📈استراتژی سی ثانیه برای پاکت آپشن + اندیکاتور ها

10:09 12/07/2023 -

📈نحوه معامله با استراتژی سی ثانیه برای پاکت آپشن

راز موفقیت در باینری آپشن تنها از طریق معامله با بهترین استراتژی پاکت آپشن میسر میباشد. این اصل برای معامله در بروکر پاکت آپشن صدق میکند و هر معامله گر پیش از شروع معامله میبایست علاوه بر درک کامل با نحوه معامله باینری آپشن،بهترین استراتژی باینری آپشن مناسب خود ایجاد نماید.

به همین منظور در این مقاله قصد داریم تا به اموزش استراتژی پاکت اپشن از طریق استراتژی باز کردن معامله در تایم فریم ۳۰ ثانیه‌ای باینری آپشن در این بروکر معتبر باینری بپردازیم. اگر شما نیز بدنبال استراتژی معاملاتی رایگان میباشید و بخصوص استراتژی سی ثانیه ایی باینری آپشن میباشید دعوت میکنیم تا انتهای این مقاله با تاپ بروکر ایران همراه باشید.

ثبت نام در پاکت آپشن

استراتژی سی ثانیه ایی باینری آپشن، نکات طلایی استراتژی 30 ثانیه پاکت آپشن، معامله در تایم فریم ۳۰ ثانیه‌ای باینری آپشن

پیش از پرداختن به استراتژی 30 ثانیه ای باینری آپشن در پاکت آپشن بهتر است تا به خلاصه ای از اطلاعات کلی از این بروکر بپردازیم:

پاکت آپشن irtfxb pocketoption icon png
بروکر PocketOption
🔥ثبت نام در پاکت اپشن
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، پشتیبانی پاکت آپشن ☎️پشتیبان تلگرام
💲حداقل مبلغ افتتاح حساب $50
⭐بونوس واریز تا 100%
⏰حداقل زمان معامله از 5 ثانیه
💵حداکثر بازپرداخت تا 98%

 

آموزش استراتژی های پاکت آپشن

در ابتدا پیشنهاد میکنیم پیش از ادامه مقاله درباره ی استراتژی سی ثانیه برای پاکت آپشن، برای آشنایی بیشتر و انتخاب استراتژی مناسب از طریق لینک به مطالعه بهترین استراتژی پاکت آپشن و باینری آپشن بپردازید تا با تسلط بیشتری گزینه ی مناسب را برای ترید انتخاب نمایید.

در این مقاله بطور خلاصه با ویژگی هر یک از بهترین استراتژی پاکت آپشن که معامله گران از آن ها برای تحلیل بازار به منظور یافتن نقاط ورود و خروج از بازار و در نتیجه کسب درآمد دلاری از باینری آپشن با کمترین ریسک استفاده مینمایند، آشنا خواهیم شد.

افزایش تا 98 درصد سود در پاکت آپشن، استراتژی ۹۰ درصد پاکت آپشن، اموزش استراتژی پاکت اپشن، استراتژی باینری پاکت آپشن

برای مطالعه بیشتر و انتخاب استراتژی معاملاتی در پاکت آپشن کافیست تا از طریق لینک زیر به مقاله ی اختصاصی آن مراجعه نمایید.

استراتژی پاکت آپشن

 

نکات مهم استراتژی سی ثانیه ایی پاکت آپشن

استراتژی سی ثانیه برای پاکت آپشن از دیگر گزینه های محبوب در بهترین استراتژی در پاکت آپشن بحساب می آید. برای آن دسته از معامله گران که قصد معامله با ریسک بالا در باینری آپشن داشته، استراتژی سی ثانیه ایی باینری آپشن در پاکت آپشن از جمله گزینه های مناسب بحساب می آید.

