📈آموزش استراتژی الیمپ ترید – بهترین اندیکاتور در الیمپ ترید

20:38 25/10/2023 -

📈معامله با استراتژی الیمپ ترید – استراتژی ۱۰۰درصدی الیمپ ترید

تقریبا تمام معامله گران باینری آپشن با اهمیت معامله با “استراتژی و ترفند های الیمپ ترید” آشنا میباشند. تنها راه موفقیت در بازار های مالی بکار بستن بهترین استراتژی باینری آپشن است. بنابر این افزایش جستجو “استراتژی الیمپ ترید” امری کاملا طبیعی بخصوص درباره ی بروکر الیمپ ترید بحساب می آید.

حال این مقاله را نیز برای آن دسته از معامله گران که به دنبال ایجاد بهترین استراتژی الیمپ ترید برای معامله در باینری آپشن میباشند در نظر گرفته ایم. دعوت میکنیم تا انتهای این مقاله برای انتخاب استراتژی ۱۰۰درصدی الیمپ ترید با تاپ بروکر ایران همراه باشید.

ثبت نام در الیمپ ترید

استراتژی الیمپ ترید، بهترین اندیکاتور در الیمپ ترید، استراتژی ۱۰۰درصدی الیمپ ترید

پیش از آن که به معامله با استراتژی الیمپ ترید بپردازیم، در جدول زیر بطور مختصر با برخی ویژگی های این بروکر باینری آشنا خواهیم شد:

بررسی بروکر الیمپ ترید، الیمپ ترید ایران، olymp trade فارسی
بروکر Olymp trade
🔥ثبت نام در الیمپ ترید
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، پشتیبانی الیمپ ترید ☎️پشتیبان تلگرام
💲حداقل مبلغ افتتاح حساب $10
👮‍♂️رگولاتوری ✅دارد
📈استراتژی های باینری ✅دارد
✅احراز هویت برای ایرانیان ✅ دارد
⭐امتیاز برنامه الیمپ ترید 4/2 از 5

 

بهترین استراتژی الیمپ ترید چیست؟

استراتژی الیمپ ترید یکی از مواردی است که در موفقیت معاملات باینری آپشن تاثیر گذار است. استراتژی ۱۰۰درصدی الیمپ ترید بسته به سطح دانش و البته استراتژی های اعمال شده متفاوت است.

در ادامه به اندیکاتور ها و ابزار هایی که برای ایجاد استراتژی الیمپ ترید در اختیار تریدر ها قرار گرفته خواهیم پرداخت. همچنین میتوانید برای انتخاب بهترین استراتژی باینری آپشن به مقاله ی اختصاصی آن مراجعه نمایید.

استراتژی باینری آپشن رایگان ، استراتژی معاملاتی باینری آپشن ، بهترین استراتژی و اندیکاتور باینری آپشن

جهت آموزش استراتژی باینری آپشن بروی لینک زیر کلیک نمایید.

 استراتژی باینری آپشن

 

▶️ویدئو ساخت استراتژی ۱۰۰درصدی الیمپ ترید

 

بهترین اندیکاتور در الیمپ ترید

پیش از آن که به استراتژی ۱۰۰درصدی الیمپ ترید بپردازیم، لازم است تا به یکی از ویژگی های این بروکر باینری آپشن اشاره داشته باشیم. بروکر Olymp Trade برای بهبود معاملات در قالب استراتژی باینری آپشن آماده بیش از 40 استراتژی را در اختیار معامله گران قرار داده است.

در میان این لیست استراتژی olymp trade تعداد 9 تا از آن ها بصورت رایگان در دسترس بوده و برای اجرای موارد دیگر میبایست با خرید اشتراک ماهانه آن را برای معامله در باینری آپشن فعال نمایید.

استراتژی الیمپ ترید، بهترین اندیکاتور در الیمپ ترید، استراتژی ۱۰۰درصدی الیمپ ترید
بهترین اندیکاتور در الیمپ ترید

 

نحوه اجرای استراتژی الیمپ ترید

برای اجرای معاملات با استفاده از بهترین اندیکاتور در الیمپ ترید میبایست ابتدا هر یک را بروی چارت فعال نمایید. پیش از انتخاب نیز میتوانید با استفاده از ویدئو بارگذاری شده با نحوه کار هر یک از استراتژی های الیمپ ترید بیشتر آشنا شوید.

