💼آموزش کپی ترید در بروکر لایت فارکس – حساب پم لایت فارکس

09:26 16/06/2023 -

💼نحوه کپی ترید در لایت فارکس – کپی تریدینگ در لایت فارکس

کپی تریدینگ لایت فارکس یکی از ویژگی های محبوب بروکر لایت فارکس برای ایرانیان بحساب می آید. به واسطه کپی ترید یا حساب پم لایت فارکس امکان کسب درآمد دلاری بدون ترید در فارکس برای معامله گران مقدور شده است.

در این مقاله علاوه بر بررسی ویژگی های کپی ترید لایت فارکس و مزایای استفاده از آن در مقابل دیگر بروکر های معتبر فارکس به آموزش کپی ترید در لایت فارکس نیز خواهیم پرداخت. چنانچه قصد سرمایه گذاری و آشنایی با نحوه کپی ترید در لایت فارکس را داشته دعوت میکنیم تا انتهای این مقاله با تاپ بروکر ایران همراه باشید.

افتتاح حساب لایت فایننس

آموزش کپی ترید در لایت فارکس، نحوه کپی ترید در لایت فارکس، حساب پم لایت فارکس، کپی ترید در لایت فایننس

پیش از آن که به آموزش کپی ترید در لایت فارکس بپردازیم، در جدول زیر بطور خلاصه به ویژگی های کپی تریدینگ لایت فارکس بپردازیم:

شارژ حساب لایت فارکس ، ثبت نام لایت فارکس ، لایت فارکس بدون فیلتر
بروکر LiteFinance
🔥ثبت نام در لایت فارکس
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، پشتیبان لایت فارکس ☎️تلگرام فارسی
💫کپی تریدینگ ✅ دارد
⏰حساب پم ✅ دارد
💸حداقل کپی ترید از 100$
💰کارمزد کپی ترید تا 40%

 

کپی ترید در لایت فارکس چیست؟

همانطور که در ابتدا به آن اشاره نمودیم، یکی از قابلیت های محبوب در این بروکر امکان کپی تریدینگ در لایت فارکس است. با توجه به تعداد بالای کپی تریدر لایت فارکس در این پلتفرم با تنوع بالای استراتژی های معاملاتی امکان کسب درامد با هر سطح از ریسک معاملات را در اختیار سرمایه گذاران قرار داده شده است.

پلتفرم کپی ترید در لایت فایننس با امکان بررسی بیشتر مدیران حساب پم به وسیله ی حساب دمو، مدیریت سرمایه لایت فارکس را بهبود بخشیده تا معامله گران با هر سطح از تجربه قادر باشند تا از 100 دلار سرمایه گذاری در فارکس را تجربه نمایند.

افتتاح حساب لایت فایننس

ویژگی های حساب پم لایت فارکس

کپی تریدینگ در لایت فارکس همانطور که در بالا نیز مختصری به ویژگی های آن اشاره داشتیم، یکی از بهترین بروکر های کپی ترید فارکس به واسطه ی ویژگی های زیر نام گذاری شده که در ادامه به آن ها خواهیم پرداخت:

 • کسب درآمد با بهترین کپی تریدر در لایت فارکس
 • کپی ترید لایت فارکس با کمترین سرمایه
 • معامله با معامله گران کم ریسک و پر ریسک
 • کسب درآمد بدون نیاز به معامله
 • تغییر تنظیمات حساب کپی ترید لایت فارکس
 • پشتیبانی فارسی لایت فارکس
 • کپی ترید با حساب دمو

 

▶️ویدئو آموزش کپی ترید در لایت فارکس

به دلیل محبوبیت بالای حساب پم لایت فارکس موارد مربوط به نحوه کپی ترید در لایت فارکس را در قالب ویدئو مورد بررسی قرار داده ایم. برای مشاهده ویدئو آموزش کپی ترید در لایت فارکس بروی لینک زیر کلیک نمایید:

 

قوانین کپی ترید در لایت فارکس

کپی ترید در لایت فایننس مانند دیگر موارد مالی در بروکر های فارکس شامل قوانین و ضوابط است. قوانین کپی ترید در لایت فارکس شامل یک قرارداد 12 بندی بوده که بصورت خلاصه بروکر لایت فارکس را تنها مسئول ارائه صحیح خدمات به مدیران حساب و سرمایه گذاران می نماید.

