📊استراتژی 60 ثانیه در پاکت اپشن – استراتژی پاکت آپشن 1 دقیقه ای

10:22 18/07/2023 -

📊استراتژی شصت ثانیه ای فوق العاده پاکت آپشن

موفقیت در باینری آپشن علاوه بر دانش و تجربه به استفاده از دقیق ترین استراتژی باینری آپشن نیز وابسطه است. به همین دلیل بسیاری از معامله گران برای کسب سود بدنبال استفاده از بهترین استراتژی باینری آپشن در تایم شصت ثانیه میباشند.

به همین سو قصد داریم تا در این مقاله به آموزش بهترین استراتژی 60 ثانیه در پاکت اپشن بپردازیم. اگر شما نیز از جمله معامله گرانی میباشید که بدنبال آموزش کسب درآمد در پاکت آپشن با استراتژی 1 دقیقه ای باینری آپشن میباشید، دعوت میکنیم تا انتهای مقاله با تاپ بروکر ایران همراه باشید.

ثبت نام در پاکت آپشن

استراتژی 60 ثانیه در پاکت اپشن itfxb232 pocketoption 60sec 1min Strategy 01

پیش از آن که به استراتژی 1 دقیقه ای باینری آپشن در پاکت آپشن بپردازیم، بهتر است تا به خلاصه ای از اطلاعات کلی از این بروکر بپردازیم:

استراتژی 60 ثانیه در پاکت اپشن irtfxb pocketoption icon png
بروکر PocketOption
🔥ثبت نام در پاکت اپشن
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، پشتیبان پاکت آپشن ☎️پشتیبان تلگرام
💲حداقل مبلغ افتتاح حساب $50
⭐بونوس واریز تا 100%
⏰حداقل زمان معامله از 5 ثانیه
💵حداکثر بازپرداخت تا 98%

 

آموزش استراتژی پاکت آپشن

استراتژی pocket option به دلیل ویژگی های متنوع این بروکر فرصت های متفاوتی را در اختیار معامله گران قرار میدهد؛ به همین دلیل اگر چه استراتژی یک دقیقه ای باینری آپشن را میتوان از پرکاربرد ترین این استراتژی ها دانست.

اما از سوی دیگر پیشنهاد میکنیم تا پیش از ادامه مطلب به مقاله بهترین استراتژی های باینری آپشن مراجعه کرده و معاملات خود را با بهترین استراتژی برای پاکت آپشن مناسب با شرایط معاملاتی خود اغاز نمایید.

افزایش تا 98 درصد سود در پاکت آپشن ، استراتژی ۹۰ درصد پاکت آپشن ، اموزش استراتژی پاکت اپشن ، استراتژی باینری پاکت آپشن

برای مطالعه بیشتر و انتخاب استراتژی معاملاتی در پاکت آپشن کافیست تا از طریق لینک زیر به مقاله ی اختصاصی آن مراجعه نمایید.

استراتژی پاکت آپشن

 

نکات مهم استراتژی یک دقیقه پاکت آپشن

بهترین استراتژی باینری آپشن در تایم شصت ثانیه، استراتژی ای است که در ادامه به آموزش آن خواهیم پرداخت. استراتژی یک دقیقه پاکت آپشن از بهترین نوع معاملاتی است که معامله گران با هر سطح از تجربه میتوانند با دانش ابتدایی اقدام به معامله در باینری نمایند.

اما همچنان پیشنهاد تاپ بروکر ایران، انجام معاملات بر اساس استراتژی 60 ثانیه پاکت آپشن ابتدا در قالب حساب های دمو میباشد. زیرا تنها پس از تسلط کامل بر استراتژی 1 دقیقه ای پاکت آپشن میتوان از آن در محیط واقعی به منظور کسب سود استفاده نمود.

بیشتر بخوانید – برای مراجعه به مقاله ی مربوط به آموزش ثبت نام پاکت آپشن بروی لینک کلیک نمایید.

 

بهترین اندیکاتور برای تایم فریم یک دقیقه در پاکت آپشن

استراتژی 60 ثانیه در پاکت اپشن یکی از ساده ترین استراتژی های معاملاتی باینری آپشن بحساب می آید که نیازمند اطلاعات ابتدایی برای مشاهده سیگنال ها میباشد. به همین دلیل نیز میتوان آن را از بهترین استراتژی های پاکت آپشن دانست.

به منظور تحلیل دقیق بازار بر اساس استراتژی شصت ثانیه ای پاکت آپشن کافیست تا اندیکاتور های زیر را به پلتفرم معاملاتی خود اضافه نمایید.

  • اندیکاتور مکدی (MACD)
  • مووینگ اوریج (Moving Average)
  • اندیکاتور شاخص قدرت نسبی (RSI)
  • استوکاستیک اسیلاتور (Stochastic Oscillator)

 

کپی ترید در پاکت اپشن ، معامله با ربات سیگنال دهی پاکت آپشن ، استراتژی رایگان ربات پاکت آپشنثبت نام در پاکت آپشن

 

تنظیمات استراتژی 1 دقیقه ای پاکت آپشن

تنظیمات استراتژی 1 دقیقه ای باینری آپشن نیازی به تغییر مقادیر اندیکاتور ها نداشته و تنها با اضافه نمودن هر یک با مقادیر از پیش تعیین شده و تنظیمات معامله در تایم فریم 1 دقیقه در پاکت آپشن مشابه تصویر زیر قادر به اجرای معاملات خود میباشید.

