💰بونوس فارکس چیست؟ – انواع بونوس در فارکس

10:59 25/12/2023 -

💰انواع بونوس فارکس – بونوس در فارکس چیست؟

بونوس های معاملاتی بروکر های فارکس کما بیش در اغلب بروکر ها ارائه میشود. عناوینی نظیر “پاداش ثبت نام فارکس” یا “بروکر فارکس با بونوس بدون واریز” نظر بسیاری از معامله گران را به خود جلب می نماید تا فارغ از اعتبار بروکر نسبت به ثبت نام در فارکس اقدام نمایند.

به همین دلیل نیز لازم دانسته تا در ادامه مقالات آموزش فارکس، مقاله ای را برای آشنایی با آنکه «بونوس در فارکس چیست؟» اختصاص دهیم. همچنین در کنار آن مواردی نظیر ویژگی ها و البته انواع بونوس بروکر های فارکس خواهیم پرداخت. اگر شما نیز به دریافت بونوس فارکس علاقه مند بوده تا انتها با تاپ بروکر ایران همراه باشید.

بونوس فارکس چیست؟، اشنایی بونوس فارکس، بونوس در فارکس چیست؟، معنی بونوس در فارکس

پیش از آن که به بونوس فارکس بپردازیم، در جدول زیر به تعدادی از بروکر فارکس با بونوس اشاره شده است:

نام بروکر ثبت نام و دریافت بونوس
بروکر آلپاری، لوگوی جدید آلپاری، کارگزاری الپاری فارسی
بروکر آلپاری
🔥ثبت نام در آلپاری
شارژ حساب لایت فارکس ، ثبت نام لایت فارکس ، لایت فارکس بدون فیلتر
بروکر لایت فایننس
🔥ثبت نام در لایت فایننس
سایت بدون فیلتر امارکتس ، amarkets ورود ، دانلود متاتریدر 4 آمارکتس
بروکر آمارکتس
🔥ثبت نام در آمارکتس
بررسی بروکر ویندزور ، شارژ بروکر ویندزور با تاپ چنج ، نحوه واریز و برداشت در بروکر ویندزور ، نحوه واریز و برداشت در بروکر ویندزور
بروکر ویندزور
🔥ثبت نام در بروکر ویندزور
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، پشتیبانی فارسی ☎️پیامرسان تلگرام

 

بونوس فارکس چیست؟

بونوس فارکس قابلیت یا ویژگی ای است که بعنوان ابزار تبلیغاتی از سوی بروکر های فارکس ارائه میشود. بونوس یا پاداش در فارکس مبلغی است که بعنوان درصدی از واریز اولیه و یا بعنوان پاداش ثبت نام فارکس (بسته به سیاست های بروکر!) بعنوان اعتبار به حساب معامله گران انتقال داده میشود.

بونوس در بروکر های فارکس انواع متعددی دارد، به همین نسبت نیز شرایط دریافت بونوس فارکس نیز به مراتب متنوع و در برخی موارد دشوار بنظر می آید.

 

▶️ویدئو آموزش بونوس در فارکس

 

ویژگی های بونوس ثبت نام فارکس

بونوس‌ها و طرحهای تشویقی بروکرهای فارکس شرایط مناسبی را برای معامله گرانی که قصد شروع معاملات در فارکس را دارند فراهم میکند. اما در کنار تمام مزایای آن معایبی نیز دارد از جمله ی آن ها تنوع و شرایط دریافت بونوس فارکس است.

در بروکر های فارکس بونوس در قالب های متفاوتی ارائه میشود که در ادامه مفصلا به آن ها پرداخته خواهد شد.

✅مزایا بونوس فارکس

 • ✅افزایش سرمایه اولیه
 • ✅کاهش ریسک معاملات
 • ✅کسب تجربه در محیط واقعی

 

❌معایب بونوس فارکس

 • ❌محدود بودن بروکر فارکس با بونوس
 • ❌عدم امکان برداشت بونوس
 • ❌شرایط سخت دریافت بونوس در فارکس

 

انواع بونوس های معاملاتی بروکر های فارکس

بونوس فارکس انواع متنوعی دارد که بسته به حساب های معاملاتی در کارگزاری فارکس قابل انتخاب است.

در ادامه به انوع بونوس در فارکس خواهیم پرداخت اما پیش از آن بهتر است بدانیم که بونوس های معاملاتی در بروکر های فارکس برای رگولاتوری ها مورد قبول نیست بنابر این عموما بیشترین بونوس فارکس در بروکر هایی ارائه میشود که رگولاتوری های معتبری را در اختیار ندارند.

بونوس فارکس itfxb073 bestfxbonus irantopfxbrokers pic 03

بونوس خوش آمد گویی فارکس

پاداش سپرده فارکس رابطه ی مستقیم با مقدار شارژ حساب دارد به این شکل که عموما درصدی از مبلغ انتقال داده شده با شرایط خاص بر حساب ها اعمال میگردد. به معامله گران امکان افزایش سرمایه جهت شروع معاملات فارکس با سرمایه کم را فراهم می آورد.

