💸نحوه واریز و برداشت لایت فارکس – آموزش واریز و برداشت در لایت فارکس

12:40 16/06/2023 -

💸 آموزش واریز و برداشت در لایت فارکس – واریز و برداشت در بروکر لایت فارکس

پیش از شروع معامله در لایت فارکس کاربران میبایست نسبت به شارژ حساب لایت فارکس اقدام نمایند که یکی از چالش های اصلی معامله گران ایرانی فارکس بحساب می آید. اما روش ها و نحوه شارژ حساب لایت فارکس و در پی آن برداشت از حساب لایت فارکس یکی از خدماتیست که بروکر لایت فارکس برای ایرانیان در نظر گرفته است.

در این مقاله قصد داریم تا به نحوه واریز پول به لایت فارکس و همچنین نحوه برداشت پول از لایت فارکس برای کاربران ایرانی بپردازیم. در صورتی که شما نیز از معامله گرانی میباشید که بدنبال نحوه واریز و برداشت لایت فارکس میباشد، دعوت میکنیم تا پایان مقاله با تاپ بروکر ایران همراه باشید.

افتتاح حساب لایت فایننس

شارژ حساب لایت فارکس ، نحوه واریز و برداشت در بروکر لایت فارکس ، معرفی روش های واریز و برداشت در لایت فارکس

پیش از آن که به آموزش واریز و برداشت در لایت فارکس بپردازیم، در جدول زیر بطور خلاصه اطلاعاتی درباره ی بروکر لایت فایننس [LiteFinance] آورده شده است:

شارژ حساب لایت فارکس ، ثبت نام لایت فارکس ، لایت فارکس بدون فیلتر
بروکر LiteFinance
🔥ثبت نام در لایت فارکس
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، پشتیبان لایت فارکس ☎️تلگرام فارسی
💫شارژ ریالی لایت فارکس ✅ دارد (تاپ چنج)
🏦شارژ مستقیم ❌ ندارد
⏰شارژ با ارز دیجیتال ✅ دارد
💼شارژ با پرفکت مانی ✅ دارد
💰کارمزد واریز و برداشت ❌ ندارد

 

روش های واریز و برداشت در بروکر لایت فارکس

روش های واریز و برداشت در لایت فارکس و بخصوص شارژ حساب لایت فارکس متنوع ترین روش ها را در اختیار معامله گران قرار میدهد. در این میان از کاربردی ترین آن ها میتوان به ارز های دیجیتال، پرفکت مانی و شارژ ریالی لایت فارکس بهمراه چندی دیگر اشاره داشت. همچنین از این طریق کاربران بدون محدودیت قادر به برداشت وجه از لایت فارکس میباشند.

از محبوب ترین روش های واریز و برداشت در بروکر لایت فارکس برای ایرانیان میتوان به موارد زیر اشاره داشت:

 • شارژ لایت فارکس با تاپ چنج (ریالی)
 • شارژ حساب لایت فارکس با تتر (ارزهای دیجیتال)
 • واریز و برداشت از طریق پرفکت مانی

 

▶️ویدئو نحوه واریز و برداشت در بروکر لایت فارکس

نحوه واریز و برداشت در لایت فارکس از جمله موارد پر اهمیت در آموزش لایت فارکس بحساب می آید.

همچنین به دلیل درخواست های متعدد درباره ی نحوه شارژ حساب لایت فارکس و پس از آن انتخاب بهترین روش برداشت از لایت فارکس از سوی کاربران، بر آن شدیم تا به آموزش واریز و برداشت در بروکر لایت فارکس در قالب فایل ویدئویی بپردازیم.

به جهت مشاهده ویدئو نحوه واریز و برداشت در لایت فارکس بروی تصویر کلیک نمایید.

 

آموزش واریز و برداشت در لایت فارکس

حال که با نحوه واریز و برداشت در بروکر لایت فارکس و روش های محبوب در میان ایرانیان آشنا شدیم، نوبت به آن رسیده تا هر یک را بطور مجزا مورد بررسی قرار دهیم. در ادامه بصورت خلاصه به آموزش واریز و برداشت در لایت فارکس اشاره خواهیم داشت. همچنین برای مطالعه بیشتر نیز میتوانید به مقاله ی اختصاصی درباره ی واریز به لایت فارکس و البته نحوه ی برداشت از لایت فارکس مراجعه نمایید.

