💸نحوه واریز و برداشت در بروکر لایت فارکس – تتر ، ریالی و پرفکت مانی

12:40 16/06/2023 -

💸معرفی روش های واریز و برداشت در لایت فارکس

پیش از شروع معامله در لایت فارکس کاربران میبایست نسبت به شارژ حساب لایت فارکس اقدام نمایند که یکی از چالش های اصلی معامله گران ایرانی فارکس بحساب می آید ، اما روش ها و نحوه شارژ حساب لایت فارکس و برداشت وجه از آن یکی از خدماتیست که بروکر لایت فارکس برای ایرانیان در نظر گرفته است .

در این مقاله قصد داریم تا به نحوه واریز پول به لایت فارکس و همچنین نحوه برداشت پول از لایت فارکس برای کاربران ایرانی بپردازیم ، در صورتی که شما نیز از معامله گرانی میباشید که قصد واریز و برداشت لایت فارکس را دارید دعوت میکنیم تا پایان مقاله با تاپ بروکر ایران همراه باشید .

افتتاح حساب لایت فایننس

شارژ حساب لایت فارکس ، نحوه واریز و برداشت در بروکر لایت فارکس ، معرفی روش های واریز و برداشت در لایت فارکس

در جدول زیر بطور خلاصه اطلاعاتی درباره ی بروکر لایت فایننس | LiteFinance آورده شده است :

شارژ حساب لایت فارکس ، ثبت نام لایت فارکس ، لایت فارکس بدون فیلتر
بروکر LiteFinance
🔥ثبت نام در لایت فارکس
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، پشتیبان لایت فارکس ☎️تلگرام فارسی
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، راهنمای لایت فایننس ❇️پشتیبان واتس اپ
💫شارژ ریالی ✅ دارد
⏰شارژ با ارز دیجیتال ✅ دارد
💰کارمزد واریز و برداشت ❌ ندارد
🚀بررسی بروکر لایت فارکس

 

چگونه حساب لایت فارکس را شارژ کنیم؟

شارژ حساب لایت فارکس متنوع ترین روش ها را در اختیار معامله گران قرار میدهد که از طریق ارز های دیجیتال ، تاپ چنج و چندی دیگر امکان پذیر است ، همچنین میتوان از آن ها برای برداشت وجه از لایت فارکس نیز بهره نمود که در ادامه به آن ها خواهیم پرداخت :

  • روش ریالی با صرافی تاپ چنج
  • شارژ و برداشت لایت فارکس با ارز دیجیتال
  • شارژ مستقیم با کارت بانکی
  • واریز و برداشت از طریق پرفکت مانی

 

واریز و برداشت ریالی لایت فارکس با تاپ چنج

از بهترین و محبوب ترین روش های واریز پول به بروکر لایت فارکس میتوان به صرافی تاپ چنج اشاره نمود که امکان شارژ ریالی لایت فارکس را در اختیار کاربران قرار میدهد ، معامله گران از این روش برای برداشت از لایت فارکس نیز استفاده نمایند .

افتتاح حساب لایت فایننس

چگونه حساب لایت فارکس را شارژ کنیم؟ ، واریز و برداشت ریالی لایت فارکس با تاپ چنج ، واریز و برداشت ریالی لایت فارکس

برای واریز و برداشت ریالی لایت فارکس کافیست تا پس از ورود به کابین لایت فایننس ، از بخش دارایی گزینه ی صرافی تاپ چنج را انتخاب کرده و از این طریق اقدام به شارژ و برداشت پول از لایت فارکس بصورت ریالی و دلاری نمایید.

شارژ ریالی لایت فارکس ، شارژ لایت فارکس با تاپ چنج ، شارژ لایت فارکس با تاپ چنج

در صورتی که تمایل به مطالعه بیشتر و رفع مشکل درباره ی واریز و برداشت لایت فارکس با تاپ چنج میباشید میتوانید از طریق لینک به مقاله اختصاصی آن مراجعه نمایید.

شارژ لایت فایننس با تاپ چنج افتتاح حساب لایت فایننس

 

روش واریز و برداشت با ارز دیجیتال در بروکر لایت فارکس

یکی دیگر از روش های محبوب پس از تاپ چنج ، شارژ حساب لایت فارکس با تتر و دیگر ارز های دیجیتال است که امروزه با توسعه خدمات این بازار به محبوبیت بالایی رسیده است.

افتتاح حساب لایت فایننس

در حال حاضر 10 ارزدیجیتال از سوی بروکر برای شارژ و برداشت پذیرفته میشود که همچنان محبوب ترین آن ها واریز تتر به لایت فارکس و همینطور برداشت تتر از لایت فارکس است که در ادامه آن خواهیم پرداخت .

