🎁لیست بروکر های فارکس با بونوس – بروکر با بونوس خوش آمدگویی

13:43 24/03/2023 -

🎁بیشترین بونوس فارکس – بهترین بروکر فارکس با بونوس بدون واریز

بونوس خوش آمدگویی یا پاداش‌های سپرده فارکس از محبوب ترین طرح های تشویقی بروکر های فارکس است که همواره بازار داغی برای یافتن جدیدترین بونوس های بروکر فارکس وجود دارد. به همین سو یک بروکر با بونوس خوش آمدگویی قابل توجه میتواند شانس بیشتری برای جذب سرمایه گذاران را داشته باشد.

در این مقاله قصد داریم تا علاوه بر معرفی معرفی بالاترین بونوس خوش آمدگویی و نحوه ی استفاده از آن ها، جدیدترین بونوس رایگان فارکس بدون نیاز به واریز اولیه را بررسی نماییم تا پایان این مقاله با تاپ بروکر ایران همراه باشید.

بهترین بونوس فارکس، بروکر فارکس با بونوس بدون واریز، بروکر فارکس با بونوس

پیش از آنکه به بهترین بروکر با بونوس در فارکس بپرداریم، در جدول زیر به برخی از بهترین بونوس در بروکر های فارکس برای ایرانیان اشاره داشتیم:

نام بروکر ثبت نام و دریافت بونوس
بروکر آلپاری، لوگوی جدید آلپاری، کارگزاری الپاری فارسی
بروکر آلپاری
🔥ثبت نام در آلپاری
شارژ حساب لایت فارکس ، ثبت نام لایت فارکس ، لایت فارکس بدون فیلتر
بروکر لایت فایننس
🔥ثبت نام در لایت فایننس
سایت بدون فیلتر امارکتس ، amarkets ورود ، دانلود متاتریدر 4 آمارکتس
بروکر آمارکتس
🔥ثبت نام در آمارکتس
بررسی بروکر ویندزور ، شارژ بروکر ویندزور با تاپ چنج ، نحوه واریز و برداشت در بروکر ویندزور ، نحوه واریز و برداشت در بروکر ویندزور
بروکر ویندزور
🔥ثبت نام در بروکر ویندزور
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، پشتیبانی فارسی ☎️پیامرسان تلگرام

 

بونوس در فارکس چیست؟

با محبوبیت فارکس که بصورت روز افزون در حال افزایش است و هر روزه معامله گران بیشتری به کسب درآمد از فارکس روی می آورند. مطالب متعددی در باره ی آن که “فارکس را از کجا شروع کنیم؟” منتشر شده است؛ بونوس فارکس نیز از جمله پر مخاطب ترین آن ها بحساب می آید.

پاداش فارکس در انواع مختلفی ارائه میشود که تمامی آن ها برای کاهش ریسک معاملات فارکس و افزایش درامد معامله گران با سرمایه کم طراحی شده است به نحوی که معامله گران پس از افتتاح حساب در فارکس و تکمیل مراحل شارژ حساب اولیه درصدی را به عنوان پاداش واریز فارکس دریافت می نمایند. یا بعضا در برخی از بروکر ها، تنها با ثبت نام مبلغی به عنوان بونوس بدون واریز فارکس در اختیار معامله گران قرار میگیرد.

بونوس فارکس چیست؟، اشنایی بونوس فارکس، بونوس در فارکس چیست؟، معنی بونوس در فارکس
برای مطالعه بیشتر درباره ی بونوس فارکس میتوانید از طریق لینک زیر به مقاله ی اختصاصی این موضوع مراجعه نمایید.

 

▶️ویدئو بیشترین بونوس بروکر فارکس

 

بهترین بروکر های فارکس با بونوس معاملاتی

پیش از آن که به بررسی لیست و معرفی بیشترین بونوس فارکس بپردازیم. همانطور که در مقاله در این باره به آن اشاره داشتیم، انواع بونوس به 2 دسته بروکر فارکس با بونوس بدون واریز (بروکر با بونوس خوش آمدگویی) و بروکر با بونوس واریز تقسیم میشود.

