💸واریز ریالی به لایت فارکس – برداشت از لایت فارکس با تاپ چنج

12:49 15/06/2023 -

💸شارژ لایت فارکس با تاپ چنج – نحوه برداشت از لایت فارکس به تاپ چنج

واریز ریالی به لایت فارکس [شارژ ریالی لایت فارکس] یکی از ویژگی های بخصوص این بروکر برای کاربران ایرانی است. شارژ حساب لایت فارکس با تاپ چنج از جمله دلایل محبوبیت بروکر لایت فارکس در ایران بحساب می آید.

در این مقاله اما قصد داریم تا ابتدا به آموزش شارژ لایت فارکس با تاپ چنج بصورت تصویری بپردازیم و پس از آن نحوه برداشت از لایت فارکس به تاپ چنج را مورد بررسی قرار دهیم. اگر شما نیز بدنبال “واریز و برداشت از لایت فارکس با تاپ چنج” بوده دعوت میکنیم تا انتها با تاپ بروکر ایران همراه باشید.

افتتاح حساب لایت فایننس

شارژ ریالی لایت فارکس ، شارژ لایت فارکس با تاپ چنج ، شارژ لایت فارکس با تاپ چنج

پیش از آن که به واریز و برداشت از لایت فارکس با تاپ چنج بپردازیم، در جدول زیر بطور خلاصه اطلاعاتی درباره ی بروکر لایت فایننس آورده شده است:

شارژ حساب لایت فارکس ، ثبت نام لایت فارکس ، لایت فارکس بدون فیلتر
بروکر LiteFinance
🔥ثبت نام در لایت فارکس
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، پشتیبانی لایت فارکس ☎️تلگرام فارسی
💫واریز ریالی لایت فارکس ✅دارد
⏰برداشت تاپ چنج لایت فارکس ✅دارد
کارمزد تراکنش ❌ندارد

 

چگونه حساب لایت فارکس را شارژ کنیم؟

واریز و برداشت لایت فارکس متنوع ترین روش ها را بسته به نیاز معامله گران در اختیار معامله گران قرار داده است. اگر چه شارژ حساب لایت فارکس با تاپ چنج از جمله محبوب ترین نحوه شارژ لایت فارکس است اما همچنان در مقاله ای به بررسی این روش ها پرداخته شده است.

شارژ حساب لایت فارکس ، نحوه واریز و برداشت در بروکر لایت فارکس ، معرفی روش های واریز و برداشت در لایت فارکس

برای مطالعه نحوه واریز و برداشت در لایت فارکس بروی لینک زیر کلیک نمایید.

واریز و برداشت از لایت فارکس

 

شرایط واریز و برداشت از لایت فارکس با تاپ چنج

کاربران در این بروکر قادر میباشند تا برای برداشت و یا شارژ لایت فارکس با تاپ چنج اقدام نمایند. شارژ حساب لایت فارکس با تاپ چنج بطور مستقیم از طریق کابین شخصی لایت فارکس در دسترس معامله گران قرار گرفته شده است.

پیش از آن که به آموزش واریز و برداشت به لایت فارکس از طریق تاپ چنج بپردازیم لازم است به خلاصه ای از شرایط آن اشاره نماییم:

  • حداقل واریز 1 دلار
  • حداقل برداشت 5 دلار
  • بدون کارمزد و کمیسیون
  • واریز لحظه ای

 

مراحل شارژ لایت فارکس با تاپ چنج

واریز ریالی به لایت فارکس از طریق «صرافی تاپ چنج» امکان پذیر میباشد. معامله گران میبایست مطابق مراحل زیر که در تصویر آورده شده نسبت به شارژ حساب لایت فارکس با تاپ چنج اقدام نمایند:

شارژ لایت فارکس با تاپ چنج، واریز ریالی به لایت فارکس، شارژ ریالی لایت فارکس
مراحل شارژ لایت فارکس با تاپ چنج

 

نحوه ساخت کیف پول در لایت فارکس

برای واریز ریالی لایت فارکس از طریق شارژ لایت فارکس با تاپ چنج و همچنین برداشت از لایت فارکس با تاپ چنج کاربران  میبایست ابتدا کیف پول تاپ چنج مورد نظر را در لایت فایننس اضافه نمایند.

