💼آموزش کپی ترید در بروکر لایت فارکس – حساب پم لایت فارکس

09:26 16/06/2023 -

💼نحوه کپی ترید در لایت فارکس – کپی تریدینگ در لایت فارکس

کپی تریدینگ لایت فارکس یکی از ویژگی های محبوب بروکر لایت فارکس برای ایرانیان بحساب می آید که به واسطه آن امکان کسب درآمد دلاری بدون ترید در فارکس برای معامله گران مقدور شده است.

در این مقاله علاوه بر بررسی ویژگی های کپی ترید لایت فارکس و مزایای استفاده از آن در مقابل دیگر بروکر های معتبر فارکس به آموزش کپی ترید در لایت فارکس نیز خواهیم پرداخت، دعوت میکنیم تا انتهای این مقاله با تاپ بروکر ایران همراه باشید و همچنین تجربیات و سوالات خود را با ما در بخش نظرات به اشتراک بگذارید.

افتتاح حساب لایت فایننس

بهترین کپی تریدر فارکس ، حساب پم لایت فارکس ، آموزش کپی ترید در بروکر لایت فارکس

پیش از آن که به کپی ترید در لایت فارکس بپردازیم، در جدول زیر بطور خلاصه به ویژگی های کپی تریدینگ لایت فارکس بپردازیم:

شارژ حساب لایت فارکس ، ثبت نام لایت فارکس ، لایت فارکس بدون فیلتر
بروکر LiteFinance
🔥ثبت نام در لایت فارکس
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، پشتیبان لایت فارکس تلگرام فارسی
💫کپی تریدینگ ✅ دارد
⏰حساب پم ✅ دارد
💸حداقل کپی ترید از 100 دلار
💰کارمزد کپی ترید تا 40 درصد

 

کپی ترید در لایت فارکس چیست ؟

همانطور که در ابتدا به آن اشاره نمودیم، یکی از قابلیت های محبوب در این بروکر امکان کپی تریدینگ در لایت فارکس است که با توجه به گردآوری بهترین تریدر های فارکس جهان در این پلتفرم با تنوع بالای استراتژی های معاملاتی امکان کسب درامد با هر سطح از ریسک معاملات را در اختیار سرمایه گذاران قرار داده است.

پلتفرم کپی ترید در لایت فایننس با امکان بررسی بیشتر مدیران حساب پم به وسیله ی حساب دمو، مدیریت سرمایه لایت فارکس را بهبود بخشیده تا معامله گران با هر سطح از تجربه قادر باشند تا از 100 دلار سرمایه گذاری در فارکس را تجربه نمایند.

 

ویژگی های حساب پم لایت فارکس

کپی تریدینگ در لایت فارکس همانطور که در بالا نیز مختصری به ویژگی های آن اشاره داشتیم، یکی از بهترین بروکر های کپی ترید فارکس به واسطه ی ویژگی های زیر نام گذاری شده که در ادامه به آن ها خواهیم پرداخت:

 • کسب درآمد با بهترین کپی تریدر در لایت فارکس
 • کپی ترید لایت فارکس با کمترین سرمایه
 • معامله با معامله گران کم ریسک و پر ریسک
 • کسب درآمد بدون نیاز به معامله
 • تغییر تنظیمات حساب کپی ترید لایت فارکس
 • پشتیبانی فارسی لایت فارکس
 • کپی ترید با حساب دمو

بهترین کپی تریدر در لایت فارکس ، بهترین بروکر برای کپی تریدینگ فارکس ، بهترین بروکر کپی تریدینگ کدام است؟افتتاح حساب لایت فایننس

 

بررسی مدیران کپی تریدر در لایت فارکس

اگر چه کسب درامد با کپی تریدینگ لایت فارکس به منظور سهولت کار معامله گران در نظر گرفته شده اما همچنان میبایست برای کاهش ریسک سرمایه خود را به معامله گران مطمئن بسپارید؛ از این بابت اما گزینه های متنوعی در اختیار معامله گران قرار گرفته شده است.

برای انتخاب مدیر حساب کپی ترید لایت فارکس ابتدا میبایست وارد کابین شخصی لایت فارکس خود شوید و در صورتی هنوز موفق به ثبت نام در لایت فایننس نشده اید، میتوانید از لینک زیر اقدام نموده و سپس مراحل را دنبال نمایید.

آموزش ثبت نام لایت فارکس

 

گام اول – ورود به کپی ترید لایت فارکس

پس از ورود به لایت فارکس فارسی میتوانید گزینه ی کپی را برای ورود به بخش مربوط انتخاب نمایید تا به صفحه ای مشابه تصویر زیر هدایت گردید.

