📌آدرس الیمپ ترید در ایران – الیمپ ترید در کدام کشور است؟

11:50 22/10/2023 -

📌دفتر نمایندگی الیمپ ترید در ایران – الیمپ ترید ایران

همانطور که در مقالات بررسی بروکر الیمپ ترید که تا به اینجا به آن پرداخته شد، الیمپ ترید در ایران از جمله بروکر های باینری آپشن معتبر بحساب می آید. از جمله دلایل این اعتبار نیز دفاتر متعدد در سراسر جهان میباشد.

در این مقاله قصد داریم ابتدا در جواب این سوال که “الیمپ ترید در کدام کشور است؟” با دفاتر این بروکر بیشتر آشنا شویم. در ادامه نیز اعتبار نمایندگی الیمپ ترید در ایران را مورد بررسی قرار خواهیم داد. اگر قصد ثبت نام در الیمپ ترید را داشته پیشنهاد میکنیم تا انتهای مقاله با تاپ بروکر ایران همراه باشید.

ثبت نام در الیمپ ترید

دفتر الیمپ ترید، الیمپ ترید در کدام کشور است؟، نمایندگی الیمپ ترید در ایران

پیش از آن که به معرفی نمایندگی الیمپ ترید در ایران بپردازیم، در جدول زیر بطور مختصر با برخی ویژگی های این بروکر باینری آشنا خواهیم شد:

بررسی بروکر الیمپ ترید، الیمپ ترید ایران، olymp trade فارسی
بروکر Olymp trade
🔥ثبت نام در الیمپ ترید
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، پشتیبانی الیمپ ترید ☎️پشتیبان تلگرام
💲حداقل مبلغ افتتاح حساب $10
👮‍♂️رگولاتوری ✅دارد
نمایندگی در ایران ❌ندارد
✅احراز هویت برای ایرانیان ✅ دارد
⭐امتیاز برنامه الیمپ ترید 4/2 از 5

 

درباره ی بروکر olymp trade

یکی از مراجع معتبر که برای آشنایی و بررسی بروکر الیمپ ترید میتوان به آن استناد نمود، بخش درباره ی ما (About Us) در سایت الیمپ ترید است. در این بخش بروکر برخی از دفاتر رسمی خود را بهمراه شماره ثبت هر یک معرفی نموده است.

اما همانطور که ارائه خدمات الیمپ ترید فارسی به کاربران ایرانی در این سایت مطرح نشده، برخی از دفاتر و نمایندگی Olymp Trade نیز از این فهرست جا مانده اند که در ادامه به آن ها خواهیم پرداخت. پیش از آن که به ادامه مقاله بپردازیم، پیشنهاد میکنیم به مقاله مربوط به سایت اصلی الیمپ ترید و بررسی آن مراجعه نمایید.

ورود به سایت الیمپ ترید، سایت olymp trade چیست، سایت بروکر الیمپ ترید

برای مطالعه بیشتر و اشنایی با نحوه سایت اصلی الیمپ ترید (سایت olymp trade) کافیست تا بروی لینک زیر کلیک نمایید.

ورود به سایت الیمپ ترید

 

الیمپ ترید در کدام کشور است؟

بروکر olymp trade که از سال 2014 فعالیت خود را در بازار باینری آپشن آغاز نموده، موفق شده خدمات رسانی خود به بیش از 130 کشور  را از طریق نمایندگی الیمپ ترید در کشور های مختلف انجام دهد.

اما در پاسخ به سوال “الیمپ ترید در کدام کشور است؟”؛ بروکر الیمپ ترید آدرس دفتر مرکزی خود را در کشور سنت وینسنت و گرنادین [, St. Vincent & the Grenadine] و تحت عنوان شرکت Saledo Global LLC معرفی نموده است.

دفتر الیمپ ترید، الیمپ ترید در کدام کشور است؟، نمایندگی الیمپ ترید در ایران
آدرس دفتر اصلی الیمپ ترید در کشور وانواتو

 

آدرس دفتر اصلی الیمپ ترید

طبق اطلاعات منتشر شده در سایت اصلی الیمپ ترید، دفتر اصلی این بروکر باینری آپشن به آدرس زیر به ثبت رسیده است:

Saledo Global LLC, registered at First Floor, First St. Vincent Bank Ltd Building, P.O. Box 1574, James Street, Kingstown, St. Vincent & the Grenadines

همچنین با جستجو آدرس Olymp Trade در گوگل مپ «Google Map» به تصویر آدرس زیر هدایت خواهید شد. در زیر نقطه ی حدودی نمایندگی الیپ ترید در سنت وینسنت [که بعنوان دفتر مرکزی این بروکر به ثبت رسیده است!] و ساختمان دفتر آن مشخص شده است.

 

دفاتر بروکر الیمپ ترید

علاوه بر دفتر نمایندگی الیمپ ترید در سنت وینسنت و گرانادین، این بروکر با ایجاد دفاتر و نماینگی های متعدد همواره بر جهانی بودن خدمات خود اصرار دارد. ایجاد این دفاتر علاوه بر بهبود خدمات رسانی میتواند احتمال کلاهبرداری olymp trade را نیز کاهش دهد.

در ادامه به تعدادی از معتبر ترین نمایندگی الیمپ ترید در سراسر جهان خواهیم پرداخت:

دفتر الیمپ ترید در وانواتو

دیگر دفتر نمایندگی الیمپ ترید، مربوط به شرکت “Aollikus Limited” است که از دیگر نماینده های این بروکر است که در کشور وانواتو با شماره [No. 40131] و با کسب مجوز های لازم برای فعالیت بعنوان متصدی بازار های مالی به ثبت رسیده است.

