✔️کلاهبرداری بروکر لایت فارکس – آیا لایت فارکس معتبر است؟

13:05 08/06/2023 -

✔️آیا لایت فارکس کلاهبرداری است؟ – کلاهبرداری بروکر لایت فارکس

نام بروکر لایت فایننس همواره به واسطه ی اعتبار بروکر لایت فارکس در کنار بروکر معتبر فارکس در ایران آورده میشود. اما همچنان سوالاتی از قبیل “آیا بروکر لایت فارکس معتبر است؟” اولین گام برای بررسی و البته کلاهبرداری بروکر لایت فارکس بحساب می آید.

در این مقاله قصد داریم تا مفصلا به بررسی اعتبار لایت فایننس و کلاهبرداری لایت فایننس بپردازیم. با توجه به موارد مورد بررسی میتوان در انتها دانست که “آیا لایت فارکس کلاهبرداری است؟ یا خیر!” با تاپ بروکر ایران همراه باشید.

افتتاح حساب لایت فایننس

کلاهبرداری بروکر لایت فارکس، کلاهبرداری لایت فایننس، اعتبار بروکر لایت فارکس، آیا لایت فارکس معتبر است؟

پیش از آن که به پاسخ “آیا بروکر لایت فارکس معتبر است؟” بپردازیم، در جدول زیر بطور خلاصه اطلاعاتی درباره ی اعتبار لایت فارکس آورده شده است:

شارژ حساب لایت فارکس ، ثبت نام لایت فارکس ، لایت فارکس بدون فیلتر
بروکر LiteFinance
🔥ثبت نام در بروکر لایت فارکس
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، پشتیبان لایت فارکس ☎️پشتیبان تلگرام
💥رگولاتوری ✅ دارد (CySec)
⚠️سابقه کلاهبرداری لایت فارکس ❌ندارد
اعتبار بروکر لایت فارکس در میان ایرانیان ✅ دارد
⏰دفتر مرکزی قبرس

 

بررسی کلاهبرداری بروکر لایت فارکس

بررسی کلاهبرداری لایت فایننس امری حیاتی برای سرمایه گذاری در فارکس بحساب می آید. همانطور که در ابتدای مقاله گفتیم هیچ بروکر فارکس بی عیب نیست.

اگر چه در طول 17 سال فعالیت اعتبار بروکر لایت فارکس تثبیت شده است، اما در سال 2011 با شکایتی از سوی تعدادی از کاربران خود مواجه شد که به سرعت از سوی بروکر نسبت به رفع آن اقدام شد.

 

داستان کلاهبرداری لایت فایننس

در سال 2011 از سوی تعدادی از کاربران شکایتی به ظن کلاهبرداری بروکر لایت فارکس صورت گرفت که در نهایت با پرداخت مبلغ مطالبه شده پرونده ی این مورد بسته شد.  از آن پس نیز سابقه بدون مشکل بروکر لایت فارکس آن را در بین بروکر های معتبر فارکس برای ایرانیان قرار داده است.

از سال 2011 تا کنون نیز هیچ مورد دیگر از سوی کاربران دال بر موارد کلاهبرداری لایت فایننس گزارش نشده است. اگر چه که در ادامه مقاله مقصلا به آن پرداخته خواهد شد.

 

▶️ویدئو آیا لایت فارکس کلاهبرداری است؟

 

آیا بروکر لایت فارکس معتبر است؟

بله، بنا به سابقه ی همکاری طولانی و مدت و کسب اعتبار لایت فارکس را میتوان یکی از معتبرترین و بهترین بروکرهای فارکس برای ایرانیان دانست.

فعالیت این بروکر از سال 2005 آغاز شده و در طول سال های فعالیست خود توانسته علاوه بر عدم گزارش موارد مربوط به کلاهبرداری لایت فایننس، خدمات خود را بطور مستمر بهبود بخشد که در نهایت به محبوبیت آن در میان تریدر ها ختم شده است.

