💸روش های برداشت وجه از آلپاری – آموزش برداشت پول از آلپاری

09:02 31/03/2023 -

💸بررسی روش های برداشت از آلپاری – تاپ چنج، پرفکت مانی و تتر

بروکر آلپاری برای ایرانیان از جمله بهترین گزینه های سرمایه گذاری در فارکس بحساب می آید، برای بهبود تجربه ی معاملاتی کاربران سهولت روش های شارژ و برداشت بروکر آلپاری از موارد با اهمیت برای بهبود همکاری آلپاری با ایرانیان است به همین سو از جمله در این مقاله قصد داریم تا با جزئیات بیشتری به آموزش برداشت از آلپاری  و از محبوب ترین آن ها روش های برداشت از آلپاری به تاپ چنج بپردازیم.

اگر قصد افتتاح حساب و کسب اطلاعات بیشتر در باره ی این بروکر معتبر فارکس را دارید دعوت میکنیم تا به مقاله ی بررسی بروکر آلپاری نیز مراجعه نمایید.

افتتاح حساب در آلپاری

برداشت از آلپاری itfxb078 alpari withdrawal irantopfxbrokers pic 01

پیش از پرداختن به نحوه برداشت پول از الپاری، در جدول زیر بطور خلاصه اطلاعاتی درباره ی این بروکر معتبر فارکس آورده شده است:

برداشت از آلپاری alpari irantopfxbroker icon 02
بروکر Alpari
🔥ثبت نام در بروکر الپاری
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، پشتیبان آلپاری ☎️تلگرام فارسی
پستیبانی فارسی فارکس ، پشتیبانی ارز دیجیتال ، پشتیبانی بروکرهای فارکس برای ایرانیان ، راهنمای واریز و برداشت ❇️پشتیبان واتس اپ
🚀حداقل مبلغ افتتاح حساب 💲1 دلار
🤖 برداشت با ارزدیجیتال ✅ دارد
💰 برداشت با تاپ چنج ✅ دارد
💱 برداشت با وب مانی ✅ دارد
⚡برداشت با پرفکت مانی ✅ دارد

 

روش های برداشت از حساب آلپاری

برداشت وجه آلپاری یکی از مواردی است که که کمتر تریدر هایی در زمان بررسی های مربوط به افتتاح حساب و واریز پول به آلپاری، به آن میپردازند و زمانی که قصد برداشت از حساب خود را داشته با موارد جدیدی مواجه میشوند که در رقع آن ها با مشکلاتی همراه میگردد.

به همین دلیل لازم دانستیم تا برای مخاطبین تاپ بروکر ایران در مقاله ای مجزا مراحل، شرایط و نحوه برداشت از آلپاری را بطور مفصل مورد بررسی قرار دهیم، در ادامه چندی از بهترین روش برداشت وجه از آلپاری برای ایرانیان آورده شده است:

  1. برداشت از آلپاری با تاپ چنج
  2. برداشت از آلپاری با تتر
  3. برداشت پول از آلپاری با ارزهای دیجیتال
  4. برداشت با پرفکت مانی از آلپاری

 

🔖نحوه واریز و برداشت در بروکر الپاری

یکی از نکات مهم پیش از بررسی نحوه برداشت از بروکر الپاری، روش های واریز است که مشابه تمام بروکر های معتبر فارکس تنها از درگاه هایی که در زمان واریز از آن ها استفاده شده امکان پذیر میباشد، به همین سو آشنایی با نحوه واریز و برداشت پول از آلپاری از فاکتور های مهم بحساب می آید.

به همین منظور دعوت میکنیم تا پیش از مطالعه نحوه برداشت از بروکر آلپاری از طریق لینک زیر به مقاله ی مربوط به نحوه واریز و برداشت در الپاری مراجعه کرده تا پس از به مقایسه کلی مزایا و معایب هر روش سپس اقدام به انتخاب بهترین روش برداشت از آلپاری نمایید.

نحوه واریز و برداشت در بروکر آلپاری، آموزش واریز و برداشت از بروکر آلپاری، واریز برداشت آلپاری

برای مطالعه بیشتر و آشنایی با تمام روش های واریز و برداشت از بروکر آلپاری کافیست بروی لینک زیر کلیک نمایید.

نحوه واریز و برداشت پول در آلپاری

 

شرایط برداشت وجه از آلپاری

نحوه ی برداشت پول از آلپاری و شرایط مربوط به آن بسته به روش های انتتخابی کاربران متفاوت خواهد بود، در ادامه برخی از مهم ترین فاکتور های پر جستجو از سوی معامله گران آلپاری را مورد بررسی قرار خواهیم داد تا پیش از انجام تراکنش با شرایط هر یک از آن ها آشنایی داشته باشید.

