🎁بونوس بروکر ویندزور چیست؟ – معرفی انواع بونوس ویندزور

10:00 12/03/2024 -

🎁بررسی بونوس بروکر ویندزور – نحوه دریافت بونوس ویندزور

بونوس بروکر ویندزور همانند دیگر بروکر های فارکس در میان معامله گران محبوبیت بالایی دارد. خصوصا “بونوس ۳۰ دلاری ویندزور” که در دسته بونوس رایگان ویندزور پس از ثبت نام و افتتاح حساب در ویندزور بروکر در اختیار معامله گران قرار میگیرد.

در این مقاله قصد داریم تا با انواع بونوس بروکر ویندزور آشنا شده و نحوه ی دریافت بونوس ویندزور را در کنار شرایط برداشت بونوس ویندزور مورد بررسی قرار دهیم. چنانچه شما نیز بدنبال شرایط و قوانین بونوس ویندزور را داشته با تاپ بروکر ایران همراه باشید.

افتتاح حساب بروکر ویندزور


بونوس بروکر ویندزور، دریافت بونوس ویندزور، قوانین بونوس ویندزور، شرایط بونوس ویندزور

پیش از آن که به آموزش ثبت نام در ویندزور، در جدول زیر بطور خلاصه اطلاعاتی درباره ی ویندزور بروکرز | Windsor Brokers آورده شده است:

بررسی بروکر ویندزور ، شارژ بروکر ویندزور با تاپ چنج ، نحوه واریز و برداشت در بروکر ویندزور ، نحوه واریز و برداشت در بروکر ویندزور
بروکر Windsor
🔥ثبت نام در بروکر ویندزور
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، پشتیبانی ویندزور ☎️پشتیبان تلگرام
🪙حداقل واریز اولیه $50
🌟بونوس خوش آمدگویی ✅ دارد
🎁بونوس ۳۰ دلاری ویندزور فعال است!
🥇بونوس رایگان ویندزور ✅ دارد
📝افتتاح حساب برای ایرانیان ✅ دارد

 

بونوس بروکر ویندزور چیست؟

بونوس ویندزور این فرصت را در اختیار معامله گران قرار داده تا با دریافت بونوس بدون واریز فارکس (بونوس ۳۰ دلاری ویندزور)با کمترین ریسک معاملاتی به کسب درامد در فارکس بپردازند.

اگر چه در کنار بونوس رایگان ویندزور، برنامه و طرح های دیگری نیز ارائه شده که تمامی آن ها با هدف مشخص؛ جذب مشتری و بهبود شرایط معاملاتی ارائه شده اند.

 

شرایط بونوس ویندزور

دریافت بونوس ویندزور اگر چه جذاب به نظر می آید اما نحوه ی دریافت آن مطابق شرایط و قوانین بونوس ویندزور طراحی شده است. شرایط بونوس ویندزور بسته به بونوس انتخابی متفاوت خواهد بود.

اما بصورت کلی معامله گران میبایست ابتدا ثبت نام و احراز هویت در ویندزور را تکمیل کرده تا شرط اول دریافت بونوس بروکر ویندزور را تکمیل نمایند. در ادامه بصورت مفصل به شرایط برداشت سود بونوس ویندزور و دریافت هر یک خواهیم پراخت.

 

نکات مهم در دریافت بونوس ویندزور

دریافت بونوس ویندزور بصورت کلی نکات مهمی را در خود جای داده که در حال حاضر بسیاری از معامله گران را به دلیل عدم رعایت «شرایط برداشت سود بونوس ویندزور» از این امکان منع نموده است. در ادامه به تعدادی از نکات مهم بونوس بروکر ویندزور اشاه داشته ایم:

 • مطمئن شوید که محدودیت های زمانی و حجم معاملاتی احتمالی که به بونوس مربوط است را متوجه شده اید.
 • در نظر داشته باشید که بونوس ها ممکن است به خطرات معاملاتی دامن بزنند، بنابراین قبل از استفاده از آن ها باید به دقت به ارزیابی وضعیت مالی و ریسک پذیری خود بپردازید.
 • توصیه می شود قبل از استفاده از بونوس ها، شرایط و قوانین آن ها را از طریق وب سایت رسمی بروکر چک کرده یا با پشتیبانی تماس بگیرید تا از به روزترین اطلاعات اطمینان حاصل کنید.

