🪙نماد طلا در بروکر ویندزور چیست؟ – اسپرد طلا در بروکر ویندزور

14:13 09/02/2024 -

🪙بررسی نماد طلا در بروکر ویندزور – اسپرد طلا در ویندزور

نماد طلا در فارکس همواره از محبوب ترین نماد های معاملاتی است که معامله گران برای سرمایه گذاری انتخاب می نمایند. نماد طلا در بروکر ویندزور نیز از ویژگی هایی است که توجه ویژه ای به آن شده است.

در این مقاله قصد داریم تا بطور مفصل به ویژگی های نماد طلا در ویندزور و تنوع آن ها علاوه بر بررسی اسپرد طلا در ویندزور بپردازیم. چنانچه شما نیز از جمله معامله گرانی بوده که قصد معامله با نماد طلا در بروکر ویندزور را داشته با تاپ بروکر ایران همراه باشید.

افتتاح حساب بروکر ویندزور

نماد طلا در ویندزور، نماد طلا در بروکر ویندزور، اسپرد طلا در ویندزور، اسپرد طلا در بروکر ویندزور

پیش از بررسی نماد طلا در بروکر ویندزور، در جدول زیر بصورت خلاصه شرایط معاملاتی از جمله اسپرد طلا در ویندزور بررسی شده است:

بررسی بروکر ویندزور ، شارژ بروکر ویندزور با تاپ چنج ، نحوه واریز و برداشت در بروکر ویندزور ، نحوه واریز و برداشت در بروکر ویندزور
بروکر Windsor
🔥ثبت نام در بروکر ویندزور
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، پشتیبانی ویندزور ☎️تلگرام فارسی
🪙تعداد نماد طلا در ویندزور 4 نماد
📜اسپرد ثابت در طلا ❌ ندارد
🚀شروع اسپرد طلا در ویندزور از صفر پیپ
💰کارمزد معاملات 8 دلار به ازای هر لات

 

نماد طلا در بروکر ویندزور چیست؟

بروکر ویندوزر یکی از محبوب ترین بروکر های فارکس برای ایرانیان در این روزهای بازار مالی است و امکانات مختلفی را برای افزایش رضایت مشتریان خود فراهم کرده است. علاوه بر آن معامله بر روی نماد طلا در بروکر ویندزور یکی از پرطرفدارترین معاملات بین معامله گران به شمار می رود.

پایین بودن اسپرد طلا در ویندزور و تعدد نماد های قابل معامله در مقابل انس طلا در این بروکر امکانات ویژه ای را برای معامله بر روی نماد طلا در فارکس برای معامله گران در نظر گرفته است.

 

▶️ویدئو آموزش نماد طلا در بروکر ویندزور

 

انواع نماد طلا در بروکر ویندزور

نماد طلا در ویندزور امکان انجام معاملات اسپات طلا و همچنین معامله قراردادهای CFD و نماد طلا در برابر جفت ارزهای دلار آمریکا، استرالیا و یورو را برای مشتریان خود فراهم کرده است. درادامه این مقاله به بررسی نماد طلا در بروکر ویندزور و چگونگی معامله این نماد پرداخته ایم:

دلار استرالیا به طلا در ویندزور | XAU/AUD

امکان معامله روی نماد طلا در بروکر ویندزور در برابر ارز کشور استرالیا (AUD) برای معامله گران وجود دارد. با توجه به اهمیت استرالیا به عنوان سومین کشور تولید کننده طلا در جهان، تغییرات نرخ اونس با نرخ ارز این کشور همبستگی زیادی داشته و می تواند نوسانات زیادی تولید کند که این مسئله جفت ارز XAU/AUD را برای معامله گران طلا جذاب کرده است.

 

دلار آمریکا به طلا در ویندزور | XAU/USD

از دیگر گزینه های قابل معامله برای نماد طلا در بروکر ویندزور امکان معامله طلا بصورت جفت ارز در برابر دلار آمریکا را فراهم کرده که با نماد XAU/USD نمایش داده می شود. دلار آمریکا در برابر طلا یکی از پر حجم ترین و محبوب ترین جفت ارزهای معاملاتی نماد طلا است.

زیرا به عنوان یک پناهگاه امن در برابر ارزها به شمار می رود و در صورت بوجود آمدن ناامنی در بازارهای مالی بخصوص بازار آمریکا، معامله گران دلار آمریکا را فروخته و طلا را می خرند.

 

یورو به طلا در ویندزور | XAU/EUR

امکان معامله نماد طلا در ویندزور در برابر یورو برای معامله گران وجود دارد. این بروکر از جمله معدود کارگزاری هایی است که امکان معامله این فلز گرانبها در جفت ارز XAU/EUR را فراهم کرده است.

 

نماد طلا در ویندزور | Gold

یکی دیگر از امکانات ارائه شده توسط بروکر ویندوزر برای علاقه مندان معاملات طلا، امکانات قرارداهای CFD است که با نماد GOLD مشخص شده است.