استراتژی 60 ثانیه در پاکت اپشن itfxb232 pocketoption 60sec 1min Strategy 02

 

تنظیمات اندیکاتور های معاملاتی

همانطور که در بالا نیز اشاره شد، برای استراتژی یک دقیقه پاکت آپشن نیازی به تغییر اندیکاتور ها نمیباشد. اما برای بهبود عملکرد اندیکاتور ها میتوانید در صورت نیاز با تنظیم اندیکاتور ها بر اساس مقادیر زیر دقت سیگنال های ارسال شده از این ابزار ها را بهبود بخشید:

  • اندیکاتور مکدی [دوره سریع: 24 / دوره آهسته: 26 / دوره سیگنال: 7]
  • مووینگ اوریج [دوره: 14 / میانگین متحرک: SMA]
  • استوکاستیک اسیلاتور [دوره K%:14 / دورهD%:3 / دوره صاف کردن: 3]
  • شاخص قدرت نسبی [دوره: 14]

 

آموزش استراتژی تضمینی پاکت آپشن 1 دقیقه ای

حال نوبت به آن رسیده تا به اموزش استراتژی پاکت اپشن در شصت ثانیه بپردازیم. برای مشاهده بهتر سیگنال ها ابتدا میبایست زمان کندل ها را به 30 ثانیه تغییر داده سپس طبق آموزش زیر پیش روید.

ثبت نام در پاکت آپشن

راز موفقیت با استراتژی 1 دقیقه ای پاکت آپشن تنها ملزم به یافتن نقاط مناسب در زمان تغییر روند است؛ در مثال زیر میتوان بر اساس اندیکاتور “RSI” و “استوکاستیک” مشاهده نمود که نماد «دلار استرالیا» به «دلار کانادا» در کندل های بعدی شاهد یک حرکت نزولی خواهد بود.

معامله با استراتژی 60 ثانیه ای پاکت آپشن، استراتژی باینری آپشن شصت ثانیه ای، استراتژی 1 دقیقه ای باینری آپشن
معامله با استراتژی 60 ثانیه ای پاکت آپشن

همچنین میتوان به کمک اندیکاتور مکدی سیگنال خرید و اشباع فروش را مشاهده نمود که تا محدوده مووینگ اوریج قرمز رنگ فرصت اصلاح دارد و پس از آن وارد یک کانال جدید شده که حرکات بعدی را میتوان بر اساس آن پیشبینی نمود.

توجه داشته باشید این استراتژی در زمان انتشار اخبار و نوسانات ناگهانی کاربردی نبوده و در صورتی که قصد معامله در این بازه ها را دارید، در نظر داشته باشید که کسب آموزش معامله با تحلیل فاندامنتال ضروری است!

 

✅نظر متخصصین تاپ بروکر ایران

تنظیمات دقیق اندیکاتور یک دقیقه ای پاکت آپشن میتواند سیگنال های دقیقی را در زمان مناسب در اختیار معامله گران قرار دهد. معامله با استراتژی یک دقیقه پاکت آپشن میتواند بهترین دوره زمانی برای شروع معامله در باینری برای معامله گران کم تجربه باشد.

در صورتی که بدنبال بهترین استراتژی های برای پاکت آپشن مناسب معاملات خود بوده و یا لازم دانسته تا اطلاعات بیشتری در مورد استراتژی پاکت آپشن در شصت ثانیه دریافت نمایید، میتوانید از طریق پیامرسان های زیر با متخصصین تاپ بروکر ایران در ارتباط باشید.

پشتیبانی فارسی الپاری ، پشتیبانی فارسی لایت فارکس ، پشتیبانی فارسی پاکت آپشن ، پشتیبانی آمارکتس ، تاپ بروکر ایران

برای ارتباط با تاپ بروکر ایران “نماینده پاکت آپشن در ایران” و دریافت استراتژی رایگان پاکت آپشن بروی پیامرسان زیر کلیک نمایید.

استراتژی 60 ثانیه در پاکت اپشن itfxb support telegram icon mki

سوالات متداول

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب پیشنهادی
🚩آشنایی با قوانین بروکر پاکت آپشن - مهمترین قوانین پاکت آپشن
📱ربات پاکت اپشن مخصوص گوشی - نرم افزار سیگنال پاکت آپشن
🤖آموزش نصب ربات پاکت آپشن – نصب ربات ترید پاکت آپشن
🪙آموزش شارژ حساب پاکت آپشن با نوبیتکس - واریز به پاکت آپشن با نوبیتکس
جدیدترین مطالب
💰حساب پراپ لایت فارکس چیست؟ - بررسی حساب پراپ بروکر لایت فارکس
📈بهترین اندیکاتور برای نوسان گیری فارکس - لیست بهترین اندیکاتور نوسانگیری
🗣️نظرات درباره بروکر آلپاری برای ایرانیان - بروکر آلپاری خوبه؟
💻آموزش متاتریدر ۵ فارکس - آموزش کامل متاتریدر 5
📊استراتژی با وین ریت 100 درصد - استراتژی وین ریت 100% فارکس