 

گام اول – ورود به سایت الیمپ ترید

برای اجرای هر  استراتژی olymp trade ابتدا میبایست وارد سایت الیمپ ترید و پس از آن حساب کاربری خود شوید. در صورتی که همچنان موفق به ثبت نام نشده اید کافیست تا به کمک راهنمایی های مربوط به آموزش ثبت نام در الیمپ ترید در لینک زیر مراحل را تکمیل و طبق آموزش ها پیش روید.

آموزش ثبت نام در الیمپ ترید

گام دوم – بخش  ابزار های معاملاتی

در این مرحله میتوانید با کلیک بروی گزینه ی مشخص شده در تصویر به ابزار های معاملاتی در این بروکر باینری هدایت شوید

استراتژی الیمپ ترید، بهترین اندیکاتور در الیمپ ترید، استراتژی ۱۰۰درصدی الیمپ ترید
ورود به بخش استراتژی الیمپ ترید

 

گام سوم – انتخاب استراتژی الیمپ ترید

در گام بعد با انتخاب گزینه ی استراتژی ها [Strategies] لیست 42 تا از بهترین استراتژی معاملاتی Olymp Trade برای شما نمایش داده خواهد شد.

استراتژی الیمپ ترید، بهترین اندیکاتور در الیمپ ترید، استراتژی ۱۰۰درصدی الیمپ ترید
لیست بهترین اندیکاتور در الیمپ ترید

 

گام چهارم – اجرای استراتژی الیمپ ترید

در آخرین مرحله نیز میتوانید از میان استراتژی ها مناسب ترین گزینه را انتخاب کرده و پس از مشاهده ویدئو مربوط به هر یک با انتخاب گزینه ی اجرای استراتژی [Enable Strategy] از این پس معاملات خود را بنابر آن ها اجرا نمایید.

استراتژی الیمپ ترید، بهترین اندیکاتور در الیمپ ترید، استراتژی ۱۰۰درصدی الیمپ ترید

لازم به ذکر است که تنها یک استراتژی الیمپ ترید میتواند مورد استفاده قرار گیرد و اجرای همزمان آن ها امکان پذیر نیست!

 

استراتژی های رایگان الیمپ ترید

حال که با نحوه اجرای استراتژی الیمپ ترید آشنا شدیم نوبت به آن رسیده تا مقداری به هر یک از بهترین اندیکاتور در الیمپ ترید” بپردازیم. در ادامه بصورت خلاصه به استراتژی های رایگان در دسترس قرار گرفته شده برای انتخاب یک “استراتژی ۱۰۰درصدی الیمپ ترید” خواهیم پرداخت.

ثبت نام در الیمپ ترید

استراتژی الیمپ ترید برای 2 نوع از معاملات در نظر گرفته شده است که بصورت مخفف در کنار هر یک اشاره شده است:

  • FTT: اندیکاتور و استراتژی های قابل استفاده برای باینری آپشن
  • FX: اندیکاتور و استراتژی های قابل استفاده برای معاملات فارکس

 

اندیکاتور Japanese Trend

این استراتژی الیمپ ترید بر اساس تایم فریم 5 دقیقه بازار باینری آپشن را مورد بررسی قرار میدهد. اندیکاتور استفاده شده در این استراتژی با استفاده از اندیکاتور شاخص قدرت نسبی [RSI] طراحی شده است.

استراتژی الیمپ ترید، بهترین اندیکاتور در الیمپ ترید، استراتژی ۱۰۰درصدی الیمپ ترید
استراتژی الیمپ ترید با اندیکاتور Japanese Trend

معامله با استراتژی Japanese Trend

همانطور که در تصویر بالا نیز مشاهده می نمایید، سیگنال های خرید یا فروش در زمان اشباع خرید و اشباع فروش نمایان میشوند. برای معامله با این استراتژی الیمپ ترید هر زمان که اندیکاتور RSI از خط قرمز رنگ [اشباع خرید] عبور نماید می توان سیگنال فروش را دریافت نمود.

