📊نحوه اتصال لایت فارکس به تریدینگ ویو – اتصال لایت فایننس به تریدینگ ویو

09:46 18/03/2024 -

📊نحوه اتصال لایت فارکس به تریدینگ ویو – اتصال لایت فایننس به تریدینگ ویو

اتصال بروکر لایت فارکس به تریدینگ ویو از جمله ابزار های پر کاربرد در فارکس است که دسترسی به طیق عظیمی از اندیکاتور های تحلیل تکنیکال را در اختیار معامله گران قرار میدهد. به همین دلیل نیز لایت فایننس در تریدینگ ویو بسیار پر طرفدار است.

در این مقاله قصد داریم تا با امکان اتصال لایت فارکس به تریدینگ ویو، و نحوه ی آن بیشتر آشنا شویم. چنانچه شما نیز از جمله معامله گرانی بوده که بدنبال “نحوه اتصال لایت فارکس به تریدینگ ویو” میباشید، تا انتها تاپ بروکر ایران را همراهی نمایید.

افتتاح حساب لایت فایننس

اتصال لایت فایننس به تریدینگ ویو، لایت فایننس در تریدینگ ویو، اتصال لایت فارکس به تریدینگ ویو

پیش از آن که به نحوه اتصال لایت فارکس به تریدینگ ویو بپردازیم، در جدول زیر به مختصری از ویژگی هایلایت فایننس در تریدینگ ویو اشاره شده است:

شارژ حساب لایت فارکس ، ثبت نام لایت فارکس ، لایت فارکس بدون فیلتر
بروکر LiteFinance
🔥ثبت نام در بروکر لایت فارکس
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، پشتیبان لایت فارکس ☎️پشتیبان تلگرام
📈اتصال لایت فایننس به تریدینگ ویو ❌ ندارد
📉لایت فایننس در تریدینگ ویو ❌ ندارد
📊تحلیل در تریدینگ ویو ✅ دارد

 

لایت فایننس در تریدینگ ویو

اتصال بروکر لایت فارکس به تریدینگ ویو یکی از پر تقاضا ترین موارد در میان کاربران است. ویژگی های پلتفرم تریدینگ ویو [Trading View] از جمله اندیکاتور های متعدد، عمق قیمت و بسیاری دیگر مورد توجه معامله گران قرار گرفته است.

اگر چه امکان اتصال لایت فایننس به تریدینگ ویو بصورت مستقیم فراهم نمیباشد! اما همچنان بسیاری از کاربران چارت تریدینگ ویو را برای تحلیل بازار و سپس معامله در لایت فارکس انتخاب می نمایند.

 

مزایا اتصال بروکر لایت فارکس به تریدینگ ویو

با وجود آن که امکان اتصال لایت فارکس به تریدینگ ویو برای کاربران وجود ندارد؛ اما همانطور که اشاره داشتیم چارت لایت فارکس با چارت تریدینگ ویو نزدیک بوده و این امکان را در اختیار معامله گران قرار داده تا حتی بدون اتصال بروکر لایت فارکس به تریدینگ ویو از امکان تحلیل تکنیکال در این پلتفرم بهره مند گردند.

یکی از دلایلی که معامله گران مشتاق به اتصال لایت فایننس به تریدینگ ویو بوده، آن است که در صورت اتصال کاربران بدون نیاز به پلتفرم ثانویه همانند متاتریدر و یا پلتفرم تحت وب قادر به اجرای دستورات در تریدینگ ویو خواهند بود.

آموزش ثبت نام در لایت فارکس

 

نحوه اتصال لایت فارکس به تریدینگ ویو

همانطور که اشاره داشتیم، امکان اتصال لایت فارکس به تریدینگ ویو وجود ندارد. اما برای روش هایی برای بهره مندی از امکان تحلیل در سایت تریدینگ ویو فراهم خواهد بود که در ادامه مختصرا به آن اشاره خواهیم داشت.

چنانچه پیشتر ثبت نام در لایت فارکس را تکمیل نموده مراحل اتصال لایت فایننس به تریدینگ ویو را دنبال کرده و در غیر این صورت میتوانید از طریق لینک زیر به مقاله ی مربوط به راهنمای آموزش ثبت نام در بروکر لایت فایننس مراجعه نمایید.

 

گام اول – ثبت نام در تریدینگ ویو

برای اتصال لایت فارکس به تریدینگ ویو میبایست پس از ثبت نام در بروکر مراحل ثبت نام در تریدینگ ویو را تکمیل نمایید. از این رو،پس از ورود به وب سایت تریدنگ ویو مطابق تصویر برروی دکمه “Get started” کلیک نمایید.