بهترین کپی تریدر در لایت فارکس ، بهترین بروکر برای کپی تریدینگ فارکس ، بهترین بروکر کپی تریدینگ کدام است؟

مراحل کپی ترید لایت فارکس

پیش از آنکه به آموزش کپی ترید در لایت فارکس بپردازیم. در قالب تصویر زیر مراحل کپی تریدر لایت فارکس را برای درک بهتر بصورت خلاصه گردآوری نماییم.

آموزش کپی ترید در لایت فارکس، نحوه کپی ترید در لایت فارکس، حساب پم لایت فارکس، کپی ترید در لایت فایننس
مراحل کپی ترید در لایت فایننس

 

آموزش کپی ترید در لایت فارکس

حال که با کپی ترید در لایت فایننس بیشتر اشنا شدیم نوبت به موضوع اصلی یعنی پرداختن به نحوه کپی ترید در لایت فارکس فرا رسیده است. برای دسترسی به کپی ترید لایت فارکس (حساب پم لایت فارکس) میبایست مراحل ثبت نام را تکمیل کرده سپس ادامه مراحل را دنبال نمایید.

آموزش ثبت نام لایت فارکس

 

گام اول – ورود به کپی ترید لایت فارکس

برای شروع مراحل نحوه کپی ترید در لایت فارکس ابتدا نسبت به ورود به لایت فارکس فارسی اقدام نمایید. سپس بروی گزینه ی “کپی” کلیک کرده تا به لبست مدیران حساب پم لایت فارکس هدایت شوید.

آموزش کپی ترید در لایت فارکس، نحوه کپی ترید در لایت فارکس، حساب پم لایت فارکس، کپی ترید در لایت فایننس
آموزش کپی ترید در لایت فارکس

 

گام دوم – بررسی مدیران کپی تریدر در لایت فارکس

برای انتخاب مدیر حساب کپی ترید لایت فارکس میتوانید بروی مدیر مورد نظر کلیک کرده و شرایط کپی تریدر لایت فارکس را ملاحضه کرده و یا با استفاده از ابزار در نظر گرفته شده مدیران حساب پم لایت فارکس را دسته بندی نمایید.

کپی ترید در لایت فارکس، مدیر حساب پم لایت فارکس، نحوه کپی ترید در لایت فارکس
بهترین کپی تریدر در لایت فارکس

از این بخش میتوانید بهترین کپی تریدر در لایت فارکس را بسته به شرایط معاملاتی مورد نظر خود دسته بندی نموده و سپس اقدام به سرمایه گذاری نمایید.

 

🔖بهترین کپی تریدر در لایت فارکس

کپی تریدینگ در لایت فارکس به معنای سپردن سرمایه خود به یک معامله گر حرفه و با تجربه و کسب درامد بر اساس استراتژی های ایشان میباشد؛ بنابر این انتخاب بهترین کپی تریدر در لایت فارکس اولین گام برای مدیریت سرمایه صحیح و رسیدن به هدف هر معامله گر یعنی «کسب سود در فارکس» بحساب می آید.

به همین دلیل نیز مقاله ای را بطور اختصاصی برای بررسی کپی تریدر در لایت فارکس و نحوه انتخاب بهترین گزینه برای سرمایه گذاری صحیح در فارکس در نظر گرفته ایم که پیشنهاد میکنیم اگر شما نیز از علاقه مندان به کسب درامد از طریق کپی ترید لایت فایننس میباشید از طریق لینک به مطالعه این مقاله بپردازید.

کپی تریدینگ در لایت فارکس، کپی تریدر لایت فارکس، بهترین کپی تریدر در لایت فارکس

جهت مراحعه به مقاله ی مربوط به معرفی 4 تا از برترین کپی تریدر در لایت فارکس بروی لینک زیر کلیک نمایید.