 

انواع بونوس بروکر ویندزور

ارائه 30 دلار بونوس ویندزور، دیگر طرح های ارائه شده در میان بونوس بروکر ویندزور را زیر سایه خود برده است. به همین دلیل نیز کمتر از دیگر طرح های بونوس ویندزور استقبال میشود.

بروکر ویندزور چندین نوع بونوس و پیشنهاد ترغیبی برای مشتریان جدید و فعلی خود ارائه می دهد. در ادمه به آن ها اشاره می کنیم:

افتتاح حساب بروکر ویندزور

بونوس $30 بدون نیاز به واریز

بونوس ۳۰ دلاری ویندزور یا “حساب 30 دلاری ویندزور” همانطور که اشاره داشتیم محبوب ترین بونوس ویندزور بحساب می آید. این بونوس به مشتریان جدید پس از افتتاح و تأیید حساب واقعی پرایم (Prime) تعلق می گیرد.

 

شرایط دریافت بونوس 30 دلاری ویندزور

 • این بونوس به افرادی که به تازگی در بروکر ویندزور ثبت نام کرده اند، تعلق می گیرد.
 • نیازی به واریز وجه برای دریافت این بونوس نیست.
 • فرد پس از ثبت نام می تواند این بونوس را دریافت کند.
 • بونوس فقط برای استفاده در معاملات است و قابل برداشت نیست.
 • این بونوس برای حداکثر 6 ماه اعتبار دارد و در صورتی که حساب برای مدت 30 روز یا بیشتر غیرفعال باشد، لغو می شود.
 • در صورت درخواست برداشت وجه از حساب، بونوس لغو می شود.

 

قوانین بونوس ۳۰ دلاری ویندزور

 • بونوس قابل برداشت نیست و تنها به عنوان اعتبار معاملاتی استفاده می شود.
 • در صورت استاپ اوت، مبلغ بونوس تسویه می شود.
 • اگر حساب 30 روز یا بیشتر غیرفعال باشد یا درخواست برداشت وجه ارسال شود، بونوس حذف می شود.

 

20% بونوس خوش آمد گویی ویندزور

از جمله بونوس بروکر ویندزور که پس از واریز اولیه به معامله گران تعلق میگیرد، “20% بونوس خوش آمد گویی ویندزور” است. بر خلاف بونوس رایگان ویندزور کاربران تنها با واریز مبلغ مشخصی قادر به دریافت بونوس ویندزور خواهند بود.

شرایط دریافت بونوس 20 درصدی ویندزور

 • این بونوس برای مشتریانی است که حداقل 500 دلار به حساب خود واریز می کنند.
 • حداکثر بونوس قابل دریافت 10000 دلار است.
 • مانند بونوس قبلی، این بونوس نیز قابل برداشت نیست و تنها می توان از آن در معاملات استفاده کرد.

 

قوانین بونوس ویندزور 20%

 • مانند بونوس ۳۰ دلاری ویندزور، مبلغ بونوس قابل برداشت نیست و فقط کاربران تنها می توانند از آن برای معاملات استفاده کرده و در آخر نسبت به برداشت سود بونوس ویندزور اقدام نمایند.

 

نحوه دریافت بونوس ویندزور

شرایط و نحوه ی دریافت بونوس ویندزور برای هر طرح متفاوت است. اما گام های فعالسازی آن ها تا زمان انتخاب بونوس ویندزور یکسان است. برای دریافت بونوس های ارائه شده توسط بروکر ویندزور، شما باید مراحل مشخصی را دنبال کنید:

افتتاح حساب بروکر ویندزور

گام اول – ثبت نام در ویندزور

قدم اول برای دریافت بونوس ویندزور ثبت نام در این بروکر میباشد. به همین دلیل نیز برای شروع ابتدا ثبت نام ویندزور بروکر را تکمیل کرده و چنانچه پیشتر نسبت به انجام آن اقدام نموده، مراحل را ادامه دهید.