روش دریافت بونوس واریز اولیه فارکس بسته به سیاست بروکر ها متغییر است اما عمدتا برداشت بونوس ها امکان پذیر نمیباشد؛ برای درک بهتر این طرح تشویقی فارکس بهتر است به یک مثال بپردازیم:

 

پاداش ثبت نام فارکس – بونوس بدون واریز فارکس

بونوس ثبت نام فارکس در بروکر ها بدون نیاز به واریز در اختیار معامله گران قرار میگیرد. برای دریافت بونوس بدون واریز تنها کافیست تا در بروکر مورد نظر افتتاح حساب نمایید.

مشابه دیگر بونوس های فارکس برداشت این مبلغ غیر ممکن است اما معامله گران میتوانند با انجام معاملات موفق در فارکس مقادیر سود خود را برداشت نمایند. این نوع پاداش ها بهترین روش برای محدود کردن ریسک معاملات فارکس بحساب می آید.

از محبوب ترین بروکر فارکس با بونوس بدون واریز میتوان به «بونوس 30 دلاری ویندزور» اشاره داشت. این بونوس فارکس که به حساب 30 دلاری ویندزور نیز معروف است، پس از تکمیل مراحل ثبت نام و احراز هویت این مبلغ را به حساب معامله گران (بعنوان اعتبار) انتقال میدهد.

 

بونوس واریز در فارکس

در بروکر های فارکس با بونوس یک طرح دیگر نیز مخصوص معامله گران قدیمی در نظر گرفته شده که پیش تر از بونوس های واریز اولیه در فارکس استفاده نموده اند و حال قصد دارند تا مجدد اقدام به شارژ حساب در بروکر خود نمایند.

این سرویس بیشتر در میان بروکر های باینری آپشن دیده میشود که از بهترین آن میتوان به بونوس سپرده پاکت آپشن اشاره نمود که در هر واریز تا 50 درصد به عنوان پاداش سپرده گذاری به حساب معامله گران واریز مینماید.

بونوس 100 درصد بروکر لایت فارکس ، بونوس روز تولد در لایت فارکس ، بونوس بروکر لایت فارکس

 

بونوس مناسبتی در فارکس

آخرین نوع از بونوس فارکس مربوط به مناسبت های جهانی است. بروکر های فارکس با بونوس مناسبتی عمدتا در زمان هایی نظیر تابستان، سال نو (کریستمس) یا اعیاد دیگر به مدت محدود امکان دریافت بونوس در فارکس را در اختیار معامله گران قرار میدهند.

 

شرایط دریافت بونوس در فارکس

انواع بونوس فارکس تنوع بالایی را بسته به سیاست های بروکر ها در خود جای داده است. بنابر این نحوه دریافت بونوس فارکس نیز بنابر هر یک متفاوت خواهد بود. برای مثال در یک بروکر فارکس با بونوس بدون واریز کاربران عموما میبایست مراحل ثبت نام و احراز هویت را تکمیل نمایند تا پاداش ثبت نام فارکس را دریافت نمایند.

همچنین این شرایط در بروکر فارکس با بونوس واریز به همان نسبت متفاوت است و کاربران تنها پس از واریز یا شارژ حساب خود قادر به دریافت بونوس اولیه فارکس خواهند بود. اما چیزی که درباره ی بونوس فارکس در تمام بروکر ها یکسان است، عدم امکان برداشت بونوس (مگر در شرایط خاص!) است.

ویندزور بروکر سی دلار ، ویندزور 30 دلاری رایگان ، افتتاح حساب رایگان 30 دلاری Windsor

بیشترین بونوس فارکس بهتر است؟

همانطور که تا به اینجا با معنی بونوس در فارکس آشنا شدیم، این قابلیت به منظور بهبود شرایط معاملاتی و جذب مشتریان در نظر گرفته شده است. اما بهترین بونوس فارکس صرفا بیشترین بونوس فارکس بحساب نمی آید.

همچنین بروکر های فارکس با بونوس واریز عمدتا از جمله بروکر های معتبر و با سابقه در بازار بحساب می آید. بروکر فارکس با بونوس بدون واریز یا بونوس ثبت نام فارکس بیشتر در دسته بروکر هایی قرار گرفته که به تازگی فعالیت خود را آغاز نموده و یا اعتبار کافی برای جذب مشتری را ندارد.

 

بهترین بونوس فارکس

 بهترین بونوس در فارکس نیز همانند بسیاری از موارد مربوط به انتخاب بهترین بروکر در فارکس به شرایط و استراتژی های معاملاتی کاربران بستگی دارد. برای مثال اگر اعتبار بروکر برای شخصی ملاک نباشد، ثبت نام در بروکر فارکس با بونوس بدون واریز و یا با بیشترین بونوس فارکس گزینه ی مناسب تری بحساب می آید.