 

سقف برداشت از الپاری

در میان روش های برداشت از حساب آلپاری که از سوی بروکر Alpari در اختیار معامله گران قرار داده شده، محدودیتی اعلام نگردیده است اما میبایست در نظر داشت که تنها از روشی که برای واریز به حساب الپاری استفاده مینمایید مجاز به برداشت پول از آلپاری میباشید.

  • سقف برداشت از تاپ چنج

در صورتی که جزء کاربرانی میباشید که قصد دارید تا از نحوه برداشت از آلپاری به تاپ چنج استفاده نمایید میبایست در نظر داشته باشید که حداقل برداشت از تاپ چنج 51 هزار تومان و حداکثر آن بنا به قوانین بانک مرکزی 100 میلیون در نظر گرفته شده است.

نحوه برداشت و شارژ آلپاری با تاپ چنج ، واریز و برداشت ریالی آلپاری با تاپ چنج ، شارژ آلپاری با تاپ چنج

افتتاح حساب در آلپاری

کارمزد برداشت پول از بروکر آلپاری

در میان درگاه هایی که از سوی بروکر ارائه شده به ویژه در روش های برداشت وجه بروکر آلپاری تنها در روش های وب مانی و پرفکت مانی درصدی از مبلغ برداشت را بعنوان کارمزد کسر میشود، لازم به ذکر است که این مقادیر تنها از سوی درگاه ها به عنوان کارمزد کسر میشود.

در جدول زیر کارمزد های برداشت آلپاری آورده شده است :

روش های برداشت آلپاری کارمزد برداشت از آلپاری
🌟صرافی تاپ چنج (TC Pay) ❌ندارد
🌟صرافی گرین چنج (GC Pay) ❌ندارد
ارزهای دیجیتال ❌ندارد
پرفکت مانی 0.8%
وب مانی 0.5%

 

برداشت از آلپاری چقدر طول میکشد؟

برداشت پول از حساب الپاری نیز بسته به روش های انتخابی مدت زمان متفاوتی را برای تکمیل مراحل دارند، بصورت کلی اما آلپاری همکاری خود را با درگاه ها به نحوی ایجاد نموده که در کمتر از 24 ساعت در تمام روش های برداشت از آلپاری، تراکنش ها تایید و به حساب تریدر ها منتقل گردند.

 

واریز و برداشت ریالی آلپاری

در میان روش های واریز و برداشت از بروکر آلپاری این امکان در نظر گرفته شده تا با استفاده از کیف پول TCPay یا تاپ چنج وجوه ریالی معامله گران به حساب آلپاری منتقل شود اما این تنها روش در دسترس نیست.

برداشت وجه از آلپاری به تاپ چنج محدود نمیشود زیرا تریدر هایی که قصد دارند تا بدون محدودیت سقف واریز و برداشت و پرداخت کارمزد های فراوان از حساب خود برداشت نموده یا اقدام به واریز به حساب آلپاری خود نمایند قادر خواهند بود تا از طریق تاپ بروکر ایران، نماینده بروکر آلپاری در ایران به واسطه ی پشتیبانی فارسی مراحل را در کمترین زمان ممکن طی نموده و معاملات خود را شروع نمایند.

پشتیبانی فارسی الپاری ، پشتیبانی فارسی لایت فارکس ، پشتیبانی فارسی پاکت آپشن ، پشتیبانی آمارکتس ، تاپ بروکر ایران

برای دریافت آموزش های شارژ حساب و نحوه برداشت ریالی از الپاری از طریق تیم پشتیبانی فارسی زبان فارکس با تاپ بروکر ایران در تماس باشید.

برداشت از آلپاری itfxb support telegram icon mki برداشت از آلپاری itfxb support whatsapp icon mki

 

آموزش برداشت از حساب آلپاری

در این بخش قصد داریم تا علاوه بر معرفی تمامی روش های برداشت وجه از آلپاری باهم به بررسی هر یک از روش ها که از سوی بروکر آلپاری در اختیار معامله گران قرار گرفته است، بطور مختصر بپردازیم همچنین علاوه بر آن آموزش نحوه برداشت وجه از آلپاری را نیز در هر یک بصورت تصویری توضیح خواهیم داد.

افتتاح حساب در آلپاری

برداشت وجه در بروکر الپاری با وب مانی

از روش های برداشت در آلپاری وب مانی یکی از برترین درگاه هاییست که این امکان را به معامله گران میدهد تا بدون محدودیت سرمایه ی خود را در حساب آلپاری انتقال دهند.

نحوه برداشت پول از الپاری با وب مانی مراحل مشابهی با دیگر روش ها را دارد که در ادامه به آن خواهیم پرداخت:

ابتدا میبایست در کابین شخصی آلپاری گزینه ی انتقال وجه را انتحاب نمایید و مشابه تصویر گرینه های برداشت، حساب مبدا و سپس برداشت از طریق وب مانی را کلیک کنید.

