📊آموزش کار با بروکر پاکت آپشن – آموزش ترید در پاکت آپشن

11:05 22/05/2023 -

📊آموزش ترید در پاکت آپشن – آموزش کار با بروکر پاکت آپشن

همانطور که با برخی از ویژگی های معاملاتی این کارگزار باینری آپشن در مقاله ی معرفی و بررسی بروکر پاکت آپشن آشنا شدیم. دانستیم که معامله گران میتوانند با استفاده از سوشال ترید، سیگنال های معاملاتی پاکت آپشن و بسیاری دیگر از آن ویژگی ها به کسب درامد در باینری آپشن و فارکس مشغول شوند.

در این مقاله نوبت به آن رسیده تا با نحوه ی ترید در پاکت آپشن در هر دو پلتفرم آن یعنی باینری آپشن و معاملات فارکس در پاکت آپشن بپردازیم. با محیط معاملاتی و کابین شخصی PocketOption بیشتر آشنا بشیم، دعوت میکنیم تا انتهای این مقاله با تاپ بروکر ایران همراه باشید.

افتتاح حساب پاکت اپشن

آموزش ترید در پاکت آپشن، بهترین روش ترید کردن در پاکت آپشن، آموزش کار با سایت پاکت آپشن فارکس

پیش از آنکه به آموزش ترید در پاکت آپشن بپردازیم، در جدول زیر بصورت خلاصه برخی از موارد قابل توجه در آموزش کار با پاکت آپشن آورده شده است:

پاکت آپشن irtfxb pocketoption icon png
بروکر PocketOption
🔥افتتاح حساب پاکت اپشن
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، پشتیبان آمارکتس ☎️پشتیبان تلگرام
🚀حداقل مبلغ افتتاح حساب 💲50 دلار
⭐بونوس واریز تا 100 درصد
💱معاملات باینری آپشن ✅ دارد
🔖معاملات فارکس ✅ دارد
👤معاملات با اپلیکیشن ✅ دارد

 

▶️ویدئو آموزش ترید در پاکت آپشن

 

پلتفرم بروکر باینری پاکت آپشن

معاملات دودویی از اصلی ترین دلایل محبوبیت بروکر پاکت آپشن در میان معامله گران شده است. سایت پاکت آپشن بستری بهمراه بهترین اندیکاتور ها و نماد های معاملاتی را در اختیار معامله گران قرار داده است که بررسی تمامی آن ها در این مقاله نمیگنجد.

به همین سو در این مقاله تنها به اجرای دستورات و چگونگی فعالسازی معامله سریع پاکت آپشن خواهیم پرداخت:

آموزش ترید در پاکت آپشن، آموزش کار با بروکر پاکت آپشن، آموزش کار با پاکت آپشن
آموزش ترید در پاکت آپشن تحت وب

 

آموزش ترید در پاکت آپشن تحت وب

در این بخش قصد داریم تا مطابق روال تمام آموزش های مربوط به فارکس و باینری آپشن، مراحل را برای درک بهتر بصورت گام به گام و بخش به بخش پیش ببریم. اگر شما نیز بتازگی در پاکت آپشن ثبت نام کرده و قصد آشنایی به نحوه ترید در پاکت آپشن را دارید، به ترتیب راهنمایی های زیر پیشروید.

در صورتی که همچنان موفق به افتتاح حساب خود نشده اید نیز میتوانید با کلیک بروی لینک زیر به صفحه ی اختصاصی درباره ی آموزش ثبت نام در پاکت آپشن مراجعه کرده و پس از تکمییل مراحل مجدد به مطالعه ادامه مقاله بپردازید:

آموزش ثبت نام در پاکت آپشن

بخش اول – ورود به باینری پاکت آپشن

برای شروع پس از ورود به پاکت آپشن از طریق گزینه ی مشخص شده در تصویر یک صفحه ی جدید نمایش داده میشود که 2 گزینه ی واقع در ردیف سمت چپ مربوط به معاملات ریل و حساب دمو باینری آپشن میباشد.

