🏦آموزش تصویری خرید پرفکت مانی در صرافی تاپ چنج

14:11 24/05/2023 -

🏦آموزش خرید و فروش پرفکت مانی از تاپ چنج – Topchange

صرافی آنلاین topchange یکی از سایت های مفید بویژه برای ایرانیانی است که به دنبال واریز و برداشت ریالی در بازار های مالی میباشند ، در مقاله ی بررسی صرافی تاپ چنج بطور خلاصه با روش های واریز و برداشت آن که کیف پول پرفکت مانی نیز از جمله ی آن ها میباشد آشنا شدیم .

در این مقاله قصد داریم تا روش های انتقال پول از تاپ چنج به پرفکت مانی را که در حال حاضر بشدت مورد توجه تریدر های ایرانی قرار گرفته مورد بررسی قرار دهیم ، از شما دعوت میکنیم تا انتهای این مقاله با تاپ بروکر ایران همراه باشید .

انتقال پول از تاپ چنج به پرفکت مانی ، آموزش تصویری خرید پرفکت مانی در صرافی تاپ چنج ، آموزش خرید و فروش پرفکت مانی از تاپ چنج

پیش از شروع بررسی صرافی تاپ چنج | TC Pay بهتر است تا به خلاصه ای از اطلاعات کلی از این بروکر بپردازیم :

پرفکت مانی با تاپ چنج tcpay irantopfxbroker icon 02
نام صرافی
بررسی صرافی تاپ چنج
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، پشتیبان تاپ چنج پشتیبان تلگرام
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، راهنمای TcPay پشتیبان واتس اپ
🚀حداقل واریز 💲1 دلار
💱تبدیل پرفکت مانی به ریال ✅ دارد
🔖انتقال بدون احراز هویت ❌ندارد
👤کارمزد پرفکت مانی 3%

 

انتقال پول از تاپ چنج به پرفکت مانی

همانطور که گفتیم یکی از روش های پر طرفدار از میان روش های واریز و برداشت تاپ چنج در حال حاضر با استفاده از کیف پول Perfect Money است که پس از شرایط پیش آمده برای وب مانی مورد توجه قرار گرفته است .

هزینه ی کارمزد پایین پرفکت مانی در تاپ چنج ، امکان واریز و برداشت ریالی ، شارژ بروکر های فارکس بدون محدودیت و تکمیل تراکنش بصورت لحظه ای همه و همه از دلایلیست که معامله گران را به استفاده از این روش ترغیب نموده است .

 

شارژ حساب تاپ چنج با پرفکت مانی

برای شروع و واریز پول به تاپ چنج میبایست ابتدا مراحل ثبت نام و احراز هویت را تکمیل نمایید سپس از طریق کابین شخصی تاپ چنج بروی گزینه ی شارژ کلیک نمایید.

  1. در صفحه ی جدید گزینه ی پرفکت مانی را مشابه تصویر زیر انتخاب نمایید تا به درگاه شارژ تاپ چنج با پرفکت مانی هدایت شوید .

انتقال پول از تاپ چنج به پرفکت مانی ، اموزش شارژ حساب تاپ چنج با پرفکت مانی ، نحوه خرید پرفکت مانی از تاپ چنج

  1. در قدم بعد نوبت به آن رسیده که کیف پول مورد نظر برای شارژ را انتخاب نماید با کلیک بروی کیف پول تاپ چنج خود یک تیم سبز رنگ در کنار آن نمایش داده میشود و کافیست تا بروی گزینه ی بعدی برای ادامه کلیک کنید .

انتقال پول از تاپ چنج به پرفکت مانی ، اموزش شارژ حساب تاپ چنج با پرفکت مانی ، نحوه خرید پرفکت مانی از تاپ چنج

3.در این مرحله میبایست مقدار شارژ خود را وارد نمایید  و در صورت نیاز توضیحات بیشتر را نیز در بخش اختصاص داده شده به آن اضافه نمایید در غیر این صورت مقدار ریالی شارژ پرفکت مانی را تایید کرده و بروی بعدی برای ادامه کلیک کنید .

انتقال پول از تاپ چنج به پرفکت مانی ، اموزش شارژ حساب تاپ چنج با پرفکت مانی ، نحوه خرید پرفکت مانی از تاپ چنج

 

  1. در مرحله ی بعد میبایست اطالعات وارد شده را مطالعه و در صورت تایید صحت آن گزینه ی مشخص شده را انتخاب کرده و بروی بعدی کلیک نمایید.

انتقال پول از تاپ چنج به پرفکت مانی ، اموزش شارژ حساب تاپ چنج با پرفکت مانی ، نحوه خرید پرفکت مانی از تاپ چنج

  1. در مرحله ی آخر در خواست شارژ شما به ثبت رسیده و میبایست بروی گزینه ی ثبت پرداخت کلیک نمایید .

