📜رگوله بروکر لایت فارکس برای ایرانیان – رگوله لایت فارکس چیست؟

11:21 01/04/2024 -

📜بررسی رگوله بروکر لایت فارکس – رگوله لایت فایننس فارسی

برای انتخاب بهترین بروکر فارکس بررسی رگوله بسیار حائز اهمیت است. اگر چه اعتبار بروکر لایت فارکس در میان ایرانیان بالا بوده اما همچنان توجه به رگوله بروکر لایت فارکس پیش از ثبت نام گامی اساسی در نظر گرفته میشود.

رگوله بروکر لایت فایننس یا رگوله لایت فارکس از مواردی پر بحثی است که در این مقاله قصد داریم تا مفصلا به آن بپردازیم. اگر شما نیز در حال بررسی بروکر لایت فارکس برای ورود به فارکس بوده و به مبحث بررسی اعتبار و رگوله لایت فایننس رسیده اید، با تاپ بروکر ایران همراه باشید.

افتتاح حساب لایت فایننس

رگوله بروکر لایت فارکس، رگوله بروکر لایت فایننس، رگوله لایت فایننس، رگوله لایت فارکس

پیش از پرداختن به رگوله بروکر لایت فارکس، در قالب جدول زیر بطور خلاصه اطلاعاتی درباره ی رگوله لایت فایننس آورده شده است:

شارژ حساب لایت فارکس ، ثبت نام لایت فارکس ، لایت فارکس بدون فیلتر
بروکر LiteFinance
🔥ثبت نام در بروکر لایت فارکس
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، پشتیبان لایت فارکس ☎️پشتیبان تلگرام
💥رگوله لایت فارکس ✅ دارد (CySec)
⏰دفتر مرکزی لایت فارکس قبرس
⚠️سابقه کلاهبرداری ❌ ندارد

 

رگوله بروکر لایت فارکس چیست؟

رگوله بروکر لایت فایننس را سازمان های نظارتی بین المللی (رگوله فارکس) تشکیل داده که بر فعالیت و ساختار تشکیلاتی این بروکر معتبر فارکس نظارت دارند. رگوله بروکر لایت فارکس این اطمینان را برای معامله گران ایجاد کرده تا با آسودگی خاطر به کسب درامد بپردازند.

اگر چه اعتبار بروکر لایت فارکس بعنوان یکی از معتبر ترین بروکر های فعال در حوزه فارکس از سال 2005 میلادی با بیشتر از ۲ میلیون تریدر فعال تایید شده است. اما همچنان میتوان با بررسی رگوله لایت فارکس اولین شرط برای شروع سرمایه گذاری در فارکس را پر نمود.

 

نکات مهم درباره ی رگوله لایت فارکس

یکی از نکات مهم لازم به ذکر پیش از بررسی رگوله بروکر لایت فارکس، محدودیت ارائه خدمات به کاربران ایرانی در شعبات اصلی (لایت فارکس اروپایی) این بروکر است. دلیل آن نیز ممنوعیت خدمات رسانی به ایرانیان در رگوله بروکر لایت فایننس است.

اگر چه این بروکر معتبر همچنان از طریق شعبات آفشور خود امکان ثبت نام در لایت فارکس برای ایرانیان را فراهم نموده است. اما این شعبات شامل رگوله بروکر لایت فایننس (به دلیل محدودیت جهانی!) نمیباشد

 

انواع رگوله بروکر لایت فارکس

رگوله بروکر لایت فارکس به واسطه ی شعبات اروپایی خود توانسته برتری قابل توجهی را برای این بروکر در میان «بهترین بروکر های فارکس برای ایرانیان» به ارمغان آورد. در ادامه مفصلا با 2 رگوله بروکر لایت فایننس آشنا خواهیم شد:

 

رگوله کمیسیون بورس و اوراق بهادار قبرس (CySec)

برترین رگوله بروکر لایت فارکس را میتوان رگوله قبرس یا CySec دانست که از رگوله های برتر در حوضه ی اروپا بحساب می آید. این رگوله در دنیای فارکس و بروکر ها به عنوان یکی از معتبر ترین ها شناخته می شود.

اکثر بروکر های برتر فعال در بازار برای اثبات اعتبار خود تحت نظارت رگوله کمیسیون بورس و اوراق بهادار قبرس یعنی (CySec) فعالیت می کنند. شماره گواهی اعطا شده به بروکر لایت فارکس در رگوله (CySec) [08/093] است.

لازم به ذکر است که این رگوله معتبر رگوله بروکر لایت فایننس در بخش اروپایی این شرکت دریافت شده است. به این معنا که خدمات ارائه شده به ایرانیان توسط این رگولاتور نظارت نمی شود!