افتتاح حساب لایت فایننس

 

گام اول – ورود به لایت فارکس

برای شارژ لایت فارکس با تاپ چنج از طریق کیف پول دلاری ابتدا میبایست وارد کابین شخصی لایت فارکس خود شده و اگر همچنان موفق به افتتاح حساب نشده اید از طریق لینک زیر ثبت نام در لایت فارکس را تکمیل کرده سپس ادامه مراحل را دنبال نمایید.

پس از ورود به کابین از نوار ابزار سمت راست صفحه گزینه ی دارایی را انتخاب کرده و در صفحه ی جدید گزینه ی مشخص شده در تصویر را به منظور اضافه نمودن به لیست کیف پول لایت فارکس انتخاب نمایید.

نحوه ساخت کیف پول در لایت فارکس ، شارژ لایت فارکس با تاپ چنج از طریق کیف پول دلاری ، آموزش شارژ حساب تاپ چنج در لایت فارکس
نحوه ساخت کیف پول در لایت فارکس

 

گام دوم – اتصال کیف پول تاپ چنج لایت فارکس

سپس کافیست تا گزینه ی اضافه کردن کیف پول جدید را انتخاب و پس از انتخاب کیف پول تاپ چنج شماره مربوط به آن را وارد و بروی ذخیره کلیک کنید.

آموزش واریز به لایت فارکس از طریق تاپ چنج، شارژ لایت فارکس با تاپ چنج از طریق کیف پول دلاری، نحوه ساخت کیف پول در لایت فارکس
اتصال کیف تاپ چنج لایت فارکس

همچنین برای حذف کیف پول لایت فارکس نیز کافیست تا بروی گزینه ی قرمز رنگ با تصویر سطل آشغال کلیک کرده و حذف کیف پول تاپ چنج را تایید نمایید.

 

شارژ حساب لایت فارکس با تاپ چنج

حال نوبت به آموزش شارژ لایت فارکس با تاپ چنج رسیده است. برای شروع واریز ریالی به لایت فارکس میبایست پس از تکمیل مراحل بالا ادامه مراحل را مطابق آموزش زیر دنبال نمایید.

 

گام اول – بخش شارژ لایت فارکس

برای شارژ لایت فارکس با تاپ چنج ابتدا وارد کابین شخصی لایت فارکس شده و سپس در صفحه ی بخش دارایی، از نوار ابزار گزینه ی “سپرده” و سپس “شارژ لایت فارکس با تاپ چنج” را برای شارژ ریالی لایت فارکس انتخاب نمایید.

افتتاح حساب لایت فایننس

شارژ لایت فارکس با تاپ چنج، شارژ حساب لایت فارکس با تاپ چنج، شارژ ریالی لایت فارکس، واریز ریالی به لایت فارکس
آموزش شارژ لایت فارکس با تاپ چنج

 

گام دوم – تایید واریز ریالی لایت فارکس

در مرحله ی بعد از شارژ حساب لایت فارکس با تاپ چنج میبایست پس از انتخاب حساب معاملاتی مورد نظر خود مبلغ پرداختی خود را وارد نموده و بروی گزینه ی ادامه دهید کلیک نمایید.

شارژ لایت فارکس با تاپ چنج، شارژ حساب لایت فارکس با تاپ چنج، شارژ ریالی لایت فارکس، واریز ریالی به لایت فارکس
نحوه شارژ حساب لایت فارکس با تاپ چنج

 

گام سوم – شارژ ریالی لایت فارکس با تاپ چنج

پیش از انتقال به سایت صرافی تاپ چنج برای تکمیل مراحل واریز ریالی به لایت فارکس میبایست اطلاعات وارد شده را تایید نمایید.

شارژ لایت فارکس با تاپ چنج، شارژ حساب لایت فارکس با تاپ چنج، شارژ ریالی لایت فارکس، واریز ریالی به لایت فارکس
نحوه شارژ حساب لایت فارکس با تاپ چنج

در سایت تاپ پنج ابتدا اطلاعات حساب خود را وارد و کد ارسال شده به آدرس ایمیل خود را برای تایید وارد و لاگین را انتخاب نمایید.

شارژ حساب لایت فایننس با Top Change، نحوه شارژ حساب لایت فارکس با تاپ چنج، آموزش شارژ حساب تاپ چنج در لایت فارکس
نحوه شارژ لایت فارکس با تاپ چنج

در گام آخر از نحوه شارژ لایت فارکس با تاپ چنج کافیست تا کیف پول مورد نظر خود را برای انتقال وارد کرده و گزینه ی پرداخت (PAY) را انتخاب نمایید.