 

💸واریز و برداشت ریالی لایت فارکس با تاپ چنج

واریز یا شارژ ریالی لایت فارکس بدون شک اولین انتخاب برای شارژ حساب لایت فارکس بخصوص برای ایرانیان بحساب می آید. شارژ لایت فارکس با تاپ چنج درگاهی است که بیشتر تراکنش ها را البته درکنار برداشت از لایت فارکس با تاپ چنج به خود اختصاص داده است.

بنابر این میتوان واریز از تاپ چنج به لایت فارکس را بهترین و محبوب ترین روش واریز وجه در لایت فارکس در نظر داشت. شارژ حساب لایت فارکس با تاپ چنج بدون کارمزد از هر دو سمت و در کمترین زمان ممکن امکان پذیر خواهد بود. همچنین معامله گران میتوانند واریز ریالی لایت فارکس را از 1 دلار تکمیل نمایند! (این میزان در نحوه برداشت از لایت فارکس به تاپ چنج به 5$ افزایش خواهد یافت.)

افتتاح حساب لایت فایننس

چگونه حساب لایت فارکس را شارژ کنیم؟ ، واریز و برداشت ریالی لایت فارکس با تاپ چنج ، واریز و برداشت ریالی لایت فارکس
نحوه ی واریز ریالی به لایت فارکس

برای واریز و برداشت لایت فارکس با تاپ چنج کافیست تا پس از ورود به کابین لایت فایننس، از بخش دارایی گزینه ی صرافی تاپ چنج را انتخاب کرده و از این طریق اقدام به شارژ و برداشت پول از لایت فارکس بصورت ریالی و دلاری نمایید.

شارژ ریالی لایت فارکس، شارژ لایت فارکس با تاپ چنج، شارژ لایت فارکس با تاپ چنج، نحوه برداشت از لایت فارکس به تاپ چنج

🔖آموزش شارژ حساب لایت فارکس با تاپ چنج

در صورتی که تمایل به مطالعه بیشتر درباره ی شارژ حساب لایت فارکس با تاپ چنج داشته، میتوانید از طریق لینک به مقاله اختصاصی آن مراجعه نمایید.

آموزش شارژ ریالی لایت فارکس

 

💸واریز و برداشت بروکر لایت فارکس با ارز دیجیتال

یکی دیگر از روش های محبوب پس از تاپ چنج، شارژ حساب لایت فارکس با تتر و دیگر ارز های دیجیتال است که امروزه با توسعه خدمات این بازار به محبوبیت بالایی رسیده است. واریز تتر به لایت فارکس به دلیل سرعت بالا و البته نداشتن کارمزد از بهترین روش های شارژ لایت فارکس بحساب می آید.

افتتاح حساب لایت فایننس

در حال حاضر 10 ارزدیجیتال از سوی بروکر برای شارژ و برداشت پذیرفته میشود که همچنان محبوب ترین آن ها واریز تتر به لایت فارکس و همینطور برداشت تتر از لایت فارکس است که در ادامه آن خواهیم پرداخت. همچنین لازم به ذکر است که در انتقال تتر به لایت فارکس حداقل شارژ حساب لایت فارکس با تتر 10 USDT و برای نحوه برداشت تتر از لایت فارکس 2 USDT + کارمزد شبکه در نظر گرفته شده است.

برداشت پول از لایت فارکس ،روش واریز و برداشت با ارز دیجیتال در بروکر لایت فارکس ، شارژ حساب لایت فارکس با تتر
شارژ حساب لایت فارکس با تتر

برای واریز و برداشت به لایت فارکس با تتر میتوانید از بخش دارایی گزینه ی تتر TRC20 را انتخاب نموده و با انتخاب حساب خود آدرس کیف پول مقصد را دریافت کرده و تا 2 ساعت واریز را تکمیل نمایید.

