👮آیا الیمپ ترید کلاهبرداری است؟ یا خیر! – کلاهبرداری olymp trade

13:24 21/10/2023 -

👮بررسی کلاهبرداری Olymp Trade – الیمپ ترید کلاهبرداری نیست!

هر معامله گر پیش از آن که اقدام به معامله در باینری آپشن کرده، میبایست یک بروکر معتبر باینری آپشن را انتخاب نمایند. بروکر الیمپ ترید نیز از جمله این بروکر ها بحساب می آید که به دلیل فراهم آوردن امکان ثبت نام در الیمپ ترید برای ایرانیان مورد توجه قرار گرفته است.

در این مقاله قصد داریم تا کلاهبرداری olymp trade را از زوایای مختلف مورد بررسی قرار دهیم. پس از مطالعه این مقاله معامله گران میتوانند بخوبی پاسخ این سوال که “الیمپ ترید کلاهبرداری است؟ یا یک بروکر باینری آپشن معتبر در ایران!” را دریافت نمایید. با تاپ بروکر ایران همراه باشید.

ثبت نام در الیمپ ترید

آیا بروکر باینری آپشن الیمپ ترید کلاهبرداری است؟، کلاهبرداری olymp trade، الیمپ ترید کلاهبرداری

پیش از آن که به بررسی کلاهبرداری Olymp Trade بپردازیم، در قالب جدول زیر به برخی از ویژگی های این بروکر اشاره داشته ایم:

بررسی بروکر الیمپ ترید، الیمپ ترید ایران، olymp trade فارسی
بروکر Olymp trade
🔥ثبت نام در الیمپ ترید
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، پشتیبانی الیمپ ترید ☎️پشتیبان تلگرام
💲حداقل مبلغ افتتاح حساب $10
👮‍♂️رگولاتوری ✅دارد
🚨گزارش کلاهبرداری ✅دارد
✅احراز هویت برای ایرانیان ✅ دارد
⭐امتیاز برنامه الیمپ ترید 4/2 از 5

 

آیا الیمپ ترید کلاهبرداری است؟

خیر، بروکر الیمپ ترید کلاهبرداری نیست! حداقل تا کنون مورد یا شکایتی درباره ی کلاهبرداری olymp trade به ثبت نرسیده است. اگر چه در پاسخی چنین مفصل برای معامله گرانی که قصد سرمایه گذاری در بروکر الیمپ ترید را داشته کفایت نمی کند.

به همین سو در ادامه بیشتر به جزئیات بررسی الیمپ ترید کلاهبرداری این بروکر باینری و در نهایت احتمال رخ دادن موارد اینچنین در آینده خواهیم پرداخت.

ثبت نام در الیمپ ترید

 

▶️ویدئو بررسی کلاهبرداری الیمپ ترید

اعتبار الیمپ ترید از مواردی پر اهمیت در باره این بروکر باینری آپشن در ایران است که نا به اینجای مقاله بصورت کامل به آن پرداخته شد. اما به منظور بررسی بیشتر در قالب ویدئو نیز به پاسخ این سوال که “آیا الیمپ ترید کلاهبرداری است یا خیر؟!” پرداخته ایم.

برای مطالعه بیشتر و پیشگیری از کلاهبرداری الیمپ ترید بروی تصویر کلیک نمایید.

 

رگولاتوری بروکر الیمپ ترید

یکی از موارد پر اهمیت برای بررسی اعتبار الیمپ ترید و پاسخ به این سوال که “آیا الیمپ ترید قابل اعتماد است؟” بررسی رگولاتوری های (سازمان های نظارت بر فعالیت بروکر ها) ناظر بر بروکر Olymp Trade است.

از یک سو به دلیل ریسک بالای معاملات باینری آپشن عموما رگولاتوری های تراز اول، این دسته از بروکر ها را نمی پذیرند. اما به هر شکل داشتن رگوله از نداشتن آن نتیجه ی بهتری در بررسی اعتبار یک بروکر خواهد داشت.

همانطور که در سایت اصلی بروکر الیمپ ترید نیز به آن اشاره شده فعالیت این بروکر در حال حاضر تحت نظارتی سازمان کمیسیون خدمات مالی وانواتو [VFSC] با شماره 40131 به ثبت رسیده است.

رگولاتوری بروکر الیمپ ترید، رگولاتوری بروکر الیمپ ترید، آیا الیمپ ترید کلاهبرداری است؟
بررسی اعتبار بروکر الیمپ ترید

همچنین علاوه بر آن با عضویت بروکر الیمپ ترید، در سازمان کمیسیون بازار های مالی [FinaCom] سرمایه معامله گران تا 20 هزار یورو تحت پوشش بیمه قرار میگیرد.

 

اعتبار بروکر الیمپ ترید

از دیگر معیار ها برای بررسی کلاهبرداری الیمپ ترید، جستجو نظرات و تجربه کاربران در سایت های معتبر است. بهترین سایت برای این بررسی جستجو بروکر Olymp Trade در سایت تراست پایلوت (TrustPilot) است.

بررسی کلاهبرداری Olymp Trade، الیمپ ترید کلاهبرداری، رگولاتوری بروکر الیمپ ترید
بررسی اعتبار الیمپ ترید در تراست پایلوت

نتایج جستجو در این سایت تاییدی در اعتبار این بروکر است و با کسب نمره «4 از 5» میتوان دریافت که الیمپ ترید کلاهبرداری نیست و احتمال این اتفاق در آینده نیز پایین [نه صفر!] در نظر گرفته میشود.

