❌آموزش حذف حساب الپاری – حذف اکانت آلپاری

12:31 05/07/2023 -

❌راهنمای حذف حساب آلپاری – حذف کابین آلپاری

همانطور که بسیاری از معامله گران همراه بدنبال موارد مربوط به آموزش افتتاح حساب در آلپاری میباشند، در مقابل برخی از کاربران نیز گاها موضوع اموزش حذف اکانت الپاری را جستجو می نمایند و در این باره نیز مراجعین بسیاری با تاپ بروکر ایران ارتباط برقرار مینمایند.

به همین منظور قصد داریم تا در ادامه مقالات بررسی بروکر آلپاری موارد مربوط به حذف حساب در آلپاری از جمله حساب دمو، حساب پم و مشکلات و مواردی که معامله گران در زمان حذف حساب تجاری در آلپاری با آن مواجه خواهند شد را مورد بررسی قرار دهیم، همچنین میتوانید مشکلات خود را از طریق بخش نظرات با ما به اشتراک بگذارید.

افتتاح حساب در آلپاری

نحوه حذف اکانت آلپاری ، حذف حساب PAMM در آلپاری ، حذف حساب دمو آلپاری

در جدول زیر بطور خلاصه اطلاعاتی درباره ی بروکر آلپاری | Alpari آورده شده است:

حذف حساب الپاری alpari irantopfxbroker icon 02
بروکر Alpari
🔥ثبت نام در بروکر الپاری
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، پشتیبانی آلپاری ☎️تلگرام فارسی
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، راهنمای ترید آلپاری ❇️پشتیبان واتس اپ
🚀حذف حساب تجاری ❌ ندارد
💱حذف حساب دمو ✅ دارد

 

دلایل حذف حساب آلپاری

پیش از آن که به راهنمای حذف حساب بروکر آلپاری بپردازیم، میبایست برخی از دلایل آنکه کاربران در وحله ی اول تصمیم به حذف اکانت آلپاری میگیرند را بررسی نماییم. اگر چه همانطور که در ادامه خواهیم خواند، امکان حذف حساب تجاری در آلپاری وجود ندارد.

در زیر بطور خلاصه به برخی از دلایل حذف حساب در آلپاری پرداخته شده است:

  • تغییر حساب معاملاتی در آلپاری
  • حذف حساب دمو آلپاری
  • بستن حساب آلپاری و تغییر بروکر
  • حذف حساب پم آلپاری

 

🔖انواع حساب های فارکس الپاری

در صورتی که از انتخاب حساب آلپاری خود و یا شرایط معاملاتی آن رضایت ندارید، پیشنهاد میکنیم تا پیش از آن که اقدام به حذف حساب آلپاری نمایید، از طریق مقاله ی اختصاصی تاپ بروکر ایران، به مطالعه ی بیشتر درباره ی انواع حساب های بروکر الپاری بپردازید.

در این مقاله علاوه بر آشنایی با انواع حساب فارکس در الپاری میتوانید مناسبترین گزینه را بعنوان جایگزین حساب فعلی خود برای معامله اصولی در فارکس بسته به نیاز ها و استراتژی های معاملاتی خود انتخاب نمایید.

انواع حساب بروکر آلپاری ، افتتاح حساب واقعی در آلپاری ، حساب دمو در آلپاری

برای آشنایی با انواع حساب های معاملاتی در بروکر آلپاری میتوانید از طریق لینک به صفحه ی مربوط هدایت شوید.

بررسی انواع حساب ها در آلپاری

 

آموزش حذف حساب آلپاری

پس از آن که با عمده دلایل بستن حساب آلپاری از سوی سرمایه گذاران آشنا شدیم نوبت به آن رسیده تا به موضوع اصلی پرداخته و به راه حل مسئله برای افرادی که به بدنبال حذف حساب های معاملاتی در بروکر آلپاری میباشند بپردازیم، در ادامه میتوانید حساب مورد نظر خود را که قصد حذف آن را دارید مشاهده نمایید.

در زیر برخی از پر جستجو ترین آموزش های خواسته از سوی تریدر ها را بطور اختصاصی مورد بررسی قرار داده ایم، اما در صورتی که نحوه حذف حساب آلپاری مورد نظر خود را نیافتید، میتوانید در بخش نظرات آن را ذکر کرده تا در اسرع وقت در همین مقاله اضافه گردد.

آموزش حساب PAMM در بروکر آلپاری ، سرویس حساب های PAMM در بروکر آلپاری ، آموزش حساب پم آلپاری

افتتاح حساب در آلپاری

حذف حساب حقیقی در الپاری

پیش از آن که به نحوه حذف حساب حقیقی در آلپاری بپردازیم، باید به موضوع اشاره کنیم که حساب حقیقی یا ریل در آلپاری همان حساب های معاملاتی است که در بخش بعد به آن خواهیم پرداخت و دلیل جستجوی آن نام متفاوتی است که برخی از تریدر ها با آن آشنایی دارند.

حذف حساب در بروکر آلپاری چه از نوع ریل و چه حذف اکانت آلپاری از طریق کابین شخصی امکان پذیر نمیباشد و میبایست برای انجام آن با پشتیبانی آلپاری ارتباط برقرار کرده و درخواست خود را ثبت نمایید.

 

آموزش حذف حساب تجاری در آلپاری

حذف حساب تجاری در آلپاری تنها از طریق حذف اکانت شخصی امکان پذیر است، در واقع زمانی که قصد افتتاح حساب در آلپاری را دارید باید این موضوع را در نظر داشته باشید تا این حساب دائمی و غیر قابل حذف میباشد.

