💸معرفی و آموزش واریز و برداشت از بروکر آلپاری

12:48 07/09/2023 -

💸نحوه واریز و برداشت پول از آلپاری – کدام بهتر است؟

واریز و برداشت در بروکر الپاری و دیگر بروکر های معتبر فارکس همواره از دغدغه های اصلی کاربران بویژه مشتریان آلپاری در ایران بحساب می آید. بروکر معتبر آلپاری نیز از سوی دیگر با تشخیص این چالش به همانطور که در مقالات دیگر نیز به آن ها اشاره شد، سعی بر تسهیل تجربه کاربران داشته است.

در این مقاله نیز قصد داریم تا با نگاهی اجمالی به معرفی روش های واریز و برداشت آلپاری بپردازیم تا کاربرانی که به تازگی قصد سرمایه گذاری در این بروکر فارکس را داشته و یا از کاربران قدیمی بوده که به دنبال روش های بهتری برای واریز برداشت آلپاری میباشند، بتوانند مناسبترین گزینه را انتخاب نمایند. با تاپ بروکر ایران همراه باشید.

افتتاح حساب در آلپاری

نحوه واریز و برداشت در بروکر آلپاری، آموزش واریز و برداشت از بروکر آلپاری، واریز برداشت آلپاری

در جدول زیر پیش از پرداختن به روش های واریز و برداشت در آلپاری، مختصر اطلاعات مهم در این باره آورده شده است:

بروکر آلپاری، لوگوی جدید آلپاری، کارگزاری الپاری فارسی
بروکر Alpari
🔥ثبت نام در بروکر الپاری
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، پشتیبان آلپاری ☎️تلگرام فارسی
🚀حداقل مبلغ افتتاح حساب 💲1 دلار
🤖 برداشت با ارزدیجیتال ✅ دارد
💰 برداشت با تاپ چنج ✅ دارد
💱 برداشت با وب مانی ✅ دارد
⚡برداشت با پرفکت مانی ✅ دارد

 

معرفی روش های واریز و برداشت آلپاری

پیش از هرچیز میبایست تا بطور مختصر با تمام روش هایی که از سوی بروکر برای واریز و برداشت پول از آلپاری در نظر گرفته شده آشنا شویم. بدون شک میتوان الپاری را در مقایسه با دیگر بروکر های فارکس برای ایرانیان از جمله پر تنوع ترین درگاه های واریز و برداشت دانست.

در ادامه تمامی روش ها و درگاه هایی که از طریق ان کاربران قادر به واریز پول به بروکر آلپاری میباشند و البته در ادامه نیز مورد بررسی قرار خواهند گرفت، آورده شده است:

 • واریز و برداشت ریالی در آلپاری (تاپ چنج)
 • واریز و برداشت به بروکر آلپاری از طریق ارزدیجیتال
 • واریز و برداشت به حساب آلپاری با پرفکت مانی
 • واریز و برداشت از آلپاری با وب مانی
 • واریز و برداشت از آلپاری با درگاه های بانکی (برای خارج از ایران)
 • واریز و برداشت آلپاری با نتلر (برای خارج از ایران)
 • واریز و برداشت آلپاری از کیف پول اسکریل (برای خارج از ایران)

معامله طلا در آلپاری، نماد طلا در آلپاری، اسپرد طلا در آلپاری

افتتاح حساب در آلپاری

 

▶️فیلم نحوه واریز و برداشت در بروکر آلپاری

به درخواست کاربران و اهمیت «نحوه واریز و برداشت پول از آلپاری» بر آن شدیم تا موارد بررسی شده در این باره را در قالب فایل ویدئویی نحوه واریز و برداشت در بروکر آلپاری نیز در اختیار کاربران تاپ بروکر ایران به منظور تسهیل روند واریز و برداشت الپاری فراهم آوریم:

برای مشاهده فیلم آموزش نحوه واریز و برداشت در بروکر آلپاری کافیست تا بروی تصویر کلیک نمایید.