حساب های معاملاتی از جمله حساب سنت امکان واریز و برداشت ریالی، بونوس های واریز و نماد های معاملاتی متعدد تنها بخشی از خدمات این بروکر معتبر فارکس برای معامله گران خود میباشد که بر اعتبار لایت فایننس افزوده است.

افتتاح حساب لایت فایننس

 

رگوله بروکر لایت فارکس

رگولاتوری و سازمان های نظارتی از معیار های بررسی بروکر های فارکس میباشد که از مورادی نظیر کلاهبرداری بروکر لایت فارکس پیشگیری می نماید. اما همانطور که همیشه به آن اشاره می کنیم، سابقه ی بروکر ها (اعتبار لایت فایننس) در ارائه خدمات به ایرانیان بهترین روش برای ارزیابی آن ها میباشد.

به همین دلیل بهترین پاسخ به “آیا لایت فارکس معتبر است؟” بررسی رگوله لایت فارکس میباشد. اصلی ترین رگوله بروکر لایت فارکس کهبر فعالیت حوضه ی اروپایی این بروکر نظارت دارد، رگولاتوری CySec است.

کسب این مجوز یکی از اصلی ترین موارد پیشگیری از کلاهبرداری لایت فارکس و کسب اطمینان از سرمایه گذاری میباشد. لازم به ذکر است که  کاربران ایرانی شامل این رگولاتوری نمیباشند!

رگوله بروکر لایت فارکس، رگوله بروکر لایت فایننس، رگوله لایت فایننس، رگوله لایت فارکس
برای مطالعه و بررسی بیشتر اعتبار لایت فارکس میتوانید به مقاله ی اختصاصی درباره ی رگوله لایت فایننس مراجعه نمایید.

 

اعتبار بروکر لایت فارکس

از دیگر موارد تاثیر گذار در بررسی کلاهبرداری بروکر لایت فارکس، توجه به «اعتبار لایت فارکس» است. بهترین پاسخ برای این سوال که “آیا لایت فارکس کلاهبرداری است؟” مراجعه به سایت های مرجع نظیر تراست پایلوت است.

بطور کلی میتوان با بررسی اعتبار لایت فایننس و در نظر گرفتن نظرات و تجربیات کاربران سابقه فعالیت بروکر لایت فاینانس رابا کسب امتیاز 4 از 5 قابل قبول دانست.

کلاهبرداری بروکر لایت فارکس، کلاهبرداری لایت فایننس، اعتبار بروکر لایت فارکس، آیا لایت فارکس معتبر است؟
بررسی کلاهبرداری لایت فایننس در تراست پایلوت

 

نظرات در مورد بروکر لایت فارکس

بررسی نظرات در مورد بروکر لایت فارکس بخصوص برای کاربران ایرانی بهترین روش برای بررسی احتمال کلاهبرداری لایت فایننس است. به همین دلیل نیز مقاله ای را مفصلا به این موضوع اختصاص داده ایم.

اما در قالب بررسی کلاهبرداری لایت فارکس میبایست بصورت خلاصه جمع بندی نظرات را به شرح زیر دانست:

 • در میان کاربران ایرانی کمتر موارد کلاهبرداری لایت فارکس یا عدم رضایت نسبت به این بروکر به ندرت گزارش شده که با توجه به خدمات بروکر لایت فارکس به ایرانیان و توجه به اعتبار بروکر لایت فارکس میتوان آن را مثبت دانست!
 • در میان کاربران خارجی نیز بر اساس نظرات ثبت شده در سایت تراست پایلوت (Trust Pilot) بروکر لایت فارکس موفق به کسب نمره ی قابل قبولی شده است.