همچنین اگر همچنان تصمیم بر حذف حساب در آلپاری را دارید میبایست درخواست خود را با تیم پشتیبانی آلپاری ارسال نمایید تا پس از پردازش درخواست شما تایید و حساب شما حذف گردد، همچنین در نظر داشته باشید که در صورت حذف حساب ساخت مجدد آن امکان پذیر نمیباشد.

پیش از ارسال درخواست حذف اکانت آلپاری میبایست تمام سرمایه داخل حساب را برداشت نمایید.

 

نحوه حذف حساب دمو در الپاری

حذف حساب دمو در آلپاری که در متاتریدر ارائه میگردد، از طریق کابین شخصی امکان پذیر میباشد به همین منظور ابتدا نسبت به ورود به حساب آلپاری خود اقدام نمایید، همچنین میتوانید از طریق نوار آموزش به حساب های دمو در آلپاری دسترسی داشته باشید.

مراحل حذف حساب دمو الپاری ساده و تنها در 2 مرحله صورت میگیرد، در صورتی که قصد دارید تا حساب حذف شده را با یک حساب آزمایشی دیگر جایگزین نمایید، کافیست تا از طریق لینک زیر به مقاله ی بررسی حساب دمو فارکس آلپاری مراجعه کرده و پس از انتخاب حساب مناسب اقدام به افتتاح حساب نمایید.

 

گام اول – ورود به بخش حساب من

برای شروع از نوار ابزار سمت راست صفحه گزینه ی حساب من را انتخاب کرده سپس گزینه ی حساب های تجاری را انتخاب نمایید.

حذف حساب PAMM در آلپاری ، آموزش حذف حساب تجاری در آلپاری ، نحوه حذف حساب دمو در الپاری

 

گام دوم – انتخاب و حذف حساب دمو

در مرحله ی بعد کافیست تا حساب مورد نظر خود را انتخاب کرده و بروی گزینه ی حذف کلیک نمایید و در پیام نمایش داده نیز گزینه ی تایید را انتخاب کرده تا حذف حساب دمو در آلپاری در حساب شما تکمیل گردد.

حذف حساب PAMM در آلپاری ، آموزش حذف حساب تجاری در آلپاری ، نحوه حذف حساب دمو در الپاری

دریافت ریبیت بروکر آلپاری ، برنامه کش‌بک آلپاری ، آموزش فعالسازی و دریافت ریبیت بروکر آلپاری

افتتاح حساب در آلپاری

 

حذف حساب PAMM در آلپاری

یکی از دلایلی که معامله گران تصمیم به حذف حساب پم در آلپاری دارند مربوط به عملکرد ضعیف مدیر حساب و یا عدم تمایل به سرمایه گذاری در حساب کپی ترید آلپاری میباشد.

اما در شرایطی نیز حذف حساب PAMM از سوی مدیر حساب و یا خود بروکر صورت میگیرد که در این صورت مبالغ بطور کامل به حساب سرمایه گذاران انتقال داده خواهد شد، همچنین اگر کاربران خود قصد حذف حساب در آلپاری را داشته باشند همچنان میبایست درخواست خود را با تیم پشتیبانی به اشتراک بگذارند.

 

✅جمع بندی حذف حساب الپاری

در انتها و در قالب جمع بندی میبایست مجددا اشاره داشت که در حال حاضر امکان حذف حساب در بروکر آلپاری در اکثر گزینه ها بطور مستقیم و ار طریق ما آلپاری امکان پذیر نیست، بنابر این کاربرانی که به هر دلیل قصد حذف حساب الپاری را دارند میبایست درخواست حذف حساب در آلپاری خود را از طریق تیم پشتیبانی دنبال نمایند.

در صورتی که قادر به تماس با پشتیبانی آلپاری نمیباشید کافیست برای دریافت راهنمایی های مربوط از طریق پیامرسان ها با تیم پشتیبانی تاپ بروکر ایران، نماینده آلپاری در ایران ارتباط برقرار نمایید.

پشتیبانی فارسی الپاری ، پشتیبانی فارسی لایت فارکس ، پشتیبانی فارسی پاکت آپشن ، پشتیبانی آمارکتس ، تاپ بروکر ایران

برای ارتباط با پشتیبانی آلپاری میتوانید از طریق پیامرسان های زیر با تاپ بروکر ایران در تماس باشید.

حذف حساب الپاری itfxb support telegram icon mki حذف حساب الپاری itfxb support whatsapp icon mki

سوالات متداول

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب پیشنهادی
📜نماد شاخص نزدک در الپاری - نزدک در آلپاری چیست؟
🆚تفاوت حساب استاندارد و ecn آلپاری - مقایسه حساب کلاسیک و ecn آلپاری
📜بررسی رگوله بروکر آلپاری - رگوله های الپاری کدام اند؟
✅بررسی مزایا و معایب بروکر آلپاری - مزایای بروکر آلپاری چیست؟
جدیدترین مطالب
📜نماد شاخص نزدک در الپاری - نزدک در آلپاری چیست؟
📊بهترین استراتژی بدون اندیکاتور - لیست استراتژی بدون اندیکاتور فارکس
📈آموزش اکسپرت نویسی در متاتریدر - نحوه اکسپرت نویسی متاتریدر
📊استراتژی باند بولینگر در فارکس - استراتژی فارکس با اندیکاتور بولینگر باند
💻اموزش صفر تا صد متاتریدر 4 - آموزش متاتریدر 4 فارکس