 

نحوه برداشت از لایت فارکس به تاپ چنج

برای تکمیل مراحل برداشت وجه از لایت فارکس با تاپ چنج نیز مراحلی مشابه لازم است.معامله گرانی که قصد برداشت از لایت فارکس با تاپ چنج را داشته میبایست مطابق مراحل زیر پیشروند:

افتتاح حساب لایت فایننس

 

گام اول – ورود به کابین شخصی لایت فارکس

در قدم اول از انتقال پول از لایت فارکس به تاپ چنج، میبایست مجدد وارد سایت لایت فایننس شده و از بخش دارایی این بار سربرگ برداشت با تاپ چنج را انتخاب نمایید.

مراحل برداشت از لایت فارکس با تاپ چنج، مراحل برداشت وجه از لایت فارکس با تاپ چنج، نحوه برداشت از لایت فارکس به تاپ چنج
انتقال پول از لایت فارکس به تاپ چنج

 

گام دوم – برداشت از لایت فارکس با تاپ چنج

پس از انتخاب کیف پول تاپ چنج لایت فارکس میبایست مبلغ برداشتی را وارد کرده و گزینه ی ادامه دهید را انتخاب نمایید. پس از تکمیل مراحل و تایید اطلاعات تراکنش کافیست تا کد ارسالی را وارد کرده و مراحل برداشت از لایت فارکس با تاپ چنج را تکمیل نمایید.

 

خطای واریز با تاپ چنج به لایت فارکس

یکی از مواردی که اخیرا، برخی از کاربران با آن در مراحل انتقال پول از تاپ چنج به لایت فارکس با آن مواجه شده اند؛ نمایش خطا و نا تمام ماندن تراکنش میباشد که اغلب به دلیل استفاده از فیلتر شکن های نامناسب رخ میدهد.

برای رفع خطای واریز با تاپ چنج به لایت فارکس و پیشگیری از بوجود آمدن آن میتوانید از طریق لینک زیر با تیم پشتیبانی تاپ بروکر ایران، نماینده رسمی لایت فارکس در ایران ارتباط برقرار نمایید.

پشتیبانی فارسی الپاری ، پشتیبانی فارسی لایت فارکس ، پشتیبانی فارسی پاکت آپشن ، پشتیبانی آمارکتس ، تاپ بروکر ایران

برای ارتباط با پشتیبانی لایت فارکس در تلگرام کافیست تا بروی لینک مربوط در زیر کلیک کرده و سوال خود را با مشاورین مطرح نمایید.

لایت فارکس با تاپ چنج itfxb support telegram icon mki

 

✅نظر کارشناسان تاپ بروکر ایران

شارژ حساب لایت فارکس با تاپ چنج و یا واریز ریالی به لایت فارکس نه تنها در این بروکر بلکه در تمام بروکر های فارکس برای ایرانیان قابلیت کاربردی بحساب می آید که در این مقاله بصورت مفصل به آن اشاره داشتیم.

اما میبایست متذکر شد که برای برداشت از لایت فارکس با تاپ چنج کاربران میبایست ابتدا احراز هویت لایت فارکس را تکمیل کرده و از همان کیف پول که برای شارژ ریالی لایت فارکس استفاده نموده برای انتقال پول از لایت فارکس به تاپ چنج اقدام نمایند.

سوالات متداول

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب پیشنهادی
📜رگوله بروکر لایت فارکس برای ایرانیان – رگوله لایت فارکس چیست؟
📊نحوه اتصال لایت فارکس به تریدینگ ویو - اتصال لایت فایننس به تریدینگ ویو
✅بروکر لایت فارکس خوبه؟ - مزایا و معایب بروکر لایت فارکس
📜نماد نزدک در لایت فارکس چیست؟ - آشنایی با نماد نزدک در لایت فایننس
جدیدترین مطالب
📊آموزش استراتژی استوکاستیک - استراتژی مووینگ اوریج و استوکاستیک
🤖ربات معاملاتی فارکس چیست؟ - آشنایی با ربات معامله گر در فارکس
📜بهترین بروکر برای معامله داوجونز - ویژگی های بهترین بروکر برای داوجونز 
🧮آموزش کار با ماشین حساب فارکس - نحوه کار با ماشین حساب فارکس
📊استراتژی یک دقیقه ای فارکس - استراتژی تایم فریم 1 دقیقه در فارکس