ثبت نام ویندزور، آموزش ثبت نام بروکر ویندزور، نحوه ثبت نام در ویندزور بروکرز، ثبت نام در بروکر windsor

برای راهنمای ثبت نام در بروکر ویندزور بروی لینک زیر کلیک نمایید.

آموزش ثبت نام بروکر ویندزور

 

گام دوم – احراز هویت در ویندزور

همانطور که در بخش مربوط به شرایط بونوس ویندزور اشاره شد، تکمیل مراحل احراز هویت در بروکر ویندزور اصلی ترین شرط برای دریافت بونوس ویندزور (بخصوص دریافت بونوس 30 دلاری ویندزور!) بحساب می آید.

آموزش احراز هویت در ویندزور بروکر برای ایرانیان ، آموزش احراز هویت در ویندزور ، احراز هویت در بروکر Windsor

جهت مراجعه به مقاله ی احراز هویت در ویندزور کافیست بروی لینک زیر کلیک نمایید.

احراز هویت در ویندزور

 

گام سوم – ورود به کابین شخصی

در مرحله ی بعد و پس از ورود به کابین شخصی ویندزور بروکر مشابه تصویر زیر میبایست ابتدا گزینه ی مربوط به “بونوس ویندزور“را انتخاب کرده تا به صفحه ی مربوط به بونوس بروکر ویندزور هدایت شوید.

بونوس بروکر ویندزور، دریافت بونوس ویندزور، قوانین بونوس ویندزور، شرایط بونوس ویندزور
بخش بونوس بروکر ویندزور

 

گام چهارم – انتخاب بونوس بروکر ویندزور

در گام چهارم از نحوه دریافت بونوس ویندزور کاربران میبایست از میان بونوس های ویندزور گزینه ی مورد نظر خود را انتخاب نمایند:

 

نحوه دریافت بونوس 30 دلاری ویندزور

برای دریافت بونوس 30 دلاری ویندزور و یا افتتاح حساب 30 دلاری ویندزور کاربران میبایست پس از تکمیل مراحل پیشین ابتدا حساب پرایم ویندزور را افتتاح نموده و سپس بروی گزینه ی فعالسازی “بونوس ۳۰ دلاری ویندزور” کلیک نمایید.

بونوس ۳۰ دلاری ویندزور، نحوه دریافت بونوس 30 دلاری ویندزور، حساب رایگان 30 دلاری
نحوه دریافت بونوس 30 دلاری ویندزور

 

نحوه دریافت بونوس ویندزور 20 درصدی

همانطور که بالا تر اشاره داشتیم برخلاف بونوس رایگان ویندزور، برای دریافت بونوس ویندزور کاربران میبایست حداقل واریز 500 دلاری را تکمیل نموده و سپس در بخش بونوس ویندزور نسبت به دریافت 20 دصرد بونوس خوش آمد گویی ویندزور اقدام نمایند.

بونوس بروکر ویندزور، دریافت بونوس ویندزور، نحوه دریافت بونوس ویندزور 20 درصدی
نحوه دریافت بونوس ویندزور 20 درصدی

 

شرایط برداشت سود بونوس ویندزور

برداشت بونوس ها در بروکر ویندزور تابع قوانین خاصی است که معمولاً به منظور جلوگیری از سوء استفاده و تشویق معامله گران به انجام معاملات واقعی طراحی شده اند. برای هر یک از بونوس های ویندزور شما نیاز به توجه به شرایط زیر دارید:

