📱دانلود اپلیکیشن آلپاری فیکس کانترکت – برنامه گوشی باینری آپشن آلپاری

11:24 18/08/2023 -

📱معرفی و آموزش دانلود برنامه Alpari Fix-Contracts برای اندروید

پلتفرم Fix-ContractsTrader یا باینری آپشن در آلپاری یکی از ویژگی های جذاب این بروکر برای معاملات دودویی یا باینری آپشن است که پس از اضافه شدن در بروکر فارکس، با استقبال قابل توجهی مواجه شده است و در مقاله بررسی بروکر آلپاری نیز مختصر به آن پرداختیم.

به همین منظور نیز اپلیکیشن Alpari Fix-Contracts بطور اختصاصی تنها برای کاربران این سبک از معاملات در نظر گرفته شده است و در این مقاله قصد داریم علاوه بر پرداختن به لینک دانلود و نحوه ی نصب برنامه موبایل آلپاری فیکس کانترکت، مزایا و نحوه کار با آن را نیز مورد بررسی قرار دهیم، با تاپ بروکر ایران همراه باشید.

افتتاح حساب در آلپاری

دانلود برنامه Alpari Fix-Contracts برای اندروید، نرم افزار آلپاری فیکس کانترکت، اپلیکیشن Alpari Fix-Contracts

در جدول زیر بطور خلاصه اطلاعاتی درباره ی اپلیکیشن Alpari Fix-Contracts آورده شده است:

Alpari fix-contract alpari irantopfxbroker icon 02
بروکر Alpari
🔥ثبت نام در بروکر الپاری
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، پشتیبانی آلپاری ☎️تلگرام فارسی
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، راهنمای نصب آلپاری ❇️پیامرسان واتس اپ
📊امکان افتتاح اکانت دمو ✅ دارد
📱برنامه اندروید ✅ دارد
📱برنامه IOS ❌ ندارد
🌐نسخه تحت وب ✅ دارد
💻نسخه دسکتاپ ❌ ندارد
⚡برنامه سی تریدر ❌ ندارد

 

برنامه آلپاری فیکس کانترکت چیست؟ اپلیکیشن Alpari Fix-Contracts

انجام معاملات باینری آپشن در بروکر آلپاری علاوه بر پلتفرم سایت آلپاری در پلتفرم تلفن های همراه هم در دسترس قرار گرفته است، بنابر این از این پس بدون نیاز به نسخه ی تحت وب تریدر ها قادر خواهند بود تا از برنامه موبایل آلپاری فیکس کانترکت نیز بهره مند گردند.

یکی از نکاتی لازم به ذکر درباره ی نسخه موبایل فیکس کنترکت آلپاری آن است که دانلود اپلیکیشن Alpari Fix-Contracts، در حال حاضر تنها محدود به نسخه اندروید میباشد،اگرچه میتوان در آینده انتظار توسعه نسخه IOS برای گوشی های آیفون را داشت.

آلپاری فیکس کانترکت ، fix contract alpari چیست ، بروکر آلپاری باینری آپشن

افتتاح حساب در آلپاری

 

ویژگی برنامه آلپاری فیکس کانترکت

اگر چه این تنها امکان دانلود برنامه Alpari Fix-Contracts برای اندروید در نظر گرفته شده اما همچنان ویژگی و قابلیت ها کاربردی متعددی از این طریق در دسترس معامله گران قرار گرفته شده است، از جمله ی آن ها میتوان به افتتاح حساب باینری آپشن آلپاری اشاره داشت.

همچنین از دیگر قابلیت های قابل توجه میبایست به امکان واریز و برداشت مستقیم از الپاری بدون نیاز به سایت و تغییر حساب کاربری اشاره داشت، در ادامه بطور خلاصه به برخی از این ویژگی ها خواهیم پرداخت:

  • معامله با حساب دمو باینری آپشن آلپاری
  • واریز و برداشت مستقیم
  • اجرای تمام نماد های معاملاتی
  • ابزارها و اندیکاتور های معاملاتی
  • دانلود برای اندروید

 

🔖آلپاری فیکس کانترکت – باینری آپشن در آلپاری

همانطور که اشاره داشتیم برنامه Alpari Fix-Contracts، پلتفرمی است که تنها برای دسترسی به معاملات باینری آپشن در آلپاری توسعه یافته است، بنابر این تریدر هایی که اقدام به دانلود این برنامه مینمایند پیش تر میابیست با معاملات باینری اپشن آشنایی داشته باشند.