 

موارد مشکوک به کلاهبرداری olymp trade

دلیل آن که در بالا نیز احتمال کلاهبرداری olymp trade را صفر دانست، آن است که در گذشته نیز به دلیل محدودیت های موجود این بروکر ایرانیان را در لیست تحریم قرار داده و همچنان نیز این خدمات رسانی را علنی ننموده است.

در زیر به 3 تا از مواردی که در رابطه با احتمال آن که الیمپ ترید کلاهبرداری است! و به دفعات مطرح میشود خواهیم پرداخت:

 

قطع همکاری با ایرانیان

پس از تشدید محدودیت ها برای کاربران بروکر الیمپ ترید در ایران نیز مشابه همکاران خود، اقدام به انتشار خبری درباره ی”فیلتر کردن کاربران ایرانی توسط سایت الیمپ ترید” نمود و پس از ان نیز حساب بسیاری از کاربران بسته شد و به ناچار به بروکر پاکت آپشن کوچ نمودند.

ثبت نام در الیمپ ترید

 

دور زدن تحریم الیمپ ترید

همانطور که هر معامله گر ایرانی از آن اطلاع دارد، کشور ایران به دلیل تحریم ها و محدودیت های بوجود آمده دسترسی محدودی به بروکر های معتبر فارکس و باینری آپشن دارند. پس از قطع همکاری الیمپ ترید با ایرانیان اما این بروکر برای ارائه خدمات به ایرانیان اقدام به ایجاد یک دامنه ی اختصاصی نمود.

ورود به سایت الیمپ ترید، سایت olymp trade چیست، سایت بروکر الیمپ ترید

برای بررسی سایت اصلی الیمپ ترید میتوانید به مقاله ی زیر مراجعه نمایید.

سایت olymp trade

 

عدم اشاره به همکاری با ایرانیان در سایت اصلی

بنا به دلایل بالا همچنان نیز در سایت اصلی الیمپ ترید در لیست کشور های مجاز به فعالیت نام ایران دیده نمیشود. همین موضوع برای برخی از معامله گران باعث ایجاد شک و شبهه هایی شده است که بر احتمال کلاهبرداری olymp trade دامن میزند.

 

✅ کلاهبرداری olymp trade حقیقت دارد؟

در این مقاله بطور کامل به نکات مهم درباره ی آن که «الیمپ ترید کلاهبرداری است یا خیر!» و احتمال این موضوع در آینده پرداخته شد. در آخر این نظر معامله گران است که آیا در این بروکر ثبت نام کرده و یا از بروکر های معتبر دیگر نظیر پاکت آپشن برای این کار استفاده نمایند.

آموزش ثبت نام در olymp trade، ثبت نام در olymp trade، ثبت نام در الیمپ ترید

برای مطالعه درباره ی نحوه ی ثبت نام در Olymp Trade کافیست به لینک زیر مراجعه نمایید.

آموزش ثبت نام در الیمپ ترید

سوالات متداول

 • آیا الیمپ ترید قابل اعتماد است؟

  بله، تا کنون هیچ موردی از سوی معامله گران با این مضمون که الیمپ ترید کلاهبرداری است گزارش و به ثبت نرسیده است. همچنین با وجود رگولاتوری و کسب امتیاز بالا در سایت trustPilot میتوان اعتبار الیمپ ترید را تایید نمود.

  🔥ثبت نام در الیمپ ترید

 • کلاهبرداری olymp trade حقیقت دارد؟

  خیر! تا کنون موردی درباره ی کلاهبرداری الیمپ ترید گزارش نشده و تنها عدم ذکر ارائه خدمات رسمی به ایرانیان و دسترسی کاربران در سایت الیمپ ترید فارسی موارد سوال برانگیز درباره ی این بروکر باینری آپشن میباشد.

 • سایت الیمپ ترید قانونی است؟

  یکی از راه حل هایی که برای دور زدن تحریم الیمپ ترید بکار بسته، ارائه نمودن سایت الیمپ ترید فارسی تنها برای این دسته از معامله گران است که در مقاله ای اختصاصی به آن پرداخته شده است.

   

نظرات (2)
علی هاشمی
22/12/2023 13:31

سلام من امروز مبلغ 100تتر واریز کردم به حساب این صرافی خارجی دزد ولی حدودا 3ساعت منتظر ماندم هیچی نیومد به حساب olimp trader.
اینارو گفتم که بگم بهش اعتماد نکنید 5میلیون پول ازم خورد

پاسخ
محمد حسین حسینی
25/12/2023 11:10

با سلام
مشکلات مربوط به شارژ بروکر الیمپ ترید بسیار معدود است، ممکن است به دلیل شلوغی شبکه این انتقال زمان بر شده باشد. لطفا پس از گذشت 1 روز مجددا بررسی کرده و نتیجه را با ما به اشتراک بگذارید.

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب پیشنهادی
📊آموزش کار با الیمپ ترید - نحوه کار با الیمپ ترید فارسی
📈آموزش استراتژی الیمپ ترید - بهترین اندیکاتور در الیمپ ترید
📌آدرس الیمپ ترید در ایران - الیمپ ترید در کدام کشور است؟
👮آیا الیمپ ترید کلاهبرداری است؟ یا خیر! - کلاهبرداری olymp trade
جدیدترین مطالب
💰حساب پراپ لایت فارکس چیست؟ - بررسی حساب پراپ بروکر لایت فارکس
📈بهترین اندیکاتور برای نوسان گیری فارکس - لیست بهترین اندیکاتور نوسانگیری
🗣️نظرات درباره بروکر آلپاری برای ایرانیان - بروکر آلپاری خوبه؟
💻آموزش متاتریدر ۵ فارکس - آموزش کامل متاتریدر 5
📊استراتژی با وین ریت 100 درصد - استراتژی وین ریت 100% فارکس