 

✅نظر کارشناسان تاپ بروکر ایران

در این مقاله سعی داشتیم تا با بررسی کلاهبرداری بروکر لایت فارکس به این سوال که آیا لایت فارکس معتبر است پاسخ دهیم. بصورت کلی تا کنون شکایاتی دال بر آن که “لایت فارکس کلاهبرداری است!” به ثبت نرسیده است.

از سوی دیگر سابقه ی طولانی مدت و کسب اعتبار لایت فایننس در میان کاربران ایرانی احتمال کلاهبرداری لایت فایننس را میتوان پایین دانست!

سوالات متداول

 • کلاهبرداری بروکر لایت فارکس حقیقت دارد؟

  تا کنون تنها یک مورد از کلاهبرداری لایت فارکس منتشر شده است که مربوط به سال 2011  است. داستان کلاهبرداری بروکر لایت فایننس مربوط به شکایت تعدادی از کاربران به دلیل عدم پرداخت وجه از سوی بروکر بود که پس در نهایت مبلغ از سوی بروکر منتقل شده و پرونده ی آن نیز بسته شد.

  🔥ثبت نام در بروکر لایت فارکس

 • آیا بروکر لایت فارکس کلاهبرداری است؟

  خیر، سابقه و اعتبار لایت فایننس در طول سال های اخیر با توجه به فعالیت لایت فارکس کلاهبرداری و احتمال آن در آینده را بشدت کاهش داده است.

  همچنین با پشتیبانی فارسی به جهت رفع مشکلات احتمالی شرایط مناسبی را برای معامله و کسب درامد مطمئن در فارکس را برای کاربران خود فراهم آورده است.

  ℹ️پشتیبانی لایت فارکس در تلگرام

 • آیا بروکر لایت فارکس معتبر است؟

  بله، بروکر لایت فایننس از سال 2005 در جزایر مارشال فعالیت خود را آغاز نموده و در این دفتر خدمات بین المللی خود را مدیریت مینماید. با توسعه فعالیت اروپایی لایت فارکس یک دفتر در کشور قبرس نیز دامنه اروپایی بروکر را تحت نظارت دارد.

 • اعتبار بروکر لایت فارکس برای ایرانیان چیست؟

  بروکر لایت فارکس برای ایرانیان به واسطه ی خدمات و سابقه ی خود جایگاه ویژه ای دارد. همچنین عدم گزارش های مبنی بر کلاهبرداری لایت فایننس نیز از جمله مواردی است که بر اعتبار لایت فایننس افزوده است.

 • آیا احتمال کلاهبرداری بروکر لایت فارکس وجود دارد؟

  اعتبار بروکر لایت فارکس توسط  2 رگولاتوری معتبر تضمین شده است. همچنین خدمات رسانی به کاربران ایرانی یکی از دلایل محبوبیت این بروکر معتبر فارکس است که احتمال کلاهبرداری لایت فایننس را به میزان قابل توجهی کاهش میدهد.

  📜رگوله بروکر لایت فارکس

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب پیشنهادی
⛔️آموزش حذف حساب در لایت فارکس - نحوه حذف اکانت لایت فایننس
🗣️نظرات در مورد بروکر لایت فارکس برای ایرانیان - نظر لایت فایننس
💰حساب پراپ لایت فارکس چیست؟ - بررسی حساب پراپ بروکر لایت فارکس
💻سی تریدر لایت فارکس - دانلود سی تریدر لایت فایننس
جدیدترین مطالب
🏦معرفی صرافی های ارز دیجیتال خارجی - لیست صرافی های ارز دیجیتال خارجی بدون تحریم
💱بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی - بهترین صرافی ایرانی برای خرید و فروش ارز دیجیتال
📈معرفی اندیکاتور سیگنال دهی ارز‌ دیجیتال - اندیکاتور سیگنال ارز‌ دیجیتال چیست؟
📅بهترین تقویم اقتصادی ارز دیجیتال - تقویم اقتصادی کریپتو
📊بررسی تکنیک اسکالپ در فارکس - تکنیک scalp در فارکس