💰حساب پس انداز لایت فارکس چیست؟ – دریافت 20% سود حساب امن litefinance!

14:55 11/01/2024 -

💰حساب پس انداز لایت فارکس – 20% سود سپرده در حساب امن litefinance

بروکر لایت فارکس که یکی از کارگزاری های فعال در بازار فارکس است. نوعی حساب پس انداز ایمن را به معامله گران ارائه می دهد که رقیبی سرسخت برای نظام بانکداری سنتی محسوب می شود!

حساب پس انداز لایت فارکس با سود 20% بروی سپرده توجه بسیاری از معامله گران را به خود جلب نموده است. در این مقاله قصد داریم تا مفصلا به حساب امن لایت فارکس و دریافت 20% سود حساب امن litefinance! بپردازیم، با تاپ بروکر ایران همراه باشید.

افتتاح حساب لایت فایننس

حساب پس انداز لایت فارکس، حساب امن لایت فارکس، حساب امن litefinance

پیش از آن که به بررسی حساب پس انداز لایت فارکس بپردازیم، در جدول زیر بطور خلاصه به ویژگی های بروکر LiteForex بپردازیم:

شارژ حساب لایت فارکس ، ثبت نام لایت فارکس ، لایت فارکس بدون فیلتر
بروکر LiteFinance
🔥ثبت نام در لایت فارکس
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، پشتیبان لایت فارکس ☎️تلگرام فارسی
💸ارز حساب امن دلار آمریکا ($)
💵حساب پس انداز لایت فارکس ✅دارد
💵حداکثر سود سپرده شناور تا 20% [به طور سالانه]
👤نیاز به احراز هویت ✅دارد

 

حساب پس انداز لایت فارکس چیست؟

انواع حساب های معاملاتی استاندارد (Standard)، سنت (Cent) و ای سی ان (ECN) در این پلتفرم وجود دارد که معامله را برای تریدر ها لذت بخش می کنند.

در این بین، حساب غیر تجاری نیز در لایت فارکس/لایت فایننس عرضه می شود که یک حساب اضافی محسوب می شود! این حساب، مخصوص سرمایه گذارانی است که تمایل به کسب سود بر روی سپرده خود دارند.

آموزش کپی ترید در لایت فارکس، نحوه کپی ترید در لایت فارکس، حساب پم لایت فارکس، کپی ترید در لایت فایننس
بهترین گزینه جایگزین حساب پس انداز لایت فارکس، حساب پم لایت فارکس است که در مقاله ی زیر به نحوه کپی ترید در لایت فارکس پرداخته شده است.

 

ویژگی های حساب امن لایت فارکس

درواقع حساب پس انداز لایت فارکس یا “حساب امن litefinance” مشابه سیستم های بانکداری عمل می کند؛ با این تفاوت که مزایا و سود دهی حساب امن لایت فارکس بیشتر است!

حساب امن، سود دلاری [$] سالانه به معامله گران اعطا می کند و سود سپرده شناور تا 20% را برای سرمایه گذاران “حساب سیف” در نظر گرفته است.

 

مزایا و معایب حساب پس انداز لایت فارکس

تا این لحظه از مقاله با خدمات شگفت انگیز حساب امن لایت فارکس آشنا شدید، اما مانند هر پروژه سرمایه گذاری دیگری، حساب safe لایت فایننس نیز از معایبی برخوردار است که معامله گران باید با آن ها آشنا شوند.

افتتاح حساب امن لایت فارکس برای ایرانیان امکان پذیر نیست! این امر یکی از معایب بزرگ حساب امن لایت فارکس برای معامله گران ایرانی محسوب می شود.

همچنین، این حساب تنها برای افراد کشور های “تانزانیا” و “نیجریه” تعبیه شده است؛ مشتریان از سایر مناطق نیز نمی توانند از آن استفاده کنند. در ادامه برخی از مهم ترین مزایا و معایب حساب سیف لایت فارکس را برای شما عزیزان نام برده ایم:

افتتاح حساب لایت فایننس

✅مزایای حساب امن لایت فارکس

نیم نگاهی سریع به حساب امن litefinance:

 1. نوعی روش کسب درآمد به $ است؛
 2. سرمایه گذاری در این حساب بسیار ساده و بدون نیاز به شرایط سخت بانکداری سنتی است؛
 3. برداشت سود سپرده به صورت روزانه امکان پذیر می باشد؛
 4. نرخ سود سپرده به معامله گران و حجم معاملات بستگی دارد؛
 5. تا 20% نرخ بهره شناور دارد؛
 6. هیچ حداقل/حداکثری برای سپرده وجود ندارد؛
 7. سود سپرده ایمن و بدون ریسک است؛
 8. برداشت سرمایه در هر لحظه که معامله گر قصد داشته باشد امکان پذیر است.

 

❌معایب حساب امن لایت فارکس

نیم نگاهی به معایب حساب امن litefinance:

 1. افتتاح حساب پس انداز لایت فارکس برای ایرانیان مقدور نیست؛
 2. در حال حاضر، این نوع حساب تنها برای کشورهای تانزانیا و نیجریه در نظر گرفته شده است.

 

افتتاح حساب امن لایت فارکس چه شرایطی دارد؟

افتتاح حساب پس انداز لایت فارکس مانند سایر حساب های معاملاتی، دارای توافقنامه و قوانینی است که اجرای آن ها برای معامله گران ضروری می باشد. برخی از مهم ترین این شرایط را می توان به شرح زیر دانست:

 • هر مشتری تنها می تواند یک حساب سپرده امن در لایت فارکس باز کند؛
 • سود سپرده ارتباط مستقیم با حجم معاملات دارد؛
 • هنگامی که معامله گران سود خود را به حساب امن لایت فارکس واریز می کنند، کارگزاری کارمزد تراکنش را به معامله گران باز می گرداند؛
 • 1 سنت [c] به عنوان “حداقل مبلغ قابل برداشت از طریق انتقال داخلی بین حساب های معاملاتی” در نظر گرفته شده است؛
 • احراز هویت برای افتتاح حساب امن litefinance ضروری است؛
 • افتتاح حساب سیف لایت فارکس تنها از طریق ارز USD امکان پذیر است؛
 • برای جلوگیری از پول شویی، مشتریان می توانند تنها از طریق همان سیستم پرداختی که سپرده گذاری کردند برداشت سرمایه را انجام دهند.

