💸آموزش شارژ حساب تاپ چنج در لایت فارکس

12:49 15/06/2023 -

💸آموزش واریز به لایت فارکس از طریق تاپ چنج

واریز و برداشت ریالی لایت فایننس یکی از ویژگی های بخصوص این بروکر برای کاربران ایرانی است که از جمله دلایل محبوبت آن بعنوان یکی از بهترین بروکر های فارکس نیز بحساب می آید که بطور مفصل در سری مقالات بروکر لایت فارکس به آن پرداخته ایم.

در این مقاله اما قصد داریم این ویژگی یعنی امکان واریز و برداشت ریالی لایت فارکس با تاپ چنج را بصورت تصویری آموزش داده و موارد مربوط به آن را مورد بررسی قرار دهیم ، دعوت میکنیم تا انتهای این مقاله با تاپ بروکر ایران همراه بوده و در صورت برخورد با هر مشکل آن را از طریق پشتیبانی یا بخش نظرات با ما در ارتباط بگذارید .

شارژ ریالی لایت فارکس ، شارژ لایت فارکس با تاپ چنج ، شارژ لایت فارکس با تاپ چنج

در جدول زیر بطور خلاصه اطلاعاتی درباره ی بروکر لایت فایننس | LiteFinance آورده شده است :

شارژ حساب لایت فارکس ، ثبت نام لایت فارکس ، لایت فارکس بدون فیلتر
بروکر LiteFinance
ثبت نام در بروکر لایت فارکس
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، پشتیبان لایت فارکس تلگرام فارسی
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، راهنمای لایت فایننس پشتیبان واتس اپ
💫واریز و برداشت ریالی ✅ دارد (تاپ چنج)
⏰انتقال با کارت بانکی ✅ دارد
کارمزد تراکنش ❌ندارد
بررسی بروکر لایت فارکس

 

واریز و برداشت ریالی لایت فایننس

کاربران در این بروکر قادر میباشند تا برای برداشت و یا شارژ لایت فارکس با تاپ چنج اقدام نمایند که بطور مستقیم از طریق کابین شخصی لایت فارکس در دسترس معامله گران قرار گرفته شده است .

پیش از آن که به آموزش واریز و برداشت به لایت فارکس از طریق تاپ چنج بپردازیم لازم است به خلاصه ای از شرایط آن اشاره نماییم:

  • حداقل واریز 1 دلار
  • حداقل برداشت 5 دلار
  • بدون کارمزد و کمیسیون
  • واریز لحظه ای

 

نحوه ساخت کیف پول در لایت فارکس

برای انجام مراحل واریز از روش شارژ حساب بروکر لایت فارکس از طریق تاپ چنج و همچنین برداشت وجه خود میبایست ابتدا کیف پول تاپ چنج مورد نظر را در لایت فایننس اضافه نمایند ، برای این کار میتوانید طبق راهنمایی های زیر پیشروید .

برای شارژ لایت فارکس با تاپ چنج از طریق کیف پول دلاری ابتدا میبایست وارد کابین شخصی لایت فارکس خود شده و اگر همچنان موفق به افتتاح حساب نشده اید از طریق لینک زیر ثبت نام در لایت فارکس را تکمیل کرده سپس ادامه مراحل را دنبال نمایید.

ثبت نام در بروکر لایت فارکس

پس از ورود به کابین از نوار ابزار سمت راست صفحه گزینه ی دارایی را انتخاب کرده و در صفحه ی جدید گزینه ی مشخص شده در تصویر را به منظور اضافه نمودن به لیست کیف پول لایت فارکس انتخاب نمایید.

نحوه ساخت کیف پول در لایت فارکس ، شارژ لایت فارکس با تاپ چنج از طریق کیف پول دلاری ، آموزش شارژ حساب تاپ چنج در لایت فارکس

سپس کافیست تا گزینه ی اضافه کردن کیف پول جدید را انتخاب و پس از انتخاب کیف پول تاپ چنج شماره مربوط به آن را وارد و بروی ذخیره کلیک کنید.

آموزش واریز به لایت فارکس از طریق تاپ چنج ، شارژ لایت فارکس با تاپ چنج از طریق کیف پول دلاری ، نحوه ساخت کیف پول در لایت فارکس

همچنین برای حذف کیف پول لایت فارکس نیز کافیست تا بروی گزینه ی قرمز رنگ با تصویر سطل آشغال کلیک کرده و حذف کیف پول تاپ چنج را تایید نمایید.