آموزش واریز به لایت فارکس با بیت کوین ، واریز و برداشت به لایت فارکس با تتر ، شارژ حساب لایت فارکس با تتر
واریز و برداشت با ارز دیجیتال در بروکر لایت فارکس

برای آموزش واریز به لایت فارکس با بیت کوین و دیگر رمز ارز ها نیز مراحل مشابهی را طی مینماید که برای انتخاب آن ها کافیست تا در همان بخش دارایی ها به پایین صفحه مراجعه نموده و ارز مورد نظر را انتخاب نمایید.

فروش ارز تتر لایت فارکس ، برداشت از لایت فارکس با بیت کوین ، نحوه واریز تتر به لایت فارکس

🔖شارژ حساب لایت فارکس با تتر

جهت مراجعه به مقاله ی مربوط به آموزش واریز تتر به لایت فارکس و نحوه برداشت تتر از لایت فارکس بروی لینک کلیک نمایید.

آموزش شارژ حساب لایت فارکس با تتر

 

💸نحوه شارژ بروکر لایت فارکس با پرفکت مانی

از دیگر روش های قابل انتخاب برای کاربران واریز به لایت فارکس با پرفکت مانی است که بعنوان یکی از سیستم های مالی الکترونیکی دارای امنیت و محبوبت بالایی میباشد. شارژ و نحوه برداشت از بروکر لایت فارکس با پرفکت مانی شامل 0.5 دلار کارمزد است که از سوی بروکر به کاربران بازگرداننده میشود.

افتتاح حساب لایت فایننس

واریز و برداشت از لایت فارکس به پرفکت مانی ، شارژ و نحوه برداشت از بروکر لایت فارکس با پرفکت مانی ، شارژ حساب از طریق پرفکت مانی در کارگزاری لایت فارکس
واریز و برداشت از لایت فارکس به پرفکت مانی

برای واریز و برداشت از لایت فارکس به پرفکت مانی کافیست تا در بخش دارایی گزینه ی Perfect Money را انتخاب کرده و پس از تایید اطلاعات مربوط به حساب مورد نظر و مبلغ آن مراحل را در درگاه پرداخت پرفکت مانی دنبال نمایید.

واریز و برداشت از طریق پرفکت مانی در کارگزاری معتبر لایت فارکس ، نحوه شارژ بروکر لایت فارکس با پرفکت مانی Perfect Money ، نحوه برداشت از طریق پرفکت مانی در کارگزاری معتبر لایت فارکس

🔖آموزش شارژ حساب لایت فارکس با پرفکت مانی

برای مطالعه نحوه شارژ بروکر لایت فارکس با پرفکت مانی و برداشت از بروکر لایت فارکس از این روش بروی لینک کلیک نمایید.

 

واریز و برداشت به لایت فارکس از طریق کارت بانکی

از آخرین روش هایی که در بخش مربوط به نحوه واریز پول به لایت فارکس در اختیار معامله گران قرار میگیرد، واریز مستقیم به لایت فارکس با کارت بانکی است که لازم دانستیم مختصرا در اموزش واریز به لایت فارکس به آن بپردازیم.

شارژ حساب لایت فارکس از این طریق کاربردی برای معامله گران ایرانی لایت فایننس ندارد و واریز و برداشت به لایت فارکس از طریق کارت بانکی تنها برای کاربران خارج از ایران قابل دسترس میباشد. در این روش کاربران قادر بوده تا با وارد نمودن اطلاعات کارت اعتباری خود (که با نام صاحب حساب لایت فارکس مطابقت دارد!) اقدام به شارژ و یا برداشت پول از لایت فایننس با ارز های دلار، یورو و ین نمایند.

 

نحوه شارژ حساب دمو در لایت فارکس

یکی از مواردی که در رابطه با نحوه شارژ حساب لایت فارکس به دفعات مطرح شده و به سوال “چگونه حساب لایت فارکس را شارژ کنیم؟” ختم میگردد، مربوط به شارژ حساب دمو لایت فارکس است. شارژ حساب دمو در لایت فارکس از جمله ویژگی های قابل توجه بروکر لایت فایننس بحساب می آید که امکان معامله در حساب دمو لایت فارکس را بدون محدودیت در اختیار کاربران قرار میدهد.