آموزش ترید در پاکت آپشن، آموزش کار با بروکر پاکت آپشن، آموزش کار با پاکت آپشن
آموزش ترید در پاکت آپشن | ورود به باینری پاکت آپشن

 

بخش دوم – انتخاب نماد معاملاتی

در مرحله ی بعد با محیط معاملاتی پاکت آپشن مواجه خواهید شد که بخش به بخش هر یک از گزینه های مهم را بررسی خواهیم نمود. ابتدا میبایست نماد معاملاتی پاکت آپشن مورد نظر خود را از میان بازار های متنوع انتخاب نمایید.

آموزش ترید در پاکت آپشن، آموزش کار با بروکر پاکت آپشن، آموزش کار با پاکت آپشن
آموزش ترید در پاکت آپشن | انتخاب نماد معاملاتی

همچنان با انتخاب گزینه ی ستاره آن را به لیست نماد های محبوب خود اضافه نمایید. سپس آموزش کار با بروکر پاکت آپشن را ادامه دهید.

 

بخش سوم – ابزار های تجزیه و تحلیل بازار

مرحله ی بعد از آموزش کار با پاکت آپشن نوبت به تنظیمات مربوط به نمودار یا :چارت قیمت در پاکت آپشن» میباشد که میتوانید بر اساس بازه های زمانی 5 ثانیه تا 1 روز آن ها را بر اساس نمودار های خطی، کندل ها و دیگر گزینه های محبوب انتخاب نمایید.

آموزش ترید در پاکت آپشن، آموزش کار با بروکر پاکت آپشن، آموزش کار با پاکت آپشن
آموزش ترید در پاکت آپشن | ابزار های تجزیه و تحلیل بازار

 

بخش چهارم – اندیکاتور و اسیلاتور ها

در مرحله ی بعد از آموزش کار با پاکت آپشن نوبت به انتخاب اندیکاتور و اسیلاتور در پاکت آپشن است که از نقاط قوت این بروکر بحساب می آید. با کلیک بروی هر گزینه میتوانید از آن در تحلیلات قیمت معاملات خود بهره ببرید.

آموزش ترید در پاکت آپشن، آموزش کار با بروکر پاکت آپشن، آموزش کار با پاکت آپشن
آموزش ترید در پاکت آپشن | اندیکاتور و اسیلاتور ها

در این بخش نیز با انتخاب گزینه ی ستاره آن ها را به لیست اندیکاتور های محبوب خود اضافه نمایید، قسمت آخر نیز میتوانید از ابزار های تکمیلی بروی چارت قیمت استفاده نمایید.

 

بخش پنجم – ابزار ترسیم چارت

در این بخش از آموزش کار با پاکت آپشن ابزار های کاربردی که به کمک آن ها تریدر ها میتوانند با رسم خطوط ترند، کانال های قیمتی نماد ها را تحلیل نمایند در نظر گرفته شده است.

آموزش ترید در پاکت آپشن، آموزش کار با بروکر پاکت آپشن، آموزش کار با پاکت آپشن
آموزش ترید در پاکت آپشن | ابزار ترسیم چارت

 

🔖آموزش ترید با برنامه پاکت اپشن

همچنین در صورتی که از جمله تریدر هایی بوده که معامله با تلفن های همراه را مناسب خود میدانید، میتوانید مطالب مربوط به آموزش نحوه کار با برنامه Pocket option و مدیریت معاملات باینری پاکت آپشن را در مقاله ی اختصاصی تاپ بروکر ایران در این باره را مطالعه نمایید.

اموزش برنامه پاکت اپشن، نحوه کار با اپلیکیشن پاکت آپشن، ترید با نرم افزار پاکت اپشن

جهت ورود به مقاله ی مربوط به اموزش برنامه پاکت اپشن کافیست بروی لینک زیر کلیک نمایید.

اموزش برنامه پاکت اپشن

 

آموزش ترید در پاکت آپشن

حال که با محیط معاملاتی اشنا شدیم، نوبت به آموزش ترید در پاکت آپشن رسیده است. برای اجرای معاملات باینری در پاکت آپشن، میتوانید از کابین سمت راست صفحه مشابه تصویر زیر واقع شده استفاده نمایید.

در این بخش ابتدا میبایست مدت زمان معامله را از 5 ثانیه تعیین نموده و پس از انتخاب مقدار سرمایه گذاری بروی گزینه ی سبز رنگ برای خرید و یا بروی گزینه ی قرمز رنگ برای فروش کلیک کنید.