به همین دلیل در مقاله ای بطور مجزا به صفر تا صد آموزش فیکس کانترکت(باینتری آپشن) در آلپاری پرداخته ایم و پیشنهاد میکنیم اگر از جمله کاربرانی میباشید که به این نوع از معاملات علاقه مند میباشید از طریق لینک به مطالعه مقاله مذکور پیش از دانلود بپردازید.

اموزش الپاری باینری ، سایت آلپاری باینری آپشن ، معاملات باینری اپشن در الپاری ، باینری آپشن آلپاری

برای بررسی و آموزش کار با پلتفرم باینری آپشن در بروکر آلپاری کافیست بروی لینک زیر کلیک نمایید.

معرفی و آموزش باینری آپشن آلپاری

 

دانلود برنامه Alpari Fix-Contracts برای اندروید و IOS

به جهت عدم ارائه نسخه IOS این برنامه و فراهم شدن امکان دانلود برنامه Alpari Fix-Contracts برای اندروید در ادامه نیز تنها لینک گوگل پلی و لینک دانلود مستقیم برنامه از طریق سرور های تاپ بروکر ایران در اختیار مخاطبین قرار گرفته شده است.

اپلیکیشن Alpari Fix-Contracts، دانلود برنامه Alpari Fix-Contracts برای اندروید، دانلود آلپاری فیکس کانترکت

📱 برای دانلود alpari mobile میتوانید بروی لینک مربوط به سیستم عامل خود کلیک و یا برای دانلود مستقیم فایل APK آلپاری را انتخاب نمایید.

دانلود برنامه الپاری برای اندروید ، دانلود برنامه آلپاری برای اندروید ، اپلیکیشن Alpari Mobile لینک صرافی کوکوین ، صرافی کوکوین با گوشی ، صرافی کوکوین متمرکز است یا غیر متمرکز

 

 

آموزش نصب برنامه آلپاری فیکس کانترکت اندروید و  IOS

برای تکمیل مراحل نصب آلپاری فیکس کانترکت می توان از گوگل پلی و لینک مستقیم اقدام نمود، اگر از لینک گوگل اقدام نمایید پس از کلیک بروی لینک به صفحه ی برنامه Alpari FixContract هدایت خواهید شد.

افتتاح حساب در آلپاری

آموزش باینری آپشن پلتفرم آلپاری، دانلود Alpari Fix-contracts، نصب برنامه آلپاری فیکس کانترکت

در ادامه کافیست تا لینک نصب را انتخاب نمایید و تا اتمام مراحل نصب منتظر باشید.

آموزش باینری آپشن پلتفرم آلپاری، دانلود Alpari Fix-contracts، نصب برنامه آلپاری فیکس کانترکت

در صورتی از لینک مستقیم اقدام نموده اید، نیز پس از دریافت فایل و باز نمودن آن با پیام زیر مواجه خواهید شد، در آخرین مرحله پس از انتخاب گزینه ی نصب Install تا اتمام مراحل صبور باشید.

 

 آموزش کار با برنامه آلپاری فیکس کانترکت

حال که با مراحل نصب و دانلود برنامه Alpari Fix-Contracts برای اندروید آشنا شدیم، لازم است تا به طریقه ی کار و اجرای معاملات باینری آپشن در آلپاری بپردازیم.

همانطور که اشاره داشتیم، برای دسترسی به این برنامه میبایست یک حساب معاملاتی باینری در آلپاری افتتاح نمایید و از طریق برنامه به اجرای ترید ها مشغول شوید.

افتتاح حساب در آلپاری

 

ورود به My Alpari در اپلیکیشن | Login

پس از افتتاح حساب تنها کافیست در ابتدای ورود به برنامه فیکس کانترکت آلپاری آدرس ایمیل یا کد مای آلپاری خود را بهمراه رمز عبور خود را در بخش لاگین مشابه تصویر زیر وارد کرده و بروی گزینه ی سبز رنگ که در تصویر نیز مشخص شده کلیک نمایید.