به همین دلیل نیز در ادامه بروکر های فارکس با بونوس را با همین دسته بندی مورد بررسی قرار خواهیم داد:

 

بهترین بروکر با بونوس خوش امد گویی

اولین و رایج ترین نوع پاداش ها، بروکر با بونوس خوش آمدگویی است که در آن ها مقادیر بونوس بصورت درصدی محاسبه و به حساب معامله گران منتقل میشود. در ادامه به لیست «بهترین بروکر با بونوس خوش امد گویی» خواهیم پرداخت:

 

✨بونوس بروکر لایت فارکس

یکی از برترین بروکر های فارکس برای ایرانیان که از جمله شناخته شده ترین آن ها میباشد بروکر لایت فایننس بحساب می آید. به واسطه ی سابقه ی طولانی مدت همکاری خود با ایرانیان شرایط مناسبی را برای این دسته از معامله گران فراهم نموده است که بونوس بروکر لایت فارکس نیز از جمله ی آن ها میباشد.

بونوس 100 درصد بروکر لایت فارکس ، بونوس روز تولد در لایت فارکس ، بونوس بروکر لایت فارکس

در رابطه با بونوس بروکر لایت فارکس کاربران میتوانند پس از افتتاح حساب در بروکر لایت فارکس، برای دریافت بونوس لایت فارکس که در ادامه به آن ها پرداخته خواهد شد، اقدام نمایند:

بونوس روز تولد در لایت فارکس

بهترین بونوس لایت فارکس را میتوان این طرح دانست زیرا این امکان را به معامله گران میدهد تا به واسطه ی روز تولد خود با 100 دلار، 100 درصد واریز خود را به عنوان پاداش دریافت نمایند. اگر چه این بونوس تنها 1 بار قابل استفاده میباشد.

ویژگی بونوس روز تولد در لايت فاركس

 • حداقل واریز 100 دلار
 • دریافت 100 درصد بروی سپرده
 • حداکثر بونوس تا 10 هزار دلار
 • امکان برداشت سود حاصل از معاملات
 • اعمال بروی تمام حساب های معاملاتی

افتتاح حساب در لايت فاركس

 

بونوس 100 درصدی لایت فارکس

این بونوس ویژه ی معامله گرانی از کشور های ایران، فیلیپین و ویتنام ارائه شده که 100 درصد از مبلغ واریز را به حساب کاربران واریز میکند. یکی از دلایل محبوبیت این طرح آن است که محدودیت دیگر بونوس ها را نداشته و معامله گران قادر خواهند بود تا 40 باز اقدام به دریافت بونوس در لایت فایننس نمایید.

ویژگی بونوس 100 درصد بروکر لایت فارکس

 • حداقل واریز 300 دلار
 • دریافت 100 درصد بروی سپرده
 • حداکثر بونوس تا 50 هزار دلار
 • امکان برداشت سود حاصل از معاملات
 • اعمال بروی تمام حساب های معاملاتی

افتتاح حساب در لايت فاركس

 

بونوس 50 درصدی لایت فارکس

این بونوس به منظور تشویق کاربران به مطالعه ی مطالب بلاگ لایت فایننس است که اطلاعاتی در باره ی نحوه ی معامله در فارکس، استراتژی های معاملاتی و تحلیل اخبار مربوط به فارکس در اختیار خوانندگان قرار میدهد.

ویژگی بونوس 50 درصد LiteFinance

 • حداقل واریز 100 دلار
 • دریافت 50 درصد بروی سپرده
 • حداکثر سود تا 5 هزار دلار
 • امکان برداشت سود حاصل از معاملات
 • اعمال بروی تمام حساب های معاملاتی
بونوس لایت فارکس ، نحوه استفاده از بونوس لایت فارکس ،بونوس 100 درصد بروکر لایت فارکس
برای مطالعه بیشتر و نحوه ی دریافت بونوس لایت فارکس بروی لینک زیر کلیک نمایید.