افتتاح حساب پاکت اپشن

آموزش کار با بروکر پاکت آپشن ، معاملات باینری آپشن در پاکت آپشن ، پلتفرم معاملاتی پاکت آپشن - Pocketoption
آموزش ترید در پاکت آپشن

همچنین میتوانید در بخش معاملات، ترید های باز خود را مشاهده نموده و در صورت نیاز با گزینه ی double up حجم معامله را افزایش داده و یا از گزینه ی RollOver برای تمدید زمان معامله استفاده نمایید. (این گزینه ها برای معاملات بیشتر از 15 ثانیه فعال میباشند!)

 

آموزش کار با سایت پاکت آپشن فارکس – متاتریدر 5

معاملات فارکس پاکت اپشن از دیگر ویژگی های جذاب این بروکر است که این امکان را به معامله گران میدهد تا بدون نیاز به بروکر فارکس و سرمایه گذاری مجدد، در بازار فارکس با متاتریدر پاکت اپشن به معامله بپردازند.

برای شروع آموزش کار با بروکر پاکت آپشن میبایست در صفحه ی اصلی این بار در بخش معاملات گزینه ی “MT5 Forex” را برای حساب دمو و ریل انتخاب نمایید تا به صفحه ی مشابه تصویر زیر هدایت شوید.

معاملات فارکس پاکت اپشن ، آموزش کار با سایت پاکت آپشن فارکس ، آموزش متاتریدر پاکت آپشن

کابین معاملات فارکس در متاتریدر پاکت آپشن تفاوت چندانی با باینری آپشن ندارد و پس از اجرای اندیکاتور ها بروی نماد معاملاتی فارکس مورد نظر خود اینبار در کابین سمت راست بر اساس معاملات فارکس معاملات خود را اجرا نمایید.

معاملات فارکس پاکت اپشن ، آموزش کار با سایت پاکت آپشن فارکس ، آموزش متاتریدر پاکت آپشن

برای خرید یا فروش میتوانید در بخش بالای تصویر buy یا sell را انتخاب نمایید و در صورتی که تمایل دارید تا معامله در قیمت دیگری باز شود از “طریق گزینه ی بر اساس قیمت ثبت” معامله را اجرا نمایید.

معاملات فارکس پاکت اپشن ، آموزش کار با سایت پاکت آپشن فارکس ، آموزش متاتریدر پاکت آپشن

در آخر برای تعیین سود و نقطه ی ضرر در بخش موقعیت در پایین صفحه معامله ی اجرا شده را مشاهده و با استفاده از گزینه ی اضافه TP و SL مورد نظر خود را تعیین نمایید.

 

✅نظر کارشناسان تاپ بروکر ایران

در این مقاله سعی داشتیم تا با بررسی بخش های مهم پلتفرم باینری پاکت آپشن، مراحل آموزش کار با پاکت آپشن را تسهیل و برای هر سطح از معامله گران قابل درک نماییم.

بطور کلی بر اساس قابلیت های در نظر گرفته شده برای تریدر ها، تسلط و آموزش ترید در پاکت آپشن در قالب یکی از بهترین پلتفرم های باینری آپشن امکان پذیر شده است.

سوالات متداول

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب پیشنهادی
🚩آشنایی با قوانین بروکر پاکت آپشن - مهمترین قوانین پاکت آپشن
📱ربات پاکت اپشن مخصوص گوشی - نرم افزار سیگنال پاکت آپشن
🤖آموزش نصب ربات پاکت آپشن – نصب ربات ترید پاکت آپشن
🪙آموزش شارژ حساب پاکت آپشن با نوبیتکس - واریز به پاکت آپشن با نوبیتکس
جدیدترین مطالب
📊استراتژی نوسان گیری با اندیکاتور atr - استراتژی atr در فارکس
💰حساب پراپ لایت فارکس چیست؟ - بررسی حساب پراپ بروکر لایت فارکس
📈بهترین اندیکاتور برای نوسان گیری فارکس - لیست بهترین اندیکاتور نوسانگیری
🗣️نظرات درباره بروکر آلپاری برای ایرانیان - بروکر آلپاری خوبه؟
💻آموزش متاتریدر ۵ فارکس - آموزش کامل متاتریدر 5