آموزش کپی ترید در لایت فارکس ،نحوه کپی ترید لایت فارکس ، بهترین کپی تریدر فارکس

 

گام دوم – دسته بندی کپی تریدر لایت فارکس

در این بخش میتوانید از طریق سر برگ های مشخص شده مدیران را بر اساس حداقل ریسک استراتژی ها و یا بیشترین سود آوری دسته بندی نمایید و یا برای فیلتر دقیق تر بروی گزینه ی انتخاب کنید کلیک نمایید.

آموزش کپی ترید در لایت فارکس ،نحوه کپی ترید لایت فارکس ، بهترین کپی تریدر فارکس

از این بخش میتوانید بهترین کپی تریدر در لایت فارکس را بسته به شرایط معاملاتی مورد نظر خود دسته بندی نموده و سپس اقدام به سرمایه گذاری نمایید.

 

🔖بهترین کپی تریدر در لایت فارکس

کپی تریدینگ در لایت فارکس به معنای سپردن سرمایه خود به یک معامله گر حرفه و با تجربه و کسب درامد بر اساس استراتژی های ایشان میباشد؛ بنابر این انتخاب بهترین کپی تریدر در لایت فارکس اولین گام برای مدیریت سرمایه صحیح و رسیدن به هدف هر معامله گر یعنی «کسب سود در فارکس» بحساب می آید.

به همین دلیل نیز مقاله ای را بطور اختصاصی برای بررسی کپی تریدر در لایت فارکس و نحوه انتخاب بهترین گزینه برای سرمایه گذاری صحیح در فارکس در نظر گرفته ایم که پیشنهاد میکنیم اگر شما نیز از علاقه مندان به کسب درامد از طریق کپی ترید لایت فایننس میباشید از طریق لینک به مطالعه این مقاله بپردازید.

کپی تریدینگ در لایت فارکس، کپی تریدر لایت فارکس، بهترین کپی تریدر در لایت فارکس

جهت مراحعه به مقاله ی مربوط به معرفی 4 تا از برترین کپی تریدر در لایت فارکس بروی لینک زیر کلیک نمایید.

بهترین کپی تریدر در لایت فارکس

 

نحوه کپی ترید در لایت فارکس

برای اجرای کپی ترید در لایت فارکس کافیست تا پس از انتخاب مدیر حساب پم لایت فارکس مورد نظر خود وارد کابین معامله گر شده و جزئیات فعالیت هر یک را بهمراه شرایط مدیران بررسی نمایید.

کپی ترید در لایت فارکس ، مدیر حساب پم لایت فارکس ، نحوه کپی ترید در لایت فارکس

در این بخش میتوانید میزان سود آوری، رتبه بندی، مقدار سرمایه را در قالب چارت مشاهده نمایید و در کنار آن مقدار کمیسیون کپی ترید لایت فارکس و شرایط مدیر برای کپی معاملات را ملاحظه نمایید.

کپی ترید در لایت فارکس ، مدیر حساب پم لایت فارکس ، نحوه کپی ترید در لایت فارکس

در آخر نیز میتوانید مقدار سود آوری معامله گران در نماد های محبوب هر یک را مطالعه و سپس تصمیم به انجام کپی تریدینگ لایت فارکس نمایید.

 

تنظیمات کپی ترید در لایت فارکس

در آخر کافیست تا برای شروع کپی ترید لایت فارکس در سربرگ نمودار سود آوری تنظیمات مورد نظر خود را وارد کرده و بروی گزینه ی کپی کلیک نمایید.

یکی دیگر از مزایای کپی ترید در لایت فارکس امکان اجرای کپی ترید بروی حساب دمو است که پیش از سرمایه گذاری واقعی میتوانید در مدت نامحدود معامله گران را ارزیابی نمایید.

مزایای کپی ترید در لایت فارکس ، شروع کپی ترید لایت فارکس، تنظیمات کپی ترید در لایت فارکس

برای اجرای معاملات کپی ترید 4 گزینه در نظر گرفته شده که در ادامه هر یک را بررسی خواهیم نمود:

 • به نسبت بودجه من

در این نوع کپی به نسبت کل سرمایه تخصیص داده شده به کپی ترید معاملات از حساب مدیر حساب در حساب کاربران اجرا میگردد.

برای مثال اگر مدیر حساب سرمایه 1000 دلاری در حساب خود داشته و با 10 دلار معامله را اجرا مینماید، در حساب سرمایه گذاران نیز به نسب 10 درصد از سرمایه کل حساب به کپی اختصاص داده خواهد شد.

