🤖آموزش نصب ربات پاکت آپشن – نصب ربات ترید پاکت آپشن

16:12 05/10/2023 -

🤖اموزش نصب ربات پاکت آپشن رایگان – اجرای ربات تریدر پاکت آپشن

یکی از ویژگی هایی که کاربران و سرمایه گذاران را از میان بهترین بروکر های باینری آپشن، به سوی ثبت نام و سرمایه گذاری در بروکر پاکت آپشن سوق میدهد. تنوع بالای ربات های پاکت آپشن است که همواره یکی از پرکاربردترین ویژگی های این بروکر باینری آپشن نیز بحساب می آید.

در این مقاله بطور اختصاصی قصد داریم تا نگاهی کلی به نحوه و آموزش نصب ربات پاکت آپشن در ادامه مقالات مربوط به محبوب ترین ربات ها باینری آپشن در بروکر پاکت اپشن داشته باشیم؛ با تاپ بروکر ایران تا انتهای این مقاله ی جذاب همراه باشید.

ثبت نام در پاکت آپشن

نحوه نصب ربات پاکت آپشن، آموزش نصب ربات پاکت آپشن، نصب ربات های پاکت آپشن موبایل و ویندوز

پیش از آنکه به اموزش نصب ربات پاکت آپشن بهتر است تا به خلاصه ای از اطلاعات کلی از این بروکر بپردازیم:

نصب ربات پاکت آپشن irtfxb pocketoption icon png
بروکر PocketOption
🔥ثبت نام در پاکت آپشن
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، پشتیبانی پاکت آپشن ☎️پشتیبان تلگرام
💲حداقل مبلغ افتتاح حساب $50
⭐بونوس واریز تا 100%
💱سیگنال های معاملاتی ✅دارد
🔖ربات معاملاتی ✅ دارد
👤کپی تریدینگ ✅ دارد
🥇 امتیاز 4.7/5

 

انواع ربات پاکت آپشن – ربات تریدر در پاکت آپشن

پیش از شروع بدون شک میبایست ابتدا با ربات های پاکت آپشن آشنا باشیم تا بتوانیم مناسب ترین آن ها را بسته به استراتژی ها و البته نیاز خود برای آغاز مراحل نصب انتخاب نماییم؛ معرفی و بررسی ربات های پاکت آپشن اما از موضوعیت این مقاله خارج است! به همین دلیل دعوت میکنیم تا برای آشنایی بیشتر به مقاله ی اختصاصی در این باره مراجعه نمایید.

ربات تریدر پاکت آپشن ، آموزش کار با ربات پاکت آپشن ، دانلود رایگان ربات پاکت آپشن

برای مطالعه بیشتر درباره ی ویژگی های بخصوص هر ربات ترید پاکت آپشن کافیست تا از طریق لینک زیر به مقاله ی مذکور مراجعه نمایید.

آموزش کار با ربات پاکت آپشن

 

دانلود ربات پاکت اپشن

در گام بعد به طبع پیش از آن که به [نحوه نصب ربات های پاکت آپشن موبایل و ویندوز] بپردازیم. میبایست فایل های نصبی هر یک از این ربات ها را پیش تر دانلود کرده و پس از تکمیل دانلود مراحل مربوط به هر یک را دنبال نمایید.

 

🔖لینک دانلود رایگان ربات پاکت آپشن

بصورت پیش فرض ما بر این اساس هستیم که فایل های مربوط به ربات مورد نظر را که در این مقاله قصد نصب آن را به کمک راهنمایی های زیر را دانلود نموده اید. اما در صورتی که همچنان موفق به این کار نشده اید کافیست تا ابتدا فایل مربوط به ربات مورد نظر را دانلود و سپس مراحل نصب ربات پاکت آپشن را دنبال نمایید.

در این مقاله لینک مربوط به دانلود ربات پاکت اپشن بدون نیاز به فیلتر شکن و بهمراه آموزش دانلود هر یک گردآوری شده که میتواند مراحل اجرای ربات ترید پاکت آپشن را سرعت بخشد.

 

آموزش نصب ربات پاکت آپشن

حال که موارد ابتدایی پیش از نصب ربات پاکت آپشن را تکمیل نمودید، نوبت به آن رسیده تا به موضوع اصلی یعنی آموزش نصب و راه اندازی ربات پاکت آپشن بپردازیم؛ در این مقاله هر یک از انواع ربات های پاکت آپشن را در بخش های مجزای خود برای درک بهتر تفکیک نموده ایم.