 

⚡بونوس بروکر آمارکتس

بروکر آمارکتس از جمله بروکر های است که به واسطه ی تعدد بونوس های معاملاتی فارکس خود به ویژه امکان ثبت نام و ورود به سایت بروکر آمارکتس برای ایرانیان بسیار محبوب شده است. از جمله ی آن ها میتوان به 30 دلار بونوس خوش آمد گویی آمارکتس اشاره کرد که اگر چه منسوخ شده اما همچنان جستجو میشود که میتوان انتظار داشت تا در آینده در کنار ویژگی های معاملاتی کاربردی خود مجدد امکان دریافت بونوس فارکس بدون واریز را فراهم نماید.

بونوس فارکس itfxb073 bestfxbonus irantopfxbrokers pic 03

در حال حاضر لیست بونوس آمارکتس به 2 بونوس یا پاداش زیر محدود شده که به آن ها خواهیم پرداخت:

20 درصد بونوس واریز بروکر آمارکتس

از جمله بونس های آمارکتس که به صورت دوره ای ارائه میشود میتوان به این طرح اشاره نمود که امکان دریافت 20 درصد بروی مبلغ شارژ حساب آمارکتس را برای معامله گران فراهم مینماید. برای دریافت 20% بونوس واریز آمارکتس میبایست حداقل 300 دلار واریز نمایید که میتوان از لینک زیر اقدام به ثبت نام در آمارکتس و دریافت این بونوس نمایید.

افتتاح حساب در آمارکتس

بونوس واریز دو برابری بروکر آمارکتس

برای دریافت بونوس آمارکتس میبایست با تیم پشتیبانی ارتباط داشته باشید تا بتوانید تا 10 هزار دلار به عنوان پاداش از بروکر Amarkets دریافت نمایید. استفاده از این بونوس تحت شرایط ویژه ای ممکن شده است و تنها بروی پلتفرم متاتریدر 4 آمارکتس قابل استفاده میباشد.

ویژگی واریز دو برابری بروکر آمارکتس

 • تنها برای معامله گران جدید در دسترس است
 • حداکثر بونوس تا 10 هزار دلار
 • امکان برداشت بونوس با شرایط مشخص شده
 • اعمال بروی حساب استاندارد و فیکس آمارکتس
 • امکان معامله تنها بروی پلتفرم متاتریدر 4

افتتاح حساب در آمارکتس

 

20 درصد بونوس تغییر بروکر آمارکتس

این بونوس آمارکتس به معامله گرانی تعلق میگیرد که اقدام به تغییر بروکر خود به بروکر آمارکتس می نمایند تا علاوه بر بهره مندی از ویژگی های معاملاتی آمارکتس 20% نیز بروی سپرده ی خود دریافت نمایند. لازم به ذکر است که این بونوس تنها بروی حساب های فیکس و استاندارد آمارکتس بروی متاتریدر 4 در دسترس میباشد و تنها یکبار قابل استفاده میباشد.

ویژگی بونوس تغییر به بروکر آمارکتس

 • بیش از 250 نماد معاملاتی
 • اسپرد های پایین از 0.2 پیپ
 • حداکثر بونوس تا 5 هزار دلار
 • کارمزد پایین 0 درصد
 • سیگنال های معاملاتی
 • امکان معامله بروی پلتفرم متاتریدر 4
پاداش 30 دلار بونوس بدون نیاز به واریز آمارکتس ، پاداش بروکر Amarkets ، طرح های تشویقی یا بونوس های بروکر آمارکتس

برای مطالعه بیشتر و نحوه دریافت بونوس آمارکتس بروی لینک زیر کلیک نمایید.

