ها بحساب می آید.

کد بونوس پاکت آپشن ، همه چیز درباره بونوس پاکت آپشن ، دریافت دلار مجانی از بروکر پاکت آپشن

ثبت نام در پاکت آپشن

 

ایا اکسپرت اپشن معتبر است؟

در ادامه این سوال به وجود می آید که حال که این بروکر کاندیدای قرار گرفتن در لیست بهترین بروکر باینری آپشن بوده و کلاهبرداری هم نیست. اما “آیا اکسپرت اپشن معتبر است؟”؛ اعتبار بروکر ها به فاکتور های متعددی بر میگردد که شاید اصلی ترین آن ها را میتوان در وحله ی اول خدمات رسانی به کاربران دانست.

متاسفانه حتی اگر بروکر اکسپرت آپشن معتبرترین بروکر باینری آپشن باشد. باز به حال کاربرانی که از داخل ایران فعالیت می نمایند، تفاوتی ایجاد نمیشود زیرا خدمات این بروکر شامل حال این دسته از سرمایه گذاران نمیشود.

 

رگولاتوری بروکر پاکت آپشن

از دیگر معیار های بررسی اعتبار بروکر اکسپرت آپشن رگولاتوری های ناظر بر فعالیت این بروکر است؛ در حال حاضر اکسپرت آپشن (ExpertOption) فعالیت خود را تحت نظارت رگولاتوری SVGFSA دنبال می نمیاد که اگر چه از رگولاتوری های تراز اول نیست، اما همچنان قابل اعتماد است.

رگولاتوری SVGFSA پس از رگولاتوری های زیر از جمله معتبر ترین سازمان های نظارتی (Regulation) در بازار های مالی بحساب می آیند:

 • رگولاتوری قبرس [CySec]
 • رگولاتوری FCA
 • رگولاتوری MIFID (در حوضه اروپا)
رگولاتوری اکسپرت آپشن، اعتبار اکسپرت آپشن،بروکر expert option
اطلاعات ثبت بروکر اکسپرت آپشن در رگولاتوری

همچنین با یک جستجوی ساده میتوانید در سایت اکسپرت آپشن نام و شماره ثبت بروکر را در این رگولاتوری جستجو کرده و از صحت اطلاعات آن اطمینان حاصل نمایید.

بروکر اکسپرت آپشن با نام تجاری EOLabs LLC و با شماره 377 در سنت وینسنت به ثبت رسیده است.

 

نظرات کاربران اکسپرت آپشن

وبسایت تراست پایلوت (TrustPilot) از دیگر مراجع معتبر در اعتبار سنجی بروکر ها بحساب آمده و از سوی کاربران نیز به شدت قابل اعتماد است. از این طریق کاربران میتوانند در این سایت نظرات و تجربیات خود را با دیگر سرمایه گذاران به اشتراک بگذارند.

اگر بدنبال پاسخ این سوال که آیا اکسپرت آپشن کلاهبرداری است؟ به تراست پایلوت مراجعه کنیم، میتوان تا حد زیادی از سرمایه گذاری و ثبت نام در بروکر اکسپرت آپشن آسوده خاطر شد. زیرا این بروکر باینری موفق شده تا امتیاز 4.4 از 5 را از بیش از 1000 رای خود دریافت نماید.

ایا اکسپرت اپشن معتبر است؟، آیا اکسپرت آپشن کلاهبرداری است؟، اعتبار اکسپرت آپشن
نمره سایت اکسپرت آپشن در تراست پایلوت

 

موارد مشکوک به کلاهبرداری اکسپرت اپشن

مشابه آن چه در بررسی اعتبار بروکر های باینری آپشن پیش تر نیز انجام دادیم، در اینجا هم بخشی را به موارد مشکوک و احتمالی از کلاهبرداری اکسپرت اپشن اختصاص داده ایم. که خوشبختانه مطلب زیادی نیز در آن حداقل در حال حاضر لازم به ذکر نمیباشد.

در صورتی که در آینده موردی از سوی معامله گران منتشر گردد، در این صفحه نیز آن را مطرح کرده و مورد بررسی قرار خواهیم داد.

 

✅نتیجه گیری – آیا اکسپرت آپشن کلاهبرداری است؟

در انتها به استناد موارد بررسی شده میتوان گفت که اکسپرت آپشن کلاهبرداری نیست! اما همانطور که گفتیم این موضوع تفاوت چندانی نیز برای سرمایه گذاران باینری در ایران ایجاد نمیکند. زیرا امکان ثبت نام در اکسپرت آپشن در اختیار کاربران ایرانی قرار داده نشده است.

اما با توجه به موارد بررسی شده و مقایسه با بهترین بروکر باینری آپشن؛ میتوان پاکت آپشن را بهترین گزینه به عنوان جایگزین اکسپرت اپشن در نظر داشت. که کاربران ایرانی نیز میتوانند به سادگی در پاکت آپشن ثبت نام کرده و سرمایه گذاری خود را آغاز نمایند.

ثبت نام در پاکت آپشن ، آموزش و نحوه ثبت نام افتتاح حساب در بروکر پاکت آپشن ، آموزش ثبت نام سریع و رایگان در پاکت آپشن

برای مشاهده آموزش های مربوط نحوه ثبت نام در پاکت اپشن و ورود به بازار باینری آپشن کافیست تا بروی لینک زیر کلیک نمایید.

آموزش ثبت نام در بروکر پاکت آپشن

سوالات متداول

 • آیا اکسپرت آپشن کلاهبرداری است؟

  خیر، تا کنون با بررسی های متعدد به واسطه ی رگولاتوری معتبر و فعالیت طولانی مدت بروکر اکسپرت آپشن (از سال 2014) هیچگونه موردی درباره ی کلاهبرداری اکسپرت آپشن منتشر نشده است.

  🔥ثبت نام در اکسپرت آپشن

 • ایا اکسپرت اپشن معتبر است؟

  بله، با توجه به نظرات کاربران و داشتن رگولاتوری معتبر میتوان سرمایه گذاری و ثبت نام در اکسپرت آپشن (برای ایرانیان خارج از کشور) را یک سرمایه گذاری مطمئن در یک بروکر معتبر باینری آپشن دانست.

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب پیشنهادی
✅مزایای باینری آپشن چیست؟ - مزایا و معایب باینری آپشن
🚩آشنایی با قوانین بروکر پاکت آپشن - مهمترین قوانین پاکت آپشن
📉افتتاح حساب دمو کوتکس - آموزش کوتکس ترید دمو
🚩بررسی قوانین بروکر کوتکس - قوانین کارگزاری کوتکس
جدیدترین مطالب
📊استراتژی نوسان گیری با اندیکاتور atr - استراتژی atr در فارکس
💰حساب پراپ لایت فارکس چیست؟ - بررسی حساب پراپ بروکر لایت فارکس
📈بهترین اندیکاتور برای نوسان گیری فارکس - لیست بهترین اندیکاتور نوسانگیری
🗣️نظرات درباره بروکر آلپاری برای ایرانیان - بروکر آلپاری خوبه؟
💻آموزش متاتریدر ۵ فارکس - آموزش کامل متاتریدر 5