 

نصب ربات ترید پاکت آپشن – WisyB

یکی از ربات های بروکر پاکت آپشن که نتیجه ی همکاری بلند مدت این بروکر با [ربات WisyB] بود از جمله برنامه های قابل نصب ربات تریدر پاکت آپشن بروی ویندوز بوده که مشابه برنامه های دیگر میبایست. پس از دانلود ربات فایل مربوط را باز کرده و مراحل را با انتخاب گزینه ی بعدی «Next» تکمیل نمایید.

آپدیت:

در آخرین بروزرسانی سایت پاکت آپشن، بخش مربوط به ربات های پاکت آپشن با تغییراتی همراه بوده و برخی از ربات ها از جمله ربات WisyB از سایت حذف شده اند.

 

گام اول – اجرای ربات تریدر پاکت آپشن

برای شروع فایل دانلود شده ربات تریدر پاکت آپشن (WisyB) مورد نظر خود را انتخاب کرده و بروی آن کلیک نمایید. (در صورتی که با پیامی مواجه شدید کافیست تا مجوز نصب برنامه را تایید نمایید!)

نحوه نصب ربات پاکت آپشن، آموزش نصب ربات پاکت آپشن، نصب ربات های پاکت آپشن موبایل و ویندوز
نحوه نصب ربات تریدر پاکت آپشن

 

گام دوم – آغاز مراحل نصب

برای شروع ابتدا گزینه ی بعد «Next» را انتخاب کرده تا به مرحله ی بعد هدایت شوید.

نحوه نصب ربات پاکت آپشن، آموزش نصب ربات پاکت آپشن، نصب ربات های پاکت آپشن موبایل و ویندوز

سپس در این بخش میبایست تیک تایید شرایط و ضوابط استفاده از ربات ترید پاکت آپشن (WisyB) را پر کرده و مجددا گزینه ی بعدی «Next» کلیک نمایید.

نحوه نصب ربات پاکت آپشن، آموزش نصب ربات پاکت آپشن، نصب ربات های پاکت آپشن موبایل و ویندوز

 

گام سوم – تعیین محل نصب ربات پاکت آپشن

در این مرحله میبایست آدرس محل نصب را مشخص نمایید؛ در صورتی که تمایل به شخصی سازی و تغییر آدرس داشته میتوانید گزینه ی جستجو «Browse» را انتخاب و در غیر این صورت مجددا گزینه ی بعدی «Next» را انتخاب نمایید.

نحوه نصب ربات پاکت آپشن، آموزش نصب ربات پاکت آپشن، نصب ربات های پاکت آپشن موبایل و ویندوز

 

گام چهارم  – تکمیل مراحل نصب ربات

در مرحله ی آخر پس از زمان کوتاهی نصب را تکمیل نمایید.

نحوه نصب ربات پاکت آپشن، آموزش نصب ربات پاکت آپشن، نصب ربات های پاکت آپشن موبایل و ویندوز

پس از آن نیز با تصویری مشابه زیر مواجه خواهید شد که پیام نصب ربات تریدر پاکت آپشن را نمایش میدهد؛ برای استفاده از برنامه بروی گزینه ی پایان «Finish» کلیک نمایید.

نحوه نصب ربات پاکت آپشن، آموزش نصب ربات پاکت آپشن، نصب ربات های پاکت آپشن موبایل و ویندوز
آموزش نصب ربات پاکت آپشن

کپی ترید در پاکت اپشن ، معامله با ربات سیگنال دهی پاکت آپشن ، استراتژی رایگان ربات پاکت آپشن

ثبت نام در پاکت آپشن

 

نصب ربات تلگرام پاکت آپشن

ربات تلگرام پاکت آپشن یا “کانال سیگنال پاکت آپشن” که برخی آن را با این عنوان نیز معرفی می نمایند. برخلاف ربات تریدر پاکت آپشن نیازی به انجام مراحل پیچیده نداشته و برای نصب آن کافیست تا با یک کلیک آن را در تلگرام خود در گوشی های موبایل با نسخه تحت وب تلگرام دریافت نمایید.

 

فعالسازی ربات تلگرام پاکت آپشن

برای راه اندازی یا نصب ربات پاکت آپشن در تلگرام کافیست تا در بخش برنامه پاکت آپشن گزینه ی «اشتراک در Telegram» را انتخاب کرده و منتظر مانده تا ربات مورد نظر در تلگرام برای شما نمایش داده شود.