 

 • کپی کردن کامل 1 برای 1

در این نوع اجرای کپی ترید در لایت فارکس مقدار لات معامله شده از سوی مدیر حساب عینا در حساب سرمایه گذار نیز اجرا میگردد، که بیشتر برای سرمایه گذاران با حجم بالا مناسب میباشد.

 

 • اندازه ثابت هر معامله

این ویژگی امکان کپی معاملات در مقدار ثابت را در اختیار معامله گران قرار میدهد تا بدون توجه به حجم معاملاتی مدیر حساب تنها مقدار مشخص شده در حساب سرمایه گذار اجرا گردد.

 

 • % درصد حجم هر معامله

این ویژگی نیز مشابه گزینه ی قبل عمل کرده با این تفاوت که معاملات مدیران حساب بنا به درصد مشخص شده در حساب سرمایه گذاران اجرا میگردد، برای مثال اگر مدیر حساب 1 لات معامله نماید در حساب معامله گر به نسب درصد تعیین شده از همان معامله اجرا میگردد.

در آخر کافیست تا مقدار سود و ضرر را تعیین کرده و بروی گزینه ی کپی برای شروع کلیک نمایید.

 

✅نظر تخصصی تاپ بروکر ایران

در این مقاله بطور کامل سعی بر پوشش و بررسی کپی تریدینگ لایت فارکس داشته ایم تا افرادی که به دنبال کسب درامد از طریق کپی ترید در لایت فایننس میباشد، قادر بوده تا بدون مشکل و به صورت اصولی این طریق به کسب درامد بپردازند.

سوالات متداول

 • بهترین مدیر حساب لایت فارکس کدام است؟

  انتخاب بهترین کپی تریدر در لایت فارکس بسته به میزان سرمایه و استراتژی معامله سرمایه گذاران داشته که میتوانند بر اساس آن بهترین مدیر با ریسک کم و یا معامله گران هیجانی برای کسب سود بیشتر در فارکس را انتخاب نمایند، برای دریافت مشاوره در انتخاب مدیر حساب پم لایت فارکس با تیم پشتیبانی تاپ بروکر ایران در ارتباط باشید.

  ☎️پشتیبانی فارسی فارکس

   

 • حساب کپی ترید در بروکر لایت فارکس چیست؟

  حساب کپی تریدینگ لایت فارکس ویژگی است که امکان کسب درامد بدون نیاز به معامله در فارکس را برای معامله گران فراهم میکند، همچنین با گردآوری بهترین مدیران حساب فارکس در لایت فایننس میتوان این بروکر را از بهترین بروکر های فارکس برای کپی ترید دانست.

  🚀آموزش ثبت نام در لایت فارکس

   

نظرات (2)
محمد اعلایی
21/11/2023 17:03

من چند ماه هست که با این بروکر کار کردم بروکر لایت فایننس شرایط مناسبی را برای افرادی که می‌خواهند در زمینه کپی تریدینگ فعالیت کنند فراهم کرده است، در این سایت شما به راحتی می‌توانید به عنوان یک معامله‌گر حرفه ای (پروایدر) یا یک سرمایه‌گذار از امکانات کپی تریدینگ لایت فایننس استفاده کنید.

پاسخ
محمد حسین حسینی
26/11/2023 10:28

با سلام
ممنون از به اشتراک گذاری تجربه معاملاتی خود در کپی تریدینگ لایت فارکس. در حال حاضر میتوان بروکر لایت فایننس را از جمله بهترین بروکر برای کپی ترید برای ایرانیان آن هم به واسطه ی مدیران حساب حرفه ای و کابین کاربری با امکان شخصی سازی های متنوع به منظور کسب درآمد از کپی تریدینگ در فارکس دانست.

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب پیشنهادی
💼بررسی مدیران کپی ترید در لایت فارکس - بهترین کپی تریدر در لایت فارکس
📊آموزش نماد داوجونز در بروکر لایت فارکس - نماد داوجونز در لایت فایننس
💰نحوه شارژ حساب دمو در لایت فارکس
📊آموزش افتتاح حساب دمو در لایت فارکس | ساخت اکانت دمو لایت فارکس
جدیدترین مطالب
⛽نحوه معامله گاز در آلپاری - نماد گاز در بروکر آلپاری
📈شاخص داوجونز در آلپاری - نماد داوجونز در بروکر آلپاری
💵آموزش واریز ریالی به حساب آلپاری - نحوه شارژ ریالی آلپاری
🪙آموزش شارژ حساب آلپاری با نوبیتکس - واریز تتر از نوبیتکس به آلپاری
🆚فرق حساب شخصی و تجاری در آلپاری