افتتاح حساب لایت فایننس

برای شارژ حساب دمو لایت فارکس کاربرن میتوانند پس از ورود به کابین شخصی مشابه تصویر زیر بروی بخش مشخص شده کلیک کرده و گزینه ی فعالسازی حساب آزمایشی را انتخاب نمایید. پس از آن کافیست تا بروی گزینه ی سپرده در پایین صفحه کلیک کرده و در بخش نمایش داده شده مبلغ حساب دمو را کاهش و یا افزایش دهید و در آخر ادامه دهید را انتخاب نمایید.

نحوه شارژ حساب دمو در لایت فارکس ، آموزش شارژ حساب دمو در لایت فارکس ، نحوه شارژ حساب دمو لایت فارکس شارژ مجدد حساب دمو لایت فایننس
شارژ حساب دمو لایت فارکس

 

نحوه شارژ حساب دمو لایت فارکس، شارژ حساب دمو در لایت فارکس، آموزش شارژ حساب دمو در لایت فارکس

🔖نحوه شارژ حساب دمو در لایت فارکس

برای مطالعه ی آموزش شارژ حساب دمو لایت فارکس کافیست بروی لینک زیر کلیک نمایید.

آموزش شارژ حساب دمو لایت فارکس

 

✅چگونه حساب لایت فارکس را شارژ کنیم؟

در این مقاله سعی داشتیم تا بصورت کامل به آموزش واریز و برداشت در بروکر لایت فارکس بپردازیم. حال میتوان در پاسخ سوال بالا و در قالب جمع بندی شارژ لایت فارکس با تاپ چنج و پس از آن واریز تتر به لایت فارکس را از بهترین روش های واریز و برداشت لایت فارکس برای ایرانیان دانست.

سوالات متداول

 • بهترین روش شارژ حساب لایت فارکس کدام است؟

  روش شارژ حساب بروکر لایت فارکس از طریق تاپ چنج به دلیل سرعت بالا و امکان انتقال ریالی از محبوب ترین روش ها در میان کاربران ایرانی بحساب می آید که میتوانید آموزش های مربوط به آن را از طریق تیم پشتیبانی لایت فارکس فارسی دریافت نمایید.

  ☎️پشتیبانی لایت فارکس در تلگرام

 • حداقل واریز به لایت فارکس چقدر است؟

  حداقل شارژ حساب لایت فارکس بسته به روش انتخابی متفاوت است که مقادیر هر یک در زیر آورده شده:

  • درگاه ارزدیجیتال | 10 دلار
  • صرافی تاپ چنج | 1 دلار
  • کیف پول پرفکت مانی | 10 دلار
  • کارت های بانکی | 10 دلار

  🔥افتتاح حساب لایت فایننس

   

 • نحوه واریز و برداشت در بروکر لایت فارکس چگونه است؟

  واریز و برداشت در بروکر لایت فارکس از جمله بخش های مورد پسند کاربران است زیرا بیشترین تنوع نحوه واریز و برداشت در لایت فارکس برای ایرانیان در آن فراهم شده است. معامله گران میتوانند از هر یک از روش های زیر برای شارژ و برداشت از حساب لایت فارکس استفاده نمایند:

  • واریز و برداشت از لایت فارکس با تاپ چنج
  • واریز و برداشت لایت فارکس با پرفکت مانی
  • شارژ حساب لایت فارکس با تتر

 • چگونه حساب لایت فارکس را شارژ کنیم؟

  نحوه واریز پول به لایت فارکس برای کاربران ایرانی شامل روش های واریز ریالی لایت فارکس، شارژ حساب لایت فارکس با تتر و کیف پول پرفکت مانی میباشد. معامله گران میتوانند با استفاده از هر یک از روش های مورد نظر خود نسبت به شارژ لایت فارکس اقدام نمایند.

 • روش های واریز و برداشت در لایت فارکس چیست؟

  نحوه واریز و برداشت در لایت فارکس برای کاربران و معامله گران به شرح زیر میباشد:

  • واریز و برداشت از لایت فارکس با تاپ چنج
  • واریز و برداشت لایت فارکس با پرفکت مانی
  • شارژ لایت فارکس با کارت های بانکی
  • واریز پول به لایت فارکس با ADV Cash
  • شارژ حساب لایت فارکس با تتر

 • شارژ ریالی لایت فارکس چگونه است؟

  شارژ حساب لایت فارکس با تاپ چنج از جمله روش های واریز لایت فارکس برای ایرانیان است که بصورت مستقیم از طریق واریز ریالی به لایت فارکس نسبت به آغاز معاملات اقدام نمایند. همچنین از این روش میتوان برای برداشت از لایت فارکس با تاپ چنج نیز استفاده نمود.