بهترین کپی تریدر در لایت فارکس

 

گام سوم – تنظیمات کپی ترید در لایت فارکس

در آخرین مرحله کافیست تا برای شروع کپی ترید لایت فارکس در سربرگ نمودار سود آوری تنظیمات مورد نظر خود را وارد کرده و بروی گزینه ی کپی کلیک نمایید. یکی دیگر از مزایای کپی ترید در لایت فارکس امکان اجرای کپی ترید بروی حساب دمو است که پیش از سرمایه گذاری واقعی میتوانید در مدت نامحدود معامله گران را ارزیابی نمایید.

مزایای کپی ترید در لایت فارکس، شروع کپی ترید لایت فارکس، تنظیمات کپی ترید در لایت فارکس
تنظیمات کپی ترید در لایت فارکس

برای اجرای معاملات کپی ترید 4 گزینه در نظر گرفته شده که در ادامه هر یک را بررسی خواهیم نمود:

 • به نسبت بودجه من

در این نوع کپی به نسبت کل سرمایه تخصیص داده شده به کپی ترید معاملات از حساب مدیر حساب در حساب کاربران اجرا میگردد.

برای مثال اگر مدیر حساب سرمایه 1000 دلاری در حساب خود داشته و با 10 دلار معامله را اجرا مینماید، در حساب سرمایه گذاران نیز به نسب 10 درصد از سرمایه کل حساب به کپی اختصاص داده خواهد شد.

 

 • کپی کردن کامل 1 برای 1

در این نوع اجرای کپی ترید در لایت فارکس مقدار لات معامله شده از سوی مدیر حساب عینا در حساب سرمایه گذار نیز اجرا میگردد، که بیشتر برای سرمایه گذاران با حجم بالا مناسب میباشد.

 

 • اندازه ثابت هر معامله

این ویژگی امکان کپی معاملات در مقدار ثابت را در اختیار معامله گران قرار میدهد تا بدون توجه به حجم معاملاتی مدیر حساب تنها مقدار مشخص شده در حساب سرمایه گذار اجرا گردد.

 

 • % درصد حجم هر معامله

این ویژگی نیز مشابه گزینه ی قبل عمل کرده با این تفاوت که معاملات مدیران حساب بنا به درصد مشخص شده در حساب سرمایه گذاران اجرا میگردد، برای مثال اگر مدیر حساب 1 لات معامله نماید در حساب معامله گر به نسب درصد تعیین شده از همان معامله اجرا میگردد.

در آخر کافیست تا مقدار سود و ضرر را تعیین کرده و بروی گزینه ی کپی برای شروع کلیک نمایید.

 

✅نظر تخصصی تاپ بروکر ایران

در این مقاله بطور کامل سعی بر پوشش و بررسی کپی تریدینگ لایت فارکس داشته ایم تا افرادی که به دنبال کسب درامد از طریق کپی ترید در لایت فایننس میباشد، قادر بوده تا بدون مشکل و به صورت اصولی این طریق به کسب درامد بپردازند.

چنانچه در تنظیمات کپی ترید در لایت فارکس و یا در انتحاب بهترین کپی تریدر در لایت فارکس با مورد یا مشکل مواجه شدید، کافیست از طریق بخش نظرات و یا از طریق ارتباط با پشتیبانی تاپ بروکر ایران با کارشناسان ما نسبت به رفع آن اقدام نمایید.

سوالات متداول

 • بهترین مدیر حساب لایت فارکس کدام است؟

  انتخاب بهترین کپی تریدر در لایت فارکس بسته به میزان سرمایه و استراتژی معامله سرمایه گذاران داشته که میتوانند بر اساس آن بهترین مدیر با ریسک کم و یا معامله گران هیجانی برای کسب سود بیشتر در فارکس را انتخاب نمایند، برای دریافت مشاوره در انتخاب مدیر حساب پم لایت فارکس با تیم پشتیبانی تاپ بروکر ایران در ارتباط باشید.

  ☎️پشتیبانی فارسی فارکس

   

 • حساب کپی ترید در بروکر لایت فارکس چیست؟

  حساب کپی تریدینگ لایت فارکس ویژگی است که امکان کسب درامد بدون نیاز به معامله در فارکس را برای معامله گران فراهم میکند، همچنین با گردآوری بهترین مدیران حساب فارکس در لایت فایننس میتوان این بروکر را از بهترین بروکر های فارکس برای کپی ترید دانست.