آموزش باینری آپشن پلتفرم آلپاری، دانلود Alpari Fix-contracts، برنامه آلپاری فیکس کانترکت

 

بخش اجرای معاملات باینری در آلپاری

پس از ورود یک چارت یا نمودار قیمت مشابه تمام پلتفرم های باینری آپشن برای معامله گران نمایان خواهد شد که از این طریق و به کمک ابزار های در نظر گرفته شده میتوان پس از تجزیه و تحلیل بازار نسب به اجرای معاملات اقدام نمایید.

  • انتخاب حساب باینری آپشن

برای شروع میبایست ابتدا حساب معاملاتی خود را انتخاب کرده و یا حساب پیش فرض خود را به حساب دمو باینری آلپاری برای آشنایی با پلتفرم تغییر دهید.

آموزش باینری آپشن پلتفرم آلپاری، دانلود Alpari Fix-contracts، برنامه آلپاری فیکس کانترکت

برای این کار ابتدا بروی گزینه ی تنظیمات که با 3 خب موازی در بالای صفحه مشخص شده کلیک کرده و از میان گزینه های نمایش داده شده گزینه ی حساب را برای انتخاب حساب باینری مورد نظر و یا گزینه ی حساب دمو را برای معامله در قالب حساب آزمایشی انتخاب نمایید.

 

  • انتخاب نماد معاملاتی

برای انتخاب نماد مورد نظر و مدت زمان معامله باینری کافیست بروی گزینه ی مشخص شده کلیک نموده تا صفحه ی نماد ها برای شما نمایش داده شود.

آموزش باینری آپشن پلتفرم آلپاری، دانلود Alpari Fix-contracts، برنامه آلپاری فیکس کانترکت

پس از انتخاب نماد، به چارت معاملاتی آن هدایت خواهید شد، و پس از تجزیه و تحلیل های لازم کافیست تا گزینه ی خرید یا فروش را انتخاب کرده و گزینه ی تایید (Confirm) را برای اجرای معامله کلیک نمایید.

 

  • اندیکاتور های معاملاتی

برای اضافه نمودن اندیکاتور ها میابیست گزینه ی پرگار را که در تصویر مشخص شده را انتخاب کرده و از میان 3 اندیکاتور که در نظر گرفته شده یک یا هر سه را انتخاب نمایید.

آموزش باینری آپشن پلتفرم آلپاری، دانلود Alpari Fix-contracts، برنامه آلپاری فیکس کانترکت

 

  • مدیریت معاملات

پس از اجرای معاملات میتوانید به ترید و جزئیات آن را از طریق دایره ی آبی رنگ که در بالای صفحه نمایش داده خواهد شد، دسترسی پیدا نمایید.

آموزش باینری آپشن پلتفرم آلپاری، دانلود Alpari Fix-contracts، برنامه آلپاری فیکس کانترکت

همچنین در صورتی که از روند معامله خود رضایت نداشته و یا قصد افزایش آن را دارید نیز با انتخاب معامله مورد نظر از لیست معاملات، میتوانید از یکی از گزینه ی های دو برابر (Double) و بستن (Close) را انتخاب نمایید.

آموزش باینری آپشن پلتفرم آلپاری، دانلود Alpari Fix-contracts، برنامه آلپاری فیکس کانترکت

 

واریز و برداشت از طریق برنامه

همانطور که اشاره داشتیم، امکان واریز و برداشت و همچنین انتقال بین حساب از طریق این برنامه در نظر گرفته شده است اما برخلاف آن چه بروکر اعلام مینماید، این تراکنش ها آنقدر ها هم مستقیم نمی باشد و انتخاب گزینه ی واریز با برداشت برای تکمیل تراکنش به سایت آلپاری هدایت خواهید شد.

برای انجام واریز برداشت به آلپاری از طریق برنامه موبایل فیکس کانترکت میبایست گزینه ی منو که پیش تر به آن اشاره داشتیم را انتخاب کرده و سپس گزینه ی واریز و برداشت را انتخاب نموده تا یک منو ی کشویی از پایین نمایش داده شود.

آموزش باینری آپشن پلتفرم آلپاری، دانلود Alpari Fix-contracts، برنامه آلپاری فیکس کانترکت

پس از انتخاب گزینه ی مورد نظر از میان واریز، برداشت و انتقال بین حساب به سایت آلپاری و بخش مربوط به واریز و برداشت هدایت خواهید شد تا مراحل تکمیلی را از این بخش ادامه دهید.