انتقال پول از تاپ چنج به پرفکت مانی ، اموزش شارژ حساب تاپ چنج با پرفکت مانی ، نحوه خرید پرفکت مانی از تاپ چنج

در صفحه ی جدید نمایش داده شده اطلاعات حساب پرفکت مانی را بهمراه دیگر اطلاعات مورد نیاز از جمله بارگذاری تصویر رسید پرداخت خود را اضافه کرده و بروی ثبت پرداخت کلیک کنید تا شارژ حساب شما تکمیل گردد .

انتقال پول از تاپ چنج به پرفکت مانی ، اموزش شارژ حساب تاپ چنج با پرفکت مانی ، نحوه خرید پرفکت مانی از تاپ چنج

شارژ تاپ چنج با پرفکت مانی بصورت لحظه ای تایید میگردد و میتوانید پس از چند دقیقه مبلغ را در حساب خود مشاهده نمایید .

 

برداشت از تاپ چنج با پرفکت مانی

عموما در بروکر ها به دلیل قوانین مربوط به پولشویی تنها میتوانید از روشی که برای واریز از آن استفاده نمودید برای برداشت وجه استفاده نمایید و برای برداشت نیز کافیست تا با ثبت درخواست جدید در بخش برداشت تاپ چنج درگاه پرفکت مانی را انتخاب نمایید.

برداشت ریالی تاپ چنج TopChange با پرفکت مانی ، برداشت از تاپ چنج با پرفکت مانی، اموزش برداشت پرفکن مانی با تاپ چنج

مراحل برداشت پرفکت مانی از تاپ چنج مشابه مراحل واریز میباشد و تنها میبایست در اولین قدم آدرس کیف پول پرفکت مانی خود را وارد نموده و مطابق راهنمایی های پیشروید .

 

برداشت ریالی تاپ چنج TopChange با پرفکت مانی

از دیگر مزایای این صرافی آنلاین امکان برداشت از پرفکت مانی به تاپ چنج بصورت ریالی است ، یعنی کاربران میتوانند مبالغی که در کیف پول پرفکت مانی خود انتقال میدهند بدون مشکل از طریق صرافی تاپ چنج بصورت ریالی برداشت نمایند .

همانطور که در روش شارژ توضیح دادیم در مراحل برداشت وجه از پرفکت مانی میتوانید وجه خود به کیف پول ریالی تاپ چنج خود انتقال دهید و در ان صورت به سادگی از طریق بانک آن را دریافت نمایید .

 

نحوه ایجاد کیف پول پرفکت مانی در تاپ چنج

برای اضافه کردن حساب پرفکت مانی در تاپ چنج میبایست از بخش حساب های من ، حساب های پول الکترونیک را انتخاب نمایید و در صفحه ی نمایش داده شده بروی حساب پول الکترونیک جدید کلیک کنید.

اضافه کردن حساب پرفکت مانی در تاپ چنج ، نحوه ایجاد کیف پول پرفکت مانی در تاپ چنج، برداشت ریالی تاپ چنج TopChange با پرفکت مانی

پس از آن میبایست مشخصات کیف پول پرفکت مانی خود را که بصورت دقیق وارد نموده سپس بروی ذخیره کلیک کنید.

پرفکت مانی با تاپ چنج itfxb152 topchange perfectmoney deposit 10

مدت زمان تایید کیف پول پرفکت مانی شما نهایتا از 10 تا 15 دقیقه زمان برده و پس از آن میتوانید از آن برای انتقال پول از پرفکت مانی به تاپ چنج و همچنین برای انتقال پول به پرفکت مانی استفاده نمایید.

 

نحوه خرید و فروش ووچر پرفکت مانی در سایت تاپ چنج

یکی دیگر از راه های خرید پرفکت مانی از تاپ چنج از طریق ووچر ها میباشد که برای این کار میتوانید پس از ورود به سایت صرافی تاپ چنج بروی گزینه ی خرید ووچر کلیک کرده و سپس پرفکت مانی را انتخاب نمایید .

پرفکت مانی با تاپ چنج itfxb152 topchange perfectmoney deposit 11

یکی از نکات لازم به ذکر آن است که برای خرید ووچر پرفکت مانی از تاپ چنج میبایست آدرس محل سکونت خود را احراز نمایید .

برای دریافت راهنمایی و آموزش خرید و فروش پرفکت مانی در تاپ چنج میتوانید از طریق پیامرسان های واتس اپ و تلگرام با تیم پشتیبانی تاپ چنج در ارتباط باشید .

پشتیبانی فارسی الپاری ، پشتیبانی فارسی لایت فارکس ، پشتیبانی فارسی پاکت آپشن ، پشتیبانی آمارکتس ، تاپ بروکر ایران

برای تماس با مشاورین تاپ بروکر ایران بروی تلگرام و واتس اپ میتوانید از طریق لینک های زیر موارد مربوط به واریز و برداشت در بروکر های فارکس را پیگیری نمایید.

پرفکت مانی با تاپ چنج itfxb support telegram icon mki پرفکت مانی با تاپ چنج itfxb support whatsapp icon mki

سوالات متداول

درج نظر