💰آموزش ساخت صندوق سرمایه گذاری آلپاری – سبد پم الپاری

08:49 18/04/2023 -

💰آموزش سرمایه گذاری در آلپاری با سبد حساب پم

همانطور که به نحوه ی کسب درآمد از طریق کپی تریدینگ و سرمایه گذاری در حساب های پم (PAMM) آلپاری پرداختیم حال لازم است تا به دیگر روش سرمایه گذاری آلپاری که کمتر در میان معامله گران شناخته شده است بپردازیم ، برای مطالعه بیشتر میتوانید به مقاله ی بررسی بروکر آلپاری مراجعه نمایید.

سبد های پم در آلپاری برخلاف آن چه در آموزش حساب PAMM در بروکر آلپاری با آن آشنا شدیم ، این فرصت را در اختیار معامله گران قرار میدهد تا بتوانند بر اساس درصد های متنوع به سرمایه گذاری بپردازند، تفاوت حساب های پم آلپاری با صندوق سرمایه گذاری مقداری پیچیدگی داشته که امیدواریم تا انتهای این مقاله این موضوع برای خوانندگان شفاف گردد.

افتتاح حساب در آلپاری

حساب های پم (PAMM) آلپاری ، سرمایه گذار حساب پم PAMM در بروکر آلپاری ، صندوق های سرمایه گذاری آلپاری

در جدول زیر بطور خلاصه اطلاعاتی درباره ی بروکر آلپاری | Alpari آورده شده است :

صندوق سرمایه گذاری alpari irantopfxbroker icon 02
بروکر Alpari
🔥ثبت نام در بروکر الپاری
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، پشتیبان آلپاری ☎️تلگرام فارسی
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، راهنمای حساب پم ❇️پشتیبان واتس اپ
🚀حداقل مبلغ افتتاح حساب 💲1 دلار
امکان افتتاح اکانت دمو ✅ دارد
💱معاملات فارکس ✅ دارد
💼حساب های پم ✅ دارد
🤖 کپی ترید ✅ دارد
🧺سبد سرمایه گذاری ✅ دارد
🗣️سوشال ترید ❌ ندارد
🚀بررسی بروکر آلپاری

 

صندوق های سرمایه گذاری آلپاری چیست؟

سبد های PAMM آلپاری تشکیل شده از چند مدیر حساب پم است که فرصت یک سرمایه گذاری پرسود در بروکر آلپاری را بسته به سود مورد نظر سرمایه گذاران فراهم میکند .

سرمایه گذاری در آلپاری توسط چندین مدیر حساب مدیریت شده و هر یک نیز با حجم سرمایه متفاوتی اقدام به معامله می نماید ، به همان نسبت نیز از سود حاصله به عنوان سود معامله به حساب معامله گران واریز میشود .

 

تفاوت حساب پم یا سرمایه گذاری آلپاری

سرمایه گذاری آلپاری با حساب پم راهیست که اغلب به عنوان روش مدیریت ریسک در فارکس شناخته میشود اما سبد پم آلپاری این ریسک را باز هم کاهش داده تا شرایط مناسبتری را برای سرمایه گذاری در آلپاری با سرمایه کم فراهم کند.

در سبد پم بروکر آلپاری سرمایه گذاران به چند مدیر برای انجام معامله متصل میشوند این به آن معنیست که در صورتی که یکی از حساب ها با ضرر همراه باشد دیگر حساب ها میتواند این ضرر را جبران نماید و نه سرمایه گذار و نه مدیر حساب هیچ یک متضرر نشوند .

بهترین مدیر سرویس PAMM آلپاری ، آموزش حساب پم آلپاری ، افتتاح و فعال سازی حساب PAMM ، حساب pamm الپاری چیست

برای مطالعه بیشتر درباره ی حساب پم آلپاری و نحوه ی کپی ترید در آلپاری کافیست تا از طریق لینک زیر به مقاله اختصاصی تاپ بروکر ایران مراجعه نمایید.

آموزش کپی ترید در الپاری افتتاح حساب در آلپاری

 

رتبه بندی سبدهای PAMM آلپاری

معامله گران قادر هستند تا پیش از سرمایه گذاری حساب پم در بروکر معتبر آلپاری مدیران حساب را مورد بررسی قرار دهند تا مناسب ترین گزینه را برای سرمایه گذاری انتخاب نمایند .

  • چگونه بهترین حساب پم را انتخاب کنیم؟

رتبه بندی سبد های پم آلپاری نیز در نظر گرفته شده است که میتوان با استفاده از فیلتر ها هر صندوق سرمایه گذاری آلپاری را بطور جداگانه بررسی نمود و نهایتا با کلیک بروی هر مدیر به صفحه ی تاریخچه ی فعالیت هر سبد هدایت شوید .

 

صندوق سرمایه گذاری آلپاری ، سرمایه گذاری حساب پم در بروکر معتبر آلپاری ، رتبه بندی سبدهای PAMM

کپی تریدینگ در لایت فارکس ، بهترین کپی تریدر در لایت فارکس ، آموزش کپی ترید در بروکر لایت فارکس

افتتاح حساب لایت فایننس

 

آموزش سودآوری با حساب پم آلپاری

برای ساخت حساب پم در الپاری میتوانید برای خود یک سبد پم ایجاد نمایید ، با این کار معامله گران میتوانند معاملات خود را بسته به شرایط حساب پم آلپاری مورد نظر خود شخصی سازی نمایند همچنین آن را با دیگر سرمایه گذاران نیز به اشتراک بگذارید .

برای ساخت سبد PAMM در آلپاری ابتدا از نوار ابزار سرمایه گذاری گزینه ی طراح سبد های پم در آلپاری را مشابه تصویر انتخاب نمایید.

ساخت سبد PAMM در آلپاری ، طراح سبد های پم در آلپاری، آموزش سودآوری با حساب پم آلپاری

در ادامه میتوانید مدیر حساب آلپاری مورد نظر خود را با وارد نمودن نام هر یک به سبد خود اضافه نمایید ، پس از اضافه شدن آن ها مقادیر بازده هر یک و درصد کارمزد مدیر حساب آلپاری نمایش داده میشود .

طراح سبد های پم در آلپاری ، ساخت سبد آلپاری ، سبد های PAMM آلپاری

همچین میتوانید از این بخش مقادیر مورد نظر برای تخصیص به هر مدیر را مشخص نمایید با این کار میتوان علاوه بر کاهش ریسک معاملات فارکس در آلپاری ، سود حاصله را نیز افزایش دهند .

پشتیبانی فارسی الپاری ، پشتیبانی فارسی لایت فارکس ، پشتیبانی فارسی پاکت آپشن ، پشتیبانی آمارکتس ، تاپ بروکر ایران

برای دریافت راهنمایی جهت انتخاب بهترین مدیر حساب پم آلپاری میتوانید از طریق تیم پشتیبانی فارسی زبان فارکس با تاپ بروکر ایران در تماس باشید .

صندوق سرمایه گذاری itfxb support telegram icon mki صندوق سرمایه گذاری itfxb support whatsapp icon mki

سوالات متداول

درج نظر