برداشت وجه در بروکر الپاری با وب مانی ، نحوه برداشت پول از الپاری با وب مانی ، آلپاری وب مانی

سپس میبایست مبغ مورد نظر خود برای برداشت را وارد نموده و پس از محاسبه کارمزد برداشت ريال مبلغ خود را مشاهده و آدرس کیف پول وب مانی خود را نیز پیش از کلیک بروی گزینه ی ادامه وارد نمایید.

آدرس کیف پول وب مانی ، آلپاری وب مانی ، نحوه برداشت پول از الپاری با وب مانی

شارژ حساب آلپاری با وب مانی ، انتقال از وب مانی در آلپاری ، شارژ حساب آلپاری با وب مانی

برای مطالعه بیشتر و آموزش واریز و برداشت با وب مانی در آلپاری کافیست تا بروی لینک زیر کلیک نمایید.

آموزش شارژ حساب آلپاری با وب مانی

 

نحوه برداشت از آلپاری به تاپ چنج – برداشت ریالی از آلپاری

بهترین روش برداشت ریالی از آلپاری استفاده از کیف پول تاپ چنج است که بدون کارمزد، وجه کاربران را بصورت ریالی به حساب بانکی ایشان واریز می نماید.

پس از ورود به کابین آلپاری مشابه تصویر زیر مجدد گزینه ی انتقال حساب از آلپاری را انتخاب نمایید.

بهترین روش برداشت ریالی از آلپاری ، نحوه برداشت از آلپاری به تاپ چنج ، شماره حساب آلپاری در تاپ چنج

اطلاعات لازم را وارد نموده و پس از انتخاب گزینه ی واریز به کیف پول تاپ چنج بروی ادامه کلیک کنید.

واریز به کیف پول تاپ چنج ، بهترین روش برداشت ریالی از آلپاری ، نحوه برداشت از آلپاری به تاپ چنج

در مرحله ی بعد مقدار مبلغ مورد نظر را به همراه شماره کیف پول تاپ چنج و آدرس ایمیل حساب کاربری TCPay مقصد را مشخص نموده و در مرحله ی بعد نیز پس از بررسی اطلاعات تکمیل شده بروی گزینه ی تایید برای برداشت از الپاری کلیک نمایید.

انتقال پول از تاپ چنج به آلپاری ، آموزش واریز و برداشت ریالی آلپاری با تاپ چنج، نحوه برداشت و شارژ آلپاری با تاپ چنج

برای آشنایی بیشتر با نحوه شارژ ریالی آلپاری کافیست تا از طریق لینک به مقاله ی مربوط به آموزش واریز و برداشت ریالی آلپاری با تاپ چنج مراجعه نمایید.

نحوه برداشت و شارژ آلپاری با تاپ چنج

 

برداشت در آلپاری از طریق رمزارز ها – برداشت تتر از آلپاری

از جدیدترین روش های واریز برداشت در بروکر های فارکس، ارزهای دیجیتال و کیف پول های رمز ارز ها میباشد که در این روش ها معامله گران بدون هیچگونه محدودیتی قادر خواهند بود تا مبالغ خود را انتقال دهند، در این بروکر نیز به لیست برداشت خود، نحوه برداشت وجه از آلپاری با ارزدیجیتال و صرافی گرین چنج (GCPay) دیده می شود که به آنها خواهیم پرداخت:

افتتاح حساب در آلپاری

  • آموزش برداشت پول از آلپاری با ارزهای دیجیتال تتر

معامله گرانی که ترجیح به نگاه داری سرمایه خود به شکل ارزدیجیتال دارند، میتوانند در ادامه با آموزش برداشت وجه در آلپاری با ارز تتر همراه باشند، لازم به ذکر است که صرافی GC Pay تنها برای واریز وجه به آلپاری با گرین چنج در دسترس میباشد.

برای شروع میبایست در کابین شخصی آلپاری گزینه ی برداشت آلپاری با ارزدیجیتال یا مورد مشخص شده در تصویر زیر را انتخاب نموده و ادامه را انتخاب کنید.

برداشت آلپاری با ارزدیجیتال ، آموزش برداشت وجه در آلپاری با ارز تتر، آموزش برداشت پول از آلپاری با ارزهای دیجیتال تتر

مرحله ی بعد ابتدا مبلغ مورد نظر خود را وارد نموده سپس آدرس کیف پول ارز دیجیتال خود را به همراه ارز پایه کیف پول رمز ارز خود را مشخص نموده سپس بروی ادامه کلیک نمایید.

برداشت آلپاری با ارزدیجیتال ، آموزش برداشت وجه در آلپاری با ارز تتر، آموزش برداشت پول از آلپاری با ارزهای دیجیتال تتر

از محبوب ترین ارزهای دیجیتال برای برداشت میتوان به

  • برداشت پول از آلپاری با ارزهای دیجیتال تتر
  • برداشت از الپاری با بیت کوین

اشاره نمود.