اما عمدتا امکان دریافت بونوس فارکس در اکثر بروکر ها (به مقادیر مختلف) در اختیار معامله گران قرار گرفته شده است. در مقاله ای اختصاصی به بهترین بروکر با بونوس در فارکس و نحوه ی دریافت آن ها پرداخته ایم.

بهترین بونوس فارکس، بروکر فارکس با بونوس بدون واریز، بروکر فارکس با بونوس
برای اشنایی با بهترین بونوس فارکس در بروکر ها بروی لینک زیر کلیک نمایید.

 

✅نظر کارشناسان تاپ بروکر ایران

در انتها و در قالب جمع بندی بونوس فارکس میتوان آن را یکی دیگر از قابلیت های جذاب برای شروع فارکس دانست. دریافت بونوس در فارکس میتواند مراحل ابتدایی سرمایه گذاری را بهبود بخشیده و ریسک معامله در فارکس را کاهش دهد.

اما این قابلیت ها تنها زمانی میسر شده که بیشترین بونوس فارکس را پیش از اعتبار بروکر در الویت قرار نداده و صرفا بدنبال یک بروکر فارکس با بونوس بدون واریز یا بونوس ثبت نام فارکس نباشید.

سوالات متداول

 • معنی بونوس در فارکس چیست؟

  بونوس یا پاداش فارکس مقادیری است که تحت شرایط متفاوت از سوی بروکر به سرمایه گذارانی که بتازگی ثبت نام در فارکس را تکمیل کرده و یا قصد شارژ حساب خود را داشته تعلق میگیرد.

 • مراحل دریافت بونوس فارکس چگونه است؟

  دریافت پاداش فارکس بسته به شرایط و قوانین بروکر ها متفاوت است. در یک بروکر با بونوس بدون واریز کاربران میبایست ثبت نام و احراز هویت را تکمیل نمایند. اما در یک بروکر فارکس با بونوس واریز یا شارژ حساب علاوه بر این مراحل شارژ حساب نیز الزامی میباشد.

 • انواع بونوس در فارکس چیست؟

  در میان بروکر های فارکس با بونوس تنوع بالایی دیده میشود که بسته به شرایط کارگزاری های فارکس تعیین میشود. اما از رایج ترین انواع بونوس در فارکس میتوان به موارد زیر اشاره داشت:

  • بونوس خوش آمدگویی فارکس (بونوس ثبت نام فارکس)
  • بونوس واریز در فارکس
  • بونوس واریز مناسب ها
 • امکان برداشت پاداش ثبت نام فارکس وجود دارد؟

  خیر، عموما امکان دریافت بونوس فارکس مگر در شرایط خاص (گردش بالای مالی در حساب معاملاتی) امکان پذیر نمیباشد. این مورد بخصوص درباره ی بونوس ثبت نام فارکس صدق میکند.

   

 • کدام بروکر ها بونوس دارند؟

  در لیست بلند بروکر های فارکس با بونوس میتوان نام های آشنایی از بروکر های معتبر را نیز مشاهده نمود که برای جلب مشتری و بهبود شرایط معاملاتی امکان دریافت بونوس فارکس را فراهم نموده اند:

 • بیشترین بونوس فارکس چقدر است؟

  مقادیر بونوس در فارکس متفاوت است. بونوس ثبت نام فارکس عمدتا تا 100 دلار در نظر گرفته میشود این میزان اما در بروکر ها با بونوس واریز در فارکس تا 40% میباشد.

  💰بهترین بروکر فارکس با بونوس

 • آیا میتوان بونوس ثبت نام فارکس را برداشت کرد؟

  خیر، بونوس یا پاداش ثبت نام فارکس از جمله مواردی است که در میان بروکر فارکس با بونوس بدون واریز امکان برداشت آن وجود ندارد.

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب پیشنهادی
📊بررسی تکنیک اسکالپ در فارکس - تکنیک scalp در فارکس
📊لیست پر نوسان ترین نماد های فارکس – بهترین نماد برای نوسان گیری فارکس
🔰بررسی راز موفقیت در فارکس - نحوه موفقیت در فارکس
📆آموزش تقویم اقتصادی فارکس فکتوری - تقویم اقتصادی فارکس فکتوری چیست؟
جدیدترین مطالب
🏦معرفی صرافی های ارز دیجیتال خارجی - لیست صرافی های ارز دیجیتال خارجی بدون تحریم
💱بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی - بهترین صرافی ایرانی برای خرید و فروش ارز دیجیتال
📈معرفی اندیکاتور سیگنال دهی ارز‌ دیجیتال - اندیکاتور سیگنال ارز‌ دیجیتال چیست؟
📅بهترین تقویم اقتصادی ارز دیجیتال - تقویم اقتصادی کریپتو
📊بررسی تکنیک اسکالپ در فارکس - تکنیک scalp در فارکس