نحوه نصب ربات پاکت آپشن، آموزش نصب ربات پاکت آپشن، نصب ربات های پاکت آپشن موبایل و ویندوز
ربات تلگرام پاکت آپشن

 

نصب ربات پاکت اپشن در گوگل کروم

نصب ربات پاکت آپشن در قالب افزونه “Extension” امکان معاملات خودکار در این بروکر را فراهم می آورد؛ برای اتصال این ربات به حساب پاکت آپشن نیز کافیست تا تنها با یک کلیک بروی گزینه ی نصب «Install» ربات را در مرورگر گوگل کروم (Google Chrome) دریافت نمایید.

نصب ربات پاکت اپشن در گوگل کروم ، انواع استراتژی ربات پاکت آپشن ، ربات تریدر پاکت آپشن

آپدیت:

در آخرین بروزرسانی سایت پاکت آپشن، بخش مربوط به ربات های پاکت آپشن با تغییراتی همراه بوده و افزونه ربات پاکت آپشن نیز از جمله ربات های پاکت آپشن است که از سایت رسمی این بروکر حذف شده است.

 

نصب ربات سیگنال پاکت آپشن

ربات پاکت اپشن مخصوص گوشی از جمله ربات های قدیمی بروکر Pocket option است که از سال 2019 در اختیار معامله گران قرار گرفته شده و مشابه عنوان خود، سیگنال های بازار را در اختیار معامله گران قرار میدهد.

برای نصب این ربات که تنها برای سیستم عامل اندروید در نظر گرفته شده تنها کافیست تا بروی گزینه ی نصب در برنامه گوگل پلی کلیک کرده و تا اتمام مراحل نصب منتظر بمانید.

آموزش کار با ربات تلگرام پاکت آپشن ، ربات تلگرام پاکت آپشن ، تغییر تنظیمات ربات پاکت اپشن برای تلگرام
 جهت مطالعه بیشتر درباره ی ربات سیگنالهای پاکت آپشن کافیست بروی لینک زیر کلیک کنید.

 

آموزش کار با ربات پاکت آپشن

در انتها همانطور که در آغاز به مقالات مورد نیاز پیش از آموزش نصب ربات پاکت آپشن اشاره داشتیم در انتها نیز لازم دانستیم تا در جهت تکمیل اطلاعات بالا از کاربران دعوت کرده تا برای آشنایی با نحوه استفاده از ربات های پاکت آپشن و راه اندازی آن ها نیز به مقاله ی اختصاصی تاپ بروکر ایران مراجعه نمایند.

 

✅نظر متخصصین تاپ بروکر ایران

در قالب جمع بندی نکته ای که همواره آن را به معامله گرانی که قصد نصب ربات پاکت آپشن و کسب درامد از این طریق را داشته خاطر نشان میسازیم آن است که سپردن تمام سرمایه تنها به یک ربات و اعتماد کامل به آن برای سود قطعی در بازار های مالی غیر ممکن است.

بنابر این در صورتی که بکمک راهنمایی های بالا اقدام به نصب و معامله با ربات پاکت آپشن نمودید. این نکته را در نظر داشته باشید که موفقیت در استفاده از ربات ها تنها به مدیریت سرمایه گذاری شما بستگی دارد.

سوالات متداول

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب پیشنهادی
🚩آشنایی با قوانین بروکر پاکت آپشن - مهمترین قوانین پاکت آپشن
📱ربات پاکت اپشن مخصوص گوشی - نرم افزار سیگنال پاکت آپشن
🤖آموزش نصب ربات پاکت آپشن – نصب ربات ترید پاکت آپشن
🪙آموزش شارژ حساب پاکت آپشن با نوبیتکس - واریز به پاکت آپشن با نوبیتکس
جدیدترین مطالب
📊استراتژی نوسان گیری با اندیکاتور atr - استراتژی atr در فارکس
💰حساب پراپ لایت فارکس چیست؟ - بررسی حساب پراپ بروکر لایت فارکس
📈بهترین اندیکاتور برای نوسان گیری فارکس - لیست بهترین اندیکاتور نوسانگیری
🗣️نظرات درباره بروکر آلپاری برای ایرانیان - بروکر آلپاری خوبه؟
💻آموزش متاتریدر ۵ فارکس - آموزش کامل متاتریدر 5