برای خرید نیز میتوانید پس از مشاهده شکست روند از خط سبز رنگ [اشباع فروش] دستورات خرید را اجرا نمایید.

 

اندیکاتور Sliding on Averages

گزینه ی بعدی در لیست استراتژی olymp trade مربوط به اندیکاتور Sliding on Average است. این استراتژی بر اساس اندیکاتور های میانگین حرکتی ساده در 2 بازه زمانی متفاوت است. میانگین حرکتی ساده بعنوان یکی از بهترین اندیکاتور در الیمپ ترید میتوان تغییر جهت بازار را به معامله گران نمایش دهد.

ثبت نام در الیمپ ترید

استراتژی الیمپ ترید، بهترین اندیکاتور در الیمپ ترید، استراتژی ۱۰۰درصدی الیمپ ترید
استراتژی الیمپ ترید با اندیکاتور Sliding on Averages

معامله با استراتژی Sliding on Averages

همانطور که در تصویر بالا مشاهده مینمایید، تغییر روند بازار بلافاصله پس از برخورد SMA زرد رنگ [دوره 4] با SMA آبی رنگ [دوره 60] روی میدهد. در این نمونه روند بازار پس از تشکیل اتصال طلائی روند نزولی به خود گرفته است.

 

اندیکاتور Reflection

این استراتژی الیمپ ترید تنها براساس اسیلاتور استوکاستیک [Stochastic] است که یک اندیکاتور مومنتوم بحساب می آید. بر اساس این اندیکاتور که دقت بالایی در سیگنال خرید و فروش دارد معامله گران قادر بوده تا محدوده قیمت را زیر نظر داشته و در زمان مناسب اقدام به معامله در باینری آپشن نمایند.

استراتژی الیمپ ترید، بهترین اندیکاتور در الیمپ ترید، استراتژی ۱۰۰درصدی الیمپ ترید
استراتژی الیمپ ترید با اندیکاتور Reflection

معامله با استراتژی Reflection

در یک نمونه از نحوه معامله با استراتژی Reflection در الیمپ ترید را در نظر گرفته ایم. برای افزایش دقت حتما 2 خط عمودی را در نقاط حمایت و مقاومت مشخص نمایید. سپس در نقاطی که 2 اندیکاتور با هم اتصال داشته و یا در نقاط اشباع خرید و فروش هستند بر خلاف روند بازار اقدام به اجرای دستورات نمایید.

 

اندیکاتور Relative Strength Law

بهترین اندیکاتور در الیمپ ترید و بروکر های دیگر اندیکاتور شاخص قدرت نسبی (RSI) است. این اندیکاتور از جمله ابزاری است که میتواند در تشخیص جهت بازار به کمک معامله گران آید. این اندیکاتور بر پایه معاملات 5 دقیقه طراحی شده است بنابر این پیش از  اجرای استراتژی الیمپ ترید این مورد را در نظر داشته باشید.

ثبت نام در الیمپ ترید

استراتژی الیمپ ترید، بهترین اندیکاتور در الیمپ ترید، استراتژی ۱۰۰درصدی الیمپ ترید
استراتژی الیمپ ترید با اندیکاتور Relative Strength Law

معامله با استراتژی RSI در الیمپ ترید

استراتژی olymp trade با اندیکاتور RSI بر اساس  ورود به بازار در نقاط اشباع خرید و اشباع فروش است. همانطور که در تصویر بالا نیز میتوان مشاهده نمود، در نقاطی که روند بازار در اشباع فروش [زیر خط سبز رنگ] قرار میگیرد پس از آن بازار در حالت اصلاح و صعود روند خود را طی می نماید.

 

اندیکاتور Average Intersection

در میان استراتژی الیمپ ترید، همانطور که اشاره داشتیم گزینه هایی نیز برای معاملات فارکس طراحی شده است. این استراتژی و اندیکاتور های استفاده شده در آن را میتوان از جمله گزینه های قابل انتخاب برای معامله گرانی دانست که بدنبال استراتژی ۱۰۰درصدی الیمپ ترید میباشند.