 

شارژ حساب لایت فارکس با تاپ چنج

حال نوبت به آموزش واریز به لایت فارکس از طریق تاپ چنج رسیده است ، برای شروع میبایست مراحل بالا را طی نمایید و این بار در صفحه ی بخش دارایی ، از نوار ابزار گزینه ی سپرده از طریق تاپ چنج را برای شارژ ریالی لایت فارکس انتخاب نمایید.

افتتاح حساب لایت فایننس

شارژ ریالی لایت فارکس ، آموزش واریز به لایت فارکس از طریق تاپ چنج ، شارژ حساب لایت فارکس با تاپ چنج

در مرحله ی بعد به منظور شارژ ریالی لایت فارکس میبایست پس از انتخاب حساب معاملاتی مورد نظر خود مبلغ پرداختی خود را وارد نموده و بروی گزینه ی ادامه دهید کلیک نمایید.

در صورتی که قصد استفاده از بونوس واریز در لایت فارکس را دایرد میبایست در گزینه ی استفاده از کد تبلیغاتی آن را وارد نمایید .

شارژ حساب لایت فایننس با Top Change ، نحوه شارژ حساب لایت فارکس با تاپ چنج ، آموزش شارژ حساب تاپ چنج در لایت فارکس

پیش از انتقال به سایت صرافی تاپ چنج برای تکمیل مراحل شارژ ریالی لایت فارکس میبایست اطلاعات وارد شده را تایید نماید .

شارژ حساب لایت فایننس با Top Change ، نحوه شارژ حساب لایت فارکس با تاپ چنج ، آموزش شارژ حساب تاپ چنج در لایت فارکس

در سایت تاپ پنج ابتدا اطلاعات حساب خود را وارد و کد ارسال شده به آدرس ایمیل خود را برای تایید وارد و لاگین را انتخاب نمایید.

شارژ حساب لایت فایننس با Top Change ، نحوه شارژ حساب لایت فارکس با تاپ چنج ، آموزش شارژ حساب تاپ چنج در لایت فارکس

در گام آخر کافیست تا کیف پول مورد نظر خود را برای انتقال وارد کرده و گزینه ی پرداخت (PAY) را انتخاب نمایید.

 

برداشت از لایت فارکس به تاپ چنج

برای تکمیل مراحل برداشت وجه از لایت فارکس با تاپ چنج  نیز مراحلی مشابه لازم است که میبایست مجدد وارد سایت لایت فایننس شده و از بخش دارایی این بار سربرگ برداشت با تاپ چنج را انتخاب نمایید .

افتتاح حساب لایت فایننس

پس از انتخاب کیف پول تاپ چنج لایت فارکس میبایست مبلغ برداشتی را وارد کرده و گزینه ی ادامه دهید را انتخاب نمایید.

مراحل برداشت از لایت فارکس با تاپ چنج ، مراحل برداشت وجه از لایت فارکس با تاپ چنج ، برداشت از لایت فارکس به تاپ چنج

پس از تکمیل مراحل و تایید اطلاعات تراکنش کافیست تا کد ارسالی را وارد کرده و مراحل برداشت از لایت فارکس با تاپ چنج را تکمیل نمایید .

 

خطای واریز با تاپ چنج به لایت فارکس

یکی از مواردی که اخیرا ، برخی از کاربران با آن در مراحل انتقال پول از تاپ چنج به لایت فارکس با آن مواجه شده اند نمایش خطا و نا تمام ماندن تراکنش میباشد که اغلب به دلیل استفاده از فیلتر شکن های نا مناسب رخ میدهد .

برای رفع خطای واریز با تاپ چنج به لایت فارکس و پیشگیری از بوجود آمدن آن میتوانید از طریق لینک زیر با تیم پشتیبانی تاپ بروکر ایران ، نماینده رسمی لایت فارکس در ایران ارتباط برقرار نمایید.

پشتیبانی فارسی الپاری ، پشتیبانی فارسی لایت فارکس ، پشتیبانی فارسی پاکت آپشن ، پشتیبانی آمارکتس ، تاپ بروکر ایران

برای ارتباط با پشتیبانی لایت فارکس در تلگرام و واتس اپ کافیست تا بروی لینک مربوط در زیر کلیک کرده و سوال خود را با مشاورین مطرح نمایید.

لایت فارکس با تاپ چنج itfxb support telegram icon mki لایت فارکس با تاپ چنج itfxb support whatsapp icon mki

سوالات متداول

درج نظر