دفتر الیمپ ترید، الیمپ ترید در کدام کشور است؟، نمایندگی الیمپ ترید در ایران
آدرس نمایندگی الیمپ ترید در وانواتو در رگولاتوری

دفتر الیمپ ترید در وانواتو

registered address: 1276, Govant Building, Kumul Highway, Port Vila, Republic of Vanuatu

 

دفتر الیمپ ترید در مالتا

اولین نمایندگی الیمپ ترید در کشور مالتا  است که در سایت OlympTrade نیز به آن اشاره شده است. این دفتر با کسب مجوز های لازم برای خدمات رسانی در بازار های مالی عنوان “VISEPOINT LIMITED”  و با شماره [No. C 94716] به ثبت رسیده است.

این دفتر همچنین بعنوان شرکت همکار در کنار بروکر الیمپ ترید خدمات رسانی خود را در قالب نمایندگی الیمپ ترید در اختیار معامله گران قرار میدهد.

آدرس الیمپ ترید در مالتا

registered at 54, Immakulata, Triq il-Mina ta’ Hompesch, ZABBAR ZBR 9016

 

دفتر  الیمپ ترید در قبرس

نمایندگی الیمپ ترید در قبرس نیز همکار بعدی این بروکر برای بهبود خدمات در حوضه ی اروپا معرفی شده است. این دفتر با عنوان “MARTIQUE LIMITED” و با شماره [No. HE 43318] به ثبت رسیده است.

آدرس نمایندگی الیمپ ترید در قبرس

registered at Loutrakiou, 5 Chara Venezia Building, 1st floor, office 101, Strovolos, 2027, Nicosia, Cyprus

 

الیمپ ترید در نیجریه

یکی از دفاتر بروکر Olymp Trade که در نیجریه مستقر شده تحت نظارت دفتر اصلی این بروکر فعالیت میکند. به طبع قوانین و رگولاتوری های اصلی این بروکر را نیز به همراه دارد. در برخی از منابع و سایت های معتبر نمایندگی الیمپ ترید در نیجریه را پس از دفتر سنت وینست از اصلی ترین دفاتر این بروکر معرفی مینمایند.

دفتر الیمپ ترید، الیمپ ترید در کدام کشور است؟، نمایندگی الیمپ ترید در ایران

آدرس نمایندگی الیمپ ترید در نیجریه

Ikeja, 3rd floor, 6B Adeniyi Jones Ave, Nigeria, and has 1 office location.3rd floor, 6B Adeniyi Jones Ave

 

آیا الیمپ ترید در ایران نمایندگی دارد؟

خیر! برخلاف مطالبی که در سایت های مختلف فارسی زبان منتشر میشود، چیزی با عنوان نمایندگی الیمپ ترید در ایران بصورت رسمی وجود ندارد. دلیل این موضوع نیز محدودیت های اعمال شده برای کاربران ایرانی میباشد.

اما از سوی دیگر  بعنوان یک راهکار برای دور زدن تحریم الیمپ ترید یک دامنه اختصاصی با عنوان «olymp trade فارسی» ایجاد نموده و همچنان خدمات معاملاتی و پشتیبانی فارسی الیمپ ترید بطور غیر رسمی در اختیار معامله گران قرار میدهد.

 

🔖نحوه ارتباط با الیمپ ترید ایران

یکی از مواردی که به سبب آن نمایندگی الیمپ ترید در سراسر دنیا بوجود آمده اند، ارائه بهتر خدمات و پشتیبانی الیمپ ترید است. در میان این خدمات پشتیبانی فارسی الیمپ ترید نیز دیده میشود که در مقاله ای اختصاصی بطور کامل به آن پرداخته شده است.

پشتیبانی فارسی الیمپ ترید، پشتیبانی الیمپ ترید، پشتیبانی olymp trade فارسی

برای مطالعه بیشتر و آشنایی با نحوه ارتباط با پشتیبانی الیمپ ترید بروی لینک زیر کلیک نمایید.

پشتیبانی الیمپ ترید

 

✅نظر متخصصین تاپ بروکر ایران

در انتهای مقاله و در قالب جمع بندی میتوان گفت که نمایندگی الیمپ ترید در ایران تنها آی بی یا همکار های این بروکر در ایران بوده که به منظور بهبود تجربه معاملات باینری آپشن ایجاد شده اند.

بروکر الیمپ ترید با ایجاد دفاتر و نمایندگی های متنوع خدمات خود را با کیفیت بالا در اختیار کاربران خود در بیش از 130 کشور دنیا قرار داده است.

سوالات متداول

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب پیشنهادی
📊آموزش کار با الیمپ ترید - نحوه کار با الیمپ ترید فارسی
📈آموزش استراتژی الیمپ ترید - بهترین اندیکاتور در الیمپ ترید
📌آدرس الیمپ ترید در ایران - الیمپ ترید در کدام کشور است؟
👮آیا الیمپ ترید کلاهبرداری است؟ یا خیر! - کلاهبرداری olymp trade
جدیدترین مطالب
📜نماد شاخص نزدک در الپاری - نزدک در آلپاری چیست؟
📊بهترین استراتژی بدون اندیکاتور - لیست استراتژی بدون اندیکاتور فارکس
📈آموزش اکسپرت نویسی در متاتریدر - نحوه اکسپرت نویسی متاتریدر
📊استراتژی باند بولینگر در فارکس - استراتژی فارکس با اندیکاتور بولینگر باند
💻اموزش صفر تا صد متاتریدر 4 - آموزش متاتریدر 4 فارکس