استراتژی الیمپ ترید، بهترین اندیکاتور در الیمپ ترید، استراتژی ۱۰۰درصدی الیمپ ترید
استراتژی الیمپ ترید با اندیکاتور Average Intersection

معامله با اندیکاتور Average Intersection

در تصویر بالا یک نمونه از نحوه معامله با این استراتژی Olymp Trade را برای درک بهتر در نظر گرفته شده است. بر اساس این اندیکاتور ها هر زمان که خطوط میان گین حرکتی ساده (SMA) با هم برخورد نمایند، تا زمانی که خطوط پارابولیک روند را نزولی نشان ندهد، این حرکت ادامه خواهد داشت.

 

اندیکاتور Chasing the Trend

از دیگر گزینه های کاربردی در میان لیست استراتژی الیمپ ترید برای معاملات فارکس گزینه ی معامله پیرو روند بازار “Chasing the Trend” است. این استراتژی برای معامله در بازه زمانی 1 ساعت در نظر گرفته شده است.

ثبت نام در الیمپ ترید

استراتژی الیمپ ترید، بهترین اندیکاتور در الیمپ ترید، استراتژی ۱۰۰درصدی الیمپ ترید
استراتژی الیمپ ترید با اندیکاتور Chasing the Trend

معامله با Chasing the Trend

در این استراتژی Olymp Trade معامله گران در زمان مشابه آن چه در RSI به آن اشاره شد میتوانید در زمان اشباع خرید و فروش و با تایید اندیکاتور Awesome Oscillator معاملات خود را اجرا نمایید.

 

✅جمع بندی – استراتژی ۱۰۰درصدی الیمپ ترید

در این مقاله سعی داشتیم تا بخش استراتژی الیمپ ترید را با جزئیات مورد بررسی قرار دهیم. با استفاده از بهترین اندیکاتور در الیمپ ترید کاربران با هر سطح از تجربه میتوانند با بررسی روند اقدام به اجرای معامله بپردازند.

در نظر داشته باشید که همانطور که در مقالات استراتژی های باینری آپشن بارها به آن اشاره شده، چیزی تحت عنوان «استراتژی ۱۰۰درصدی الیمپ ترید» وجود ندارد. بنابر این میبایست در اجرای معاملات حتی با بهترین استراتژی معاملاتی Olymp Trade نیز هوشیار بود.

سوالات متداول

  • بهترین اندیکاتور در الیمپ ترید کدام است؟

    در میان گزینه های ارائه شده در بخش استراتژی الیمپ ترید، بهترین گزینه را میتوان استراتژی “Sliding On average” دانست که بر اساس اندیکاتور های اندیکاتور میانگین حرکتی ساده (SMA) طراحی شده است.

    🔥ثبت نام در الیمپ ترید

  • استراتژی ۱۰۰درصدی الیمپ ترید چیست؟

    یکی از مواردی که بارها درباره ی استراتژی های باینری آپشن به آن اشاره داریم، آن است که حتی با استفاده از بهترین اندیکاتور در الیمپ ترید نیز «استراتژی ۱۰۰درصدی الیمپ ترید» به حقیقت نخواهد پیوست، بنابر این تنها با تکرار استراتژی ها و مدیریت سرمایه میتوان به سود رسید.

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب پیشنهادی
📊آموزش کار با الیمپ ترید - نحوه کار با الیمپ ترید فارسی
📈آموزش استراتژی الیمپ ترید - بهترین اندیکاتور در الیمپ ترید
📌آدرس الیمپ ترید در ایران - الیمپ ترید در کدام کشور است؟
👮آیا الیمپ ترید کلاهبرداری است؟ یا خیر! - کلاهبرداری olymp trade
جدیدترین مطالب
📜نماد شاخص نزدک در الپاری - نزدک در آلپاری چیست؟
📊بهترین استراتژی بدون اندیکاتور - لیست استراتژی بدون اندیکاتور فارکس
📈آموزش اکسپرت نویسی در متاتریدر - نحوه اکسپرت نویسی متاتریدر
📊استراتژی باند بولینگر در فارکس - استراتژی فارکس با اندیکاتور بولینگر باند
💻اموزش صفر تا صد متاتریدر 4 - آموزش متاتریدر 4 فارکس