بونوس بروکر آمارکتس

 

🎯بونوس و طرح تشویقی بروکر آلپاری

بروکر آلپاری از قدیمی ترین بروکر های فارکس به حساب می آید که همکاری خوبی را با کاربران ایرانی داشته و بونوس های مختلفی را نیز در کنار ویژگی های معاملاتی خود در نظر گرفته است که از محبوب ترین آن ها میتوان به بونوس ۳۰ درصدی تابستانی بروکر آلپاری اشاره کرد که در حال حاضر غیر فعال بوده و میتوان انتظار داشت که در تابستان پیش رو نسخه ی بهبود یافته ی آن مجدد در دسترس قرار گیرد

 

🔖نحوه فعالسازی و دریافت بونوس آلپاری

طبق آخرین بروزرسانی های بروکر آلپاری تعدادی از بونوس خوش آمدگویی بروکر آلپاری و جوایز ارزشمندی درقالب مسابقات آلپاری معرفی شده که مورد توجه معامله گران قرار گرفته است.

به همین دلیل در قالب مقاله ای مجزا به معرفی جدیدترین بونوس آلپاری پرداخته ایم که دعوت میکنیم در صورتی که قصد افتتاح حساب در یکی از بهترین بروکرهای فارکس برای ایرانیان را دارید برای استفاده از بونوس بروکر آلپاری برای تریدرها به این مقاله مراجعه نمایید.

بونوس آلپاری، کد معرف آلپاری ، طرح تشویقی آلپاری ، ریبیت آلپاری

برای مراجعه به مقاله ی بونوس آلپاری کافیست تا بروی لینک زیر کلیک نمایید.

بونوس بروکر آلپاری

 

بهترین بروکر فارکس با بونوس بدون واریز

بروکر با بونوس بدون واریز یکی از پر جستجو ترین موارد مربوط به بونوس فارکس است. بروکر با بونوس اولیه این فرصت را در اختیار معامله گران قرار خواهد داد تا پس از ثبت نام در هر یک از بروکر فارکس با بونوس، مبلغ مشخص شده را دریافت و به معامله در فارکس بپردازند.

بروکر فارکس با بونوس بدون واریز این فرصت را در اختیار معامله گران قرار میدهد تا در حین آموزش کسب درآمد از فارکس بدون سرمایه بتوانند در محیط واقعی بدون ریسک در محیط واقعی به کسب تجربه و ایجاد بهترین استراتژی معاملاتی مناسب خود مشغول شوند.

 

بونوس بدون واریز بروکر ایکس ام | XM

بروکر XM یکی از محبوب ترین بروکر با بونوس خوش آمدگویی است و همچنین یک بروکر با بونوس بدون واریز نیز بحساب می آید. معامله گران پس از تکمیل مراحل ثبت نام در بروکر XM در حساب خود از بونوس 30 دلاری ایکس ام در حساب خود بهره مند شوند.

بونوس 30 دلاری ایکس ام ، بروکر با بونوس خوش آمدگویی ، دریافت بونوس بدون واریز XM

شرایط دریافت بونوس بدون واریز XM به نسبت شرایط راحتی را در نظر گرفته علاوه بر آن که هیچ تاریخ انقضایی برای این پاداش در نظر گرفته نشده است. معامله گران پس از انجام حداقل 5 معامله با حجم 0.1 لات سود معاملات فارکس خود را دریافت نمایید.

ویژگی بونوس 30 دلاری بدون سرمایه ایکس ام

 • بونوس رایگان 30 دلاری در فارکس
 • بروکر فارکس برای ایرانیان خارج از کشور
 • سود قابل برداشت
 • معامله با حداکثر لوریج 1:1000
 • امکان معامله بروی پلتفرم متاتریدر 4 و 5

افتتاح حساب در بروکر XM

 

بونوس سی دلاری ویندزور بروکرز

یکی دیگر از گزینه ها برای افتتاح حساب در بروکر با اعتبار اولیه، بروکر Windsor است که به واسطه ی رقابت نزدیک در بازار ایران، ویندزور و الپاری همواره در رده های اول حضور داشته اند و اغلب معامله گران با آن آشنایی دارند. بعنوان یک بروکر فارکس با بونوس بدون واریز در ایران، بونوس سی دلاری ویندزور یا حساب 30 دلاری ویندزور را میتوان از محبوب ترین و شناخته ترین این گزینه ها دانست.

