🪙شارژ حساب لایت فارکس با تتر – واریز و برداشت تتر از لایت فارکس

08:51 14/07/2023 -

🪙نحوه واریز و برداشت تتر از لایت فارکس – واریز تتر به لایت فارکس

 واریز و برداشت در لایت فارکس با ارزهای دیجیتال یکی از محبوب ترین و در عین حال کاربردی ترین روش ها برای شارژ حساب لایت فارکس بحساب می آید. واریز و برداشت تتر از لایت فارکس از سوی دیگر پر استفاده ترین آن ها در بروکر لایت فارکس برای ایرانیان بحساب می آید.

در این مقاله اما قصد داریم تا شارژ حساب لایت فارکس با تتر بهمراه آموزش برداشت تتر از لایت فارکس بپردازیم. چنانچه شما نیز از جمله معامله گرانی بوده که بدنبال نحوه واریز تتر به لایت فارکس بوده، دعوت میکنیم تا انتهای این مقاله با تاپ بروکر ایران همراه باشید.

افتتاح حساب لایت فایننس

فروش ارز تتر لایت فارکس ، برداشت از لایت فارکس با بیت کوین ، نحوه واریز تتر به لایت فارکس

پیش از پرداختن به نحوه واریز و برداشت تتر از لایت فارکس، در جدول زیر بطور خلاصه اطلاعاتی درباره ی بروکر لایت فایننس [LiteFinance] آورده شده است:

شارژ حساب لایت فارکس ، ثبت نام لایت فارکس ، لایت فارکس بدون فیلتر
بروکر LiteFinance
🔥ثبت نام در لایت فارکس
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، پشتیبانی لایت فارکس ☎️تلگرام فارسی
💫حداقل واریزی لایت فارکس از 10$
🚀کارمزد واریز و برداشت برداشت 0.5%
⏰مدت زمان انتقال تا 2 ساعت

 

روش های واریز و برداشت در لایت فارکس

واریز و برداشت به بروکر در لایت فارکس تنوع قابل قبولی را در اختیار معامله گران قرار میگیرد، که از جمله ی آن میتوان به شارژ لایت فارکس با تاپ چنج اشاره داشت. به همین دلیل در مقاله ای اختصاصی تمام روش های واریز و برداشت لایت فارکس را بصورت مختصر گردآوری نموده ایم.

پیشنهاد میکنیم تا پیش از آن که به ادامه ی مقاله بپردازیم ، از طریق لینک زیر با مطالعه کامل بهترین روش واریز و برداشت به بروکر در لایت فارکس را برای سرمایه گذاری انتخاب نمایید.

شارژ حساب لایت فارکس ، نحوه واریز و برداشت در بروکر لایت فارکس ، معرفی روش های واریز و برداشت در لایت فارکس
برای مطالعه بیشتر و آموزش واریز و برداشت در لایت فارکس بروی لینک زیر کلیک نمایید.

 

مراحل واریز و برداشت تتر از لایت فارکس

به دلیل محبوبیت بالای روش شارژ حساب لایت فارکس با تتر در تصویر زیر آنچه در ادامه مراحل واریز و برداشت تتر از لایت فارکس مورد بررسی قرار خواهد گرفت را بصورت خلاصه آورده ایم:

برداشت تتر از لایت فارکس، نحوه برداشت تتر از لایت فارکس، شارژ حساب لایت فارکس با تتر، واریز تتر به لایت فارکس
مراحل واریز تتر به لایت فارکس

 

واریز و برداشت ارزدیجیتال در لایت فارکس

همانطور که اشاره داشتیم شارژ حساب لایت فارکس با تتر و دیگر ارز های دیجیتال را میتوان پس از «شارژ ریالی لایت فارکس» از محبوب ترین گزینه ها دانست. به همین دلیل در ادامه به آموزش واریز برداشت تتر از لایت فارکس و پس از آن شارژ لایت فارکس با بیتکوین و برداشت آن خواهیم پرداخت:

 

نحوه واریز و برداشت تتر از لایت فارکس

روش اول مربوط به شارژ حساب لایت فارکس با تتر است که به دلیل شرایط خرید و فروش ارزدیجیتال در ایران و سرعت بالای انتقال گزینه ی اول بحساب می آید. توجه داشته باشید که برای واریز تتر به لایت فارکس و برداشت آن میبایست احراز هویت لایت فارکس را تکمیل نمایید.

 

آموزش شارژ حساب لایت فارکس با تتر

نحوه واریز تتر به لایت فارکس بر اساس شبکه TRC20 و ERC20 امکان پذیر است. حداقل واریز به لایت فارکس با تتر از 10 USDT تعیین شده و معامله گران بدون پرداخت کارمزد میتوانند با استفاده از راهنمایی های زیر نسبت به شارژ حساب لایت فارکس خود اقدام نمایند.

افتتاح حساب لایت فایننس

گام اول – ورود به لایت فارکس

برای شروع شارژ حساب لایت فارکس با تتر میبایست ابتدا وارد کابین لایت فارکس شده و از طریق نوار ابزار سمت راست گزینه ی دارایی را انتخاب نمایید.

در صفحه ی جدید ابتدا واریز تتر به لایت فارکس را انتخاب کرده و پس از انتخاب حساب معاملاتی و میزان شارژ مورد نظر به روی گزینه ی ادامه دهید کلیک کنید.

آموزش واریز به لایت فارکس با تتر، شارژ حساب لایت فارکس با تتر، فروش ارز تتر لایت فارکس
شارژ حساب لایت فارکس با تتر

 

گام دوم – شارژ حساب لایت فارکس با تتر

در صفحه ی جدید ابتدا واریز تتر به لایت فارکس را انتخاب کرده و پس از انتخاب حساب معاملاتی و میزان شارژ مورد نظر به روی گزینه ی “تایید” کلیک کنید.