 

شرایط واریز و برداشت آلپاری

اگر چه روش های واریز وجه به آلپاری و در مقابل برداشت از حساب در کنار تنوع بالا شرایط به نسبت آسانی را برای کاربران فراهم آورده اما همچنان فارغ از شرایط و ضوابط هر درگاه پرداخت، مواردی است که پیش از شارژ و واریز به آلپاری میبایست در نظر داشته باشید که در ادامه به آن ها خواهیم پرداخت:

 

حداقل واریز به آلپاری

اولین فاکتور مهم مربوط به حداقل مبلغ واریزی در آلپاری است که از این بابت نیز تریدر ها از شرایط مناسبی برخوردار بوده و با تنها 1 دلار واریز اولیه امکان افتتاح حساب و شروع معامله در اختیار معامله گران قرار گرفته شده است.

البته لازم به ذکر است که ان میزان تنها مربوط به حداقل واریزی آلپاری در حساب سنت میباشد و بسته به نوع حساب و البته درگاه انتخابی این میزان افزایش خواهد یافت که در ادامه مختصرا حداقل واریزی در آلپاری بسته به حساب ها و درگاه های اصلی آورده شده است:

نوع حساب معاملاتی الپاری حداقل واریز
📊حساب نانو 1 دلار/یورو
📊حساب استاندارد MT4 20 دلار/یورو
📊حساب استاندارد MT5 100دلار/یورو
📊حساب ECN MT4 300دلار/یورو
📊حساب Pro ECN MT4 500دلار/یورو
📊حساب ECN MT5 500دلار/یورو

 

حداقل برداشت از آلپاری

مشابه شرایط مقرر شده در زمان واریز به حساب، مبلغ مشخصی به عنوان حداقل برداشت از حساب آلپاری تعیین نشده و بسته به درگاه انتخاب کاربران میتوانند مبالغ خود را از حساب آلپاری خارج و به حساب های بانکی و ای کیف پول های دیجیتال خود منتقل نمایند.

 

مدت زمان برداشت از آلپاری و واریز به حساب

بنابر اطلاعات درج شده در مورد واریز و برداشت وجوه در سایت آلپاری، در هر دو مراحل واریز و برداشت از حساب، مبالغ کاربران بصورت لحظه ای و نهایتا تا 24 ساعت پس از تکمیل تراکنش به حساب منتقل خواهد شد.

نحوه برداشت و شارژ آلپاری با تاپ چنج ، واریز و برداشت ریالی آلپاری با تاپ چنج ، شارژ آلپاری با تاپ چنجافتتاح حساب در آلپاری

 

نحوه واریز و برداشت در بروکر آلپاری

همانطور که در ابتدای مقاله نیز وعده داده بودیم، حال نوبت به پرداختن به روش های واریز وجه به آلپاری و البته برداشت آن از حساب بروکر رسیده است که در ادامه بطور مختصر به چندی از بهترین روش های شارژ حساب الپاری برای ایرانیان داخل کشور اشاره خواهیم داشت.

همچنین میتوانید در صورتی که یک یا چند روش را مناسب برای واریز و برداشت در نظر داشتید، کافیست تا از طریق لینک های هر یک به صفحه ی آموزش اختصاصی آن ها مراجعه کرده و مطابق راهنمایی ها مراحل واریز برداشت آلپاری را تکمیل نمایید.

 

روش واریز و برداشت پول از آلپاری به روش تاپ چنج

بدون شک یکی از پر کاربرد ترین روش ها برای شارژ آلپاری مربوط به واریز ریالی به حساب آلپاری از طریق تاپ چنج است و به همین دلیل آن را برای شروع بررسی در نظر گرفته ایم. شارژ حساب آلپاری با تاپ چنج از طریق این صرافی با کارت های بانکی عضو شبکه شتاب بدون کارمزد صورت میگیرد.