 

جدول اسپرد طلا در بروکر ویندزور

برای بررسی بهتر با شرایط نماد طلا در ویندزور بهترین گزینه بررسی و مقایسه اسپرد طلا در ویندزور است. در جدول زیر مشخصات کامل انواع نمادهای طلا در بروکر ویندزور در قالب جدول زیر آورده شده اند:

جدول اسپرد طلا در بروکر ویندزور
نماد شاخص طلا نوع قرارداد اسپرد حساب زیرو اسپرد حساب پرایم سواپ خرید سواپ فروش
XAUUSD spot 0.08 0.24 35.69- 11.234
XAUEUR spot 0.1 0.24 21.449- 8.634
XAUAUD spot 0.01 0.25 28.2- 17.24
GOLD CFD 0.2 0.2 0 0
افتتاح حساب بروکر ویندزور

 

آموزش معامله نماد طلا در بروکر ویندزور

نماد طلا در متاتریدر ویندزور برای معامله به شکل جفت ارزهایی در برابر aud ،usd و eur در دسترس معامله گران قراردارد. برای انجام معامله بر روی نماد طلا در بروکر ویندزور، ابتدا کاربر باید در این کارگزاری ثبت نام کرده و با دریافت نام کاربری و رمز عبور می تواند وارد متاتریدر بروکر شود و مراحل معامله در این پلتفرم در ادامه آورده شده است:

آموزش ثبت نام در ویندزور

مرحله اول – افتتاح حساب در ویندزور

در اولین مرحله برای معامله با نماد طلا در ویندزور میبایست حساب معاملاتی مورد نظر خود را انتخاب نمایید. چنانچه همچنان موفق به این کار نشده میتوانید از طریق لینک زیر به مقاله ی مربوط به نحوه افتتاح حساب در بروکر ویندزور مراجعه نمایید.

افتتاح حساب در بروکر ویندزور، آموزش افتتاح حساب ویندزور، آموزش افتتاح حساب در بروکر ویندزور

جهت مراجعه به مقاله ی افتتاح حساب در ویندزور بروی لینک زیر کلیک نمایید.

آموزش افتتاح حساب در بروکر ویندزور

 

مرحله دوم – اضافه نمودن نماد طلا در ویندزور

پس از آن نوبت به اضافه نمودن نماد طلا در بروکر ویندزور رسیده است. در بخش سمبل ها میتوانید از بین نماد های معاملاتی ویندزور و سربرگ “طلا” گزینه ی مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

نماد طلا در ویندزور، نماد طلا در بروکر ویندزور، اسپرد طلا در ویندزور، اسپرد طلا در بروکر ویندزور
اضافه نمودن نماد طلا در ویندزور بروکرز

 

مرحله سوم – معامله با نماد طلا در بروکر ویندزور

در آخرین بخش از نحوه معامله نماد طلا در ویندزور کافیست تا ابتدا بر اساس استراتژی بازار را بررسی کرده و بر اساس آن اقدام به معامله طلا در فارکس نمایید.

نماد طلا در ویندزور، نماد طلا در بروکر ویندزور، اسپرد طلا در ویندزور، اسپرد طلا در بروکر ویندزور
معامله با نماد طلا در بروکر ویندزور

 

کدام نماد طلا برای معامله در ویندزور بهتر است؟!

امکان انجام معامله نماد طلا در بروکر ویندزور به شکل های مختلف با افتتاح حساب های زیرو و پرام وجود دارد. اما حساب زیرو دارای کمیسیون 8 دلاری برای معامله در این نماد بهتر است.

با توجه به امکان معامله بر روی انواع جفت ارزهای طلا در برابر دلار آمریکا، یورو و ارز استرالیا انتخاب اینکه کدام نماد برای معامله بهترین است قطعا به شرایط سیستم معاملاتی، شرایط روحی و ترجیحات خود معامله گر بستگی دارد.

 

✅نظر کارشناسان تاپ بروکر ایران

فلزات گرانبها از جمله نماد طلا در فارکس از دیرباز مورد توجه تاجران و سرمایه گذاران بوده و هست امروزه نیز با گسترش بازارهای مالی و فعالیت در این بازارها، تمایل به معامله بر این فلز به عنوان پناهگاه امن در برابر شرایط بد اقتصادی و به عنوان سرمایه گذاری امن بیش از پیش گسترش یافته است.

نماد طلا در بروکر ویندزور با ارائه ارز های متنوع در مقابل طلا و میزان مناسب اسپرد طلا در ویندزور امکان انجام معاملات بر جفت ارزها و قرادادهای CFD را برای مشتریان خود فراهم کرده است.

سوالات متداول

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب پیشنهادی
💻معرفی پلتفرم معاملاتی ویندزور - انواع پلتفرم ویندزور
🗣️نظرات در مورد بروکر ویندزور برای ایرانیان - بروکر ویندزور نظرات
📲آموزش اپلیکیشن ویندزور - دانلود برنامه ویندزور بروکرز
📊مقایسه اسپرد بروکر ویندزور - اسپرد های بروکر ویندزور
جدیدترین مطالب
💲معرفی نماد شاخص دلار در تریدینگ ویو - چارت دلار در تریدینگ ویو
🛢️معرفی نماد نفت در تریدینگ ویو - نمودار نماد نفت خام در تریدینگ ویو
💻آموزش نماد نزدک در متاتریدر - نماد شاخص نزدک در متاتریدر 4
📝آموزش افتتاح حساب واقعی فارکس - چگونه باید در فارکس حساب باز کنیم؟
📑آموزش معامله در فارکس - چگونه از ایران در فارکس معامله کنیم؟