اما همانطور که بارها تکرار نموده ایم، چیزی تحت عنوان “استراتژی 100 درصد باینری آپشن” وجود ندارد و حتی با استفاده از دقیق ترین استراتژی های پاکت آپشن همچنان امکان از دست رفتن سرمایه وجود دارد. پیش از بکار بستن این سبک از معاملات به دفعات در محیط دمو از آن استفاده نموده و پس از تسلط کافی سپس اقدام به اجرای معاملات نمایید.

بیشتر بخوانید – برای مراجعه به مقاله ی مربوط به آموزش ثبت نام پاکت آپشن بروی لینک کلیک نمایید.

 

اندیکاتور برای تایم فریم 30 ثانیه پاکت آپشن

باز کردن معامله در تایم فریم ۳۰ ثانیه‌ای باینری آپشن یکی دیگر از گزینه های استراتژی پاکت آپشن ساده و پرسود است که در مدت زمان کوتاه تنها با 3 اندیکاتور میتوان بروی آن به معامله پرداخت. در تایم فریم 30 ثانیه عموما نماد های معاملاتی از نقاط استراتژیک پیگیری مینمایند.

میتوانید با استفاده از اندیکاتور های زیر در معامله سی ثانیه برای پاکت آپشن تحلیل های مناسبی را از حرکات بعدی بازار به اجرا درآورید:

  • اندیکاتور مکدی (MACD)
  • مووینگ اوریج (Moving Average)
  • اندیکاتور شاخص قدرت نسبی (RSI)
  • استوکاستیک اسیلاتور (Stochastic Oscillator)

پاکت آپشن itfxb pocketoption tournament bannerثبت نام در پاکت آپشن

 

تنظیمات استراتژی سی ثانیه برای پاکت آپشن

برای تنظیم اندیکاتور نیازی به تغییر مقادیر اندیکاتور های مکدی و مووینگ اوریج نمیباشد اما برای استوکاستیک اسیلاتور میبایست 2 اندیکاتور را فعال نموده و هر یک را با مقادیر مناسب استراتژی سی ثانیه برای پاکت آپشن تنظیم نمایید.

پس از تنظیم اندیکاتور ها میبایست مشابه تصویر زیر بازه زمانی معاملات را به «30 ثانیه» تغییر داده و پس از تعیین مبلغ گزینه ی خرید یا فروش را انتخاب نمایید.

تنظیمات استراتژی سی ثانیه برای پاکت آپشن، استراتژی رایگان پاکت آپشن، استراتژی سی ثانیه برای پاکت آپشن

 

تنظیمات اندیکاتور های معاملاتی

در ادامه تنظیمات مربوط به اندیکاتور هایی که برای استراتژی 30 ثانیه ای پاکت آپشن آموزش خواهیم داد، آورده شده است. برای وارد نمودن تنظیمات پس از اضافه نمودن اندیکاتور ها بروی گزینه ی مداد در کنار نام آن ها کلیک کرده و مقادیر را مطابق آنچه عنوان شده وارد نمایید.

  • اندیکاتور مکدی [دوره سریع: 24 / دوره آهسته: 26 / دوره سیگنال: 7]
  • مووینگ اوریج [دوره: 14 / میانگین متحرک: SMA]
  • استوکاستیک اسیلاتور [دوره K%:2 / دورهD%:2 / دوره صاف کردن: 4]
  • میانگین قدرت نسبی [خط اشباع خرید: 80 / خط اشباع فروش: 20 / دوره: 10]

 

آموزش معامله در تایم فریم ۳۰ ثانیه‌ ای پاکت آپشن

همانطور که گفتیم معاملات ما در بازه زمان سی ثانیه در پاکت آپشن اجرا خواهد شد به همین دلیل تنظیمات اندیکاتور های ما در I و استوکاستیک با حساسیت بیشتری برای سیگنال های دقیق تر تنظیم شده است.

افتتاح حساب پاکت آپشن

موفقیت در این استراتژی نیازمند دانش نسبی از الگو ها و خطوط روند است. برای کاهش ریسک بهترین نقاط ورود و خروج بازار در بازه سی ثانیه برای پاکت آپشن، نقاط شکست و برگشت روند است که در تصویر زیر بیشتر به آن خواهیم پرداخت.