ویندزور بروکر سی دلار ، ویندزور 30 دلاری رایگان ، افتتاح حساب رایگان 30 دلاری Windsor

در حال حاضر میتوان با افتتاح حساب رایگان 30 دلاری Windsor، قدم اول را برای شروع فارکس بدون سرمایه گذاری برداشته و با کمترین ریسک به معامله بپردازید. برای دریافت بونوس سی دلاری ویندزور بروکرز کاربران میبایست پس از ثبت نام اقدام به احراز هویت در بروکر ویندزور نمایند و البته تحت شرایط پیچیده ای نیز امکان دریافت سود حاصله از معاملات در اختیار کاربران قرار گرفته است.

ویژگی حساب ۳۰ دلاری ویندزور

 • دریافت 30 دلار بعنوان پاداش ثبت نام
 • نیاز به احراز هویت در ویندزور
 • سود قابل برداشت (تحت شرایط ویژه)
 • محدودیت زمانی (6 ماه)
 • تنها 1 نفر از هر خوانواده امکان دریافت دارد!

افتتاح حساب بروکر ویندزور

 

بونوس 100 دلاری بروکر اف بی اس

اگر همچنان موفق نشده اید تا بهترین بروکر بروکر با بونوس بدون واریز مناسب خود را برای شروع در فارکس انتخاب نمایید در آخر این مقاله نوبت به معرفی بونوس رایگان 100 دلاری FBS میرسد. البته پیش از آن مجدد یادآوری میکنیم که بروکر fbs برای ایرانیان خارج از کشور در دسترس میباشد!

معامله گرانی که به دنبال کسب تجربه با استراتژی تعیین حداقل سرمایه برای فارکس و شروع معاملات روزانه میباشند، دریافت بونوس 100 دلاری رایگان در بروکر FBS یکی از بهترین گزینه های در دسترس بحساب می آید.

دریافت بونوس 100 دلاری رایگان در بروکر FBS ، بونوس رایگان 100 دلاری FBS ، بونوس 100 دلاری بروکر اف بی اس

شروع فارکس با 100 دلار یکی از مناسب ترین مبالغ سرمایه گذاری اولیه برای معاملات در نظر گرفته میشود که بروکر اف بی اس در قالب یک بستر رگوله شده بروی پلتفرم های متاتریدر 4 و 5 این فرصت را فراهم آورده است. در مقاله ای مجزا به آموزش ثبت نام بروکر fbs بهمراه تمام ویژگی های آن پرداخته ایم.

معامله گران تنها پس از معامله حداقل 5 لات مجاز به برداشت سود معاملات در بازار فارکس میباشند اما هیچ محدودیتی در مدت زمان معامله در نظر گرفته نشده است.

ویژگی 100 دلار بونوس بدون واریز FBS

 • دریافت 100 دلار بعنوان پاداش ثبت نام
 • بروکر فارکس برای ایرانیان خارج از کشور
 • بدون محدودیت زمانی
 • معامله با حداقل اختلاف 100 پیپ مورد قبول است
 • حداقل 5 لات معامله

افتتاح حساب در بروکر fbs

 

✅نظر کارشناسان تاپ بروکر ایران

در این مقاله به صورت کلی سعی داشتیم تا با پرداختن به بروکر فارکس با بونوس بدون واریز و با واریز (بونوس خوش آمدگویی فارکس) در انتخاب بهترین بونوس فارکس به معامله گران یاری رسانیم. همانطور که در مقاله بونوس فارکس نیز اشاره داشتیم، بیشترین بونوس فارکس الزاما بهترین بونوس فارکس بحساب نمی آید. بنابر این بهتر است تا اعتبار یک بروکر را پیش از انتخاب بهترین بروکر با بونوس خوش امد گویی بسنجید.