 

نحوه محاسبه سود سپرده در حساب امن litefinance

درست است که حساب پس انداز لایت فارکس از سیستم بانکداری الهام گرفته است، اما تفاوت های بزرگی در نحوه محاسبه سود این حساب وجود دارد که آن را جذاب تر کرده است!

میزان برداشت سود سپرده در حساب امن لایت فارکس، کاملا بستگی به خود معامله گران دارد. این بدان معنا است که هر چه حجم معاملات یک معامله گر بالاتر باشد، سود سپرده حساب safe لایت فایننس نیز افزایش میابد. البته برداشت سود سپرده در این حساب سقف داشته و تا 20% قابل دریافت است.

برای کسب درآمد دلاری در لایت فایننس تنها کافی است به طور روزانه معامله کنید و سود آن را به حساب امن litefinance منتقل کنید. حتی شما می توانید از روش معاملاتی کپی تریدینگ [کپی کردن از معامله گران حرفه ای لایت فایننس] نیز استفاده کرده و سود آن را به حساب سیف در لایت فایننس واریز کنید.

سپس، می توانید با معاملات روزانه بیشتر، میزان سود خود را تا 20% افزایش دهید؛ این یک روش سرمایه گذاری آسان در نظر گرفته می شود. همچنین، شایان ذکر است که سود سرمایه ای که در حساب پس انداز لایت فارکس قرار دارد، به صورت روزانه محاسبه و پرداخت می شود! این بدان معنا است که شما می توانید سود سپرده خود را به صورت روزانه/سالانه دریافت کنید.

 

ماشین حساب خودکار لایت فایننس برای محاسبه سود سپرده معامله گران!

جالب است بدانید در حساب پس انداز لایت فایننس، یک ماشین حساب خودکار تعبیه شده است که مقدار سود سپرده شما در سال را محاسبه می کند.

برای این کار، تنها کافی است مبلغ سپرده مورد نظر را وارد کنید و ماشین حساب خودکار لایت فارکس محاسبه می کند که شما چه مقدار سود سالانه بر روی پس انداز خود دریافت خواهید کرد.

حساب پس انداز لایت فارکس، حساب امن لایت فارکس، حساب امن litefinance
محاسبه سود حساب پس انداز لایت فارکس

برای استفاده از این آپشن جذاب، وارد «حساب امن لایت فایننس» شوید و به اواسط صفحه بروید. در این بخش می توانید ماشین حساب خودکار را مشاهده کنید که اولین گزینه آن “در حساب امن پس انداز کنید” است.

مبلغ سپرده خود را در این بخش وارد کنید و سپس، دوره زمانی و میانگین حجم معاملاتی در هر ماه [حجم لات ماهانه] را مشخص کنید. در نهایت بر روی گزینه «محاسبه» کلیک کنید تا مقدار سود سرمایه شما به نمایش گذاشته شود.

 

✅نظر کارشناسان تاپ بروکر ایران

بروکر لایت فارکس-لایت فایننس یک ارائه دهنده خدمات فارکس مشهور است که خدمات ویژه ای را به مشتریان خود اعطا می کند. یکی از این خدمات ویژه را می توان «حساب پس انداز لایت فارکس» دانست که سپرده گذاری ایمنی را به معامله گران هدیه می دهد.

با استفاده از این نوع حساب، معامله گران می توانند سود معاملات روزانه خود را سپرده گذاری کنند و تا سقف 20% سود سالانه دریافت کنند. برداشت سود از حساب امن لایت فارکس به صورت روزانه امکان پذیر است و یک آپشن جذاب برای سرمایه گذارانی است که به دنبال کسب درآمد دلاری آسان هستند!

گفتنی است که افتتاح حساب امن litefinance تنها برای افراد ساکن در کشورهای نیجریه و تانزانیا امکان پذیر می باشد. البته ممکن است کارگزاری لایت فایننس در آینده افتتاح این حساب ویژه را برای ایرانیان و سایر کشورها نیز ارائه دهد، اما متأسفانه در حال حاضر کاربران ایرانی نمی توانند از این فرصت طلایی لایت فارکس استفاده کنند.

سوالات متداول

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب پیشنهادی
⛔️آموزش حذف حساب در لایت فارکس - نحوه حذف اکانت لایت فایننس
🗣️نظرات در مورد بروکر لایت فارکس برای ایرانیان - نظر لایت فایننس
💰حساب پراپ لایت فارکس چیست؟ - بررسی حساب پراپ بروکر لایت فارکس
💻سی تریدر لایت فارکس - دانلود سی تریدر لایت فایننس
جدیدترین مطالب
💲معرفی نماد شاخص دلار در تریدینگ ویو - چارت دلار در تریدینگ ویو
🛢️معرفی نماد نفت در تریدینگ ویو - نمودار نماد نفت خام در تریدینگ ویو
💻آموزش نماد نزدک در متاتریدر - نماد شاخص نزدک در متاتریدر 4
📝آموزش افتتاح حساب واقعی فارکس - چگونه باید در فارکس حساب باز کنیم؟
📑آموزش معامله در فارکس - چگونه از ایران در فارکس معامله کنیم؟