با روش شارژ حساب آلپاری از تاپ چنج کاربران مبلغ مورد نظر خود را ابتدا به کیف پول اختصاصی خود در صرافی تاپ چنج (TCPay) منتقل کرده و سپس از طریق آن به حساب خود در بروکر الپاری انتقال خواهند داد.

برای برداشت از آلپاری با تاپ چنج نیز به همین صورت مبلغ مورد نظر را ابتدا به کیف پول TC و سپس از آن به حساب های بانکی خود در کمترین زمان ممکن منتقل خواهید نمود.

انتقال پول از تاپ چنج به آلپاری ، آموزش واریز و برداشت ریالی آلپاری با تاپ چنج، نحوه برداشت و شارژ آلپاری با تاپ چنج

در صورتی که قصد شارژ حساب آلپاری با ریال را داشته کافیست تا از طریق لینک زیر به مقاله ی آموزش نحوه انتقال پول از تاپ چنج به آلپاری مراجعه نمایید.

آموزش شارژ حساب آلپاری با تاپ چنج

 

نحوه واریز و برداشت به بروکر آلپاری از طریق ارزدیجیتال

پس از اضافه شدن روش جدید واریز و برداشت در بروکر آلپاری از این پس سرمایه گذاران میتوانند بدون نیاز به صرافی وابسته و یا حساب های بانکی از این پس از طریق شارژ حساب آلپاری با کریپتو قادر به انتقال وجه به حساب خود در بروکر و همینطور برداشت آن میباشند.

شارژ حساب آلپاری با ارزهای دیجیتال و کریپتو خود به چند دسته تقسیم میشوند که به پرکاربردترین آنها در ادامه اشاره مختصری خواهیم داشت.

شارژ حساب آلپاری با تتر

واریز تتر به آلپاری و برداشت از آلپاری از میان رمز ارز ها به دلیل ثبات بالا و البته سرعت بالای انتقال یکی از پر کاربرد ترین روش های واریز و برداشت آلپاری بحساب می آید، در واریز تتر به آلپاری همانطور که اشاره داشتیم مبلغ بصورت مستقیم توسط کاربر به حساب الپاری منتقل میشود.

در مراحل برداشت تتر از آلپاری نیز به همین صورت کافیست تا آدرس کیف پولی که از آن در مرحله واریز استفاده نموده اید را وارد کرده تا مبلغ مجددا به کیف پول شما منتقل گردد.

 

شارژ حساب آلپاری با نوبیتکس

واریز از نوبیتکس به آلپاری یکی دیگر از روش های پر کاربرد در داخل ایران بحساب می آید که کاربران ابتدا سرمایه خود را به کیف پول صرافی نوبیتکس منتقل کرده و پس از تبدیل ریال به تتر یا دیگر ارزهای دیجیتال آن را به حساب آلپاری خود منتقل مینمایند.

در مراحل انتقال پول از نوبیتکس به آلپاری هیچگونه کمیسیون و کارمزدی از کاربران برای تبدیل پول اعمال نخواهد شد و پس از تایید چند مرحله ای شبکه ی کریپتو کارنسی مبلغ به کیف پول شما منتقل خواهد شد.

روش واریز و برداشت با ارز دیجیتال در بروکر آلپاری ، واریز با ارز دیجیتال در بروکر آلپاری ، آموزش واریز از طریق رمز ارز در آلپاری

برای مطالعه آموزش شارژ حساب آلپاری با ارزهای دیجیتال کافیست تا بروی لینک زیر کلیک نمایید.

آموزش واریز و برداشت در آلپاری از طریق رمزارز ها

 

شارژ حساب آلپاری با پرفکت مانی

واریز و برداشت وجوه از طریق PerfectMoney در آلپاری از دیگر درگاه های پرطرفدار در ایران بحساب می آید که تنها با خرید ووچر ها میتوان مبلغ مورد نظر را ابتدا به کیف پول پرفکت مانی منتقل کرده و از طریق آن حساب آلپاری خود را شارژ نمایید.