همچنین لازم به ذکر است که نمیتوان بروکر های فارکس با بونوس را تنها راه موفقیت در فارکس دانست، بلکه بونوس در فارکس تنها ابزاری برای شروع و بهبود روند معاملات به جهت افزایش سود فارکس است.

سوالات متداول

نظرات (8)
یاسر
20/01/2024 22:18

سلام وقت بخیر
بروکر چیف فارکس واقعا بدرد نمی خوره
بعد از چند روز درگیری برای احراز هویت
تماس تصویری و اینکه اخر سر رد صلاحیت دادن
خب دلیل رد صلاحیت رو هم نگفتن
بنظرم واقعا بروکر دلیل رد کردن

پاسخ
محمد حسین حسینی
22/02/2024 16:06

با سلام
بله متاسفانه بروکر فارکس چیف در مواردی با معامله گران ایرانی سختگیری داشته و باعث مشکل شده است! به همین دلیل نیز در لیست بروکر های معتبر فارکس تاپ بروکر ایران قرار ندارد.

سعید
18/01/2024 04:38

آقا من متوجه نشدم واریز دو برابری بروکر آمارکتس چطوریه؟ توضیح اگر بدید بیشتر خیلی خیلی خوب میشه. در ضمن باید بگم که سایتتون عالیه و من همیشه مطلب بروز رو اینجا میخونم.

پاسخ
محمد حسین حسینی
11/02/2024 18:02

با سلام و قدر دانی از لطف شما
واریز 2 برابری آمارکتس از جمله طرح های بونوس آمارکتس بحساب می آید که در مقاله ای بصورت مجزا به آن پرداخته ایم.
بونوس بروکر آمارکتس

ضرغام
18/01/2024 04:36

آیا در لایت فارکس طرح هایی جذاب مثل بونوس روز تولد وجود داره یا نه؟ چون قبلا که میدونستم بود اما در حال حاضر چطوره؟

پاسخ
محمد حسین حسینی
02/02/2024 17:49

با سلام
بله، بونوس روز تولد همچنان در لیست بونوس های لایت فارکس قرار داشته و ارائه میشود.

صابر
18/01/2024 04:34

من متوجه شدم که انواع بونوس به 2 دسته بروکر فارکس با بونوس بدون واریز یعنی بروکر با بونوس خوش آمدگویی)و بروکر با بونوس واریز تقسیم میشه. درسته؟ یا انواع دیگه ای هم هست که من نمیدونم؟

پاسخ
محمد حسین حسینی
22/01/2024 17:46

با سلام
خیر، بصورت کلی بونوس در فارکس در قالب بونوس بدون واریز بروکرها در ابتدای ثبت نام در هر یک و یا بونوس واریز (بونوس خوش آمد گویی بروکر) پس از واریز اولیه در نظر گرفته شده اند.

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب پیشنهادی
📜نماد شاخص نزدک در الپاری - نزدک در آلپاری چیست؟
📜بررسی نماد داوجونز در ارانته - نماد داوجونز در بروکر ارانته چیست؟
💻آموزش دانلود فارکس چیف - لینک دانلود متاتریدر فارکس چیف
⚠️بررسی معایب بروکر فارکس چیف - مشکلات فارکس چیف چیست؟
جدیدترین مطالب
📊استراتژی با وین ریت 100 درصد - استراتژی وین ریت 100% فارکس
📜نماد شاخص نزدک در الپاری - نزدک در آلپاری چیست؟
📊بهترین استراتژی بدون اندیکاتور - لیست استراتژی بدون اندیکاتور فارکس
📈آموزش اکسپرت نویسی در متاتریدر - نحوه اکسپرت نویسی متاتریدر
📊استراتژی باند بولینگر در فارکس - استراتژی فارکس با اندیکاتور بولینگر باند