روش واریز و برداشت با ارز دیجیتال در بروکر آلپاری ، واریز با ارز دیجیتال در بروکر آلپاری ، آموزش واریز از طریق رمز ارز در آلپاری

برای آشنایی با روش واریز و برداشت با ارز دیجیتال در بروکر آلپاری از طریق لینک زیر به مقاله مربوطه هدایت خواهید شد.

نحوه شارژ حساب آلپاری با ارز‌ های دیجیتال

 

نحوه برداشت از حساب آلپاری با پرفکت مانی

شارژ حساب فارکس با پرفکت مانی یکی از روش هاییست که تقریبا در تمام بروکر های معتبر فارکس در دسترس میباشد، شارژ حساب آلپاری با پرفکت مانی نیز خارج از این قانون نیست و معامله گران میتوانند  از این روش برای شارژ و برداشت از آلپاری استفاده نمایند.

برای برداشت وجه از آلپاری با پرفکت مانی میبایست این گزینه را مشابه تصویر زیر انتخاب نموده تا به مرحله ی بعد منتقل شوید.

نحوه برداشت از آلپاری ، شارژ حساب آلپاری با پرفکت مانی ، نحوه برداشت از حساب آلپاری با پرفکت مانی

نحوه برداشت پول از آلپاری با پرفکت مانی با کارمزد همراه هست که پس از وارد نمودن مبلغ مورد نظر و بررسی کارمزد کسر شده آدرس شماره کیف پول پرفکت مانی خود را وارد نمایید و بروی ادامه کلیک نمایید.

نحوه برداشت پول از آلپاری با پرفکت مانی ، شارژ حساب آلپاری با پرفکت مانی ، نحوه برداشت از حساب آلپاری با پرفکت مانی

 واریز و برداشت وجه در بروکر آلپاری با پرفکت مانی ، شارژ حساب آلپاری با پرفکت مانی ، آلپاری با PerfectMoney

در صورت تمایل به مطالعه آموزش واریز و برداشت وجه در بروکر آلپاری با پرفکت مانی میتوانید از طریق لینک زیر به مقاله ی اختصاصی تاپ بروکر ایران مراجعه نمایید.

نحوه شارژ حساب آلپاری با پرفکت مانی

 

 

✅بهترین روش شارژ حساب الپاری

از میان متعدد روش های واریز و برداشت در بروکر آلپاری برای ایرانیان، صرافی تاپ چنج را به واسطه ی فعالیت طولانی مدت با ایرانیان به عنوان نحوه برداشت ریالی از الپاری میتوان معرفی نمود، همچنین در صورتی که از کاربرانی باشید که پیشتر واریز به آلپاری با ارز دیجیتال را نتخاب نموده اید میتوانید از هر یک از رمز ارزهای پشتیبانی شده در کیف پول خود برای برداشت کریپتو از آلپاری استفاده نمایید.

مجددا لازم دانستیم تا در انتهای مقاله نیز به این موضوع اشاره کنیم که پیش از واریز و برداشت در بروکر آلپاری شرایط هر درگاه را برای شارژ حساب و برداشت پول از همان روش را بخوبی مورد بررسی قرار دهید، زیرا تنها از همان روش قادر به برداشت از حساب آلپاری خواهید بود.

سوالات متداول

نظرات (2)
ناشناس
18/07/2023 12:10

سقف برداشت از الپاری چقدر است ؟

پاسخ
محمد حسین حسینی
18/07/2023 12:15

با سلام
از سوی بروکر هیچگونه محدودیت یا سقف برداشت از آلپاری به تاپ چنج یا دیگر روش های برداشت وجه از آلپاری تعیین نشده است.

درج نظر

فهرست مطالب
مطالب پیشنهادی
🆚تفاوت حساب استاندارد و ecn آلپاری - مقایسه حساب کلاسیک و ecn آلپاری
📜بررسی رگوله بروکر آلپاری - رگوله های الپاری کدام اند؟
✅بررسی مزایا و معایب بروکر آلپاری - مزایای بروکر آلپاری چیست؟
💲نماد dxy در آلپاری چیست؟ - آموزش نماد شاخص دلار در آلپاری
جدیدترین مطالب
📊آموزش استراتژی استوکاستیک - استراتژی مووینگ اوریج و استوکاستیک
🤖ربات معاملاتی فارکس چیست؟ - آشنایی با ربات معامله گر در فارکس
📜بهترین بروکر برای معامله داوجونز - ویژگی های بهترین بروکر برای داوجونز 
🧮آموزش کار با ماشین حساب فارکس - نحوه کار با ماشین حساب فارکس
📊استراتژی یک دقیقه ای فارکس - استراتژی تایم فریم 1 دقیقه در فارکس