  💸آموزش شارژ ریالی لایت فارکس

   

   

 • امکان شارژ حساب لایت فارکس با تتر وجود دارد؟

  بله، واریز تتر به لایت فارکس از میان بیش از 10 ارزدیجیتال در نظر گرفته شده برای واریز وجه در لایت فارکس محبوب ترین رمز ارز بحساب می آید که در کمترین زمان و بدون کارمزد امکان واریز و برداشت تتر از لایت فارکس را در اختیار معامله گران قرار میدهد.

  🪙آموزش شارژ حساب لایت فارکس با تتر

   

 • بهترین روش برداشت از لایت فارکس چیست؟

  همانند روش های استفاده شده برای واریز به لایت فارکس میتوان برداشت از حساب لایت فارکس با تاپ چنج و تتر را از بهترین و البته سریع ترین گزینه ها در نظر داشت. همچنین برداشت از بروکر لایت فارکس از طریق این درگاه ها بدون کارمزد و با حداقل 5 دلار صورت میگیرد.

  💸آموزش شارژ ریالی لایت فارکس

  🪙آموزش شارژ حساب لایت فارکس با تتر

 • کارمزد واریز و برداشت لایت فارکس چقدر است؟

  در این بروکر و روش های واریز و برداشت از بروکر لایت فارکس هیچگونه کارمزدی از سوی بروکر کسر نخواهد شد و کاربران برای واریز پول به لایت فارکس و بدنبال آن برداشت از بروکر لایت فارکس هیچگونه کارمزدی پرداخت نخواهند نمود.

 • نحوه واریز و برداشت در بروکر لایت فارکس برای ایرانیان کدام است؟

  در میان روش های شارژ لایت فارکس برای ایرانیان میتوان به شارژ لایت فارکس با تاپ چنج برای انتقال وجه بصورت ریالی و شارژ حساب لایت فارکس با تتر بعنوان رایج ترین و پراستفاده ترین روش های واریز و برداشت از بروکر لایت فارکس اشاره نمود.

نظرات (2)
علی صادقلو
28/12/2023 15:33

برای واریز و برداشت لایت فارکس کدوم روش از بین تتر و تاپ چنج بهتره؟

پاسخ
محمد حسین حسینی
29/12/2023 15:57

با سلام و
هر دو نحوه واریز و برداشت در بروکر لایت فارکس برای ایرانیان در دسترس بوده و انتخاب از میان آنها صرفا به شرایط معامله گران بستگی دارد. اگر تمایل به شارژ ریالی لایت فارکس داشته (تاپ چنج) و اگر سرمایه خود را بصورت ارزدیجیتال ذخیره نموده اید، شارژ لایت فارکس با تتر گزینه ی مناسب شما خواهد بود.
آموزش شارژ ریالی لایت فارکس
آموزش شارژ حساب لایت فارکس با تتر

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب پیشنهادی
💰حساب پراپ لایت فارکس چیست؟ - بررسی حساب پراپ بروکر لایت فارکس
💻سی تریدر لایت فارکس - دانلود سی تریدر لایت فایننس
📜رگوله بروکر لایت فارکس برای ایرانیان – رگوله لایت فارکس چیست؟
📊نحوه اتصال لایت فارکس به تریدینگ ویو - اتصال لایت فایننس به تریدینگ ویو
جدیدترین مطالب
📊استراتژی نوسان گیری با اندیکاتور atr - استراتژی atr در فارکس
💰حساب پراپ لایت فارکس چیست؟ - بررسی حساب پراپ بروکر لایت فارکس
📈بهترین اندیکاتور برای نوسان گیری فارکس - لیست بهترین اندیکاتور نوسانگیری
🗣️نظرات درباره بروکر آلپاری برای ایرانیان - بروکر آلپاری خوبه؟
💻آموزش متاتریدر ۵ فارکس - آموزش کامل متاتریدر 5