  🚀آموزش ثبت نام در لایت فارکس

   

 • بهترین تنظیمات کپی ترید در لایت فارکس چیست؟

  هدف از کپی ترید در لایت فایننس کاهش ریسک و کسب درامد دلاری است. به همین دلیل نیز بعنوان بهترین تنظیمات کپی ترید در لایت فارکس کاربران میبایست سرمایه خود را بین چند مدیر حساب تقسیم کرده و تنها درصدی از سرمایه خود را در اختیار مدیر حساب پم لایت فارکس قرار دهند.

 • قوانین کپی ترید در لایت فارکس چیست؟

  کپی ترید در لایت فایننس یک سرویس خدماتی به منظور بهبود سرمایه گذاری در فارکس است. در بخش قوانین کپی ترید در لایت فارکس نیز این بروکر تنها خود را مسئول ارائه این خدمات به مدیران حساب و سرمایه گذاران دانسته و خود را از دیگر موارد قانونی مبرا دانسته است.

 • مراحل کپی ترید در لایت فارکس چگونه است؟

  سرمایه گذارانی که قصد کپی ترید در لایت فارکس را داشته میبایست به ترتیب مراحل زیر را دنبال نمایند. همچنین برای مشاهده آموزش کپی ترید در لایت فارکس میتوانید به مقاله مراجعه نمایید.

  1. ثبت نام در لایت فارکس
  2. انتخاب بهترین کپی تریدر در لایت فارکس
  3. تنظیمات کپی ترید در لایت فارکس
  4. شروع کپی ترید در لایت فایننس

 • حداقل کپی ترید در لایت فایننس چقدر است؟

  تنظیمات کپی ترید در لایت فارکس و شرایط معاملاتی بسته به مدیر حساب یا کپی تریدر لایت فارکس متفاوت است. اما بطور کلی برای کپی ترید در لایت فایننس میتوان از 100 دلار سرمایه گذاری را آغاز نمود.

نظرات (2)
محمد اعلایی
21/11/2023 17:03

من چند ماه هست که با این بروکر کار کردم بروکر لایت فایننس شرایط مناسبی را برای افرادی که می‌خواهند در زمینه کپی تریدینگ فعالیت کنند فراهم کرده است، در این سایت شما به راحتی می‌توانید به عنوان یک معامله‌گر حرفه ای (پروایدر) یا یک سرمایه‌گذار از امکانات کپی تریدینگ لایت فایننس استفاده کنید.

پاسخ
محمد حسین حسینی
26/11/2023 10:28

با سلام
ممنون از به اشتراک گذاری تجربه معاملاتی خود در کپی تریدینگ لایت فارکس. در حال حاضر میتوان بروکر لایت فایننس را از جمله بهترین بروکر برای کپی ترید برای ایرانیان آن هم به واسطه ی مدیران حساب حرفه ای و کابین کاربری با امکان شخصی سازی های متنوع به منظور کسب درآمد از کپی تریدینگ در فارکس دانست.

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب پیشنهادی
⛔️آموزش حذف حساب در لایت فارکس - نحوه حذف اکانت لایت فایننس
🗣️نظرات در مورد بروکر لایت فارکس برای ایرانیان - نظر لایت فایننس
💰حساب پراپ لایت فارکس چیست؟ - بررسی حساب پراپ بروکر لایت فارکس
💻سی تریدر لایت فارکس - دانلود سی تریدر لایت فایننس
جدیدترین مطالب
📉معرفی اندیکاتور باینری آپشن - بهترین اندیکاتور برای باینری آپشن
💢ریسک کپی ترید کلاهبرداری - کلاهبرداری کپی تریدینگ چگونه است؟
©آیا کپی ترید خوب است یا خیر؟ - بررسی کپی ترید
🏦معرفی صرافی های ارز دیجیتال خارجی - لیست صرافی های ارز دیجیتال خارجی بدون تحریم
💱بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی - بهترین صرافی ایرانی برای خرید و فروش ارز دیجیتال