شارژ حساب آلپاری با پرفکت مانی شامل 0.5 تا 2 درصد کارمزد شبکه میباشد که در هر بار انتقال از حساب کاربران کسر میشود.

 واریز و برداشت وجه در بروکر آلپاری با پرفکت مانی ، شارژ حساب آلپاری با پرفکت مانی ، آلپاری با PerfectMoney

برای مطالعه و آشنایی با نحوه شارژ حساب آلپاری با پرفکت مانی بروی لینک زیر کلیک نمایید.

آموزش شارژ و برداشت از آلپاری با پرفکت مانی

 

شارژ حساب آلپاری با وب مانی

پس از مشکلات بوجود آمده در سیستم کیف پول های وب مانی و افزایش کارمزد ها کمتر کاربردی برای واریز از روش وب مانی به حساب های تجاری آلپاری اقدام مینماید، اما به دلیل پذیرفته شدن این روش و امکان شارژ آلپاری با وب مانی برای ایرانیان لازم دانسته تا به آن اشاره مختصری داشته باشیم.

شارژ حساب آلپاری با وب مانی ، انتقال از وب مانی در آلپاری ، شارژ حساب آلپاری با وب مانی

برای مطالعه بیشتر درباره ی شرایط و نحوه شارژ حساب آلپاری با وبمانی میتوانید از طریق لینک زیر به صفحه ی مربوط مراجعه نمایید.

آموزش واریز و برداشت با وب مانی در آلپاری

 

بهترین روش های واریز به آلپاری

حال که با تمامی راه های شارژ حساب آلپاری آشنا شدیم، اگر تنها به دنبال شارژ حساب آلپاری بوده و قصد دارید تا شرایط هر یک را در مقابل یکدیگر مقایسه و در نهایت بهترین روش شارژ حساب آلپاری برای ایرانیان را انتخاب نمایید کافیست تا به مقاله ی اختصاصی تاپ بروکر ایران در این باره مراجعه نمایید.

در این مقاله علاوه بر پرداختن به نحوه واریز وجه به حساب آلپاری از تمام درگاه ها نکات مهمی که میتواند در تصمیم گیری شما برای انتخاب یکی از روش ها برای واریز پول به حساب الپاری تاثیر گذار باشد نیز اشاره شده است.

نحوه واریز پول به حساب الپاری ، شارژ حساب آلپاری با تاپ چنج ، بهترین روش برای شارژ بروکر آلپاری

برای مراجعه به مقاله ی آموزش واریز وجه در آلپاری بروی لینک زیر کلیک نمایید.

آموزش روش های شارژ حساب آلپاری

 

بهترین روش برداشت از آلپاری

همچنین در ادامه برای تکمیل موارد مربوط به واریز و برداشت بروکر آلپاری مقاله ای مجزا را تنها به بررسی و آموزش برداشت از بروکر  الپاری اختصاص داده ایم که در آن مدت زمان برداشت از آلپاری در هر روش و موارد مرتبط نظیر حداقل و سقف برداشت از الپاری و دیگر نکات را مورد بررسی قرار داده ایم.

اگر شما نیز به دنبال بهترین روش برای برداشت از آلپاری در ایران میباشید پیشنهاد میکنیم پیش از واریز پول به الپاری مقاله ی زیر را مطالعه نمایید.

واریز برداشت آلپاری itfxb078 alpari withdrawal irantopfxbrokers pic 01

برای بررسی بیشتر درباره ی بهترین روش برداشت از الپاری از طریق لینک زیر به مقاله ی اختصاصی در این باره هدایت خواهید شد.

آموزش برداشت پول از آلپاری

 

✅نظر کارشناسان تاپ بروکر ایران

در این مقاله اگرچه به اختصار سعی داشتیم تا تمامی موارد مرتبط و البته مهم در نحوه واریز و برداشت در بروکر الپاری را مورد بررسی قرار دهیم تا کاربران بتوانند علاوه بر انتخاب بهترین روش برای واریز و برداشت آلپاری سرمایه گذاری خود را در کمترین زمان ممکن و البته به مطمئن ترین شکل انجام دهند.