آموزش واریز به لایت فارکس با تتر، شارژ حساب لایت فارکس با تتر، فروش ارز تتر لایت فارکس
واریز تتر به لایت فارکس

برای تکمیل تراکنش میبایست مبلغ مورد نظر را به آدرس کیف پول تتر لایت فارکس که در صفحه نمایش داده شده ارسال نمایید.

شارژ ریالی لایت فارکس با تاپ چنج ، آموزش شارژ حساب تاپ چنج در لایت فارکس ، روش شارژ حساب بروکر لایت فارکس از طریق تاپ چنج

افتتاح حساب لایت فایننس

 

نحوه برداشت تتر از لایت فارکس

برای برداشت تتر از لایت فارکس به نوبیتکس یا ولت صرافی های دیگر تنها در صورتی که پیشتر از آن برای شارژ حساب لایت فارکس استفاده نموده اید، امکان پذیر میباشد. از این روش کاربران از 2 دلار و 1 دلار هزینه ی تراکنش قادر به برداشت از حساب خود میباشند.

برداشت تتر از لایت فارکس به نوبیتکس یا ولت صرافی های دیگر، آموزش برداشت از لایت فارکس با تتر، فروش ارز تتر لایت فارکس
نحوه برداشت تتر از لایت فارکس

برای تکمیل عملیات برداشت میبایست مجدد وارد کابین شخصی لایت فایننس خود شده سپس از بخش دارایی این بار سربرگ برداشت وجه را انتخاب کرده و پس از تعیین کیف پول و مبلغ مورد نظر گزینه ی ادامه دهید را انتخاب نمایید.

 

واریز و برداشت لایت فارکس با بیت کوین

روش دیگر پس از شارژ حساب لایت فارکس با تتر، استفاده از ارزدیجیتال “بیتکوین” است که امکان واریز و برداشت ارزدیجیتال در لایت فایننس را در اختیار معامله گران قرار میدهد.

 

آموزش واریز به لایت فارکس با بیت کوین

به منظور واریز به بروکر لایت فارکس با بیتکوین یا دیگر ارز های دیجیتال میبایست مجدد از طریق کابین به بخش دارایی ها وارد شوید. اما این بار از سربرگ همه روش های واریز گزینه ی رمز ارز ها را انتخاب نمایید.

افتتاح حساب لایت فایننس

در میان روش های واریز به لایت فارکس با ارزدیجیتال به 10 رمز ارز پشتیبانی شده دسترسی خواهید داشت که نحوه ی شارژ از طریق آن ها یکسان میباشد. بنابر این برای آموزش بیشتر این مراحل را با شارژ حساب لایت فارکس با بیتکوین دنبال خواهیم نمود.

برداشت تتر از لایت فارکس به نوبیتکس یا ولت صرافی های دیگر ، آموزش برداشت از لایت فارکس با تتر ، فروش ارز تتر لایت فارکس

پس از وارد نمودن مبلغ مورد نظر [حداقل واریز با بیتکوین در لایت فارکس معادل 10 دلار است!] کافیست تا بروی گزینه ی ادامه دهید کلیک کرده و از طریق آدرس کیف پول نمایش داده شده مبلغ را منتقل نمایید.

برداشت تتر از لایت فارکس به نوبیتکس یا ولت صرافی های دیگر ، آموزش برداشت از لایت فارکس با تتر ، فروش ارز تتر لایت فارکس

 

بونوس لایت فارکس ، طرح های تشویقی در لایت فایننس ، استفاده از بونوس لایت فارکس

افتتاح حساب لایت فایننس

 

آموزش برداشت از لایت فارکس با بیت کوین

برای برداشت از لایت فارکس با بیت کوین یا دیگر رمزارز ها نیز میبایست مراحل مشابهی را دنبال کرده و مبلغ مورد نظر را به همان کیف پول که از آن برای شارژ حساب استفاده نموده اید مشابه آموزش بالا واریز نمایید.

در نظر داشته باشید حداقل برداشت با بیتکوین در لایت فارکس از 7حدود دلار (0.00021000 BTC) در نظر گرفته شده و همچنین 0.5% بعنوان کارمزد تراکنش از حساب کسر خواهد شد .

 

✅نظر کارشناسان تاپ بروکر ایران

در این مقاله به نحوه شارژ حساب لایت فارکس با تتر و نحوه برداشت تتر از لایت فارکس بصورت کامل پرداخته شد. با استفاده از آموزش تصویری کاربران قادر بوده تا در سریع ترین زمان ممکن نسبت به واریز تتر به لایت فارکس و شروع سرمایه گذاری خود اقدام نمایند.

سوالات متداول

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب پیشنهادی
⛔️آموزش حذف حساب در لایت فارکس - نحوه حذف اکانت لایت فایننس
🗣️نظرات در مورد بروکر لایت فارکس برای ایرانیان - نظر لایت فایننس
💰حساب پراپ لایت فارکس چیست؟ - بررسی حساب پراپ بروکر لایت فارکس
💻سی تریدر لایت فارکس - دانلود سی تریدر لایت فایننس
جدیدترین مطالب
💲معرفی نماد شاخص دلار در تریدینگ ویو - چارت دلار در تریدینگ ویو
🛢️معرفی نماد نفت در تریدینگ ویو - نمودار نماد نفت خام در تریدینگ ویو
💻آموزش نماد نزدک در متاتریدر - نماد شاخص نزدک در متاتریدر 4
📝آموزش افتتاح حساب واقعی فارکس - چگونه باید در فارکس حساب باز کنیم؟
📑آموزش معامله در فارکس - چگونه از ایران در فارکس معامله کنیم؟