افتتاح حساب بروکر ویندزور

بونوس 30 دلاری بدون نیاز به واریز

 • برداشت سود: شما معمولاً فقط می توانید سود حاصل از معاملات انجام شده با استفاده از بونوس را برداشت کنید، نه خود بونوس را.
 • حداقل سود: برای برداشت سود، ممکن است بروکر شرط گذاشته باشد که سود حاصل از معامله باید برابر یا بیشتر از مقدار مشخصی باشد.(مثلاً 60 دلار!)
 • تعداد معاملات: بروکر ممکن است تعداد معاملاتی را که باید با استفاده از این بونوس انجام دهید تعیین کند. (مثلاً بیشتر از 20 معامله)
 • حجم معاملات: حجم کل معاملات بسته شده (مثلاً بیشتر از 1 لات) ممکن است به عنوان شرط برداشت در نظر گرفته شود.
 • مدت زمان: بونوس ممکن است تنها برای دوره زمانی محدودی (مثلاً 6 ماه) قابل استفاده باشد.

 

بونوس معاملاتی 20% بر مبلغ واریزی

 • بونوس به عنوان اعتبار: این بونوس به حساب شما به عنوان اعتبار معاملاتی اضافه می شود و معمولاً قابل برداشت نیست.
 • برداشت سود: همچون بونوس قبلی، تنها سود حاصل از معاملاتی که با استفاده از این بونوس انجام شده اند، قابل برداشت خواهند بود.
بونوس بروکر ویندزور، دریافت بونوس ویندزور، نحوه دریافت بونوس ویندزور 20 درصدی
20% بونوس خوش آمد گویی ویندزور

 

آیا بونوس ویندزور به کاربران ایرانی تعلق می گیرد؟!

با توجه به محدودیت ها و تحریم های بین المللی مربوط به ایران و همین طور مقررات داخلی شرکت های مالی بین المللی، گاهی بونوس ها و خدمات مالی به کاربران مقیم ایران ارائه نمی شوند. در بسیاری از موارد، شرکت های کارگزاری به صراحت اعلام می کنند که خدمات آن ها برای ساکنان ایران در دسترس نیستند!

اما، بروکر ویندزور شرایطی را تدارک دیده است تا ایرانیان نیز قادر باشند از مجموعه ای گسترده از حساب های این شرکت استفاده کنند و همچنین از طرح های تشویقی متنوع آن بهره مند شوند.

افتتاح حساب بروکر ویندزور

 

✅نظر کارشناسان تاپ بروکر ایران

بروکر ویندزور انواع متنوعی از بونوس ها و پاداش های تشویقی را برای جلب رضایت مشتریان فراهم آورده است. این بونوس ها شامل بونوس 30 دلاری بدون نیاز به واریز اولیه برای مشتریان جدید و همچنین [بونوس 20 درصدی] بر اساس میزان سرمایه گذاری برای مشتریان فعلی می شود.

البته استفاده از بونوس بروکر ویندزور مشمول شرایط و الزامات خاصی است که باید رعایت شود. به عنوان مثال، این بونوس ها صرفاً به عنوان اعتبار معاملاتی در نظر گرفته می شوند و قابلیت برداشت و نقدکردن ندارند. همچنین ممکن است محدودیت های زمانی یا حجم معاملاتی در بخش شرایط بونوس ویندزور برای آن ها در نظر گرفته شود.

سوالات متداول

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب پیشنهادی
❗بررسی مشکلات بروکر ویندزور - روش های رفع مشکلات بروکر ویندزور
📜بررسی رگوله بروکر ویندزور – رگوله ویندزور چیست؟
🛢️نماد نفت در بروکر ویندزور - معامله نماد نفت در ویندزور
✅مزایا و معایب بروکر ویندزور - بررسی معایب بروکر ویندزور
جدیدترین مطالب
📊آموزش استراتژی خط روند RSI - استراتژی خط روند RSI در فارکس
📶آشنایی با برنامه سیگنال فارکس - بهترین برنامه سیگنال دهی فارکس
📶معرفی سیگنال نفت فارکس - بهترین سیگنال نفت برنت و خام
📊استراتژی مخصوص طلا در فارکس - استراتژی طلا با rsi
📶بررسی کانال سیگنال داوجونز - نکات مهم کانال سیگنال داوجونز