📊آموزش حساب دمو در بروکر ویندزور- ساخت حساب دمو در ویندزور

11:58 03/01/2024 -

📊ساخت حساب دمو در ویندزور – افتتاح حساب دمو ویندزور

حساب آزمایشی یا حساب دمو ویندزور قابلیتی است که از سوی بروکر ویندزور برای اشنایی با محیط معاملاتی و یا آموزش فارکس ارائه میشود. حساب دمو بروکر ویندزور این امکان را در اختیار معامله گران قرار میدهد تا با ساخت و شارژ حساب دمو ویندزور بدون محدودیت به کسب تجربه بپردازند.

در این مقاله قصد داریم تا بصورت کامل به آموزش حساب دمو در بروکر ویندزور و موارد مرتبط با آن از جمله نحوه افتتاح حساب دمو ویندزور و شارژ آن بپردازیم. چنانچه شما نیز قصد معامله و ساخت حساب دمو ویندزور را داشته پیشنهاد میکنیم تا انتها با تاپ بروکر ایران همراه باشید.

افتتاح حساب بروکر ویندزور

ساخت حساب دمو ویندزور، افتتاح حساب دمو در بروکر ویندزور، آموزش حساب دمو در ویندزور

پیش از آن که به آموزش حساب دمو در بروکر ویندزور، در جدول زیر بطور خلاصه اطلاعاتی درباره ی ویندزور بروکرز [Windsor Brokers] آورده شده است:

بررسی بروکر ویندزور ، شارژ بروکر ویندزور با تاپ چنج ، نحوه واریز و برداشت در بروکر ویندزور ، نحوه واریز و برداشت در بروکر ویندزور
بروکر Windsor
🔥ثبت نام در بروکر ویندزور
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، پشتیبانی ویندزور ☎️پشتیبان تلگرام
🪙افتتاح حساب دمو ویندزور ✅دارد
📊شارژ حساب دمو ✅دارد
📉حساب دمو پرایم ✅دارد
📈حساب دمو زیرو ❌ندارد

 

حساب دمو بروکر ویندزور چیست؟

حساب دمو در بروکر ویندزور همانطور که از نام آن مشخص است، نسخه ی آزمایشی حساب معاملاتی این بروکر است که امکان معامله در فارکس را با سرمایه مجازی امکان پذیر می نماید. با افتتاح حساب دمو در ویندزور کاربران به تمام شرایط و امکانات حساب واقعی اما در محیط دمو دسترسی خواهند داشت.

افتتاح حساب بروکر ویندزور

 

ویژگی های حساب دمو در ویندزور

افتتاح حساب دمو در بروکر ویندزور تنها برای حساب پرایم ویندزور در نظر گرفته شده است. ساخت حساب دمو در ویندزور پس از تکمیل مراحل ثبت نام انجام میگیرد و اطلاعات مربوط به آن از طریق کابین در اختیار معامله گران قرار داده خواهد شد.

ویژگی های حساب دمو ویندزور و شرایط معاملاتی آن محدود به حساب پرایم در ویندزور است. اما امکان تغییر لوریج معاملاتی و در کنار آن شارژ حساب دمو ویندزور بدون محدودیت نیز در اختیار معامله گران قرار داده شده است.

 

مراحل ساخت حساب دمو در ویندزور

همانطور که اشاره داشتیم افتتاح حساب دمو ویندزور پس از تکمیل ثبت نام امکان پذیر خواهد بود. همچنین میتوانید برای تغییر شرایط معاملاتی و یا اقدام مجدد به ساخت حساب دمو در ویندزور نیز مطابق مراحل که در تصویر بصورت خلاصه آورده شده، پیشروید.

ساخت حساب دمو ویندزور، افتتاح حساب دمو در بروکر ویندزور، آموزش حساب دمو در ویندزور
مراحل افتتاح حساب دمو در ویندزور

 

افتتاح حساب دمو در بروکر ویندزور

حال نوبت به آن رسیده تا به آموزش افتتاح حساب دمو در ویندزور بپردازیم. برای معامله در حساب آزمایشی یا حساب دمو ویندزور معامله گران میبایست به طبع مراحل ثبت نام را تکمیل نموده و به کابین شخصی ویندزور دسترسی داشته و گام های زیر را پس از آن دنبال نمایند.