بر اساس تجربیات مجموعه از همکاری با بروکر آلپاری و مشتریان عزیز، واریز ریالی آلپاری را در کنار واریز و برداشت به بروکر آلپاری از طریق ارزدیجیتال میتوان از پر استفاده ترین گزینه ها در نظر داشت که پیشنهاد میکنیم پیش از انتخاب حتما هر دو گزینه را بطور مفصل مورد بررسی قرار دهید.

سوالات متداول

 • برداشت پول از آلپاری چگونه است؟

  به منظور آسودگی سرمایه گذاری نحوه واریز و برداشت در بروکر الپاری از تمامی روش های پرکاربرد در نظر گرفته شده است که تریدر ها میتوانند پس از ثبت نام در بروکر الپاری از یکی از روش های زیر نسبت به سرمایه گذاری و واریز پول به آلپاری اقدام نمایند.

  • واریز و برداشت ریالی در آلپاری (تاپ چنج)
  • واریز و برداشت به بروکر آلپاری از طریق ارزدیجیتال
  • واریز و برداشت به حساب آلپاری با پرفکت مانی
  • واریز و برداشت از آلپاری با وب مانی

  🔴در نظر داشته باشید برای برداشت از آلپاری تنها از طریق روشی که برای واریز از آن استفاده نموده اید، امکان پذیر میباشد.

 • نحوه شارژ ریالی آلپاری از چه طریقی امکان پذیر است؟

  واریز ریالی به حساب آلپاری با تاپ چنج به عنوان یکی از معتبر ترین صرافی های فعال در داخل ایران امکان پذیر شده است که میتوانید نحوه انجام آن و اطلاعات مهم در این باره را در مقاله اختصاصی در این باره مطالعه نمایید.

  🚀آموزش شارژ حساب آلپاری با تاپ چنج

 • نحوه واریز و برداشت در بروکر آلپاری چگونه است؟

  روش های واریز و برداشت در بروکر آلپاری برای ایرانیان به شرح زیر میباشد:

  • واریز و برداشت ریالی در آلپاری
  • واریز و برداشت به بروکر آلپاری از طریق ارزدیجیتال
  • واریز و برداشت به حساب آلپاری با پرفکت مانی
  • واریز و برداشت از آلپاری با وب مانی
 • برای واریز و برداشت پول از آلپاری نیاز به احراز هویت است؟

  خیر، احراز هویت در بروکر آلپاری برای شارژ حساب ضروری نبوده اما برای دسترسی به تمام قابلیت های این بروکر معتبر فارکس و البته پیشگیری از مشکلات احتمالی در روش های واریز و برداشت در بروکر آلپاری، احراز هویت در آلپاری پیشنهاد میشود!

  👤اموزش احراز هویت در الپاری

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب پیشنهادی
🗣️نظرات درباره بروکر آلپاری برای ایرانیان - بروکر آلپاری خوبه؟
📜نماد شاخص نزدک در الپاری - نزدک در آلپاری چیست؟
🆚تفاوت حساب استاندارد و ecn آلپاری - مقایسه حساب کلاسیک و ecn آلپاری
📜بررسی رگوله بروکر آلپاری - رگوله های الپاری کدام اند؟
جدیدترین مطالب
📊استراتژی نوسان گیری با اندیکاتور atr - استراتژی atr در فارکس
💰حساب پراپ لایت فارکس چیست؟ - بررسی حساب پراپ بروکر لایت فارکس
📈بهترین اندیکاتور برای نوسان گیری فارکس - لیست بهترین اندیکاتور نوسانگیری
🗣️نظرات درباره بروکر آلپاری برای ایرانیان - بروکر آلپاری خوبه؟
💻آموزش متاتریدر ۵ فارکس - آموزش کامل متاتریدر 5