 

بونوس باینری اپشن آلپاری

آخرین گزینه که قصد پرداختن به آن را داریم، شاید یکی از جذاب ترین آن ها نیز بحساب آید. بونوس آلپاری چه در فارکس و چه در باینری آپشن همواره قابلیت کاربردی بحساب می آید و اگر معامله باینری آپشن در الپاری را از طریق اپلیکیشن آلپاری فیکس کانترکت دنبال می نمایید، میتوانید از آن استفاده نمایید.

افتتاح حساب در آلپاری

Alpari fix-contract itfxb273 alpari fix contract dl 06

این بونوس ها که به مرور زمان افزایش می یابد در بالای تصویر نمایش داده میشود که در صورتی که 10 معامله موفق را بدون وقفه و پشت سر هم انجام دهید میتوانید جایزه جمع شده را در حساب خود بعنوان بونوس دریافت نمایید.

برای دریافت بونوس آلپاری برای معاملات موفق در باینری آپشن میبایست در حساب واقعی خود پس از واریز حداقل 5 دلار اقدام نمایید.

 

✅نظر کارشناسان تاپ بروکر ایران

بطور کلی برنامه موبایل آلپاری به دلیل تخصصی بودن آن ها بسته به نیاز مشخص کاربران به محبوبیت رسیده است و بسیاری از معامله گران نیز استفاده از این نرم افزار یا اپلیکیشن ها را بعنوان جایگزین پلتفرم معاملاتی بروکر بروی سایت آلپاری در نظر گرفته اند.

اگر به معاملات باینری آپشن در آلپاری️ علاقه مند بوده و قصد دنبال نمودن معاملات را از طریق تلفن های همراه خود، البته در صورتی که از سیستم عامل اندروید پشتیبانی نماید، را داشته و محدود بودن اندیکاتور های اپلیکیشن Alpari Fix-Contracts در معاملات شما اخلالی ایجاد نمی کند، گزینه ی مناسب و کاربردی بحساب آید.

 

🔖پلتفرم های معاملاتی آلپاری

همچنین میتوانید برای آشنایی با انواع پلتفرم های معاملاتی آلپاری برای دسکتاپ و تلفن های همراه به مقاله ی اختصاصی تاپ بروکر ایران در این باره مراجعه کرده تا علاوه بر بررسی هر یک قادر بوده مناسب ترین برنامه آلپاری را بر اساس نیاز خود انتخاب نمایید.

برای مطالعه بیشتر درباره ی ویژگی های برنامه آلپاری و متاتریدر این بروکر و دانلود پلتفرم آلپاری مورد نظر کافیست بروی لینک زیر کلیک نمایید.

پلتفرم‌های معاملاتی بروکر آلپاری، متاتریدر آلپاری، آلپاری برای موبایل

برای مطالعه بیشتر از میان برنامه آلپاری موبایل و انتخاب بهترین پلتفرم معاملاتی آلپاری کافیست تا از طریق لینک به مقاله مربوط هدایت شوید.

پلتفرم معاملاتی در آلپاری

سوالات متداول

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب پیشنهادی
🆚تفاوت حساب استاندارد و ecn آلپاری - مقایسه حساب کلاسیک و ecn آلپاری
📜بررسی رگوله بروکر آلپاری - رگوله های الپاری کدام اند؟
✅بررسی مزایا و معایب بروکر آلپاری - مزایای بروکر آلپاری چیست؟
💲نماد dxy در آلپاری چیست؟ - آموزش نماد شاخص دلار در آلپاری
جدیدترین مطالب
📊آموزش استراتژی استوکاستیک - استراتژی مووینگ اوریج و استوکاستیک
🤖ربات معاملاتی فارکس چیست؟ - آشنایی با ربات معامله گر در فارکس
📜بهترین بروکر برای معامله داوجونز - ویژگی های بهترین بروکر برای داوجونز 
🧮آموزش کار با ماشین حساب فارکس - نحوه کار با ماشین حساب فارکس
📊استراتژی یک دقیقه ای فارکس - استراتژی تایم فریم 1 دقیقه در فارکس