افتتاح حساب بروکر ویندزور

گام اول – ثبت نام در ویندزور

برای شروع ساخت حساب دمو ویندزور همانطور که اشاره شد، میبایست از طریق کابین شخصی بروکر ویندزور اقدام نمود. برای دسترسی به کابین نیز میبایست مراحل ثبت نام در بروکر ویندزور را تکمیل نمایید، چنانچه پیش تر اقدام به این کار نموده به مرحله ی بعد رفته و یا بروی لینک زیر کلیک نمایید.

ثبت نام ویندزور، آموزش ثبت نام بروکر ویندزور، نحوه ثبت نام در ویندزور بروکرز، ثبت نام در بروکر windsor
برای مشاهده راهنمایی های مربوط به آموزش ثبت نام در بروکر ویندزور بروی لینک زیر کلیک نمایید.

 

گام دوم – ورود به حساب دمو ویندزور

پس از ورود به کابین ویندزور کافیست تا ابتدا گزینه ی دمو را انتخاب کرده و پس از آن بروی گزینه ی “حساب دمو جدید” و یا مستطیل آبی مشخص شده در تصویر کلیک نمایید.

ساخت حساب دمو ویندزور، افتتاح حساب دمو در بروکر ویندزور، آموزش حساب دمو در ویندزور
آموزش افتتاح حساب دمو در بروکر ویندزور

 

گام سوم – افتتاح حساب دمو در ویندزور

در مرحله ی بعد از افتتاح حساب دمو ویندزور کاربران میبایست جزئیات ارز پایه و میزان لوریج را بهمراه رمز خود وارد کرده و در آخر گزینه ی “ایجاد حساب” را برای ساخت حساب دمو ویندزور انتخاب نمایند.

ساخت حساب دمو ویندزور، افتتاح حساب دمو در بروکر ویندزور، آموزش حساب دمو در ویندزور
نحوه ساخت حساب دمو در ویندزور

 

نحوه شارژ حساب دمو ویندزور

از دیگر موارد مربوط به حساب دمو در ویندزور نحوه شارژ حساب دمو ویندزور است. این قابلیت این امکان را در اختیار معامله گران قرار داده تا به مبلغ مورد نظر خود برای بهبود مدیریت سرمایه انتخاب کرده و یا حساب خود را شارژ نمایند.

نحوه شارژ حساب دمو ویندزور از طریق ارتباط با تیم پشتیبانی امکان پذیر است. در واقع برای شارژ کاربران میبایست ابتدا با پشتیبانی ارتباط برقرار کرده و با اعلام «شماره حساب دمو در ویندزور» و مبلغ مورد نظر نسبت به شارژ حساب دمو ویندزور اقدام نمایند.

همچنین لازم به ذکر است که پس از افتتاح حساب دمو ویندزور این حساب همراه با سرمایه مجازی 50 هزار دلاری در اختیار تریدر ها قرار خواهد گرفت.

 

✅نظر کارشناسان تاپ بروکر ایران

در این مقاله سعی داشتیم تا علاوه بر بررسی حساب دمو در بروکر ویندزور به موارد مهم از جمله افتتاح حساب دمو ویندزور و نحوه ی شارژ آن نیز اشاره داشته باشیم.

بصورت کلی معامله گرانی که قصد افتتاح حساب دمو در ویندزور را داشته میتوانند بسته به شرایط معاملاتی حساب پرایم ویندزور و با امکان شارژ حساب دمو ویندزور بدون محدودیت بروی متاتریدر 4 (تنها پلتفرم معاملاتی ویندزور!) به معامله آزمایشی فارکس بپردازند.

سوالات متداول

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب پیشنهادی
💻معرفی پلتفرم معاملاتی ویندزور - انواع پلتفرم ویندزور
🗣️نظرات در مورد بروکر ویندزور برای ایرانیان - بروکر ویندزور نظرات
📲آموزش اپلیکیشن ویندزور - دانلود برنامه ویندزور بروکرز
📊مقایسه اسپرد بروکر ویندزور - اسپرد های بروکر ویندزور
جدیدترین مطالب
💲معرفی نماد شاخص دلار در تریدینگ ویو - چارت دلار در تریدینگ ویو
🛢️معرفی نماد نفت در تریدینگ ویو - نمودار نماد نفت خام در تریدینگ ویو
💻آموزش نماد نزدک در متاتریدر - نماد شاخص نزدک در متاتریدر 4
📝آموزش افتتاح حساب واقعی فارکس - چگونه باید در فارکس حساب باز کنیم؟
📑آموزش معامله در فارکس - چگونه از ایران در فارکس معامله کنیم؟