رگوله بروکر لایت فارکس، رگوله بروکر لایت فایننس، رگوله لایت فایننس، رگوله لایت فارکس
رگوله بروکر لایت فایننس اروپایی (CySec)

 

رگوله سنت وینست و گرنادین (FSA)

از دیگر رگوله بروکر لایت فایننس میتوان به شعبه ی آفشور این بروکر در جزیره سنت وینسنت و گرنادینها اشاره داشت. رگوله FSA بروکر لایت فارکس مربوط به خدمات رسانی به کاربران ایرانی است که میتوان آن را رگوله لایت فایننس برای ایرانیان نیز در نظر داشت.

رگوله بروکر لایت فارکس، رگوله بروکر لایت فایننس، رگوله لایت فایننس، رگوله لایت فارکس
رگوله بروکر لایت فارکس برای ایرانیان (FSA)

 

 

سازمان دستورالعمل ابزار های مالی (MiFID)

عضویت در این سازمان شامل رگوله بروکر لایت فارکس نیست. اما از ویژگی های قابل توجهی است که همانند رگوله لایت فایننس میتواند در صورت بروز مشکلات مالی برای بروکر ضرر مشتریان را جبران کند. وجود رگوله لایت فارکس و بیمه در کنار هم حاشیه امنی برای کاربران ایجاد می کند تا بتوانند بدون نگرانی به معاملات بپردازند.

 

آیا بروکر لایت فارکس معتبر است؟

همان طور که پیش تر اشاره شد مجوز و رگوله بروکر لایت فارکس برای فعالیت در مارکت ایران رگوله سنت وینست و گرنادین است. اعتبار این رگوله لایت فایننس در بین رگولاتور های موجود زیاد بالا نیست و تنها به عنوان روشی برای خدمات رسانی به ایرانیان در نظر گرفته شده است.

برای اطمینان بیشتر از عملکرد این بروکر می توانید جنبه های دیگر را به طور جزیی بررسی کنید. در نظر داشته باشید بروکر لایت فارکس یکی از معروف ترین های این حوزه با سابقه طولانی است و اعتبار لایت فارکس نیز تایید شده است بنابر این از این بابت لازم نیست نگرانی زیادی داشته باشید.

معتبر بودن بروکر لایت فارکس ، داستان کلاهبرداری بروکر لایت فایننس ، کلاهبرداری لایت فارکس

برای بررسی بیشتر درباره ی اعتبار بروکر لایت فایننس و موارد مربوط به کلاهبرداری بروکر لایت فارکس کافیست به مقاله ی زیر مراجعه نمایید.

کلاهبرداری لایت فارکس

 

✅نظر کارشناسان تاپ بروکر ایران

در این مقاله سعی داشتیم تا با بررسی رگوله بروکر لایت فارکس به اعتبار لایت فارکس بپردازیم. رگوله بروکر لایت فایننس از جمله مواردی است که پیش از سرمایه گذاری در این بروکر لازم به بررسی است.

رگوله لایت فارکس (CySec) برای معامله گران اروپایی حاشیه امنیت قابل توجهی را فراهم آورده است. از سوی دیگر در کنار این اعتبار، رگوله لایت فایننس (FSA) در سنت وینسنت مسئول نظارت بر خدمات رسانی این بروکر برای معامله گران ایرانی میباشد.

بطورد کلی با در نظر گرفتن رگوله بروکر لایت فارکس میتوان این بروکر را با توجه با امکانات متنوع، شرایط معاملاتی و برگزاری مسابقات و طرح‌ های تشویقی از برترین و “معتبرترین بروکر فارکس برای ایرانیان” در نظر داشت!

سوالات متداول

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب پیشنهادی
📜رگوله بروکر لایت فارکس برای ایرانیان – رگوله لایت فارکس چیست؟
📊نحوه اتصال لایت فارکس به تریدینگ ویو - اتصال لایت فایننس به تریدینگ ویو
✅بروکر لایت فارکس خوبه؟ - مزایا و معایب بروکر لایت فارکس
📜نماد نزدک در لایت فارکس چیست؟ - آشنایی با نماد نزدک در لایت فایننس
جدیدترین مطالب
📊آموزش استراتژی خط روند RSI - استراتژی خط روند RSI در فارکس
📶آشنایی با برنامه سیگنال فارکس - بهترین برنامه سیگنال دهی فارکس
📶معرفی سیگنال نفت فارکس - بهترین سیگنال نفت برنت و خام
📊استراتژی مخصوص طلا در فارکس - استراتژی طلا با rsi
📶بررسی کانال سیگنال داوجونز - نکات مهم کانال سیگنال داوجونز