پس از آن برای تکمیل ثبت نام تریدینگ ویو کافیست گزینه ی “Sign UP” را انتخاب و آدرس ایمیل را بهمراه رمز مورد نظر خود وارد نمایید.

اتصال لایت فایننس به تریدینگ ویو، لایت فایننس در تریدینگ ویو، اتصال لایت فارکس به تریدینگ ویو
آموزش ثبت نام در تریدینگ ویو

 

گام دوم – نحوه اتصال لایت فارکس به تریدینگ ویو

در این قسمت می خواهیم به صورت کامل نحوه اتصال لایت فارکس به تریدینگ ویو را همراه با تصویر به شما عزیزان آموزش بدهیم.

  1. پس از اینکه مراحل ثبت نام خود را به صورت کامل در تریدینگ ویو کامل کردید، برنامه چارت قیمت نماد مورد نظر شما را نشان می دهد. در قسمت بالایی آیکون “Show Panel” وجود دارد، روی آن کلیک کنید تا صفحه به صورت کامل به شما نشان داده شود.
اتصال لایت فارکس به تریدینگ ویو، اتصال بروکر لایت فارکس به تریدینگ ویو، نحوه اتصال لایت فارکس به تریدینگ ویو
نحوه اتصال لایت فارکس به تریدینگ ویو
  1. در مرحله ی دمو از اتصال لایت فارکس به تریدینگ ویو قسمت نوار ابزار پایین صفحه همانند تصویر برروی گزینه “Trading Panel” کلیک کنید.
اتصال لایت فارکس به تریدینگ ویو، اتصال بروکر لایت فارکس به تریدینگ ویو، نحوه اتصال لایت فارکس به تریدینگ ویو
آموزش اتصال لایت فایننس به تریدینگ ویو
  1. بروکر هایی که تریدینگ ویو پشتیبانی می کند در قسمت “Trading Panel” به شما نشان داده می شود؛ با این حال امکان اتصال بروکر لایت فارکس به تریدینگ ویو وجود ندارد!
اتصال لایت فایننس به تریدینگ ویو، لایت فایننس در تریدینگ ویو، اتصال لایت فارکس به تریدینگ ویو
اتصال بروکر لایت فارکس به تریدینگ ویو

 

گام سوم – آموزش معامله در تریدینگ ویو لایت فارکس

در لیست کارگزاریی هایی که سایت تریدینگ ویو ارائه داده است؛ بروکر لایت فارکس وجود ندارد! برای اینکه مطمئن بشویم امکان اتصال لایت فایننس به تریدینگ ویو برای کاربران فراهم نیست از پشتیبان وب سایت کارگزاری لایت فارکس سوال پرسیدیم.

آیا امکان اتصال بروکر لایت فارکس به تریدینگ ویو وجود دارد؟ در پاسخ بیان کردند که خیر، امکان اتصال لایت فایننس به تریدینگ ویو وجود ندارد. بنابراین، نمی توان معامله ای در تریدینگ ویو لایت فارکس انجام داد!

 

✅نظر کارشناسان تاپ بروکر ایران

پلتفرم تریدینگ ویو امکانات متعدد و ویژه ای برای تریدر هایی که قصد انجام معامله دارند در نظر گرفته است. بنابراین، بسیاری از تریدر ها بدنبال مواردی از قبیل «نحوه اتصال لایت فارکس به تریدینگ ویو» می باشند.

همانطور که در مقاله اشاره شد، طبق بررسی های انجام شده و به گفته پشتیبانی راهکاری بعنوان نحوه اتصال لایت فارکس به تریدینگ ویو در حال حاضر فراهم نمیباشد. بنابر این کاربران تنها میتوانند اتصال لایت فارکس به تریدینگ ویو را مجزا و تنها برای تحلیل تکنیکال دقیقتر در اختیار داشته باشند.

سوالات متداول

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب پیشنهادی
📜رگوله بروکر لایت فارکس برای ایرانیان – رگوله لایت فارکس چیست؟
📊نحوه اتصال لایت فارکس به تریدینگ ویو - اتصال لایت فایننس به تریدینگ ویو
✅بروکر لایت فارکس خوبه؟ - مزایا و معایب بروکر لایت فارکس
📜نماد نزدک در لایت فارکس چیست؟ - آشنایی با نماد نزدک در لایت فایننس
جدیدترین مطالب
📊آموزش استراتژی خط روند RSI - استراتژی خط روند RSI در فارکس
📶آشنایی با برنامه سیگنال فارکس - بهترین برنامه سیگنال دهی فارکس
📶معرفی سیگنال نفت فارکس - بهترین سیگنال نفت برنت و خام
📊استراتژی مخصوص طلا در فارکس - استراتژی طلا با rsi
📶بررسی کانال سیگنال داوجونز - نکات مهم کانال سیگنال داوجونز