*توجه داشته باشید برای حصول نتیجه ی بهتر و تحلیل دقیق تر در معاملات 30 ثانیه باینری آپشن، تایم فریم کندل ها را بروی 1 دقیقه تنظیم نمایید.

تنظیمات استراتژی سی ثانیه برای پاکت آپشن، استراتژی رایگان پاکت آپشن، استراتژی سی ثانیه برای پاکت آپشن
استراتژی 30 ثانیه ای پاکت آپشن

همانطور که در تصویر بالا ملاحظه مینماید با استفاده از خطور روند سقف و کف حرکتی را مشخص نموده ایم تا بتوانیم نقاط بازگشت را به راحتی تشخیص دهیم. در این چارت “اندیکاتور RSI” و “استوکاستیک” تنها برای تایید سیگنال مورد استفاده قرار میگیرند.

طبق چارت در حال حاضر میتوان یک سیگنال خرید با ریسک متوسط را مشاهده نمود که پیشبینی میشود تا سقف [0.8443] که مشخص شده ادامه داشته باشد و پس از تایید اندیکاتور ها میتوان نقطه ی فروش را برای یک اصلاح نزولی مشخص نمود.

توجه داشته باشید در روند هایی مشابه نماد بالا میتوان از مووینگ اوریج در مواردی بعنوان نقاط حمایت یا مقاوت استفاده نمود!

 

✅نظر متخصصین تاپ بروکر ایران

در ادامه مقالات مربوط به اموزش استراتژی پاکت اپشن در این مقاله سعی داشته تا یکی از بهترین استراتژی های پاکت آپشن برای معامله در تایم فریم 30 ثانیه را در اختیار مخاطبین قرار دهیم. با استفاده صحیح و مدیریت سرمایه به کمک استراتژی 30 ثانیه پاکت آپشن معامله گران میتوانند در زمان کم سرمایه خود را به میزان چشمگیری افزایش دهند.

اگر همچنان بدنبال استراتژی سی ثانیه برای پاکت آپشن و یا تایم فریم های دیگر میباشید، کافیست تا برای دریافت بهترین استراتژی های باینری آپشن و آموزش نحوه ی معامله در آن ها درخواست خود را به مشاورین تاپ بروکر ایران ارسال نمایید.

پشتیبانی فارسی الپاری ، پشتیبانی فارسی لایت فارکس ، پشتیبانی فارسی پاکت آپشن ، پشتیبانی آمارکتس ، تاپ بروکر ایران

برای ارتباط با تاپ بروکر ایران و آموزش ساخت استراتژی معاملاتی باینری آپشن در پاکت آپشن بروی پیامرسان مورد نظر خود کلیک نمایید.

پاکت آپشن itfxb support telegram icon mki

سوالات متداول

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب پیشنهادی
🚩آشنایی با قوانین بروکر پاکت آپشن - مهمترین قوانین پاکت آپشن
📱ربات پاکت اپشن مخصوص گوشی - نرم افزار سیگنال پاکت آپشن
🤖آموزش نصب ربات پاکت آپشن – نصب ربات ترید پاکت آپشن
🪙آموزش شارژ حساب پاکت آپشن با نوبیتکس - واریز به پاکت آپشن با نوبیتکس
جدیدترین مطالب
📜نماد شاخص نزدک در الپاری - نزدک در آلپاری چیست؟
📊بهترین استراتژی بدون اندیکاتور - لیست استراتژی بدون اندیکاتور فارکس
📈آموزش اکسپرت نویسی در متاتریدر - نحوه اکسپرت نویسی متاتریدر
📊استراتژی باند بولینگر در فارکس - استراتژی فارکس با اندیکاتور بولینگر باند
💻اموزش صفر تا صد متاتریدر 4 - آموزش متاتریدر 4 فارکس