برداشت پول از لایت فارکس ،روش واریز و برداشت با ارز دیجیتال در بروکر لایت فارکس ، شارژ حساب لایت فارکس با تتر

برای واریز و برداشت به لایت فارکس با تتر میتوانید از بخش دارایی گزینه ی تتر TRC20 را انتخاب نموده و با انتخاب حساب خود آدرس کیف پول مقصد را دریافت کرده و تا 2 ساعت واریز را تکمیل نمایید.

آموزش واریز به لایت فارکس با بیت کوین ، واریز و برداشت به لایت فارکس با تتر ، شارژ حساب لایت فارکس با تتر

برای آموزش واریز به لایت فارکس با بیت کوین و دیگر رمز ارز ها نیز مراحل مشابهی را طی مینماید که برای انتخاب آن ها کافیست تا در همان بخش دارایی ها به پایین صفحه مراجعه نموده و ارز مورد نظر را انتخاب نمایید.

 

شارژ حساب از طریق پرفکت مانی در کارگزاری لایت فارکس

از دیگر روش های قابل انتخاب برای کاربران واریز به لایت فارکس با پرفکت مانی است که بعنوان یکی از سیستم های مالی الکترونیکی دارای امنیت و محبوبت بالایی میباشد ، شارژ و نحوه برداشت از بروکر لایت فارکس با پرفکت مانی شامل 0.5 دلار کارمزد است که از سوی بروکر به کاربران بازگرداننده میشود .

افتتاح حساب لایت فایننس

واریز و برداشت از لایت فارکس به پرفکت مانی ، شارژ و نحوه برداشت از بروکر لایت فارکس با پرفکت مانی ، شارژ حساب از طریق پرفکت مانی در کارگزاری لایت فارکس

برای واریز و برداشت از لایت فارکس به پرفکت مانی کافیست تا در بخش دارایی گزینه ی پرفکت مانی را انتخاب کرده و پس از تایید اطلاعات مربوط به حساب مورد نظر و مبلغ آن مراحل را در درگاه پرداخت پرفکت مانی دنبال نمایید .

 

واریز و برداشت به لایت فارکس از طریق کارت بانکی

آخرین روش که کاربردی برای معامله گران ایرانی لایت فایننس ندارد ، واریز و برداشت به لایت فارکس از طریق کارت بانکی است که تنها کاربران خارج از ایران میتوانند از آن بهره مند گردند .

در این روش کاربران قادر میباشند تا با وارد نمودن ویزا کارت که با نام صاحب حساب لایت فارکس مطابقت دارد اقدام به شارژ و یا برداشت پول از لایت فایننس با ارز های دلار ، یورو و ین نمایند.

 

نحوه شارژ حساب دمو در لایت فارکس

یکی از مواردی که کاربران به دفعات با آن مواجه شده اند ، نحوه شارژ حساب دمو لایت فارکس است که در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

نحوه شارژ حساب دمو در لایت فارکس ، آموزش شارژ حساب دمو در لایت فارکس ، نحوه شارژ حساب دمو لایت فارکس شارژ مجدد حساب دمو لایت فایننس

ابتدا میبایست وارد کابین شخصی خود شوید و مشابه تصویر زیر بروی بخش مشخص شده کلیک کرده و گزینه ی فعالسازی حساب آزمایشی را انتخاب نمایید.

نحوه شارژ حساب دمو در لایت فارکس ، آموزش شارژ حساب دمو در لایت فارکس ، نحوه شارژ حساب دمو لایت فارکس شارژ مجدد حساب دمو لایت فایننس

پس از آن کافیست تا بروی گزینه ی سپرده در پایین صفحه کلیک کرده و در بخش نمایش داده شده مبلغ حساب دمو را کاهش و یا افزایش دهید و در آخر ادامه دهید را انتخاب نمایید.

بررسی بروکر LITEFOREX ، مشخصات بروکر لایت فارکس ، بررسی لایت فارکس

برای مطالعه و آشنایی بیشتر با ویژگی های بروکر معتبر لایت فارکس برای کاربران ایرانی میتوانید از طریق لینک زیر به مقاله مربوط مراجعه نمایید.

بررسی بروکر لایت فارکس ثبت نام در بروکر لایت فارکس

 

سوالات متداول

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب پیشنهادی
💼بررسی مدیران کپی ترید در لایت فارکس - بهترین کپی تریدر در لایت فارکس
📊آموزش نماد داوجونز در بروکر لایت فارکس - نماد داوجونز در لایت فایننس
💰نحوه شارژ حساب دمو در لایت فارکس
📊آموزش افتتاح حساب دمو در لایت فارکس | ساخت اکانت دمو لایت فارکس
جدیدترین مطالب
⛽نحوه معامله گاز در آلپاری - نماد گاز در بروکر آلپاری
📈شاخص داوجونز در آلپاری - نماد داوجونز در بروکر آلپاری
💵آموزش واریز ریالی به حساب آلپاری - نحوه شارژ ریالی آلپاری
🪙آموزش شارژ حساب آلپاری با نوبیتکس - واریز تتر از نوبیتکس به آلپاری
🆚فرق حساب شخصی و تجاری در آلپاری