✔️بررسی کلاهبرداری بروکر لایت فارکس – رگوله لایت فارکس

13:05 08/06/2023 -

✔️آیا لایت فارکس معتبر است؟ – کلاهبرداری لایت فارکس

نام بروکر لایت فایننس همواره در کنار بروکر معتبر فارکس در ایران آورده میشود اگر چه در مقاله ی بررسی بروکر لایت فایننس به تمام مزایا و معایب این بروکر پرداختیم اما هیچ بروکری بی عیب نیست و لازم دانستیم تا به داستان کلاهبرداری بروکر لایت فایننس در کنار موارد دیگر بطور مجزا بپردازیم .

در این مقاله موارد مربوط به اعتبار بروکر لایت فارکس ، رگولاتوری های نظارتی و در کنار آن نظر معامله گران در مورد بروکر لایت فارکس را بررسی خواهیم نمود تا پیش از ثبت نام از معتبر بودن بروکر لایت فارکس اطمینان خاطر حاصل نماییم، با تاپ بروکر ایران همراه باشید .

افتتاح حساب لایت فایننس

معتبر بودن بروکر لایت فارکس ، داستان کلاهبرداری بروکر لایت فایننس ، کلاهبرداری لایت فارکس

در جدول زیر بطور خلاصه اطلاعاتی درباره ی بروکر لایت فایننس | LiteFinance آورده شده است :

شارژ حساب لایت فارکس ، ثبت نام لایت فارکس ، لایت فارکس بدون فیلتر
بروکر LiteFinance
🔥ثبت نام در بروکر لایت فارکس
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، پشتیبان لایت فارکس ☎️پشتیبان تلگرام
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، راهنمای ثبت نام لایت فایننس ❇️پیامرسان واتس اپ
💥رگولاتوری ✅ دارد (CySec)
⏰دفتر مرکزی قبرس
🚀بررسی بروکر لایت فارکس

 

رگولاتوری لایت فارکس

رگولاتوری و سازمان های نظارتی از معیار های بررسی بروکر های فارکس میباشد اما همانطور که همیشه به آن اشاره می کنیم ، سابقه ی بروکر ها در ارائه خدمات به ایرانیان بهترین روش برای ارزیابی آن ها میباشد .

پیش از آن که اقدام به ثبت نام در بروکر لایت فایننس نماییم نیز میبایست از آنکه بروکر لایت فارکس معتبر است یا خیر اطمینان حاصل نماییم .

رگوله بروکر لایت فارکس که بر فعالیت حوضه ی اروپایی این بروکر نظارت دارد رگولاتوری CySec است که در سال 2008 همکاری خود را آغاز نمودند ، لازم به ذکر است که کابران بین المللی از جمله کاربران ایرانی شامل این رگولاتوری نمیباشند .

 

آیا بروکر لایت فارکس معتبر است؟

بله ، بنا به سابقه ی همکاری بروکر لایت فایننس میتوان آن را یکی از معتبرترین و بهترین بروکرهای فارکس برای ایرانیان دانست ، فعالیت این بروکر از سال 2005 آغاز شده و در طول سال های فعالیست خود توانسته خدمات خود را بطور مستمر بهبود بخشد که در نهایت به محبوبیت آن در میان تریدر ها ختم شده است .

حساب های معاملاتی از جمله حساب سنت ، امکان واریز و برداشت ریالی ، بونوس های واریز و نماد های معاملاتی متعدد تنها بخشی از خدمات این بروکر معتبر فارکس برای معامله گران خود میباشد که برای مطالعه ی جزئیات آن دعوت میکنیم تا از طریق لینک زیر به مقاله ی مربوط مراجعه نمایید .

بررسی بروکر LITEFOREX ، مشخصات بروکر لایت فارکس ، بررسی لایت فارکس

در صورتی که تمایل به مطالعه بیشتر پیش از ثبت نام در لایت فارکس را دارید میتوانید از طریق لینک زیر به مقاله ی مربوط به این بروکر معتبر فارکس مراجعه نمایید .

بررسی بروکر لایت فارکس ثبت نام در لایت فارکس

 

 

سابقه کلاهبرداری لایت فارکس

همانطور که در ابتدای مقاله گفتیم هیچ بروکری بی عیب نیست و در طول 17 سال فعالیت خود بروکر لایت فایننس در سال 2011 با شکایتی از سوی تعدادی از کاربران خود مواجه شد که به سرعت از سوی بروکر نسبت به رفع آن اقدام شد.

داستان کلاهبرداری بروکر لایت فایننس مربوط به شکایت تعدادی از کاربران به دلیل عدم پرداخت وجه از سوی بروکر بود که پس در نهایت مبلغ از سوی بروکر منتقل شده و پرونده ی آن نیز بسته شد ، از سال 2011 تا کنون نیز هیچ مورد دیگر از سوی کاربران دال بر موارد کلاهبرداری فارکس گزارش نشده است .

 

نظرات در مورد بروکر لایت فارکس

بطور کلی میتوان با در نظر گرفتن نظرات و تجربیات کاربران سابقه فعالیت بروکر لایت فاینانس را مورد بررسی قرار داد ، در میان کاربران ایرانی کمتر موارد شکایت یا عدم رضایت نسبت به این بروکر گزارش شده که با توجه به خدمات بروکر لایت فارکس به ایرانیان این مورد دور از انتظار نمیباشد .

اما در میان کاربران خارجی نیز بر اساس نظرات ثبت شده در سایت تراست پایلوت (Trust Pilot) بروکر لایت فارکس موفق به کسب نمره ی قابل قبولی شده است .

سابقه فعالیت بروکر لایت فاینانس ، نظرات در مورد بروکر لایت فارکس ، آیا لایت فارکس معتبر است؟

سوالات متداول

درج نظر